اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام وقتتون بخیر
    لطفا من رو در کار با این صفحه راهنمایی کنید

نظر

• سلام وقتتون بخیر
      لطفا من رو در کار با این صفحه راهنمایی کنید

سلام وقتتون بخیر
      دوست عزیز شما دانشجوی چه ترمی هستید؟
      چون تصویری که فرستادید در واقع ماشین حساب محاسبه "حجم مجاز" هست و این مبحث بطور کامل در درس "مدیریت ریسک پیشرفته" تدریس خواهد شد.

با تشکر
      ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه

نظر

• سلام بهنوش شجاعی نژاد شماره دانشجویی:73086135
        درس متاتریدر مقدماتی
        برای ورود به حساب ریل قسمت پسورد،پسورد اصلی واردکنم یا تلفنی؟ ایا میشه از پسورد غیر واقعی استفاده کرد؟ضمنا من پسورد اصلی رو ندارم چه راه حلی دارید؟

نظر

• سلام بهنوش شجاعی نژاد شماره دانشجویی:73086135
          درس متاتریدر مقدماتی
          برای ورود به حساب ریل قسمت پسورد،پسورد اصلی واردکنم یا تلفنی؟ ایا میشه از پسورد غیر واقعی استفاده کرد؟ضمنا من پسورد اصلی رو ندارم چه راه حلی دارید؟

با سلام و و قت بخیر
          دوست عزیز بعد از تکمیل ثبت نام در بروکر تمام اطلاعات برای شما ایمیل شده، لطفا ایمیل های کابین تریدری رو چک بفرمایید. برای ورود به حساب ریل باید پسورد اصلی رو وارد کنید.
          ضمنا این انجمن برای سوالات درسی در نظر گرفته شده است، لذا برای دریافت راهنمایی و پاسخ سوالات و ابهامات خود درباره دانشگاه و تحصیل به پشتیبانی تلگرام مراجعه نمایید
          pcmtu_support@

با تشکر

نظر

• بهنوش شجاعی ۷۳۰۸۶۱۳۵
            این قسما از پروژه چجوری باید انجام بدم؟
            فایل های پیوست شده

نظر

• بهنوش شجاعی ۷۳۰۸۶۱۳۵
              این قسما از پروژه چجوری باید انجام بدم؟

دوست عزیز مراحل انجام پروژه بطور کامل در ویدئوها شرح داده شده. لطفا مجدد ویدئوهارو ببینید.
              ضمنا مطالعه پروژه های ارسالی توسط دیگر دانشجویان در این انجمن و سایر انجمن های دوره های قبلی جهت مرور مطالب و تمرین بیشتر پیشنهاد می گردد.

با تشکر

نظر

• با سلام و وقت بخیر
                ممنون میشم در مورد سئوال زیر راهنمایی بفرمائید
                اگر یک نماد پس از حرکت اولیه تا یکی از سطوح فیبوناچی ( 23.6 - 38.2 - 50 - 61.8 یا 78.6 ) اصلاح قیمت انجام دهد
                تارگت های بعدی رشد نماد ، متناسب با هر کدام از سطوح اصلاحی چه قدر خواهد بود ؟

با سپاس از زحمات شما

نظر

• با سلام و وقت بخیر
                  ممنون میشم در مورد سئوال زیر راهنمایی بفرمائید
                  اگر یک نماد پس از حرکت اولیه تا یکی از سطوح فیبوناچی ( 23.6 - 38.2 - 50 - 61.8 یا 78.6 ) اصلاح قیمت انجام دهد
                  تارگت های بعدی رشد نماد ، متناسب با هر کدام از سطوح اصلاحی چه قدر خواهد بود ؟
                  با سپاس از زحمات شما

با سلام
                  در جهت رشد یا اصلاح، هر زمان شکست هر یک از این خطوط تایید شود احتمال رسیدن به خط بعدی زیاد هست.
                  مثلا اگر بعد از یک روند صعودی، اصلاح قیمت تا محدوده 38.2 صورت بگیرد و سپس این خط شکسته شود، احتمال حرکت قیمت تا محدوده 50 فیبوناچی افزایش پیدا می کند (البته با در نظر گرفتن پارامترهای دیگر تحلیلی مثل محدوده های حمایت و مقاومت استاتیک و داینامیک).

با تشکر

نظر

• سلام وقتتون بخیر من دانشجوی ترم3هستم چندتا پوزیشن باز کردم ولی هیچ کدوم ثبت نشدن علتش چیه؟

باید چندلات ترید کنم تابتونم امتیازترید بدست بیارم ممنونم

نظر

• سلام وقت بخیر زهرا عیدی شماره دانشجویی 73067746 دانشجوی ترم3 هستم من چندتا پوزیشن بازکردم ولی هیچ کدوم ازپوزیشن ها ثبت نشد علتش چیه؟

باید چندلات سود کنیم که جز امتیاز تریدمون حساب بشه؟

نظر

• سلام وقت بخیر زهرا عیدی شماره دانشجویی 73067746 دانشجوی ترم3 هستم من چندتا پوزیشن بازکردم ولی هیچ کدوم ازپوزیشن ها ثبت نشد علتش چیه؟

باید چندلات سود کنیم که جز امتیاز تریدمون حساب بشه؟

با سلام و وقت بخیر
                        دوست عزیز شما به ازای معاملاتی که در حساب واقعی خود انجام می دهید (چه سود و چه زیان) امتیاز ترید دریافت می کنید که طبق دستور العمل زیر محاسبه می شود:
                        هر یک لات معادل 10 امتیاز است.
                        منتها به این نکته دقت بفرمایید که ترید و معامله باید از حساب واقعی مربوط به اکانت دانشجویی (کابین دانشجویی) انجام بگیرد.
                        ضمنا امتیازات دریافتی رو می تونید از تب پیشخوان یا هدایا مشاهده بفرمایید:
                        بعد از ورود به سایت:
                        خوش آمدید رو کلیک کنید، پروفایل و تب پیشخوان یا هدایا رو کلیک کنید.

با تشکر

نظر

• سلام خسته نباشید.من دوره 44 مفاهیم و مقدمات فارکس رو دارم می گذرونم.پروژه ی مربوط به محاسبه ی هر پیپ به صورت دستی و استفاده از ماشین حساب فارکس رو فرستادم خیلی وقته و جوابی نیومده چون فرصتش داره تموم میشه عرض کردم.
                          پیمان محمدی
                          شماره دانشجویی:73087587

نظر

• سلام خسته نباشید.من دوره 44 مفاهیم و مقدمات فارکس رو دارم می گذرونم.پروژه ی مربوط به محاسبه ی هر پیپ به صورت دستی و استفاده از ماشین حساب فارکس رو فرستادم خیلی وقته و جوابی نیومده چون فرصتش داره تموم میشه عرض کردم.
                            پیمان محمدی
                            شماره دانشجویی:73087587

با سلام و سپاس
                            دوست عزیز پیام دریافت پروژه در صفحه دوم انجمن دوره 44 فارکس برای شما ارسال شده. لطفا انجمن این درس رو چک بفرمایید.

با تشکر

نظر

• سلام ممنون از زحمات شما.ببخشید من فکر میکردم برای هر پیام یک پیام ارسال میکنید.باز هم ممنون.

نظر

• سلام ممنون از زحمات شما.ببخشید من فکر میکردم برای هر پیام یک پیام ارسال میکنید.باز هم ممنون.

سپاس از لطف و همراهی شما

نظر

پردازش ...
                                X