اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام ودرود خدمت استاد گرامی
    بنده برای ارسال پروژه نمیتوانم وارد آپلود سنتر بشوم دلیل ان چیست ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام و وقت بخیر
    دوست عزیز لطفا در این رابطه به پشتیبانی تلگرام به آدرس: pcmtu_support@ پیام بفرستید.

با تشکر
    ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه

نظر

• درود برشما.
      خداقوت.
      بابت زحمت هاتون سپاسگزار
      بنده حسابدارم و سرم خیلی شلوغ و الان داخل دانشگاه تریدری کلاس کار با کابین رو نتونستم حضوری ببینم.
      البته آشنایی های با بازار های مالی و تحلیل ها و.. دارم ولی خب علاقه مندهستم که از پایه با شما شروع کنم.
      خلاصه با توجه به امتیاز ها من متاسفانه نمی تونم آنلاین همون لحظه تماشا کنم و مجبورم از طریق پیوند ارسالی شما به رایانه ام مطالب رو تو اوقات فراغتم پیگیری کنم.
      الان دروس ترم یک رو برداشتم ومنتظر کلاس های دیگه ترم یک هستم که برام ارسال بشه.
      می خواستم بدونم وضعیت امتیاز های ما چطور می شه؟
      تا الان که صفرم.
      واین که واقعا نمی تونم همون لحظه بر خط بشم و مجبورم که بعد از سرکارم بیام و یک نگاهی به درس ها و.... بندازم
      سپاس گزار

نظر

• درود برشما.
        خداقوت.
        بابت زحمت هاتون سپاسگزار
        بنده حسابدارم و سرم خیلی شلوغ و الان داخل دانشگاه تریدری کلاس کار با کابین رو نتونستم حضوری ببینم.
        البته آشنایی های با بازار های مالی و تحلیل ها و.. دارم ولی خب علاقه مندهستم که از پایه با شما شروع کنم.
        خلاصه با توجه به امتیاز ها من متاسفانه نمی تونم آنلاین همون لحظه تماشا کنم و مجبورم از طریق پیوند ارسالی شما به رایانه ام مطالب رو تو اوقات فراغتم پیگیری کنم.
        الان دروس ترم یک رو برداشتم ومنتظر کلاس های دیگه ترم یک هستم که برام ارسال بشه.
        می خواستم بدونم وضعیت امتیاز های ما چطور می شه؟
        تا الان که صفرم.
        واین که واقعا نمی تونم همون لحظه بر خط بشم و مجبورم که بعد از سرکارم بیام و یک نگاهی به درس ها و.... بندازم
        سپاس گزار

درود. وقتتون بخیر
        سپاس از لطف شما
        دوست عزیز کلاس‌ها بصورت آفلاین برگزار می‌شه، یعنی لینک ویدئوی مربوط به هر جلسه از هر درس، در روز تعیین شده به ایمیل دانشجویان ثبت نام شده ارسال میشه و در مهلت تعیین شده میتونید ویدئوهارو مشاهده کرده و اگر پروژه یا آزمونی داره تکمیل و ارسال کنید.
        سوالات بیشتر رو می تونید از پشتیبانی تلگرام به آدرس pcmtu_support@ بپرسید.

با تشکر

نظر

• سلام من دانشجوی ترم اول هستم با اکانت 73077458 سه تا درس اولیه با هم ثبت نام کردم . در یک هفته دو تا درس برام ایمل شد من هنوز اولی را کار با سایت بروکر و کابین تریدی تسلت پیدا نکردم به خاطر فوت مادرم نتونستم درس دومی اموزش متاتریدر مقدماتی رد یاد بگیرم در ضمن پسورد اصلی من قابل رویت نیست نمی دونم چه کار باید بکنم ممنون می شم کمکم کنی

نظر

• سلام من دانشجوی ترم اول هستم با اکانت 73077458 سه تا درس اولیه با هم ثبت نام کردم . در یک هفته دو تا درس برام ایمل شد من هنوز اولی را کار با سایت بروکر و کابین تریدی تسلت پیدا نکردم به خاطر فوت مادرم نتونستم درس دومی اموزش متاتریدر مقدماتی رد یاد بگیرم در ضمن پسورد اصلی من قابل رویت نیست نمی دونم چه کار باید بکنم ممنون می شم کمکم کنی

با سلام
            دوست عزیز برای دریافت راهنمایی و پاسخ سوالات و ابهامات خود درباره دانشگاه به پشتیبانی تلگرام مراجعه نمایید:

pcmtu_support@

با تشکر

نظر

• با سلام خدمت استاد درزی بزرگوار و کلیه همکاران ایشان در دانشگاه پی سی ام و سایت تحلیلها
              من دانشجوی ترم دوم هستم و نیم نگاهی به درسهای ترم بعد انداختم که در خرید درسها و ثبت نام آنها مواجه شدم با امتیاز هدیه و امتیاز ترید.
              لطفا امتیاز ترید را برام بیشتر توضیح دهید ببینم چیه و چگونه باید کسب کرد؟

ممنون.

نظر

• با سلام خدمت استاد درزی بزرگوار و کلیه همکاران ایشان در دانشگاه پی سی ام و سایت تحلیلها
                من دانشجوی ترم دوم هستم و نیم نگاهی به درسهای ترم بعد انداختم که در خرید درسها و ثبت نام آنها مواجه شدم با امتیاز هدیه و امتیاز ترید.
                لطفا امتیاز ترید را برام بیشتر توضیح دهید ببینم چیه و چگونه باید کسب کرد؟
                ممنون.

با سلام و وقت بخیر
                ثبت نام در دروس ترم سوم با امتیاز دپوزیت و امتیاز ترید صورت می­گیره و راهنمای تحصیل در ترم سوم در زمان مشخص برای دانشجویان ورودی به این ترم ایمیل می­شه. ضمنا شما می­تونید بعد از قبولی در آزمون جامع ترم دوم، برای دریافت این فایل راهنما به دانشگاه تیکت بزنید.
                امتیاز ترید: به ازای ترید و معاملاتی که در حساب ریل انجام میدین (چه سود و چه ضرر) به شما امتیاز تعلق میگیره.
                سوالات بیشتر رو می تونید از آی دی پشتیبانی دانشگاه بپرسید:
                pcmtu_support@

با تشکر

نظر

• سوال داشتم خدمتون استاد عزیز گرانقدر آقای درزی
                  طبق فرمایشات و جزوات جنابعالی گفتین که:
                  در حجم معاملاتی ۱ لات (۱۰۰هزار واحد) برابر است با ۱۰ دلار
                  حالا سوال من اینه :برعکس این موضوع =۱۲۰ هزار دلار چند لات میشه؟
                  طبق محاسبات من: 12 هزار لات میشه
                  آیا محاسبات من درسته؟؟؟
                  ممنون میشم جواب سوال منو رو بدین
                  در ضمن استاد چطور میشه مستقیم با شما در ارتباط باشم. سوالاتمو از شما بپرسم

https://uupload.ir/files/sfpr_photo_...5_10-59-21.jpg

نظر

• سوال داشتم خدمتون استاد عزیز گرانقدر آقای درزی
                    طبق فرمایشات و جزوات جنابعالی گفتین که:
                    در حجم معاملاتی ۱ لات (۱۰۰هزار واحد) برابر است با ۱۰ دلار
                    حالا سوال من اینه :برعکس این موضوع =۱۲۰ هزار دلار چند لات میشه؟
                    طبق محاسبات من: 12 هزار لات میشه
                    آیا محاسبات من درسته؟؟؟
                    ممنون میشم جواب سوال منو رو بدین
                    در ضمن استاد چطور میشه مستقیم با شما در ارتباط باشم. سوالاتمو از شما بپرسم

با سلام و وقت بخیر
                    هر 100,000 واحد از یک جفت ارز را حالت استاندارد یا 1 لات می گوییم. اگر تعداد واحدها را بر 1 لات تقسیم کنیم میزان حجم بر حسب لات بدست می آید:
                    لات 1.2=100,000 / 120,000

معمولا زمانی که با حجم 1 لات معامله می کنیم ارزش هر پیپ جا به جایی معادل $ 10 خواهد بود که نحو محاسبه ارزش هر پیپ نیز برای انواع جفت ارزها شرح داده شد.
                    لطفا ص 43 و 44 جزوه فارکس رو مطالعه بفرمایید.

با تشکر

نظر

• با سلام و خسته نباشید به تیم تریدرها و مجموعه پی سی ام.
                      من یه پیشنهاد داشتم و خواهشمندم روی آن تامل بفرمایید تا مشکلی که من داشتم نصیب دیگر دانشجویان عزیز نشود.
                      وآن اینکه من علاوه بر منابع تدریس شده در دانشگاه پی سی ام منابع جانبی خیلی زیادی را مطالعه میکنم. حتی منابع خارج از دانشگاه جناب استاد درزی .
                      اما مشکل من از جایی شروع شد که درس مدیریت ریسک پیشرفته را گرفتم و تدریس آقای سعدی را دیدم و متوجه شدم که سواد و اطلاعات ایشان بسیار خوبه ولی شیوه انتقال و آموزش ایشان خیلی ضعیفه. با همه احترامی که برای آقای سعدی قائل هستم ولی خواهش میکنم دوره های تدریسی بعدی این درس را در ترم 1و2 مخصوصا ترم 2 را یا به شیوه دیگه ای انجام دهند یا مدرس دیگری برای این درس جایگزین کنید. واقعیت را بخواهید علم مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک در ایران خیلی پیشرفت نکرده و این درس در این دانشگاه هم نیاز دانشجویان را مرتفع نمیکند . من خودم به شخصه 8بار تدریس آقای سعدی را دیدم تا توانستم یه برداشت 50 درصدی از گفته های ایشان داشته باشم. تمام درسهای دانشگاه یه طرف و مدیریت ریسک پیشرفته هم یه طرف. ممنونم از اینکه مطالعه کردید و خواهشا ترتیب اثری در آینده بدهید.

نظر

• با سلام و خسته نباشید به تیم تریدرها و مجموعه پی سی ام.
                        من یه پیشنهاد داشتم و خواهشمندم روی آن تامل بفرمایید تا مشکلی که من داشتم نصیب دیگر دانشجویان عزیز نشود.
                        وآن اینکه من علاوه بر منابع تدریس شده در دانشگاه پی سی ام منابع جانبی خیلی زیادی را مطالعه میکنم. حتی منابع خارج از دانشگاه جناب استاد درزی .
                        اما مشکل من از جایی شروع شد که درس مدیریت ریسک پیشرفته را گرفتم و تدریس آقای سعدی را دیدم و متوجه شدم که سواد و اطلاعات ایشان بسیار خوبه ولی شیوه انتقال و آموزش ایشان خیلی ضعیفه. با همه احترامی که برای آقای سعدی قائل هستم ولی خواهش میکنم دوره های تدریسی بعدی این درس را در ترم 1و2 مخصوصا ترم 2 را یا به شیوه دیگه ای انجام دهند یا مدرس دیگری برای این درس جایگزین کنید. واقعیت را بخواهید علم مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک در ایران خیلی پیشرفت نکرده و این درس در این دانشگاه هم نیاز دانشجویان را مرتفع نمیکند . من خودم به شخصه 8بار تدریس آقای سعدی را دیدم تا توانستم یه برداشت 50 درصدی از گفته های ایشان داشته باشم. تمام درسهای دانشگاه یه طرف و مدیریت ریسک پیشرفته هم یه طرف. ممنونم از اینکه مطالعه کردید و خواهشا ترتیب اثری در آینده بدهید.

با سلام و وقت بخیر
                        دوست عزیز پیشنهاد شما حتما منتقل میشه.

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad.sa نمایش پست ها
                          با سلام و خسته نباشید به تیم تریدرها و مجموعه پی سی ام.
                          سلام
                          حق با شماست جناب سعدی دانش بسیار خوبی در این زمینه دارند ولی مشکل از روش تدریس است. من بیش از 10 بار مدیریت ریسک 1 و 2 رو گوش کردم ولی هنوز بطور کامل مطالب رو درک نمیکنم.

نظر

• سلام و عرض ادب
                            استاد در توضیحات فرمودن که ما در یک معامله مثل خرید EURUSD ما در بخش فروش داریم ارز دوم رو خرید میکنیم . ما تا کجا اجازه این کا رو داریم با توجه به مقدار unit که در ابتدا خرید کردیم؟؟؟؟ در این صورت معامله کجا بسته خواهد شد؟ و اینکه معامعله خرید و فروشی که انجام داده ام در کدام قسمت قابل مشاهده است ؟ و اینکه در بخش خرید و یا فروش مقدار Unit رو در کدام قسمت باید وارد کنیم در جلسات بعدی توضیح داده میشوند ؟

نظر

• سلام و عرض ادب
                              استاد در توضیحات فرمودن که ما در یک معامله مثل خرید EURUSD ما در بخش فروش داریم ارز دوم رو خرید میکنیم . ما تا کجا اجازه این کا رو داریم با توجه به مقدار unit که در ابتدا خرید کردیم؟؟؟؟ در این صورت معامله کجا بسته خواهد شد؟ و اینکه معامعله خرید و فروشی که انجام داده ام در کدام قسمت قابل مشاهده است ؟ و اینکه در بخش خرید و یا فروش مقدار Unit رو در کدام قسمت باید وارد کنیم در جلسات بعدی توضیح داده میشوند ؟

با سلام
                              دوست عزیز سوال شما در انجمن مقدمات و مفاهیم فارکس پاسخ داده شد.

با تشکر

نظر

• باسلام , فایل درس تحلیل بنیادی رو دریافت کردم اما باز نمیشه . لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکر

نظر

پردازش ...
                                X