اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام واحترام
    خواستم بدونم در چه صورتی ما میتوانیم 100دلاری که بروکر به دانشجویان پس از ازمون جامع ترم یک داده برداشت کنیم. با تشکر فراوان

با سلام
    دوست عزیز در این مورد لطفا به پشتیبانی تلگرام دانشگاه پیام بفرستید، همکاران شما رو راهنمایی می کنند.
    pcmtu_support@

با تشکر

ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه

نظر

• سلام و عرض ادب
      جناب درزی عزیز درس تحلیل بنیادی پیشرفته در ترم دوم دارای نواقصی هست
      اول اینکه ویدئو جلسه اول به طور ناگهانی قطع میشه و به نظر درس نیمه تمام باقی می ماند و حتی یکسری از مسائل درون چزوه داخل ویدئو وجود ندارد
      و ذوم اینکه اگر ممکن هست بطور کامل راهنمایی کنید که چطور می بایست گزارش cot را دریافت کرد و از آن استقاده نمود
      در نهایت از شما بابت تمام زحماتتان سپاسگزارم

نظر

• سلام و عرض ادب
        اول اینکه ویدئو جلسه اول به طور ناگهانی قطع میشه و به نظر درس نیمه تمام باقی می ماند و حتی یکسری از مسائل درون چزوه داخل ویدئو وجود ندارد
        و ذوم اینکه اگر ممکن هست بطور کامل راهنمایی کنید که چطور می بایست گزارش cot را دریافت کرد و از آن استقاده نمود

با سلام
        - دوست عزیز منظور شما از اینکه ویدئو قطع میشه چی هست؟ چون اولین بار هست که چنین چیزی رو میشنویم. لطفا بفرمایید چه دقایقی از ویدئو هست؟
        ضمنا هنگام مشاهده ویدئو این موارد رو تست کنید:
        روشن یا خاموش بودن فیلترشکن
        تست مرورگرهای مختلف
        تست دیتای (اینترنت) همراه اول یا ایرانسل

- بله ما در جزوه یکسری توضیحاتی رو اضافه کردیم برای اینکه کاربردی تر باشه.

- از این طریق می توانید به گزارش ها دسترسی داشته باشید:
        برای مشاهده وبسایت اینجا را کلیلک کنید.

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط moeinhsy نمایش پست ها
          سلام و عرض ادب

سلام دوست گرامی ،
          درباره گزارش کامل کات میخواستم پیشنهاد بدم از سایت tradingster.com استفاده کنید ، بسیار شکیلتر ، هم بصورت نموداری و چارتی و آماری ، تمام ارزها ، شاخص ها ، فلزات ارزشمند ، حتی سهام ها رو میتونید ببینید.
          گروه های مختلف معامله گر را هم مجزا تفکیک کرده ، بانکها ، هج فاندها و غیره.

نظر

• سلام و عرض ادبو و ضمن خسته نباشید به شما و تمام همکاران و همچنین به آقای درزی عزیز و دوست داشتنی
            ببینید در آخر فیلم جلسه اول جناب درزی می خواهد مطالبی را در سایت finviz بگوید که فیلم قطع میشود و در جلسه دوم هم در این مورد صحبتی نمیکنند
            ویرایش توسط moeinhsy : https://www.traderha.com/member/38602-moeinhsy در ساعت 02-28-2022, 08:55 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Bors.traider85 نمایش پست ها

سلام دوست گرامی ،
              درباره گزارش کامل کات میخواستم پیشنهاد بدم از سایت tradingster.com استفاده کنید ، بسیار شکیلتر ، هم بصورت نموداری و چارتی و آماری ، تمام ارزها ، شاخص ها ، فلزات ارزشمند ، حتی سهام ها رو میتونید ببینید.
              گروه های مختلف معامله گر را هم مجزا تفکیک کرده ، بانکها ، هج فاندها و غیره.
              خیلی ممنونم دوست عزیز
              سایت را نگاه کردم خیلی خوب است ممنونم از شما
              فقط ممکن هست بگید تفاوت گزارش cot با cot legacy در چی هست؟

نظر

• سلام و عرض ادبو و ضمن خسته نباشید به شما و تمام همکاران و همچنین به آقای درزی عزیز و دوست داشتنی
                ببینید در آخر فیلم جلسه اول جناب درزی می خواهد مطالبی را در سایت finviz بگوید که فیلم قطع میشود و در جلسه دوم هم در این مورد صحبتی نمیکنند.

با سلام و وقت بخیر
                دوست عزیز اگر هنوز مهلت تماشای ویدئو به اتمام نرسیده، لطفا در این مورد از طریق پنل دانشجوییِ سایت دانشگاه به دانشگاه تیکت بزنید تا بررسی بشه.

با تشکر
                ویرایش توسط PCMTU Support : https://www.traderha.com/member/19357-pcmtu-support در ساعت 03-02-2022, 03:56 PM

نظر

• با سلام
                  چرا علیرغم بازگشایی بازار فارکس در سشن سیدنی در روز جمعه ساعت 1:30 بامداد ، ولی فلزات گرانبها توی اون تایم همچنان بسته است و معامله نمیشه؟

نظر

• با سلام
                    چرا علیرغم بازگشایی بازار فارکس در سشن سیدنی در روز جمعه ساعت 1:30 بامداد ، ولی فلزات گرانبها توی اون تایم همچنان بسته است و معامله نمیشه؟

سلام. وقتتون بخیر
                    ساعت پلتفرم پی سی ام تریدر به وقت دبی GMT+3 می باشد و ساعت باز شدن پلتفرم 1:05 صبح دوشنبه و ساعت بسته شدن بازار در ساعت 1 صبح شنبه می باشد.
                    از 7 آگوست 2015 سرور این کارگزاری جمعه هر هفته ساعت 23:45 دقیقه (GMT+3) متوقف خواهد شد. در روزهای کاری عادی در طول هفته، ساعات باز شدن و بسته شدن بازار طبق معمول خواهد بود. این تصمیم به جهت حفاظت معامله گران ارزشمندمان در برابر اسپرد های بالا و نوسانات دقایق آخر موجود در بازار، که ممکن است برخی از پوزیشن های باز را به شدت تحت تاثیر قرار دهد، اتخاذ شده است.
                    نماد معاملاتی طلای میکرو (XAUUSD.mic) مانند دیگر نمادهای طلای موجود در پلتفرم این کارگزاری (XAUUSD.min و XAUUSD.elt) از 12 نیمه شب (GMT+3) تا 01:00 بامداد روز بعد (GMT+3) بسته و غیر قابل معامله خواهد بود. در طول این مدت تمام بازارهای عمده در جهان برای معاملات کالاها (کامادیتی ها) بسته می باشند.

سوالات بیشتر در این زمینه رو میتونید از پشتیبانی بروکر سوال بفرمایید.
                    با تشکر

نظر

• ..
                      ویرایش توسط koroooosh : https://www.traderha.com/member/38962-koroooosh در ساعت 09-19-2022, 12:16 PM

نظر

• سلام وقت بخیر
                        الهه سیفی هستم به شماره دانشجویی73077573
                        متاتریدر من اخیرا آنلاین نمیشه. من 4 تا حساب ریل روش دارم بعلاوه یک دمو که قبلا همشون قابل دسترسی بودن. ولی الان روی هر کدوم که کلیک میکنم همچنان No Connection اند. با اینکه از صحت رمز همشون مطمئنم. ضمنا اکانت دمو هم نمیشه تاسیس کرد. اتصال اینترنت هم چک کردم. ..... شکن هم کارساز نیست.
                        باید چیکار بکنم؟

نظر

• سلام وقت بخیر
                          الهه سیفی هستم به شماره دانشجویی73077573
                          متاتریدر من اخیرا آنلاین نمیشه. من 4 تا حساب ریل روش دارم بعلاوه یک دمو که قبلا همشون قابل دسترسی بودن. ولی الان روی هر کدوم که کلیک میکنم همچنان No Connection اند. با اینکه از صحت رمز همشون مطمئنم. ضمنا اکانت دمو هم نمیشه تاسیس کرد. اتصال اینترنت هم چک کردم. ..... شکن هم کارساز نیست.
                          باید چیکار بکنم؟

با سلام و وقت بخیر
                          دوست عزیز در این مورد لطفا به پشتیبانی تلگرام دانشگاه به آدرس زیر پیام بفرستید، همکاران شما رو راهنمایی می کنند:
                          pcmtu_support@

با تشکر

نظر

• درود روز بخیر
                            برای محاسبه دستی جفت ارز کراس، طبق اونچیزی ک در فیلم استاد درزی دیدم به شرح زیر است:
                            pip* Trade size * Base quote / Current rate
                            Base quote : نرخ برابری ارز پایه
                            Current Rate : نرخ فعلی (نرخ خود جفت ارز کراس) است

اما در محاسبات دستی (با فرمول مذکور) و محاسبات ماشین حساب تفاوت وجود داره
                            برای مثال جفت ارز کراس AUDJP:

0.0001 * 100000 * 1.44 / 90.25 = $ 0.160

درصورتیکه با ماشین حساب myfxbook.com میشه : $ 7.7 (فایل پیوست)
                            مچکر میشم راهنمایی بفرمایید
                            فایل های پیوست شده

نظر

• درود روز بخیر
                              برای محاسبه دستی جفت ارز کراس، طبق اونچیزی ک در فیلم استاد درزی دیدم به شرح زیر است:
                              pip* Trade size * Base quote / Current rate
                              Base quote : نرخ برابری ارز پایه
                              Current Rate : نرخ فعلی (نرخ خود جفت ارز کراس) است

اما در محاسبات دستی (با فرمول مذکور) و محاسبات ماشین حساب تفاوت وجود داره
                              برای مثال جفت ارز کراس AUDJP:

0.0001 * 100000 * 1.44 / 90.25 = $ 0.160

درصورتیکه با ماشین حساب myfxbook.com میشه : $ 7.7 (فایل پیوست)
                              مچکر میشم راهنمایی بفرمایید

با سلام
                              دوست عزیز من فرمول محاسبه ارزش هر پیپ برای جفت ارز کراس رو برای شما در انجمن درس فارکس فرستادم، لطفا یکبار دیگه محاسبه بفرمایید اگر نتیجه ها یکسان نشد مراحل محاسبه رو به ترتیب در همان انجمن برای شما میفرستم.

با تشکر

نظر

• سلام و وقت بخیر
                                بیش از یکسال هستش امتیازی به عنوان هدیه بهم اختصاص داده نشده
                                منم توی ترم 2 گیر افتادم
                                تا تحلیل تکنیکال یپشرفته رو نگذرونم بقیه رو نمیتونم رد کنم
                                چ.م همه درس ها پیشنیازشون این هستش
                                حالا موندم خدایی
                                کسی نمیتونه کمکی بکنه یا راهنمایی بده که چکار کنم؟

نظر

پردازش ...
                                X