اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اورژانس فارکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
    بله میفهمم منظورتونا
    دوست من . منظو من با جناب villl یکسان است
    در ضمن ما برای بسته شدن کندل هفتگی هنوز 3 روز دیگر باقی مونده
    در مدت این 3 روز امکان هر اتفاقی است

بله درست دوست من...

ولی میتونیم مدیریت پوزیشن بکنیم...

اینجا هم که مدیریت بحران است.....

ما در بالا یک پیوت سالیانه رو داریم و شکل کندل یکماهه به ما دلگرمی میده....

این سه روز لازم شد تا آخر ماه اگه قرار پوزیشن باز بمونه باید مدیریتش بکنیم....
    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

salam agha moslem, khoob hastid nsjhala? man ye payam dadam be yahoo messangere shoma
      agar toonestid ye payam bezarid. tashakor mohsen

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
        دوستان چه راه حلی برای خروج از بحران میدن ؟

بنابر استراتژي بنده ، اين جفت تا حدود 134.06 صعود كرده و پس از 2 روز بازي كردن در اين ناحيه ريزش مي كند

البته بايستي هر كندلي كه ايجاد مي شود را بررسي كرد تا از تصميم اكثريت تريدرها مطمئن شد و بر اساس آن تصميم نهايي را اتخاذ كرد

تايم 4 ساعته هم مستعد واگرايي است

هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

نوشته اصلی توسط fxkuala نمایش پست ها
          salam agha moslem, khoob hastid nsjhala? man ye payam dadam be yahoo messangere shoma
          agar toonestid ye payam bezarid. tashakor mohsen
          سلام اقا محسن

لطفا دوباره بفرستید !بیامتون نرسید !
          در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

بازم سلام

مي خوام پام را از گليمم درازتر كنم يه نكته اي را خدمت دوستان بگم

بنده اين قوانين كليشه اي مثل مديريت سرمايه ، استاپ لاس و غيره را قبول ندارم

تمام تريدهايي كه مي كنم نه تارگت دارن نه استاپ لاس

مديريت سرمايه را نه اينكه اصلا قبول نداشته باشم ولي در راس اعتقادات تريدري ام نيست

آيا قبول نداريد تا ريسك نكنيد نميتونين موفق باشين ؟

پس بياييم در ميان اين همه قوانين جور واجور كه ديگران به ما توصيه كرده اند اين را هم ياد بگيريم

"چگونه ريسك كنيم تا موفق باشيم"

يعني روش ريسك كردن را ياد بگيريم

موفق باشيد
            هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

اقای هویجری این روش زوایا و خوط درجه دار هرچقدر بخودم فشار اوردم یاد نگرفتم ! ولی همین بدون کارهای زیادی میشه با این این خطوط کرد !

در مورد نذاشتن استاژ و تارگت کاملا با شما مخالفم هر تریدی که صورت میگیره باید قبلا مشخص شود که در چه صورتی با ضرر یا با سود بسته شود !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

اقا من نمیدونم با چه زبانی از شما تشکر کنم واقعا فکر نمیکردم این همه ه این مشکل توجه شود ! این مشکل 99 درصد بازنده ها هستند ولی خیلی ها شجاعت قبول اشتباه ندارند !

نظر

اقای هویجری این روش زوایا و خوط درجه دار هرچقدر بخودم فشار اوردم یاد نگرفتم ! ولی همین بدون کارهای زیادی میشه با این این خطوط کرد !

در مورد نذاشتن استاژ و تارگت کاملا با شما مخالفم هر تریدی که صورت میگیره باید قبلا مشخص شود که در چه صورتی با ضرر یا با سود بسته شود !
                  پس اجازه بدين كمي مساله را بازتر كنم

در جايي نوشتم يه سونامي اومده به اسم تحليل و همه را داره مي بره

چون هر تحليلي مربوط به زمان حال و بر اساس گذشته جفت ارز انجام مي شود و نمي تواند تضميني براي تعيين آينده داشته باشد

لذا بايستي مرتبا چارت بررسي شود تا تاييديه هايي براي رسيدن به تارگت حاصل شود

مگر بالا و پايين رفتن قيمت بر اساس تصميم تريدرها انجام نمي شود ؟

از كجا مي توانيم مطمئن باشيم كه اكثريت تريدرها ( يا حداكثر حجم معامله شده ) در كدام جهت ادامه خواهند يافت؟

پس تارگت تعيين كردن و استاپ گذاشتن حدودي و درصدي و احتمالي است چون از آينده خبر نداريم

پس بايستي دو چشم را باز كرد و چارت و تحركات آنرا زير نظر گرفت و تصميم تريدرها را متوجه شد

آنوقت است كه مي فهميم قيمت فعلي ، قيمت درستي است يا قصد فريب دارند
                  هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

نوشته اصلی توسط هويجوري نمایش پست ها
                    پس اجازه بدين كمي مساله را بازتر كنم

در جايي نوشتم يه سونامي اومده به اسم تحليل و همه را داره مي بره

چون هر تحليلي مربوط به زمان حال و بر اساس گذشته جفت ارز انجام مي شود و نمي تواند تضميني براي تعيين آينده داشته باشد

لذا بايستي مرتبا چارت بررسي شود تا تاييديه هايي براي رسيدن به تارگت حاصل شود

مگر بالا و پايين رفتن قيمت بر اساس تصميم تريدرها انجام نمي شود ؟

از كجا مي توانيم مطمئن باشيم كه اكثريت تريدرها ( يا حداكثر حجم معامله شده ) در كدام جهت ادامه خواهند يافت؟

پس تارگت تعيين كردن و استاپ گذاشتن حدودي و درصدي و احتمالي است چون از آينده خبر نداريم

پس بايستي دو چشم را باز كرد و چارت و تحركات آنرا زير نظر گرفت و تصميم تريدرها را متوجه شد

آنوقت است كه مي فهميم قيمت فعلي ، قيمت درستي است يا قصد فريب دارند
                    خوب اقای هویجری

شما بازهم دو حالت دارید یا بفهمید قیمت درست هست یا انکه قصد فریب هست ! در این دو حالت شما چکار میکنید ؟

در کل شما یک ژوزیشن باز میکنید ! چه موقعه اونو میبیندید ؟ چه اتفاقی باید بیفتد تا شما اونو ببندید ؟

نظر

خوب اقای هویجری

شما بازهم دو حالت دارید یا بفهمید قیمت درست هست یا انکه قصد فریب هست ! در این دو حالت شما چکار میکنید ؟

در کل شما یک ژوزیشن باز میکنید ! چه موقعه اونو میبیندید ؟ چه اتفاقی باید بیفتد تا شما اونو ببندید ؟

سونامي تحليل را يادتونه گفتم بگذار يه نكته خيلي مهمه ديگه را بگم كه من توي تريدرها فهميدم

تا زمانيكه بر اساس تصميم خودتون مي خواهيد پوزيشن باز و بسته كنيد احتمال شكست زياده

سعي كنيد تا جايي كه مي تونين تصميم اكثريت تريدرها را بفهميدو با توجه به اون پوزيشن باز و بسته كنيد

وقتي فهميدين كه روند در حال برگشت است ، پوزيشن باز خود را ببنديد و پوزيشن معكوس بگيرين

البته به اين سادگي نيست و بايستي خيلي تمرين كنيد تا حرفه اي شويد

---------

البته باز و بسته كردن پوزيشن به تايم فريم خيلي حساس است
                      هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

اقا من نمیدونم با چه زبانی از شما تشکر کنم واقعا فکر نمیکردم این همه ه این مشکل توجه شود ! این مشکل 99 درصد بازنده ها هستند ولی خیلی ها شجاعت قبول اشتباه ندارند !
                        مسلم عزیز درود بر شما

از اینکه پا برهنه اومدم وسط و نظر میدم پیشاپیش معذرت میخوام

از این رو این پست رو زدم که خودم این روزها رو زیاد دیدم و خارج از گود نیستم که ارد ناشتا بدم ( توی فروم در این مورد زیاد گفتم ) و همچنین شناختی که از روحیه بالای شما دارم باعث این امر شد.

اگر من بودم همه پوزیشنهای بدون استاپ رو میبستم ( به خصوص یورو - ین ) و اصلا به ضرر وارده فکر نمیکردم.میدونید چرا؟ این اولین نیست و آخرین هم نخواهد بود. تا وقتی که ما شهامت پذیرش اشتباهاتمون رو نداشته باشیم پیروز نمیشویم. حال که شما این شهامت رو دارید و درخواست کمک کردید ، این پروسه را کامل کنید.

از همه مهمتر برای همیشه دور هج را خط بخشید. این صحبت برادرانه من رو جدی بگیرید. از نظر من هج یعنی مرگ تدریجی در این بازار. به این دلیل که ما ابتدا که شهامت پذبرش ضرر را نداریم ما را از نظر روانی آماده میکند و سپس به مرگ میگیرد تا به تب راضی شویم در صورتی که همان اول راضی به این ضرر نبودیم که الان شدیم.

چند روزی هم ترید نکنید. دوباره پر انرژی تر از قبل بازگردید ، فقط بدون حس انتقام.

این که بگوییم الان این را ببند و آن را نبند هم ریسکی است. اگر نشد چی؟ به قول دوست عزیز devoshca که فرمودند 2000 تا داری . دیر بجنبی همین هم میرود.

منو ببخشید که دخالت کردم. ولی وقتی میبینم یه دوستی کمک میخواد و من هم این روزها رو دیدم نمیتونم سکوت کنم .

خیلی ناراحت شدم که این اوضاع رو دیدم ، ولی اگر برای همیشه این موضوع رو ریشه کن کنی خوشحال خواهم شد.

موفق باشید.
                        هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

سلام و درود

جناب مسلم وضعیت ناراحت کننده ه ای است گر چه هممون به این درددچار بوده و هستیم . بعضی ها فراموش کردن و بعضی ها هم هنوز درگیر . تمام راهکارها را دوستان گفتند بهترینش این است که همان اول که پوزیشن باز میشه استاپ ست شود و فراموش شود یا استاپ و یا تارگت . حال دیگه از این حرفها گذشته .
                          من فکر میکنم نمودار در حال تشکیل الگوی سرو شانه است که تا اواخر برج هم زمان داره . اجازه بدی نمودار خودشو به 135 برسونه و برای آخر برج هج را باز کنی و برای تمام پوزیشنهات استاپ 65 پیپی قرار بدی و به حال خودش رها کنی اگر برگشت و از زیان کاهش داد که فبح المراد اگر هم رفت و استاپ زد زیان را قبول کنی و با بقیه سرمایه طبقه بندی شده و با برنامه ریزی ضرر را جبران کنی البته در بعد زمان .
                          و دیگر اینکه در هر کفی با یک پوزیشن کوچیک سود زایی کنی و معادل سود حاصله از پوزیشن های خرید و فروش کاهش بدی . اما من اگر بودم راه اول را انتخای میکردم و شانسمو یک بار دیگر امتحان میکردم 135 هج را باز میکردم و استاپ 70 پیپی را قبول میکردم .
                          امیدوارم خبرهای خوب بشنویم . و دیگر نه سراغ هج برو و نه برداشتن استاپ .
                          موفق باشید

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

من هم با نظر جناب یزدی موافقم
                            بستن یکباره پوزیشن ها فشار روحی روانی زیادی وارد می کنه حداقل پله پله بسته بشه خیلی بهتره

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

سلام
                              نظر من....
                              کندل امشب مسیر حرکت را مشخص میکند. اگر بالای باند بولینگر وسط بسته شود.در تایم روزانه ... صعود ادامه دارد..
                              اگر زیر باند وسط بسته شود . چون بولینگر باند صاف است یک اصلاح در تایم 4 ساعته دارد...

ویرایش توسط chiaq361 : https://www.traderha.com/member/6373-chiaq361 در ساعت 11-12-2013, 10:08 PM

نظر

اون 3 تا کندل سفید بزرگ آخر خودش به تنهایی الگوی 3 سرباز هست که ادامه دهنده رونده کانال هم صعودی هست احتمالا زیاد بعد از یکی دو روز اصلاح و رنج شدن روند رو تا سقف کانال ادامه بده
                                بحثم تکنیکال نیست فقط پیدا کردن مسیر برای دوست عزیزمون مسلم هست

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

پردازش ...
                                X