اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فایل های powerpoint - pdf آموزشی الگوهای هارمونیک (پرستو میری - امیر حسام میری)

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط hesam forex
    دوست عزیز سلام و عرض ادب
    این پست رو میزنم از این بابت که به
    مردم فریبی متهم شدم ودیدم که عده ایی زیادی از شما بابت مطالبی که نوشته اید تشکر کرده بودند
    از هیچ کدام از دوستانی که برعلیه بنده نوشتند گله مند نیستم چونکه می دانم نمی دانند من از چه روشی استفاده می کنم وهمین ندانستن ها باعث میشه که به راحتی به
    هم تهمت بزنیم و توهین کنیم
    دوست عزیز چرا فکر می کنید همه داده ها برای ترید از خودبازار فارکس باید استخراج شود
    چرا نمی توانیم فراتر فکر کنیم
    شما درست حدس زدید بنده ریاضی دان هستم و علاقمند به علم ریاضی که پایه همه علوم است
    راز کارخودرا اعلام می کنم اما بدون هیچ گونه توضیحی ، تا بدانید که بدون استفاده از اندیکاتور ، پیوت ، کندل شماری و قیمت چارتها و هرداستان دیگری می توان ساعتها را پیدا نمود
    بنده با برداشتن یک سمپل زمانی ازبازار با علم ریاضی درشاخه لگاریتم آن را به نوعی به نت موسیقی تبدیل می کنم لگاریتم با مفهوم فاصله و ارتفاع درموسیقی ارتباط دارد تا روی دستگاه نت بعدی ساعت مورد نظررا به بنده اعلام نماید و ضمنا از بحث دنباله ها هم کمک می گیرم.
    همین کاررو یکبار به همراه خواهرم برای پیداکردن تله های نفتی و رگه های معدنی باگرفتن سمپل از چین خوردگی ها و سطوح شیبدار انجام دادیم و امواج سطوح چین خورده و گسل ها رو به نت های موسیقی تبدیل کردیم و درکمال تعجب ملاحطه شد که هر جا که سطوح بسیارخوردشدگی و چین خوردگی دارند شاهد نت های موسیقی جاز هستیم و.......
    بماند
    اینجوریه که بدون هیچ داده ایی ازبازار می شه ساعتها را پیداکرد و اهنگ بازار روشنید.
    این مطلب رو در چند پست قبلی تحت عنوان اگر در دوستان اهنگساز وجود داره به طور سربسته عنوان کردم
    یاین هم ترید روی usdchf به ساعت دقت نمایید
    ضمنا از بابت تمامی ایمیل هایی که تو عرض این چندساعت به سمت بنده برای ادامه تایپیک سرازیر شد از همه سپاسگزارم

سلام و درود

جناب میری عزیز من نه به شما توهین کردم و نه اتهام مردم فریبی زدم فقط عنوان کردم به صخره گرفتن افکار مردم کار پسندیده ای نیست شما اگر نمیخواستید روش کارتون را اعلام کنید بیان آن سر کار گذاشتن دیگران است سوزنی را در انبار کاه انداختن و بگرد تا پیداش کنی چی را پیدا کن راهی که نه اسم داره نه نشون داره نه سن داره و نه اندازه قامت با چه مشخصه ای پیداش کنن تصویری در زیر براتون قرار میدم .
    شما بفرمایید من با چه روش و با چه سبکی ترید کردم و به این سود رسیدم .

و مطمئن باشید شما هر روشی را اعلام کنید با جواب نه من روبرو خواهید شد چون وقتی من نشونی به شما ندادم شما میخواهید از چه راهی به افکار من برسید پس ببینید اینجوری میشه افکار دیگران را به صخره گرفت والا من نه جسارت به شما کردم و نه توهین . شما وقتی این همه خواهش های ملتمسانه دوستان را می بینید دلتان به درد نمیاد از اینکه من یک گرسنه را بشانم جلوم و از غذا خوردن محرومش کنم و خودم کباب بریان بخورم شرط روزه خواری و قبولی به درگاه حق تظاهر به روزه داری است . اگر این حرفهای من را شما به باد تهمت و توهین می پندارید شما را به خدا و وجدانتان می سپارم قصدم نصیحت بود و برگردندان آرامش به تاپیک چون اکثر شما ها هم سن بچه من هستید و چیزی را که بر خود نمی پسندم برای دیگران هم نمی پسندم . به هر حال براتون آرزوی موفقیت دارم نه شما همه بچه های این فروم که موفقیت هر ایرانی آرزوی قلبی من است .

موفق باشید
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
      سلام و درود

درود بر آقا مهدی عزیز واقعا" دلمون برای اون تحلیلهای قشنگ و کارات تنگ شده .و بابت زحمات بی چشمداشتی که در این فروم و فروم های دیگه برای دوستان کشیدی به نوبه خود سپاسگزارم امیدوارم که هرکجا که هستی سلامت و شادو پیروز باشی . نکته ای که باید در مورد ایندیکاتور بگم من برای روزانه در چارت طلا در تایم های مختلف جابجایی داره البته در ارزها ندیدم و شاید هم من متوجه نشدم به هر حال این اشکال اگر قابل رفع باشه ممنون میشوم انجام بشه از اینکه ایجاد زحمت کردم برات عذرخواهی مرا پذیرا باش .

و اما یه سوال از آقای میری در صورتیکه ناراحت نشوند داشته باشند . شما نه پیوت زمانی میدونی چیه و نه با گذشته کار داری و نه با قیمت کار داری و نه با کندل شماری کار داری نه از ایندیکاتور استفاده میکنی ممکنه بفرمایید که مبنای شما برای محاسبات زمان بر اساس چی هست شما که ظاهرا" ریاضی دان هستید درسته x مجهول است اما تا ab نداشته باشی دست یافتن به x امری است محال . تا جایی که من در تاپیک خوندم هر مبنای حرکتی که دوستان عنوان کردن شما فرمودید نه این نیست پس این زمان ها که از آسمان نازل نمیشود که باید یا از گذشته و داشتن اطلاعات قبلی چارت وجود داشته باشه تا به آینده برسی نمیدانم شما پس چی را در ماشین حساب خود ضرب و تفریق میکنید . و نکته دیگه ای که باید خاطر نشان کنم از نظر ادب و انسانیت و احترام به حقوق دیگران بر هر کسی واجب است شما اگر روش شخصی خود را دارید که براتون پول ساز است و نمیخواهید به دیگران ارائه کنید سر کار گذاشتن دیگران کار ناپسندی است . و این را هم بگم که این حرفهارو برای یاد گیری خود نگفتم چرا که روش شخصی خود را دارم و خدارو شکر راضی هستم و ترید را هم برای لذتش انجام میدم . اما وقتی می بینم با احساسات دیگران بازی میشه دیگر برام قابل تحمل نیست . امیدوارم از حرفهام ناراحت نشی بعنوان کسی که دو تا پیراهن از شما پاره کرده خواستم نصیختی داشته باشم . امیدوارم که در تمام عرصه ها همینطور موفق و پیروز باشی .

بدرود
      نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
      در ضمن مهدی جان تمام سطوح قیمتی صحیح هستند و سطوح زمانی را هم تا اونجایی که چک کردم دقیق بودن و هیچ مشکلی نداشتن . در مورد موضوع یک شنبه هم اگه فرصت و اجازه بدید ، توی هفته های آتی آمار میگیرم و خدمتتون اعلام میکنم

راستی مهدی جان اگه زحمت بکشی و لیبل تمام سطوح قیمتی را منتها علیه چارت قرار بدی و فقط نوشته بشه مثلا W-S1و لیبل های زمانی را منتها علیه بالای چارت ، و بجای عبارات کامل مثلا " Weekly Time S1 " برای لیبل های زمانی ، فقط نوشته بشه W-S1 ، خیلی عالی هست
      یک بار دیگه از فرصت استفاده میکنم و نهایت تشکر را دارم

نوشته اصلی توسط hesam forex
      دوست عزیز سلام و عرض ادب
      این پست رو میزنم از این بابت که به مردم فریبی متهم شدم ودیدم که عده ایی زیادی از شما بابت مطالبی که نوشته اید تشکر کرده بودند
      از هیچ کدام از دوستانی که برعلیه بنده نوشتند گله مند نیستم چونکه می دانم نمی دانند من از چه روشی استفاده می کنم وهمین ندانستن ها باعث میشه که به راحتی به هم تهمت بزنیم و توهین کنیم
      دوست عزیز چرا فکر می کنید همه داده ها برای ترید از خودبازار فارکس باید استخراج شود
      شما درست حدس زدید بنده ریاضی دان هستم و علاقمند به علم ریاضی که پایه همه علوم است
      راز کارخودرا اعلام می کنم اما بدون هیچ گونه توضیحی ، تا بدانید که بدون استفاده از اندیکاتور ، پیوت ، کندل شماری و قیمت چارتها و هرداستان دیگری می توان ساعتها را پیدا نمود
      بنده با برداشتن یک سمپل زمانی ازبازار با علم ریاضی درشاخه لگاریتم آن را به نوعی به نت موسیقی تبدیل می کنم لگاریتم با مفهوم فاصله و ارتفاع درموسیقی ارتباط دارد تا روی دستگاه نت بعدی ساعت مورد نظررا به بنده اعلام نماید و ضمنا از بحث دنباله ها هم کمک می گیرم.
      همین کاررو یکبار به همراه خواهرم برای پیداکردن تله های نفتی و رگه های معدنی باگرفتن سمپل از چین خوردگی ها و سطوح شیبدار انجام دادیم و امواج سطوح چین خورده و گسل ها رو به نت های موسیقی تبدیل کردیم و درکمال تعجب ملاحطه شد که هر جا که سطوح بسیارخوردشدگی و چین خوردگی دارند شاهد نت های موسیقی جاز هستیم و.......
      بماند
      اینجوریه که بدون هیچ داده ایی ازبازار می شه ساعتها را پیداکرد و اهنگ بازار روشنید.
      این مطلب رو در چند پست قبلی تحت عنوان اگر در دوستان اهنگساز وجود داره به طور سربسته عنوان کردم
      ضمنا از بابت تمامی ایمیل هایی که تو عرض این چندساعت به سمت بنده برای ادامه تایپیک سرازیر شد از همه سپاسگزارم

من که از هیچ چیز سر در نیاوردم در حالی که چندین سال موسیقی کار کردم
      ولی چیزی که به ذهنم میرسه رو بیان میکنم شاید از دوستان کسی رفت و پیداش کرد

هر نت موسیقی فرکانس خاص حودش رو داره از این 2 لینک میتونید کمک بگیرید لینک1 لینک2

حالا برسیم به اینکه چه فواصلی از نتها صدای دلنشین تری ایجاد میکنند که به این فواصل در اصطلاح "گام" (Scale) گفته میشود.
      برای راهنمایی به لینک3 لینک4 لینک5 مراجعه شود یک نرم افزار هم برای آندرویید آپلود میکنم شاید به دردتون بخوره لینک6

به غیر از موارد خاص نتهایی که در یک قطعه موسیقی نواخته میشوند فقط شامل نتهای گام مربوطه میباشند.
      مثلا آهنگی در سبک راک یا بلوز یا یک آهنک غمگین , احساسی و ..... نتهای تشکیل دهندش محدود هست و فقط از نتهای گام مربوط به خودش استفاده میشه.
      در مورد مبحثی که دوست عزیزمون آقای میری مطرح کردند هم شاید همینطور باشه.(هر جفت ارزی پس از ایجاد یک فرکانس خاص سراغ فاصله بعدی با فرکانس خاص خودش خواهد رفت)

نمیخوام قضیه رو بیشتر از این کش بدم شاید به جای کمک کردن باعث انحراف بشه.

امیدوارم همگی موفق باشید

ولی نظر شخصی بنده این هست که ار راه های ساده هم میتونیم کسب درآمد کنیم و لازم به غول کردن چارت توی ذهنمون نیست.
      آیا همه کسانی که دارند سود میگیرند ریاضی دان هستند یا موسیقیدان یا .......
      من که فکر نمیکنم.

هر کسی بنا به تواناییش درکی از بازار داره و با همین درک و تقویت اون میتونه موفق باشه.

روزای تعطیل خوشی داشته باشید
      بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
      تو نمی توانی ... !
      ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• جناب میری ، آیا پیدا کردن نقاط سمپل ربطی به تایم بازگشایی و بسته شدن بازارهای لندن و نیویورک و آسیا دارد ؟

در رابطه با ان پست که فرمودید رابطه بین تایم 8:32 و 9:11 تحقیق کنیم ، من فقط متوجه شدم 8:32 در نقطه 78.6 فیبو موج نزولی قبلیش هست ، در واقع ریتریس اصلاحی ان موج هست ولی تو تحلیل زمانی از فیبو 78.6 استفاده ای نمیشود !

و اگر بین 8:32 و 9:11 هم فیبو بگیریم باز 78.6 درصد از این بازه میشود 9:42 ، همان عددیست که شما به عنوان نقطه سوم در تحلیلتان مشخص کردید .

ولی شما فرمودید که از فیبو ها استفاده نمیکنید .

عدد 9:11 از کجا به دست امد ؟ با توجه به اینکه فرمودید به قیمت هم کاری ندارید ؟

چون اگر فرض بگیریم که این تکنیک اشاره به برگشت قیمت از 78.6 موج بزرگ قبلی دارد عدد 8:32 به دست امد تا اینجا درست ، عدد سوم یعنی 9:42 را هم طبق فیبو 786 بازه 8:32 تا 9:11 به دست اوردیم ، ولی این وسط هر چی گشتم نفهمیدم خود عدد 9:11 از کجا مشخص شد ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ms121ir نمایش پست ها
          جناب میری ، آیا پیدا کردن نقاط سمپل ربطی به تایم بازگشایی و بسته شدن بازارهای لندن و نیویورک و آسیا دارد ؟

در رابطه با ان پست که فرمودید رابطه بین تایم 8:32 و 9:11 تحقیق کنیم ، من فقط متوجه شدم 8:32 در نقطه 78.6 فیبو موج نزولی قبلیش هست ، در واقع ریتریس اصلاحی ان موج هست ولی تو تحلیل زمانی از فیبو 78.6 استفاده ای نمیشود !

و اگر بین 8:32 و 9:11 هم فیبو بگیریم باز 78.6 درصد از این بازه میشود 9:42 ، همان عددیست که شما به عنوان نقطه سوم در تحلیلتان مشخص کردید .

ولی شما فرمودید که از فیبو ها استفاده نمیکنید .

عدد 9:11 از کجا به دست امد ؟ با توجه به اینکه فرمودید به قیمت هم کاری ندارید ؟

چون اگر فرض بگیریم که این تکنیک اشاره به برگشت قیمت از 78.6 موج بزرگ قبلی دارد عدد 8:32 به دست امد تا اینجا درست ، عدد سوم یعنی 9:42 را هم طبق فیبو 786 بازه 8:32 تا 9:11 به دست اوردیم ، ولی این وسط هر چی گشتم نفهمیدم خود عدد 9:11 از کجا مشخص شد ؟؟
          دوست عزیز شما مثل اینکه هنوز در عالم دیگری سیر می کنید

حداقل این پست جناب میری رو بخونید لطفا

نوشته اصلی توسط hesam forex
          دوست عزیز سلام و عرض ادب
          بماند

ویرایش توسط burix : https://www.traderha.com/member/3105-burix در ساعت 11-09-2013, 07:38 PM

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز طبق قولی که داده بودم قرار شد نحوه ی به دست اوردن ان 600 دلار را که در صفحه ی قبل وعده داده بودم را خدمت دوستان عرض کنم اما بنا به فقط یک دلیل فعلا از گفتن ان امتناع میکنم و بعدا حتما دلیل ان را هم عرض خواهم کرد و قول شرف میدم که به قولی که داده ام عمل کنم. این پست را هم زدم که یک وقت فکر نکنید فلانی هم مثل بقیه یک راهی پیدا کرد و پوزی داد و رفت پی کارش و دیگه نمیخواهد چیزی بگه و داره بهانه تراشی میکنه. اصلا چنین نیست و قطعا زمانی که روش و علت را بیان کردم متوجه خواهید شد .خواهشی که دارم دیگه روی اون پست فکر نکنید که به احتمال قوی اون روشی را که بنده میخواهم بگم را شاید نتوانید به دست اورید.میخواهم وقتتون بیهوده تلف نشود تا موضوع روشن شود .(خود دانید) موفق باشید.
            ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

• تا پیک به این خنده داری تا حالا ندیده بودم .
              دو روز پیش ، ساعات اولی که برای اولین بار به این تاپیک اومدم خیلی کنجکاو مطلب بودم
              بعد دلیل اومدنم از کنجکاوی به مطلب ، تبدیل شد به دنبال کردن بعضی بچه بازی ها و غیره
              حالا دیگه از امروز وارد فاز جدیدی شده و اونم خنده و سرگرمی
              اول که با پست پر محتوای اوپانیشاد عزیز و حالا هم پست 374 ، تازه داره محفل گرم میشه
              اما خداییش با چنتا مطلب پست 374 موافقم . مثلا یکیش حضور مهدی عزیز و قرار دادن اندیکار بسیار مفید و کاربردیشون
              البته دیشب تا الان مهدی عزیز و بنده داریم روی اون اندیکاتور کار میکنیم و تغیراتی درش ایجاد کردیم ( در جهت ارتقا ) که انشاالله به زودی خود مهدی عزیز اندیکاتور نهایی را در تاپیک مربوطه قرار میدن

ورود به معامله با منطق انسانی
              خروج
              از معامله با احساس ماشینی
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• این تاپیک چقدر مزخرف است,
                حالا خوب است نیت اولین پست تاپیک بی چشمداشت و صلوات بر حضرت محمد بوده است ,من مانده ام اگر غیر از این بود چه میشد؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                  تا پیک به این خنده داری تا حالا ندیده بودم .
                  دو روز پیش ، ساعات اولی که برای اولین بار به این تاپیک اومدم خیلی کنجکاو مطلب بودم
                  بعد دلیل اومدنم از کنجکاوی به مطلب ، تبدیل شد به دنبال کردن بعضی بچه بازی ها و غیره
                  حالا دیگه از امروز وارد فاز جدیدی شده و اونم خنده و سرگرمی
                  اول که با پست پر محتوای اوپانیشاد عزیز و حالا هم پست 374 ، تازه داره محفل گرم میشه
                  اما خداییش با چنتا مطلب پست 374 موافقم . مثلا یکیش حضور مهدی عزیز و قرار دادن اندیکار بسیار مفید و کاربردیشون
                  البته دیشب تا الان مهدی عزیز و بنده داریم روی اون اندیکاتور کار میکنیم و تغیراتی درش ایجاد کردیم ( در جهت ارتقا ) که انشاالله به زودی خود مهدی عزیز اندیکاتور نهایی را در تاپیک مربوطه قرار میدن

سلام احمد رضا جان
                  خداییش مگه غیر حقیقت هم میگی
                  راستی من یک مورد سوال در مورد اون اندیکاتور زمانی مطرح کردم که ظاهرا آقا مهدی ندیده اگر با ایشون در تماسید لطفا راهنمایی کنید

http://forum.broker-fa.com/f44/%D9%8...tml#post103184

نظر

• بعد یه چیز دیگه رو یادم رفت بگم .

شما این همه رفتی دنبال نوت موسیقی و رگه معادن رو از تو کهکشانها رسد کردین که توو تایم 1 دقیقه رو طلا 2-3 دلار بگیرین ؟! اونم طلا که 40 پیپ اسپرید داره ؟! یعنی از 3 دلار فقط 80 پیپش باید اسپرید بدین . کلا حدود 2 دلار میانگین گرفتین !
                    تمام پوزیشنایی که نشون دادین 2-3 دلار حرکت و گرفته . 10 لات 10 لات زدین خوب رقم سود قابل توجه شده ! استاپ هم که ندارین

استاد اینقد خودتونو خسته نکنین برا 3 دلار
                    یه ab=cd رو چارت 1 ساعته پیدا کن ، روو app 100 % اش و 168 درصدش ، 3 دلار معکوسشو اردر بزار ، از هر 5 تاش 4 تاش تارگت میخوره ! اینو آماتور ترین تریدر ها هم بلدن ! نه ماشین حساب میخواد نه با موجودات فضایی و کهکشانها سر و کار دارین ! ؟ راحتتر نیست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                      سلام و درود

درود بر آقا مهدی عزیز واقعا" دلمون برای اون تحلیلهای قشنگ و کارات تنگ شده .و بابت زحمات بی چشمداشتی که در این فروم و فروم های دیگه برای دوستان کشیدی به نوبه خود سپاسگزارم امیدوارم که هرکجا که هستی سلامت و شادو پیروز باشی . نکته ای که باید در مورد ایندیکاتور بگم من برای روزانه در چارت طلا در تایم های مختلف جابجایی داره البته در ارزها ندیدم و شاید هم من متوجه نشدم به هر حال این اشکال اگر قابل رفع باشه ممنون میشوم انجام بشه از اینکه ایجاد زحمت کردم برات عذرخواهی مرا پذیرا باش .

و اما یه سوال از آقای میری در صورتیکه ناراحت نشوند داشته باشند . شما نه پیوت زمانی میدونی چیه و نه با گذشته کار داری و نه با قیمت کار داری و نه با کندل شماری کار داری نه از ایندیکاتور استفاده میکنی ممکنه بفرمایید که مبنای شما برای محاسبات زمان بر اساس چی هست شما که ظاهرا" ریاضی دان هستید درسته x مجهول است اما تا ab نداشته باشی دست یافتن به x امری است محال . تا جایی که من در تاپیک خوندم هر مبنای حرکتی که دوستان عنوان کردن شما فرمودید نه این نیست پس این زمان ها که از آسمان نازل نمیشود که باید یا از گذشته و داشتن اطلاعات قبلی چارت وجود داشته باشه تا به آینده برسی نمیدانم شما پس چی را در ماشین حساب خود ضرب و تفریق میکنید . و نکته دیگه ای که باید خاطر نشان کنم از نظر ادب و انسانیت و احترام به حقوق دیگران بر هر کسی واجب است شما اگر روش شخصی خود را دارید که براتون پول ساز است و نمیخواهید به دیگران ارائه کنید سر کار گذاشتن دیگران کار ناپسندی است . و این را هم بگم که این حرفهارو برای یاد گیری خود نگفتم چرا که روش شخصی خود را دارم و خدارو شکر راضی هستم و ترید را هم برای لذتش انجام میدم . اما وقتی می بینم با احساسات دیگران بازی میشه دیگر برام قابل تحمل نیست . امیدوارم از حرفهام ناراحت نشی بعنوان کسی که دو تا پیراهن از شما پاره کرده خواستم نصیختی داشته باشم . امیدوارم که در تمام عرصه ها همینطور موفق و پیروز باشی .

بدرود
                      نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                      در ضمن مهدی جان تمام سطوح قیمتی صحیح هستند و سطوح زمانی را هم تا اونجایی که چک کردم دقیق بودن و هیچ مشکلی نداشتن . در مورد موضوع یک شنبه هم اگه فرصت و اجازه بدید ، توی هفته های آتی آمار میگیرم و خدمتتون اعلام میکنم

راستی مهدی جان اگه زحمت بکشی و لیبل تمام سطوح قیمتی را منتها علیه چارت قرار بدی و فقط نوشته بشه مثلا W-S1و لیبل های زمانی را منتها علیه بالای چارت ، و بجای عبارات کامل مثلا " Weekly Time S1 " برای لیبل های زمانی ، فقط نوشته بشه W-S1 ، خیلی عالی هست
                      یک بار دیگه از فرصت استفاده میکنم و نهایت تشکر را دارم

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                      سلام احمد رضا جان
                      خداییش مگه غیر حقیقت هم میگی
                      راستی من یک مورد سوال در مورد اون اندیکاتور زمانی مطرح کردم که ظاهرا آقا مهدی ندیده اگر با ایشون در تماسید لطفا راهنمایی کنید

http://forum.broker-fa.com/f44/%D9%8...tml#post103184
                      سلام بر ومپایر مشهور و محبوب

از دیشب اساسی دارم روش کار میکنم اشکالات خیلی زیادی داشت که همه حل شده فقط یکم پیشرفته ترش خواهم کرد امیدوارم تا فردا آماده بشه تا آپلود کنم

جا داره از آقایان جبل عاملی و یزدی تشکر کنم که وقت گذاشتند برای ایراد یابی.
                      بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
                      تو نمی توانی ... !
                      ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• با عرض سلام و ادب خدمت استاااد .

استاد اگه ما رو به شاگردی قبول کنین نشستم براتون سیستم معاملاتی طراحی کردم که راحت و اسون 3 دلارتونو بگیرین ، با موجودات فضایی کهکشانی هم کاری نداشته باشین

بفرمائین : http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4020879371.zip

این تمپلیت رو بزارین رو چارت یک ساعته ، قیمت از مووینگ قرمز رد شد پوزیشن بگیرین با تارگت برخورد قیمت با مووینگ آبی تضمینی . رو همون حساب 50 هزار دلاریتونم ترید کنین که میخواستین جایزه بدین .

این موجودات فضاییا رو بیخیال شین خطرناکنا ، آخر جنی پننی میشینا ! به این برکت نگرانتم استاااااد .

نظر

• نوشته اصلی توسط mda7 نمایش پست ها
                          سلام بر ومپایر مشهور و محبوب

از دیشب اساسی دارم روش کار میکنم اشکالات خیلی زیادی داشت که همه حل شده فقط یکم پیشرفته ترش خواهم کرد امیدوارم تا فردا آماده بشه تا آپلود کنم

جا داره از آقایان جبل عاملی و یزدی تشکر کنم که وقت گذاشتند برای ایراد یابی.
                          مخلصم مهدی جان
                          خوشم میاد اهل سریالی زدی تو خال
                          آقا دستت درد نکنه . واقعا اگر بتونی این کار رو کنی خدمت بزرگی انجام دادی به جامعه تریدری

موفق و موید باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex
                            این هم خود پوزیشن

نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
                            جناب میری می خواستم ساعت 17 و 34 را اعلام کنم و این سوال را از شما بپرسم که چرا زمانی که من بدست اوردم ( 17 و 34 ) با زمان شما ( 17 و 31 ) اختلاف داره که شما پیش دستی کردید

باور کنید روش شما محفوظ خواهد بود و انتشار نخواهد یافت

و اینکه این زمان بین دو بروکر مختلف اختلاف دارد . 17 و 34 برای اف ایکس هست ولی برای بروکر التاری این زمان فرق می کند .

و اینکه تا به حال با این سبک ترید نکردم . پس می شود خوب ازش حال برد .

من تلفیق خواهم کرد با قیمت .

با سلام خدمت دوستان عزیز

چند روز قبل من به این موضوع اشاره کردم که روش جناب میری همان پیوت های زمانی استاد نیما است . من در کامنت اول و در همان روز اول به قضیه پی بردم . کافی بود اندیکاتور پیوت زمانی را روی چارت بیاندازم و تطابق زمانی چارت خود و چارت جناب میری را درک نمایم .

برای من حضور در تاپیکی که به پیوت های زمانی در ان پرداخته می شد ارزشمند بود. چون علاقمند بودم و جز تحقیقات من بود .

در مبحث پیوت های زمانی ما با زمان های مختلف روی چارت سر کار داریم . اما قیمت به همه انها واکنش نشان نمی دهد . پس نیاز بود به ..... کردن .

دوما ما از کجا باید درک می کردیم که این پیوت زمانی برای سل هست یا بای . اما جناب میری با انتخاب یک پیوت وارد می شدند و با پیوت های دیگر کاری نداشتند .

من تا به حال به کمک پیوت های زمانی نتوانسته بودم ترید نمایم . ولی اینجا به عینه مشاهده کردم و هیجان انگیز بود .

در همان مراحل اولیه کار که چند تا زمان اعلام کردم و کامنت زدم . مشاهده کردم که جناب یزدی کامنت های مرا لایک می نمایند .

من به این واقعیت پی بردم که جناب یزدی این قضیه را متوجه شدند که من از کجا زمان ها را درست حدث می زنم . چون من این اندیکاتورها را از ایشان گرفته بودم .

و در اخر جناب یزدی روش کاری پیوت های زمانی را ارائه دادند . و متاسفانه جناب میری سعی بر حاشیه راندن مسئله داشتند با موسیقی و چینه شناسی .

نمونه چارتی که من زمان را با اندیکاتور پیوت های زمانی حدث زدم . را می گذارم .

دوستان رخ امام در ماه ندیدم . شاه و وزیر هم نداریم.

دوستان می گفتند روش را ارئه کن . من می گویم الان که روش ارائه شده و اندیکاتورش هم در دستان شماست . پس بسم ... چارت بگذارید و بای و سل را مشخص کنید .

من از کسانی که چه در خصوصی و چه در عمومی مرا به تمسخر گرفتند نخواهم گذشت . روز حق همدیگر را خواهیم دید و خدا بین ما قضاوت خواهد کرد .

چارت طلا : پیوت زمانی محاسبه شده توشط اندیکاتور و تطابق آن با زمان جناب میری

ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-10-2013, 06:20 AM
                            زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• نوشته اصلی توسط ms121ir نمایش پست ها

شما این همه رفتی دنبال نوت موسیقی و رگه معادن رو از تو کهکشانها رسد کردین که توو تایم 1 دقیقه رو ...
                              نوشته اصلی توسط ms121ir نمایش پست ها
                              با عرض سلام و ادب خدمت استاااد .

استاد اگه ما رو به شاگردی قبول کنین نشستم براتون سیستم معاملاتی طراحی کردم که راحت و اسون 3 دلارتونو بگیرین ،
                              چه خوب بود که اگه شما تمایل به ارائه روشی دارین، یه تاپیک جدید براش باز میکردین و اونجا به نیت خیرخواهانتون جامعه عمل میپوشاندید
                              به تمسخر گرفتن روش دیگران، اونم به این شکل، فکر نمیکنم کار صحیحی باشه، درست نمیگم دوست من؟

از دیروز که جناب میری این مطالب رو گذاشتن و مشغول تحقیق روی مباحثی که مطرح کردن شدم، در حیرت موندم از نظم خلقت! و از نبوغ علمی ایشون... کافیه یه سرچ کنین اونوقت متوجه میشین که این مباحث لگاریتم، موسیقی، و دنباله ها بطور کاملا منطقی بهم مرتبط هستند و وجود چنین روشی که جناب میری عنوان کردن به هیج وجه غیرمنطقی بنظر نمیاد
                              اون وقت شما همه این ها رو رها کردی و گیر دادی به پیچیدگی روش و موجودات فضایی...؟؟؟

علی جان پیوت ها رو چک کردم،بسیار روش کارا و جالبی هست، ممنونم از جناب یزدی بزرگوار و مهربان و استاد نیما.
                              شما تمام تایمینگ هایی که جناب میری در این مدت از اول تاپیک میدادن رو با پیوت ها چک کردی؟ بنظرم با دو روش متفاوت روبرو هستیم و اتفاقی تو این دو روز تایم هایی که پیوت ها میدن با تایم های جناب میری یکسان شده
                              ویرایش توسط amir.sfx : https://www.traderha.com/member/10233-amir-sfx در ساعت 11-10-2013, 08:30 AM

نظر

• سلام و درود

از تمام دوستان عزیز تقاضا دارم عقائد و روش دیگران را به تمسخر نگیرند و به خود اجازه توهین به دیگران و افراد دیگر را هم ندهند . فضای مجازی و ناشناس بودن دلیلی بر اختیار توهین و تمسخر نیست . لذا همانطور که برای خود ارزش قائل هستید موظف به احترام به حقوق دیگران نیز هستیم .
                                در مورد جناب میری هم باید در حد بضاعت خود بگم که روشی که ایشان اعلام نمودند کاملا" منطقی و کارا میتواند باشد اما رسیدن به این علم راه زیادی را پیش روی انسان قرار میدهد و اگر ایشان توانسته باشن به رمز و راز این علم که بسیار علم پیچیده و سنگینی و در تمام علوم از اختر شناسی و شیمی و موسیقی و غیره کاربد دارد نائل گشته باشند برای این حقیر بسیار باعث افتخار است و بعنوان یک ایرانی که یک ایرانی توانسته از این فرضیه استفاده کند به خود می بالم . آقای حجتی یک تریدر ایرانی است و صاحب نام در وال استریت و هیچ سودی برای ما ندارد اما همینکه نام یک ایرانی در آنجا خود نمایی میکند باعث مباحات است .
                                لذا وجود لگاریتم و موسیقی و فیزیک یک علم ثبت شده و کارا می باشد . و قابل استفاده و اگر ایشان توانسته به پیچیدگی این علم نائل شده باشد در همین جا از ته دل بهشون تبریک میگم و امیدوارم نه تنها در ترید بلکه در تمام عرصه های زندگی بتوانید ازش بهره ببرید .
                                دوستان عزیز هم لطفا" اجازه بی حرمتی بخود ندهند . اگر ایشان تمایل داشتند که آموزشی در این مبحث داشته باشند . با آغوش باز از ایشان استقبال و سپاسگزارشون خواهیم بود . اگر هم نبودند براشون آرزوی موفقیت خواهیم کرد .
                                لطفا" این بحث را در همین جا خاتمه دهید و تاپیک ایشان را به خودشون واگذار نمایید در غیر اینصورت پستهای خارج از اخلاق را از ناظر سایت درخواست حذف خواهیم نمود و دسترسی کاربر را هم محدود خواهیم کرد .

به امید موفقیت هر ایرانی در بازار فارکس
                                آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                                گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                                آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                                پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                                پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                                پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

پردازش ...
                                X