اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• باسلام به آقای درزی ودوستان گرامی
    عزت الله سجادی هستم باشماره دانشجویی 73075220
    من تازه وارد این دانشگاه شدم حداقل میزان تحصیلاتم باید چقدر باشد تا به توانم این دانشگاه را ادامه بدهم.باتشکرازشما

نظر

• شماره دانشجویی 73070890
      اگر متوجه شده بودم که سوال نمی پرسیدم

دانشجوی عزیز ارسال مثال در قالب تصویر امکان پذیر نیست و انتهای دوره ششم درس مدیریت ریسک پیشرفته، طبق معمول ویدئوی بررسی پروژه و پاسخ به سوالات برای تمام دانشجویان دوره در زمان مشخص ارسال شد.

ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه

نظر

• باسلام به آقای درزی ودوستان گرامی
        عزت الله سجادی هستم باشماره دانشجویی 73075220
        من تازه وارد این دانشگاه شدم حداقل میزان تحصیلاتم باید چقدر باشد تا به توانم این دانشگاه را ادامه بدهم.باتشکرازشما

با سلام
        این دانشگاه دارای طرحی است که از ابتدا تا انتهای دوره برای افراد تازه کار، موثر و کاربردی است. برنامه ریزی های انجام شده به گونه ای است که امکان قرارگیری در یک رده یا سطح خاص برای افراد مختلف وجود دارد و خللی در کارها ایجاد نخواهد کرد.

نظر

• سلام و عرض ادب.
          داود خوروش 73072690
          ضمن پاسداشت زحمات مجموعه دانشگاه پی سی ام دو سوال از استاد معظم جناب مهندس درزی در ارتباط با درس تحلیل بنیادی پیشرفته پیش آمده است که تقاضای پاسخ دارم:

1: خرید و فروش سی اف دی ها و سهام شرکتهای خارجی را به چه نحو میتوان انجام داد؟ از طریق متاتریدر امکان پذیر است؟ اگر لطف کنید راهنمایی بفرمایید.

2:یک یا چند وبسایت معتبر که گزارشات cot را ارائه دهد معرفی بفرمایید. (در اینترنت سرچ کردم چند وبسایت آمدند که فقط توضیح داده بودند ولی من خود گزارش را ندیدم).

متشکرم

(ضمنا در مورد تذکری که به بنده داده بودید راجع به اینکه نباید سوالم را در تاپیک تحلیل بنیادی پیشرفته مطرح میکردم و باید در اینجا مطرح کنم بایستی بعرض برسانم که به نظرم این تاپیک مناسب سوال بنده نیست چون شما در ابتدای این تاپیک نوشته اید سوالاتی که قبل از ورود به دانشگاه دارید را در اینجا مطرح کنید و سوالات هر دوره در تاپیک مختص به خودش مطرح شود... به نظرم کسر امتیاز از بنده صحیح نیست چون من طبق اعلام خودتان در ابتدای این تاپیک عمل کرده بودم به شرح زیر

هر گونه سوال درباره دانشگاه، دروس و واحدها، برنامه ها و ... که قبل از ورود به دانشگاه دارید در اینجا مطرح بفرمائید.

برای دانشجویان عزیز در هر مقطع و هر دوره ای تاپیک های جداگانه ای جهت پرسش و پاسخ تخصیص داده شده است.

نظر

• سلام وقت استاتید و همچنین دوستان گرامی بخیر وشادی
            سال نوتون مبارک
            ...................

1- بازار خودمون که یک طرفه هست تا سهمی از قبل نداشته باشیم نمیتونیم بفروشیم پس مثلا سهم ایکس به تعداد 1000 اگر داشته باشیم بعدا میتونیم رد کنیم به صورت کلی.
            حالا تو بازارهای جهانی که دوطرفه هست آیا تمام سهامی که متاتریدر برامون لیست میکنه دوطرفه هست؟
            - تو معاملات چند نوع سفارش گیری داریم مثال:
            معاملات آنی و فوری ( buy , sell)
            معاملات شرطی ( buy limit , buy stop ,, sell limit , sell stop )

- حالا سوالم اینه تو نوع معاملات بالا مثلا یک معامله ثبت میکنیم مثال خرید 0.1 لات eur/usd یا amazon یا apple و.... آیا لازمه بعد انجام معامله و خرید بعدا بفروشیم یا تموم شده دیگه؟؟ و تو سفارشات فروش هم همینطور؟
            کلا گیج شدم و متوجه نشدم
            گزینه close تو راست کلیک منظورش چیه؟ و در کل بستن معاملات یعنی چی؟
            2- تا جایی که متوجه شدم ما در اصل سهام مثال آمازون و ... را نمیتونیم بخریم فقط در قالب قراردادهایی مثل cfd و... میتونیم تو سود و زیان شریک بشیم اینم بفرمایید
            دوستان راهنمایی کنید ممنون میشم و چند نمونه معامله واقعی از هر کدوم در صورت امکان
            مرسی

نظر

• ویرایش توسط nanopol : https://www.traderha.com/member/32521-nanopol در ساعت 04-20-2020, 09:26 PM

نظر

• سلام و عرض ادب.
                داود خوروش 73072690
                ضمن پاسداشت زحمات مجموعه دانشگاه پی سی ام دو سوال از استاد معظم جناب مهندس درزی در ارتباط با درس تحلیل بنیادی پیشرفته پیش آمده است که تقاضای پاسخ دارم:

1: خرید و فروش سی اف دی ها و سهام شرکتهای خارجی را به چه نحو میتوان انجام داد؟ از طریق متاتریدر امکان پذیر است؟ اگر لطف کنید راهنمایی بفرمایید.

2:یک یا چند وبسایت معتبر که گزارشات cot را ارائه دهد معرفی بفرمایید. (در اینترنت سرچ کردم چند وبسایت آمدند که فقط توضیح داده بودند ولی من خود گزارش را ندیدم).

متشکرم

(ضمنا در مورد تذکری که به بنده داده بودید راجع به اینکه نباید سوالم را در تاپیک تحلیل بنیادی پیشرفته مطرح میکردم و باید در اینجا مطرح کنم بایستی بعرض برسانم که به نظرم این تاپیک مناسب سوال بنده نیست چون شما در ابتدای این تاپیک نوشته اید سوالاتی که قبل از ورود به دانشگاه دارید را در اینجا مطرح کنید و سوالات هر دوره در تاپیک مختص به خودش مطرح شود... به نظرم کسر امتیاز از بنده صحیح نیست چون من طبق اعلام خودتان در ابتدای این تاپیک عمل کرده بودم به شرح زیر

هر گونه سوال درباره دانشگاه، دروس و واحدها، برنامه ها و ... که قبل از ورود به دانشگاه دارید در اینجا مطرح بفرمائید.

برای دانشجویان عزیز در هر مقطع و هر دوره ای تاپیک های جداگانه ای جهت پرسش و پاسخ تخصیص داده شده است.

با سلام. وقت بخیر

پاسخ اول:
                بله انجام این خرید و فروش ها از طریق متاتریدر امکان پذیر هست.
                و یک نکته:
                بازار سهام 24 ساعته نیست و شاید زمانی که اقدام به ترید می کنید غیر فعال باشد. لذا باید درس هایی مثل آشنایی با CFD یا دروس مرتبط با آن را بگذرونید تا در آینده بیشتر متوجه بشید که چطور عمل کنید.

پاسخ دوم:
                برای مشاهده وبسایت اینجا را کلیلک کنید.

از این طریق می توانید به گزارش ها دسترسی داشته باشید:

(دوست عزیز بدلیل پرسیدن سوال از شما امتیازی کسر نشده، بلکه بخاطر افتتاح یک انجمن یا تاپیک جدید در درسی مثل بنیادی پیشرفته که پروژه ندارد این مورد لحاظ شده است).
                در رابطه با سوالات، شما می توانید سوالات خود را در همین انجمن بپرسید.

با تشکر
                موفق باشید.

ویرایش توسط PCMTU Support : https://www.traderha.com/member/19357-pcmtu-support در ساعت 04-16-2020, 03:03 PM

نظر

...................

1- بازار خودمون که یک طرفه هست تا سهمی از قبل نداشته باشیم نمیتونیم بفروشیم پس مثلا سهم ایکس به تعداد 1000 اگر داشته باشیم بعدا میتونیم رد کنیم به صورت کلی.
                  حالا تو بازارهای جهانی که دوطرفه هست آیا تمام سهامی که متاتریدر برامون لیست میکنه دوطرفه هست؟

- حالا سوالم اینه تو نوع معاملات بالا مثلا یک معامله ثبت میکنیم مثال خرید 0.1 لات eur/usd یا amazon یا apple و.... آیا لازمه بعد انجام معامله و خرید بعدا بفروشیم یا تموم شده دیگه؟؟ و تو سفارشات فروش هم همینطور؟
                  کلا گیج شدم و متوجه نشدم

2- تا جایی که متوجه شدم ما در اصل سهام مثال آمازون و ... را نمیتونیم بخریم فقط در قالب قراردادهایی مثل cfd و... میتونیم تو سود و زیان شریک بشیم اینم بفرمایید
                  دوستان راهنمایی کنید ممنون میشم و چند نمونه معامله واقعی از هر کدوم در صورت امکان

​​​​​​​3- به نظرتون بهترین و جامع ترین نوع حساب میکرو و مینی و لوریج 1000 و .....
                  کدام حسابهاست و بهترین لوریج و بهتره حداکثر چند نوع حساب داشته باشیم؟
                  آیا بفرض اگر دونوع حساب داشته باشیم هر دو حساب جدا باید شارژ بشه؟
                  مرسی

نظر

...................

کلا گیج شدم و متوجه نشدم

3- به نظرتون بهترین و جامع ترین نوع حساب میکرو و مینی و لوریج 1000 و .....
                    مرسی

سلام. وقت شما بخیر

- دوست عزیز هر دوبخش از سوال اول و سوال دوم، در درس "آشنایی با CFD" بطور کامل شرح داده شده است.
                    - وقتی close order رو کلیک می کنید معامله بسته میشه. بستن معامله: یعنی شخص دیگه در سود یا زیان حاصل از تغییرات لحظه ای نرخ جفت ارز و یا سهام، مشارکت ندارد و از معامله خارج می شود. این موارد بطور کامل در درس فارکس تدریس شده است.
                    - انتخاب نوع حساب و تعیین لوریج به شخص بستگی داره و نمیشه گفت بهترینش کدام هست. شما در کابین خود تا 6 اکانت می تونید داشته باشید.
                    برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت بروکر مراجعه کرده و یا از طریق این آی دی ها با پشتیبانی بروکر ارتباط بگیرید:

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTU Support نمایش پست ها
                      سلام وقت استاتید و همچنین دوستان گرامی بخیر وشادی

...................

کلا گیج شدم و متوجه نشدم

3- به نظرتون بهترین و جامع ترین نوع حساب میکرو و مینی و لوریج 1000 و .....
                      مرسی

سلام. وقت شما بخیر

- دوست عزیز هر دوبخش از سوال اول و سوال دوم، در درس "آشنایی با CFD" بطور کامل شرح داده شده است.
                      - وقتی close order رو کلیک می کنید معامله بسته میشه. بستن معامله: یعنی شخص دیگه در سود یا زیان حاصل از تغییرات لحظه ای نرخ جفت ارز و یا سهام، مشارکت ندارد و از معامله خارج می شود. این موارد بطور کامل در درس فارکس تدریس شده است.
                      - انتخاب نوع حساب و تعیین لوریج به شخص بستگی داره و نمیشه گفت بهترینش کدام هست. شما در کابین خود تا 6 اکانت می تونید داشته باشید.
                      برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت بروکر مراجعه کرده و یا از طریق این آی دی ها با پشتیبانی بروکر ارتباط بگیرید:

سلام مجدد
                      وقتتون بخیر
                      ممنون از پاسخگوییتون
                      cfd جدیدا برداشتم سپاس
                      تو پاسخها فرمودین تا 6 اکانت منظورتون اینه که مثال من نوعی 6 حساب مختلف نهایت میتوانم باز کنم؟؟

close order بازم متوجه نشدم الان بنده سفارش خرید یا فروش از هر نوعی باز کنم و معامله انجام بشه باز لازمه که ببندمش یا خود به خود وقتی معامله انجام میشه بسته هم میشه؟؟
                      (بفرض 0.1 لات از سهمی میخریم بعدا لازمه همون 0.1 لات سهمو بفروشیم و برعکس یا خیر)
                      شرمنده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مرسی

نظر

• سلام مجدد
                        وقتتون بخیر
                        ممنون از پاسخگوییتون
                        cfd جدیدا برداشتم سپاس
                        تو پاسخها فرمودین تا 6 اکانت منظورتون اینه که مثال من نوعی 6 حساب مختلف نهایت میتوانم باز کنم؟؟

close order بازم متوجه نشدم الان بنده سفارش خرید یا فروش از هر نوعی باز کنم و معامله انجام بشه باز لازمه که ببندمش یا خود به خود وقتی معامله انجام میشه بسته هم میشه؟؟
                        (بفرض 0.1 لات از سهمی میخریم بعدا لازمه همون 0.1 لات سهمو بفروشیم و برعکس یا خیر)
                        شرمنده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مرسی

با سلام
                        - لطفا برای دریافت پاسخ به روز و قطعی از پشتیبانی بروکر سوال کنید.
                        - اگر معامله از نوع pending order باشه و براش stop loss تعریف کنید، اگر معامله به نرخ تنظیم شده برسه، خودش بسته میشه، در غیر اینصورت باید close order رو کلیک کنید (در درس فارکس بخش انواع سفارشات بطور کامل شرح داده شده)

با تشکر

نظر

• باسلام وخسته نباشید به استادگرامی آقای درزی
                          استاد بعداز تمام شدن سه ترم دانشگاه روزانه چقدر میتوان درامد کسب کردبه نظرتون

نظر

• با سلام وخسته نباشید به استادگرامی آقای درزی
                            استاد بعداز تمام شدن سه ترم دانشگاه روزانه چقدر میتوان درامد کسب کردبه نظرتون

با سلام. وقت بخیر

درآمد روزانه حاصل از ترید می تواند عددی متغیر باشد.
                            بعد از اتمام ترم سوم هر چقدر تسلط بیشتری به مباحث تدریس شده پیدا کنید و با در نظر گرفتن مواردی از جمله مدیریت ریسک و روانشناسی در معامله گری، به مراتب درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

با تشکر

نظر

• استاد گرامی جناب درزی
                              با سلام و احترام،
                              متاسفانه اینجانب فرهاد فریدونیان به شماره دانشجویی 73072806، دانشجوی دوره دهم درس تحلیل تکنیکال پیشرفته موفق به ارسال پروژه خود با عنایت به تصویر زیر نشده ام.
                              لطفا جهت ارسال پروژه با توجه به بسته بودن انجمن مربوطه راهنمایی فرمایید.

نظر

• استاد گرامی جناب درزی
                                با سلام و احترام،
                                متاسفانه اینجانب فرهاد فریدونیان به شماره دانشجویی 73072806، دانشجوی دوره دهم درس تحلیل تکنیکال پیشرفته موفق به ارسال پروژه خود با عنایت به تصویر زیر نشده ام.
                                لطفا جهت ارسال پروژه با توجه به بسته بودن انجمن مربوطه راهنمایی فرمایید.

با سلام
                                دانشجوی عزیز مهلت ارائه پروژه دوره دهم از درس تکنیکال پیشرفته تا ساعت 24 روز 8ام اردیبهشت ماه بود.

با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X