اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• چهارشنبه - 31 دسامبر - دهم دی ماه
    ........
    انجام معاملات تا ساعت 9:30 به وقت تهران امکان پذیر است
    .......
    متعاقبا توسط بروکر اعلام می شود
    ......
    انجام معاملات تا ساعت 21:30 به وقت تهران امکان پذیر است
    پنجشنبه - 1 ژانویه - یازدهم دی ماه
    ........
    امکان معامله و شارژ حساب وجود ندارد - تعطیل
    .......
    ......
    جمعه - 2 ژانویه - دوازدهم دی ماه
    ........
    شروع معاملات از ساعت 9:30 به وقت تهران
    .......
    ......
    شروع معاملات از ساعت 10:30 به وقت تهران
    چهارشنبه - 24 دسامبر - سوم دی ماه
    ........
    انجام معاملات تا ساعت 20:30 به وقت تهران امکان پذیر است
    .......
    انجام معاملات تا ساعت 22:15 به وقت تهران امکان پذیر است
    ......
    انجام معاملات تا ساعت 21:30 به وقت تهران امکان پذیر است
    پنجشنبه - 25 دسامبر - چهارم دی ماه
    ........
    .......
    ......
    جمعه - 26 دسامبر - پنجم دی ماه
    ........
    شروع معاملات از ساعت 9:30 به وقت تهران
    .......
    ......
    شروع معاملات از ساعت 10:30 به وقت تهران

نظر

• به نظرم اونس تا محدوده 1166 تا 1154 میتونه پایین بیاد و بعد یک صعود خوب انجام بده.

نظر

• ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط shahab_p نمایش پست ها

مرسی از تحلیل

میشه شماره گذاری موج یک بزرگ رو برای من انجام بدهی؟

ممنون.
          تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
          http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
            مرسی از تحلیل

میشه شماره گذاری موج یک بزرگ رو برای من انجام بدهی؟

ممنون.
            سلام. موج یک ساختار الیوتی واضحی نداره وگرنه خودم توی شکل شماره گذاری می کردم ولی اگر اصرار داشته باشیم حتما شماره گذاری کنیم میتونیم به شکل زیر این کار رو انجام بدیم.
            این رو هم اضافه کنم که تارگتهایی که توی تصویر هست بر اساس قیمت کلوز به دست آمده که اعتبار بالاتری داشته باشه. به هر حال در صورت درست بودن این تحلیل, موج ایمپالس طلا که همه منتظرش هستند از حوالی 1050 دلار شروع میشه.

ویرایش توسط shahab_p : https://www.traderha.com/member/2979-shahab_p در ساعت 12-25-2014, 02:22 PM
            ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط shahab_p نمایش پست ها
              سلام. موج یک ساختار الیوتی واضحی نداره وگرنه خودم توی شکل شماره گذاری می کردم ولی اگر اصرار داشته باشیم حتما شماره گذاری کنیم میتونیم به شکل زیر این کار رو انجام بدیم.
              این رو هم اضافه کنم که تارگتهایی که توی تصویر هست بر اساس قیمت کلوز به دست آمده که اعتبار بالاتری داشته باشه. به هر حال در صورت درست بودن این تحلیل, موج ایمپالس طلا که همه منتظرش هستند از حوالی 1050 دلار شروع میشه.

مرسی از جواب

خودم در ابتدا مثل شما ، طلا رو شماره گذاری کردم .اما بعلت موج یک ،که به نظر میرسه یک موج اصلاحی abc باشه ، موج شماری کلی رو تغییر دادم.
              تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
              http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• موجی که به صورت موج 1 شماره گذاری شده نمیتونه موج 1 باشه.چوم موج اصلاحی هست.

نظر

• داوود جان طبق امواج الیوت موج 3و4 نمیتونه به داخل موج 1و2 نفوذ کنه و شمارش امواج رو اشتباه میکنه.
                  دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                    داوود جان طبق امواج الیوت موج 3و4 نمیتونه به داخل موج 1و2 نفوذ کنه و شمارش امواج رو اشتباه میکنه.
                    سلام

اتفاقاً در اغلب اوقات موجهای تمام کننده نظیر ریز موج 5:5 , c بصورت ترمینال که در آن امواج هم پوشانی دارند تکمیل میشوند و در مواقع بسیار نادری سری جنبشی بصورت معمول دیده میشود که عمدتاً در نقش موج میانی 3:5 میباشد
                    در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

• نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
                      سلام

اتفاقاً در اغلب اوقات موجهای تمام کننده نظیر ریز موج 5:5 , c بصورت ترمینال که در آن امواج هم پوشانی دارند تکمیل میشوند و در مواقع بسیار نادری سری جنبشی بصورت معمول دیده میشود که عمدتاً در نقش موج میانی 3:5 میباشد

طبق قوانین امواج اصلا این موضوع قابل قبول نیست مگر در مواقعی خاص مثل الگوی ending.در این مورد کاملا موج واضح هستش
                      دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

داوود جان طبق امواج الیوت موج 3و4 نمیتونه به داخل موج 1و2 نفوذ کنه و شمارش امواج رو اشتباه میکنه.
                        امواج 3 و 4 تداخلی ندارند.به رنگ ریز موجها دقت کن. موج 4 مشکی که الان در آن هستیم معمولا" تا موج 4 از موج 3 که بارنگ آبی مشخص شده بالا میاد. هیچ همپوشانی در حال حاضر نداره.

اقای ازل هم درست میگوند.موج 5 پایانی معمولا" به صورت دیاگونال میشه.

نظر

طبق قوانین امواج اصلا این موضوع قابل قبول نیست مگر در مواقعی خاص مثل الگوی ending.در این مورد کاملا موج واضح هستش

اگر پست مرا با دقت مطالعه کنید ، دقیقاً من هم در خصوص امواج انتهایی ( یا بقول شما ) ending توضیح دادم .

علت این اتفاق هم در ذات بازار است که تداخل و همپوشانی امواج تائیدی است بر کاهش توان بازار برای ادامه راه به همین علت امواج اصلاحی و عمده تمام کننده ها ( که در بالا توضیح دادم ) دارای ساختاری همپوشا هستند .

اساساً برای موفقیت در تحلیل باید به منطق شکل گیری امواج توجه کنیم و بر همین اساس هیچگاه یک موج 5:5 با 5 کامل تمام نخواهد شد و همواره دارای 5 ناقص و یا ترمینال خواهد بود .

نظر

• اینم چارت زووم شده امواج آخری.شما بفرمایید کجا همپوشانی وجود داره؟
                            انتهای امواج را مشخص کردم.

نظر

• جسارتا بزارین جور دیگه بیان کنم طبق تصویر یک موج شماری داریم.موج 1و2 کاملا واضح هستش موج 3و 4 هم وجود داره خط افقی ابی رنگی که داریم الگوی زیگزاگ اینورس هم کاملا مشهود هستش.خوب حالا نظر من اینه اگه موجی که کامیاب 4 گذاشته و اقا داود اونو بالاتر و در ناحیه همپوشانی با اتمام موج 1 قرار داده نوع موج شماری تغییر میکنه.امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط davood_1584 نمایش پست ها
                                امواج 3 و 4 تداخلی ندارند.به رنگ ریز موجها دقت کن. موج 4 مشکی که الان در آن هستیم معمولا" تا موج 4 از موج 3 که بارنگ آبی مشخص شده بالا میاد. هیچ همپوشانی در حال حاضر نداره.

اقای ازل هم درست میگوند.موج 5 پایانی معمولا" به صورت دیاگونال میشه.

داوود عزیز متاسفانه بندرت تحلیلهایی مشاهده میشود که نگاهی قابل قبول و منطقی به بازار داشته باشد .یک تحلیل گر تکنیکال باید یک چک لیست حداقلی برای خود داشته باشد تا انتظارات قابل قبولی برای رفتار آتی بازار متصور باشد . من تناقضات بسیاری در تحلیلهای دوستان مشاهده میکنم که تماماً بعلت عدم توجه به ذات بازار است و صد البته نتیجه این تحلیلهای نادرست منجرب به در نظر گرفتن انبوهی از آلتر ناتیوهای غیر موثر و در نتیجه پیچیدگیهای غیر مفید در تحلیل خواهد شد .

انشاالله تمامی دوستان خوب در سال جدید کاری موفقتر از پیش باشند

نظر

پردازش ...
                                X