اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ولی بالای آخرین پست من که ۵۲۵ نوشته

احتمالا شماره پست ها متفاوت دیده میشه.
    جواب سوالات شما در همین صفحه درج شده و می تونید مطالعه بفرمایید.

با تشکر

ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه

نظر

• سلام
      جسارتا تیم آموزشی ارتباطش رو با ما بعد از گذراندن ترم ها و دروس قطع میکنه ؟

نظر

• با سلام خدمت استاد درزی محترم و کلیه دستندر کاران دانشگاه پی سی ام و سایت تحلیلها
        من در اردیبهشت 99 در دانشگاه ثبت نام کردم و سعی کردم که همه مطالب را خیلی خوب مطالعه کنم و تمرینهای زیادی انجام داده ام . از خودم تعریف نکنم در زمانهای دانشجویی که بیش از 20سال گذشته این شیوه مطالعه و زندگی من معلم بوده تا الان که چند وقتی هست که ترید میکنم و در بورس ایران هم مشغول هستم. از اثرات استاد و معلم خوب آگاه هستم و مضرات استاد نابلد و ناشی را هم میدانم. اما شما را به سابقه فعالیت خودم در دانشگاه پی سی ام ارجاع میدهم تا صحبتهایم بی دلیل و غیر منطقی نباشد. چون از حدس و گمان در مورد فرد بیزارم. به عنوان نمونه من در اردیبهشت 99 ثبت نام اولین درسم را انجام دادم و تا 12 آذر 99 که آخرین درسم را گذروندم حدودا 7 ماه گذشت و من ترم دوم بودم که به خاطر جناب آقای سعدی درس مدیریت ریسک پیشرفته را نتوانستم امتیاز ممکن را بدست بیاورم و فقط درس به ظاهر پاس شد. (نمیگویم پاس کردم) ولی الان 2ماه است که راه من مسدود شده و من در اواخر ترم دوم متوقف شده ام.(چون کسری امتیاز دارم) یادم هست که همون موقع هم خیلی از بچه ها ناراحت از شیوه انتقال ضعیف آقای سعدی در مدیریت ریسک پیشرفته بودم . جالب اینجاست که سوالات مدیریت ریسک مقدماتی در ریسک پیشرفته اومده بود. بگذریم از اینکه راههای خیلی از بچه ها به خاطر همین درس سد شده. ولی منطقی نیست من که 7 ماه تا اواخر ترم دوم بیایم الان 2 ماه هست که بلاتکلیف مانده ام . اینطوری تلاشهای شما هم در دانشگاه به باد میرود چون خروجی کار دانشجویان ناتمام و وامانده از تحصیل تریدری هستند.قرار بود تا در ترم های بعدی این مشکل مرتفع شود ولی هنوز درس با آقای سعدی ارائه میشه و راه دیگران سد. به نظر شما من وامثال من چگونه باید جبران کم انتقالی درس جناب سعدی را بدهیم و ایشون جفای بزرگی میکنند . چون من معلم وقتی میبینم سوادم خوبه و انتقالم بد هست یا درستش میکنم یا میرم تریدم را ادامه میدم.لطفا برای دوستانی مثل ما که سدی در ادامه کارشان افتاده فکری بکنید. چون بالاخره هدف دانشگاه چیز دیگری است.ممنون که حوصله به خرج دادید و مطالعه کردید از طرف من هم به آقای سعدی سلام برسونید و مشکل ماها را هم بهشون انتقال بدهید.با تشکر .

نظر

• با سلام خدمت استاد درزی محترم و کلیه دستندر کاران دانشگاه پی سی ام و سایت تحلیلها
          من در اردیبهشت 99 در دانشگاه ثبت نام کردم و سعی کردم که همه مطالب را خیلی خوب مطالعه کنم و تمرینهای زیادی انجام داده ام . از خودم تعریف نکنم در زمانهای دانشجویی که بیش از 20سال گذشته این شیوه مطالعه و زندگی من معلم بوده تا الان که چند وقتی هست که ترید میکنم و در بورس ایران هم مشغول هستم. از اثرات استاد و معلم خوب آگاه هستم و مضرات استاد نابلد و ناشی را هم میدانم. اما شما را به سابقه فعالیت خودم در دانشگاه پی سی ام ارجاع میدهم تا صحبتهایم بی دلیل و غیر منطقی نباشد. چون از حدس و گمان در مورد فرد بیزارم. به عنوان نمونه من در اردیبهشت 99 ثبت نام اولین درسم را انجام دادم و تا 12 آذر 99 که آخرین درسم را گذروندم حدودا 7 ماه گذشت و من ترم دوم بودم که به خاطر جناب آقای سعدی درس مدیریت ریسک پیشرفته را نتوانستم امتیاز ممکن را بدست بیاورم و فقط درس به ظاهر پاس شد. (نمیگویم پاس کردم) ولی الان 2ماه است که راه من مسدود شده و من در اواخر ترم دوم متوقف شده ام.(چون کسری امتیاز دارم) یادم هست که همون موقع هم خیلی از بچه ها ناراحت از شیوه انتقال ضعیف آقای سعدی در مدیریت ریسک پیشرفته بودم . جالب اینجاست که سوالات مدیریت ریسک مقدماتی در ریسک پیشرفته اومده بود. بگذریم از اینکه راههای خیلی از بچه ها به خاطر همین درس سد شده. ولی منطقی نیست من که 7 ماه تا اواخر ترم دوم بیایم الان 2 ماه هست که بلاتکلیف مانده ام . اینطوری تلاشهای شما هم در دانشگاه به باد میرود چون خروجی کار دانشجویان ناتمام و وامانده از تحصیل تریدری هستند.قرار بود تا در ترم های بعدی این مشکل مرتفع شود ولی هنوز درس با آقای سعدی ارائه میشه و راه دیگران سد. به نظر شما من وامثال من چگونه باید جبران کم انتقالی درس جناب سعدی را بدهیم و ایشون جفای بزرگی میکنند . چون من معلم وقتی میبینم سوادم خوبه و انتقالم بد هست یا درستش میکنم یا میرم تریدم را ادامه میدم.لطفا برای دوستانی مثل ما که سدی در ادامه کارشان افتاده فکری بکنید. چون بالاخره هدف دانشگاه چیز دیگری است.ممنون که حوصله به خرج دادید و مطالعه کردید از طرف من هم به آقای سعدی سلام برسونید و مشکل ماها را هم بهشون انتقال بدهید.با تشکر .

با سلام و وقت بخیر
          بزودی راهکارهایی ارایه خواهد شد، مطلب شما به دانشگاه منتقل می شود.

با تشکر

نظر

• باسلام و درود خدمت استاد عزیزم جناب اقای درزی من ترم اول را گذراندم و به علت فوت پدرم دیگر نتوانستم به اموزشم ادامه دهم الان که دوباره شروع کردم کار با کابین و پلتفرم را فراموش کردم و ویدیو ها و یادداشت ها را هم گم کرده ام الان که وارد پلتفرم میشوم خیلی جاها اشکال دارم لطفا راهنمایی کنید چطور این مشکل را برطرف کنم متشکرم .

نظر

• باسلام و درود خدمت استاد عزیزم جناب اقای درزی من ترم اول را گذراندم و به علت فوت پدرم دیگر نتوانستم به اموزشم ادامه دهم الان که دوباره شروع کردم کار با کابین و پلتفرم را فراموش کردم و ویدیو ها و یادداشت ها را هم گم کرده ام الان که وارد پلتفرم میشوم خیلی جاها اشکال دارم لطفا راهنمایی کنید چطور این مشکل را برطرف کنم متشکرم .

با سلام
              من ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه هستم.
              دوست عزیز نگران نباشید، لطفا به آی دی پشتیبانی تلگرام دانشگاه پیام بفرستید، همکاران شما رو راهنمایی می کنند.
              pcmtu_support@

با تشکر

نظر

• سلام و وقت بخیر یه سوال خیلی وقته ذهنم رو مشغول کرده
                این balance که زیر هر معامله مینویسه چیه؟

نظر

• با سلام و احترام
                  بنده به تازگی ثبت نام خودم را انجام داده ام و هنوز دروس آموزشی را شروع نکردم و با وجود عدم آشنایی ، در موقع تعیین پین کد پیغامی را دریافت کردم مبنی بر اینکه در صورتی که تا 30 روز پس از ثبت نام واریزی انجام نشود پلتفرم معاملاتی از دسترس خارج میشود .

لطفا راهنمایی بفرمایید این مورد چه قدر ضرورت داره انجام بشه
                  با سپاس از تیم پشتیبانی
                  فایل های پیوست شده
                  ویرایش توسط Ali TJ : https://www.traderha.com/member/38096-ali-tj در ساعت 04-28-2021, 12:55 PM

نظر

• سلام و وقت بخیر یه سوال خیلی وقته ذهنم رو مشغول کرده

با سلام
                    Balance در واقع موجودی حساب شماست تا زمانی که معامله باز نداشته باشید.

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTU Support نمایش پست ها
                      سلام و وقت بخیر یه سوال خیلی وقته ذهنم رو مشغول کرده

با سلام
                      Balance در واقع موجودی حساب شماست تا زمانی که معامله باز نداشته باشید.

با تشکر

خیلی ممنون متوجه شدم
                      ویرایش توسط Mohsen_sharifian : https://www.traderha.com/member/36753-mohsen_sharifian در ساعت 04-28-2021, 03:47 PM

نظر

• با سلام و احترام
                        بنده به تازگی ثبت نام خودم را انجام داده ام و هنوز دروس آموزشی را شروع نکردم و با وجود عدم آشنایی ، در موقع تعیین پین کد پیغامی را دریافت کردم مبنی بر اینکه در صورتی که تا 30 روز پس از ثبت نام واریزی انجام نشود پلتفرم معاملاتی از دسترس خارج میشود .
                        لطفا راهنمایی بفرمایید این مورد چه قدر ضرورت داره انجام بشه
                        با سپاس از تیم پشتیبانی

با سلام
                        دوست عزیز لطفا به آی دی پشتیبانی تلگرام دانشگاه پیام بفرستید، همکاران شما رو راهنمایی می کنند.
                        pcmtu_support@

با تشکر

نظر

• با سلام و احترام و تشکر ویژه از همه دست اندرکاران گروه pcm
                          یک انتقاد داشتم و آن اینکه در پروسه امتیاز دهی به درس شماره 3 از ترم یک ( آموزش متا تریدر مقدماتی ) حداکثر امتیاز قابل کسب از این درس 15 امتیاز هست
                          ولی بعد از آن همین مقدار امتیاز برای خرید درس 4 ( کارگاه متا تریدر مقدماتی ) از دانشجویان کسر میشود
                          ومیزان زیادی از اندوخته امتیازی کسب شده دانشجویان صرف میشود در حالیکه متناسب با این مقدار کسر امتیاز ، امکان کسب پوئن در این دوره وجود ندارد . ( تنها 5 امتیاز پایه )
                          به نظر حقیر بالانس عادلانه ای برای پروسه امتیاز گیری و قیمت واحد درسی کارگاه متا تریدر عایت نشده .
                          در صورت امکان نسبت به این موضوع بررسی بیشتری صورت بدهید .
                          صمیمانه از همگی عزیزان بخاطر ایجاد چنین بستر پرسش و پاسخ تشکر ویژه دارم .

نظر

• با سلام و احترام و تشکر ویژه از همه دست اندرکاران گروه pcm
                            یک انتقاد داشتم و آن اینکه در پروسه امتیاز دهی به درس شماره 3 از ترم یک ( آموزش متا تریدر مقدماتی ) حداکثر امتیاز قابل کسب از این درس 15 امتیاز هست
                            ولی بعد از آن همین مقدار امتیاز برای خرید درس 4 ( کارگاه متا تریدر مقدماتی ) از دانشجویان کسر میشود
                            ومیزان زیادی از اندوخته امتیازی کسب شده دانشجویان صرف میشود در حالیکه متناسب با این مقدار کسر امتیاز ، امکان کسب پوئن در این دوره وجود ندارد . ( تنها 5 امتیاز پایه )
                            به نظر حقیر بالانس عادلانه ای برای پروسه امتیاز گیری و قیمت واحد درسی کارگاه متا تریدر عایت نشده .
                            در صورت امکان نسبت به این موضوع بررسی بیشتری صورت بدهید .
                            صمیمانه از همگی عزیزان بخاطر ایجاد چنین بستر پرسش و پاسخ تشکر ویژه دارم .

با سلام
                            سپاس از لطف و همراهی شما
                            دوست عزیز در این مورد لطفا پیام خود را به پشتیبانی تلگرام دانشگاه به آدرس pcmtu_support@
                            ارسال نمایید.
                            همکاران پشتیبانی راهنمایی می کنند.

با تشکر

نظر

• سلام.تشکر و قدردانی میکنم از واحد اموزش دانشگاه
                              لطفا در مورد حساب دانشجویی و مزایای ان کمی توضیح بدید که چه فرقی داره با بقیه ی حسابها
                              سپاسگزارم

نظر

• سلام.تشکر و قدردانی میکنم از واحد اموزش دانشگاه
                                لطفا در مورد حساب دانشجویی و مزایای ان کمی توضیح بدید که چه فرقی داره با بقیه ی حسابها
                                سپاسگزارم

با سلام
                                دوست عزیز لطفا به آی دی پشتیبانی تلگرام دانشگاه پیام بفرستید، همکاران شما رو راهنمایی می کنند.
                                pcmtu_support@

با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X