اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اورژانس فارکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ممنون پسر عمو توی این تاریخ کسی به جدمون اب نداد الان ما داریم به ملت دلار و طلا میدیم ! واقعا اگر اجداد ما مثل امام علی و حسین حکومت میکردن و کسی جلوشونو نمیگرفت چکار میکردن ؟

چاکریم اقا سید
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• مسلم جان بنظرم یورو ین در قیمت 133.451 موج صعودیش شروع میشه

اگه از اون قیمت پائینتر بره هدف نهائی 132.88 خواهد بود بنابربن در حول و حوش 133.451 باید دید چه نوع کندلی زده میشه

عزیز همین تارگت دومی درستره کمی عجله کردم

حالا دیگه تصمیم با خودته پسر عمو
      ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 11-13-2013, 02:01 PM
      تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
      قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نوشته اصلی توسط Trader نمایش پست ها
        مرسی

دوست عزیز اتفاقا مطالبتو کامل خونده بودم که با تعجب اون متنو نوشتم . فکر نمیکنم نیازی به قوانین ابتدایی و کلاسیک داشته باشم حداقل از جانب شما

من نه قصد حاشیه سازی دارم و نه تا به حال در حواشی شرکتی کردم میتونید فعالیتهای گذشتمو مرور کنید ، الان هم اصلا قصد مچ گیری ندارم

شما از بیس فیبو رو اشتباه کشیدی من کاری به توضیحات ندارم ،توضیحاتتون همه درست ! از ابزار درست استفاده نشده و اینه که باعث گمراهی میشه ... هر ابزاری در تکنیکال کار بردی داره باید ما کاربرد رو تحلیل کنیم نه اینکه کاربردشو عوض کنیم

فاز cd اصلاح محسوب میشه تا زمانی که کف b شکسته نشده باشه ... شما cd رو حرکت فرض کردین و فاز اخر رو اصلاح مگه کف b شکسته شده و روند نزولی شده؟! که این فقط در روند نزولی معنا داره نه روند صعودی ... اگر کف b شکسته میشد حق با شما بود و فیبوی شما درست بود

اینم که میگید متاسفانه فروم فلان شده بهمان شده حرف درستی نیس ... شما فقط حاشیه رو میبینید. یعنی همیشه در فروم همه دنبال مچ گرفتن هستن ؟ هیچ فعالیت مثبتی ندیدین که سالم باشه ؟ من خیلی وقته در این فروم هستم حاشیه شدید و مدت داری ندیدم و شما رو هم خیلی زیارت نکردم

اگر میلی به فعالیت نیس یا وقت کافی برای نوشتن در فروم ندارید اونو پای جو فروم نزارید .

بهرحال امیدوارم به دل نگرفته باشید

موفق باشید
        دوست عزیز، هر چارتی را میتوان از دیدگاه های مختلف تحلیل کرد. تعصب بر یک دیدگاه یا روش خاص نتیجه بلند مدت مثبتی نخواهد داشت. بهترین نگاه رسیدن به مقطه تعادل در میان تحلیل های هم جنس هستند. گفته شما در زمانی که چارت و قیمت ریتم معمول خود را دارد صحیح است. اما وقتی المان های دیگری مثل شکست معتبر یک خط روند، رسیدن به ناحیه مقاومتی خاص و یا .... را در نظر بگیریم، پافشاری بر قوانین خشک، راهگشا نخواهد بود. همان طور که میدانیم هر حرکت فاز اصلاحی دارد که این اصلاح مستقل از حرکت های پیشین است. مهم ترین سطح این اصلاح هم 62 و 79 است. مطمئنا اگر در ترید خودم به صورت طولانی مدت از این دیدگاه بهره نبرده بودم به عنوان راهنمایی به دوست خوبمون مطرح نمیکردم.
        قوانین کلاسیک بر روی کاغذ هستند. اما ترید راه زنده خودش را طی میکند.

موفق باشید.

نظر

• دوستان سلام

با آرزوی رفع مشگل اقا سید مهربان ،، دیروز در پست 105 پیشنهاد بای لیمیت در طلا داده بودم که اگر دوستی جنین پوریشنی گرفته فعلا کنسل کنه تا در مرحله بعدی و با قطعیت بیشتر موضوع را حضورشان اعلام میکنم

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 11-14-2013, 01:10 PM
          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• درود بر دوستان عزیز

اقا مسلم عزیز با توجه به پست اساتیدی چون جناب موسوی و ... دیگر جایی برای تحلیل این حقیر نمی ماند اما چون به نظرم با استفاده از برایند تحلیل ها می توان به یک نقطه نظر کلی از حرکت قیمت رسید حقیر نیز تحلیل خودم را قرار می دهم . بنابر این دوست گرامی به نظرم قیمت توان تثبیت شدن در پشت این سطح در یورو ین یعنی 134.46 در تایم یکساعته را نخواهد داشت و با توجه به نزولی بودن جهت اینده کوتاه مدت دلارین به یک امید بسیار مثبت در جهت نزول این جفت ارز می رسیم . در کل بزرگوار این حقیر نظر به این دارم بهترین کار در این شرایط ان هست که یک سطح خوب مثل همین سطح را در نظر بگیرید و چنانچه قیمت مثلا 10 پیپ از سطح مورد نظر عبور کرد در جهت سیگنال سل پوزیشن هایتان را باز بفرمایید . این کار محاسن زیادی دارد مثلا اینکه چنانچه پرایس حتی بخواهد سطوح رو بشکند مسیر زیادی قبلا طی شده است و شما با ضرر بسیار کوچک در حد چند پیپ در معرض سود بسیار خوب قرار میگیرد .

در کل امیدوارم به زودی شاهد حل شدن مشکل شما باشیم ....

از محضر اساتید به خاطر اظهار نظرم عذر خواهی می کنم .

پاینده و برقرار باشید ...
            ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 11-14-2013, 06:38 PM
            خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

• دور باطل ...!

درود مسلم عزیز

همین مشکل را یک سال پیش داشتید و کلی پست در این تاپیک رد و بدل شد.

جهت یادآوری نقل قول کردم .

تا زمانی که درک نکنی اولین و تقریبا تنها ترین راز زنده ماندن در بازار ،مدیریت سرمایه است ، وقت و پول خود را در بازار نابود خواهی کرد.

اگر با گذاشتن استاپ مشکل داری میتونی با لوریج 1 معامله کنی .

این موقعیت رو چه با ضرر ببندی یا سود یا صفر خارج بشی فرقی به حالت نمیکنه . با این شرایط شما شدیدا مستعد مارجین کال کردن حسابتان هستید.

در این تاپیک ،دوستان با همه حُسن نیتی که دارند نمیتوانند به شما کمک کنند و فقط ذهن شمارا از موضوع اصلی دور میکنند.

امیدوارم هر چه زودتر درک کنی که باید یک تغییر دیدگاه اساسی نسبت به معامله گری داشته باشی.

ارادتمند

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
              این یورو ین بدجوری حالمو گرفته !از 103.50 باش هستم ! با 1000 دلار با حجم 0.15 ! منتظر نظر دوستان هستم ! یک مسئله ! راه حل میخوام ! نگید اشتباه کردی ! خودم میدونم !

منتظرم
              سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما

روش خوبی هست اما مشکل بنده این هست که حجم زیادی وارد معامله شدم و الان 300 پیپ در زیانم ! اگر از همان ابتدا این کار میکردم صد در صد نتیجه میگرفتم !

در مورد پذیرش زیان باید بگم که خیلی برام سخت هست چنین ضرری را باور کنم !
              سلام مجتبی جان

متاسفانه استاپ نذاشتم !
              سلام حمید جان

متاسفانه همین واگرایی ها که پشت سرهم ایجاد شدند در تایم فریمهای مختلف و جواب ندادند من رو امیدوار به نبستن پوزیشن کردند ! فکر کنم درست واگرایی ها رو درک نکرده باشم !
              سرمایه 1000

ضرر تا الان 450 دلار
              سلام استاد بزرگوار

دنبال شغل هستم اگر پیدا کردم حتما به توصیه شما عمل خواهم کرد !

یکروزی با یکی از دوستان ا مجلس ختمی رد میشدیم با جدیت بمن گفت " منهم میمیرم ؟ " بهش گفتم اینکه معلومه و خیلی بدیهی هست بمن گفت نه من نمیمیرم ! اصلا ! واقعا این دوست ما باورش شده بود که با بقیه فرق داره و مرگ فقط بسراغ دیگران میاد !

این حکایت من هست که فکر میکردم عقل کل هستم و کال مارجین شدن فقط سراغ دیگران میاد !

یا حکایت تصادفات در ایران هست که سالیانه بیش از 20000 نفر کشته میشوند ! همه این تصادفات میبینن و میشنوند ولی فکر میکنند بسراغشان نمیاد و اشتباهات انها رو تکرار میکنند !

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
              2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
              3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
              4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
              5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
              6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
              7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• دیدم بحث های نمی خام بگم الکی اما تکراری و کسل کننده که مث استامینوفن 100 می مونه واسه یه معتاد به مرفین و یه مریض تصادفی زیاد رد و بدل شد ........

بابا یارو پولش مرده و ورشکسته الان عملا ......

گفتم یه تجربه که بعد از خدا بیشترین اعتقاد رو بهش دارم بگم تا شاید این رفیقمون خلاص شه .......

ببینید چند نکته رو قبلش می گم بعد اصل جمله رو بیان می کنم .....

1 _ اولا اگه کم سرمایه می ذاری نیا حداقل 5000 $

2 _ اگه می دونی هنوز نیاز به آموزش داری نیا تو فارکس ....

این هم مبنای اندزه گیری دانشت ....

( ببین چقد دروس مستر ..... رو بلدی همه شو باید مث نهج البلاغه ده بار خونده باشی از کلاسا تا کتب وگر نه.... نه نمی شه واقعا )

اما اصل مطلب

( تو فارکس اگه تو سال فقط دو تا معامله درست بکنی کافیه )

شما حساب کن اگه 10 میلیون الان داشته باشی

فقط بتونی این 10 ملیونو در سال دوبرابر کنی که خیلیا ادعا دارن در روز این کارو می کنن .>> شما به مدت هفت سال 10 میلیونت می شه 1 میلیارد و دویست و هشتاد میلیون

حالا کدوم کار می تونه اینقدر بهت سود بده ؟؟؟؟

حالا برا دو برابر کردن پول تو فارکس فقط به دو تا یا حتی یه معامله صحیح نیازه

این نوسان گیری و چه می دونم این حرفا به نظر من کشکه ....

با یک سوم سرمایه در سال سه تا معامله صحیح و درست بکنی تمومه ..... فقط در سال 3 الی 5 تا دیگه حداکثر بعد هم می ری تعطیلات ... تا سال بعد

من رفیقم 3 ماه پیش تو ریزش پوند به ین 7 برابر سود کرد و کلا دیگه الان فقط داره حال می کنه سه سال دیگشون فقط حساب کنین رفیقا .......

نظر

• تشكر عماد
                  نكته ي جالبي رو بيان مردي .
                  مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

پردازش ...
                  X