اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    گاهی فکر میکنم باید گوشه نشینی اختیار کرد و چیزی نگفت! گوش نامحرم و نگاه غضب آلود به گمانم آنقدر زیاد شده که کلام گاهی قربانی نگاه حیله گر می شود. دیر زمانی نمانده به گوشه رفتن و در خلوت خود رمزگشایی نمودن. این روزها .......... بگذریم.
    مثل سایه با جناب عالی میام.
    اگر من و شما هر کدام یک ایده داشته باشیم، و آنها را به هم بدهیم، در نتیجه هر کدام از ما دو ایده داریم. و این مورد به صورت تصاعدی پیش خواهد رفت.
    دعوت شما به همفکری و همکاری در

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
      مهندس جان تنها نسل اولی مانده در بین تریدرها شما هستید

در یک مکان آرام و خلوت دوباره فکر کنید و تجدید نظر بفرمایید. ما به شما نیاز داریم و خودت را از ما دریغ نکن

الگوی حضور ما شما هستید و اگر روزی گوشه نشینی کنید ما الگو خود را دنبال خواهیم کرد.

ارادت
      جناب رحمانی ممنونیم
      ویرایش توسط nima6295 : https://www.traderha.com/member/9190-nima6295 در ساعت 08-01-2013, 12:05 PM

نظر

گاهی فکر میکنم باید گوشه نشینی اختیار کرد و چیزی نگفت! گوش نامحرم و نگاه غضب آلود به گمانم آنقدر زیاد شده که کلام گاهی قربانی نگاه حیله گر می شود.

دیر زمانی نمانده به گوشه رفتن و در خلوت خود رمزگشایی نمودن.

این روزها ..........

بگذریم.
        مهندس جان تا الان خیلی چیزها هم تو کلا ساتون هم سخنرانیاتون یاد گرفتیم من بجز درس تریدری درس اخلاق و انظباط و زندگی هم از شما یاد گرفتیم یادمه توی یکی از کلاس هاتون گفته بودید ترید کردن درسهای بزرگی مثل صبوری استقامت اراده جسارت تحمل بتون یاد میده الان متوجه اون صحبتاتون شدم ترید تنها ترید نیست زندگی هم یه تریده یوقت باید عجله کرد یه وقت باید صبر کرد یه وقت سکوت یه وقت فریاد مهندس واقعا میگم خالصانه و از ته دل از اینکه ترید و با شما شروع کردم و از شما یاد گرفتم افتخار میکنم ازتون ممنون در این ماه پر برکت از خداوند متعال برکت برای شما و تمام دوستان آرزو مندم

نظر

• سلام. با مثبت اعلام شدن امار اشتغال جدال سختی بین فاندامنتالیا و تکنیکالیا بر سر قیمت طلا در جریان است. ببینیم کی پیروز میشه. اگه خبر منفی می بود خیال همه راحت میشد. به نظرم تکنیکالیستا پیروز میشن و طلا صعودی میشه
          ویرایش توسط zoroaster : https://www.traderha.com/member/5308-zoroaster در ساعت 08-01-2013, 05:26 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
            سلام. با مثبت اعلام شدن امار اشتغال جدال سختی بین فاندامنتالیا و تکنیکالیا بر سر قیمت طلا در جریان است. ببینیم کی پیروز میشه. اگه خبر منفی می بود خیال همه راحت میشد. به نظرم تکنیکالیستا پیروز میشن و طلا صعودی میشه
            بعنوان عضو کوچیک از جامعه علاف فقط خط خطی بلد تکنکالیست باید خدمتتون بگم که :

عمراً
            کلی کار دارم ... !!

Elegance
            is in
            Simplicity

فعلاً هستم اما نیم بند ... !!!

نظر

• سلام و درود . من به عنوان یکی از اعضائ این سایت محترم از اقایان نیما . پیام . یزدی . مصطفی و حاجی خارجی (مهدی) بابت زحماتشون در این تالار سپاسگذارم و چون به شخصه از این عزیزان مطالب زیادی یاد گرفتم خواستم تا این رو بیان کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                تاریخ آپدیت : 31 جولای 2013

‬دیدگاه ها به سمت nfp که در روز جمعه منتشر میشود معطوف شده است و انتظار میرود بهبود در این شاخص مشاهده کنیم،دو حالت وجود دارد:

بهبود در شاخص nfp > انتظار کاهش نرخ بیکاری > تقویت دیدگاه کاهش سیاست های انبساطی "qe" و دیدگاه افزایش نرخ بهره > تقویت دلار ایالات متحده

ضعف در شاخص nfp > انتظار بهبود حاصل نشدن در اشتغال > کاهش دیدگاه کاهشی سیاست های انبساطی > کاهش ارزش دلار ایالات متحده
                سناریو دوم اتفاق افتاد ...
                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• سلام و درود . من برای اولین بار از تریلینگ استاپ استفاده کردم . کسی میدونه استاپ چرا اینجا عمل نکرد

نظر

• حکایت این روزها حکایت گذشتن خوبی از حد هست! خیالاتی در سر برخی افتاده!

عده ای عقده های ضرر و زیان خود را در جاهایی جستجو می کنند که نه خیر دنیا در ان است نه آخرتشان!
                    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                    https://telegram.me/Cyclicalwaves
                    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نیما جان

اینجا هم یه جور جامعه است. زودرنج داریم ، دایی جان ناپلئون داریم، دایه مهربانتر از مادر داریم ، لوطی داریم ، زبل خان داریم! ...

متن هیچوقت به رسایی کلام رو در رو نیست!

بعضی ها زبانشان خیلی تند و تیز هست ولی تو دلشون چیزی نیست.

همونجوری که گفتی مشکلات روانی پس از ضرر و کلافگی که سالهای اول یقه معامله گران را ول نمیکنه! گاهی خروجی های بدی داره که در فضای انجمن ها نمود پیدا میکنه.

همونی که خودت میگی همیشه : باید آروم باشیم و مسائل را به گونه ای مدیریت کنیم که به نفع همه تمام شود.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                      2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                      3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                      4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                      5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                      6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                      7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• خوبی که از حد بگذشت نادان خیال بد کند ...

لطف مکرر را وظیفه مسلم ندانیم !!!
                        پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

• دیروز شیراز بودم عجیب خوش گذشت. اگرچه فکر میکردم سرسبز تر از این حرف ها باشد اما انگار در زندگی قدیم دوره ای را در آن دیار سپری کرده باشم!

نظر

دیروز شیراز بودم عجیب خوش گذشت. اگرچه فکر میکردم سرسبز تر از این حرف ها باشد اما انگار در زندگی قدیم دوره ای را در آن دیار سپری کرده باشم!
                            خوشا شیراز و وضع بی.مثالش خداوندا نگه دار از زوالش
                            ز رکن آباد ما صد لوحش الله که عمر خضر می.بخشد زلالش
                            میان جعفرآباد و مصلا عبیرآمیز می.آید شمالش
                            به شیراز آی و فیض روح قدسی بجوی از مردم صاحب کمالش
                            که نام قند مصری برد آن جا که شیرینان ندادند انفعالش
                            صبا زان لولی شنگول سرمست چه داری آگهی چون است حالش
                            گر آن شیرین پسر خونم بریزد دلا چون شیر مادر کن حلالش
                            مکن از خواب بیدارم خدا را که دارم خلوتی خوش با خیالش
                            چرا حافظچو می.ترسیدی از هجر نکردی شکر ایام وصالش

اگر آدم بره ارگ کریم خان عکس های دوره های قدیم را داره
                            خودش کتاب تاریخیه !
                            ویرایش توسط ebrahimi : https://www.traderha.com/member/4021-ebrahimi در ساعت 08-17-2013, 08:26 PM
                            برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• بر من چه گذشت....

بر من چه گذشت....

تصویر شماره 1

[IMG][/IMG]

تصویر شماره 2

[IMG][/IMG]

تصویر شماره 3

[IMG][/IMG]

تصویر شماره 4

[IMG][/IMG]

حقیر میخواستم و میخوام با استفاده از رد پای بزرگانی چون جناب نیما و همه اساتید بزرگوار به جاهای خوبی برسم اما

پس از مدتی به این نتیجه رسیدم که این بزرگواران اونقدر جای پاهاشون بزرگه و من با پاهای کوچیکم وقتی پاهام رو جای پای اساتید میخوام بگذارم،

به دلیل سطح مقطع کم پاهام داخل جای پای بزرگان فرو میره پایین.....

این بزرگواران اونقدر دانش و دید بازاریشون بالاست که میتونند به پشتوانه این آگاهی با پاهایی بزرگ و سطح مقطع وسیع از این باتلاق گذر کنند

اما من با این سطح دانش چند قدم که آمدم جلو تا کمر فرو رفتم و گیر کردم....

دوستان خداییش حتی دنبال این بزرگان رفتن هم بسی دشواره و آمادگی بدنی و ذهنی بالایی رو میطلبه...

همین usdcad من وقتی به 100ATPرسید بستم و به محض بستن من آقا این رفت،رفت،رفت و هی رفت بالا.....

تصمیم گرفتم حضورا برم خدمت ایشون تا شاید سعادت داشته باشم دو کلام بیشتر بیاموزم....

بدبختی اینجاست که به فرموده خود استاد نیما این روش من که پام رو جای پای بزرگان بگذارم متاسفانه منجر به خلاقیت نمیشه....

باید برم ازش بپرسم چه باید بکنم.....

از همین فردا باید برم.....من باید بفهمم مشکلم چی بود....

ویرایش توسط hich1389 : https://www.traderha.com/member/6942-hich1389 در ساعت 08-25-2013, 02:29 PM
                              «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

• اگر به شما بگویند که این مسیر به سمت شمال است و در میانه مسیر هر 100 متر باید ترمز کنید به سرعت گیر می رسید ترمز کنید و دوباره راه بیفتید چه حسی به شما دست می دهد؟ و حالتی را در نظر بگیرید که مسیر هموار است و بدون استرس از سرعت گیر ادامه مسیر می دهید!

امروز انقلاب عظیمی در ذهنمان ایجاد شد و استخوان ترکاندیم و نگاه مان را تغییر دادیم!

هشت سالی زمان لازم بود برای این پوست انداختن و استخوان ترکاندن!!

نظر

پردازش ...
                                X