اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اورژانس فارکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط izis نمایش پست ها
    [ATTACH=CONFIG]866[/ATTACH]
    به احتمال زیاد داره به سمت خط میانی چنگال قرمز میاد

[ATTACH=CONFIG]867[/ATTACH]
    اگر بخواد به خط میانه چنگال قرمز برسه همزمان به خط میانی چنگال آبی رنگ و لاین بالایی چنگال زرد رنگ هم میرسه
    احتمال داره بعد از تشکیل پیوت دور خط میانی چنگال زرد بالا بره
    چنگال صورتی فرضی هست ,اگر به اون سطوح برسه ,چنگال صورتی هم کامل میشه و رنج اخیر میشه پیوتی که تو راهش ساخته..
    تو بازار چیزی قطعی نیست ممکنه تحلیل اشتباه باشه
    به هر حال امیدارم تصمیم درستی بگیرید
    ممنون دوست عزیز امیدوارم تحلیل شما درست از اب در بیاد و ما رو از این ضرر وحشتناک خرج بکنه !

تصاویر خودتون در این سایت اپلود کنید تا بهتر دیده بشوند ! لینک
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
      سلام مجتبی جان

متاسفانه استاپ نذاشتم !
      سلام
      مسلم جان به نظر می رسد بازار احتمال صعود بیشتر را داشته باشد(البته من تحلیل خاصی روی این جفت ارز فعلاً ندارم). الآن بالانس شما چه قدر است؟

نظر

نوشته اصلی توسط mojtabafx نمایش پست ها
        سلام
        مسلم جان به نظر می رسد بازار احتمال صعود بیشتر را داشته باشد(البته من تحلیل خاصی روی این جفت ارز فعلاً ندارم). الآن بالانس شما چه قدر است؟
        سرمایه 1000

ضرر تا الان 450 دلار

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

2 تا کار می تونی بکنی که با توجه به اشتباهت زیاد استرس کال شدن نداشته باشی:
          1- معامله را با ضرر ببندی و بقیه حساب را با مدیریت سرمایه ادامه بدی.
          2- یک معامله با همین حجم در جهت مخالف بگیری و تا یک سیگنال مطمئن صبر کنی و بعد با توجه به شرایط موجود، هر دو معامله را ببندی و معامله سیگنال جدید را باز کنی در جهتی که احتمال زیادتری دارد.

نظر

متاسفانه داستان تکراری همیشه...

مسلم جان به نظر من همینجا ببند. مهم نیست قیمت بیاد پایین یا بره بالا. در هر صورت شما بازنده شده اید حتی اگر این پوزیشن را در سود ببندید.

مدتی از این حرفه فاصله بگیرید و زمانی که به پایه و اصول اعتقاد راسخ پیدا کردید برگردید وگرنه این کاسه و این آش همیشه با شماست. استاپ گذاشتن الفبای این حرفه هست (اولین درس اول ابتدایی)

ارادتمند- بهزاد
            ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 11-26-2012, 11:52 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mojtabafx نمایش پست ها
              2 تا کار می تونی بکنی که با توجه به اشتباهت زیاد استرس کال شدن نداشته باشی:
              1- معامله را با ضرر ببندی و بقیه حساب را با مدیریت سرمایه ادامه بدی.
              2- یک معامله با همین حجم در جهت مخالف بگیری و تا یک سیگنال مطمئن صبر کنی و بعد با توجه به شرایط موجود، هر دو معامله را ببندی و معامله سیگنال جدید را باز کنی در جهتی که احتمال زیادتری دارد.
              من به مورد دوم زیاد فکر میکنم اگر قیمت به نقطه ورود رسید که خوب داستان تموم میشود اما اگر نرسید و لی قیمت کاهش یافت با دوبرابر حجم وارد خواهم شد !

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                متاسفانه داستان تکراری همیشه...

مسلم جان به نظر من همینجا ببند. مهم نیست قیمت بیاد پایین یا بره بالا. در هر صورت شما بازنده شده اید حتی اگر این پوزیشن را در سود ببندید.

مدتی از این حرفه فاصله بگیرید و زمانی که به پایه و اصول اعتقاد راسخ پیدا کردید برگردید وگرنه این کاسه و این آش همیشه با شماست. استاپ گذاشتن الفبای این حرفه هست (اولین درس اول ابتدایی)

ارادتمند- بهزاد
                سلام استاد بزرگوار

دنبال شغل هستم اگر پیدا کردم حتما به توصیه شما عمل خواهم کرد !

یکروزی با یکی از دوستان ا مجلس ختمی رد میشدیم با جدیت بمن گفت " منهم میمیرم ؟ " بهش گفتم اینکه معلومه و خیلی بدیهی هست بمن گفت نه من نمیمیرم ! اصلا ! واقعا این دوست ما باورش شده بود که با بقیه فرق داره و مرگ فقط بسراغ دیگران میاد !

این حکایت من هست که فکر میکردم عقل کل هستم و کال مارجین شدن فقط سراغ دیگران میاد !

یا حکایت تصادفات در ایران هست که سالیانه بیش از 20000 نفر کشته میشوند ! همه این تصادفات میبینن و میشنوند ولی فکر میکنند بسراغشان نمیاد و اشتباهات انها رو تکرار میکنند !

نظر

سلام استاد بزرگوار

دنبال شغل هستم اگر پیدا کردم حتما به توصیه شما عمل خواهم کرد !

یکروزی با یکی از دوستان ا مجلس ختمی رد میشدیم با جدیت بمن گفت " منهم میمیرم ؟ " بهش گفتم اینکه معلومه و خیلی بدیهی هست بمن گفت نه من نمیمیرم ! اصلا ! واقعا این دوست ما باورش شده بود که با بقیه فرق داره و مرگ فقط بسراغ دیگران میاد !

این حکایت من هست که فکر میکردم عقل کل هستم و کال مارجین شدن فقط سراغ دیگران میاد !

یا حکایت تصادفات در ایران هست که سالیانه بیش از 20000 نفر کشته میشوند ! همه این تصادفات میبینن و میشنوند ولی فکر میکنند بسراغشان نمیاد و اشتباهات انها رو تکرار میکنند !
                  مسلم جان

مطمئن باش درش درسی نهفته است که ارزشش از این 1000 دلار خیلی خیلی بیشتره.

موفق باشی- بهزاد

نظر

من اوایل امسال دچار چنین وضعی شدم.
                    2000 تا سرمایه ام بود و رفتم توی ضرر، سرمایه ام رسیده بود به 800،
                    دیدم آشفته شدهام بنابر این با ضرر زیاد از بازار خارج شدم حدود 3 هفته معامله نکردم تا از لحاظ روحی واسترسی آروم شدم,
                    توی این 3 هفته بیشتر مطالعه کردم و مدیریت سرمایه را بعد از مسایل روانی دومین اصل بزرگ کاریم قرار دادم
                    در حال حاضر حتی اگه به یک موقعیت 100% ایمان داشته باشم با حجم بالا(نا مناسب) امکان نداره وارد بشم و ریسک را مدیریت میکنم.
                    در خصوص تکنیکال استاد نیستم ولی با همین چند نکته که گفتم ضررهایم را جبران کردم و حسابم رو مجدد به سود دهی مناسب رسوندم .

هیچوقت تخم مرغ هایت رادر یک سبد نگذار، این یک اصل سرمایه گذاری است برای کسانیکه بلند مدت فکر میکنند.

با توجه به حجم معامله بالاتون احتمال کال شدن زیاده ،توصیه من اینه یا از بازار خارج بشید و دوباره با انرژی و برنامه برگردید یا حداقل از حجم آن بکاهید(در حدی که بتوانید بدون کال شدن استاپ مناسب قرار بدهید).
                    از انتشار آدرنالین در بدنم در وقت نوسانات قیمتها لذت میبرم در هنگامی که مدیریت سرمایه دارم ،

به مانند وقتی که به شهربازی میروم و میدانم که

خطر پیش رو کنترل شده است

نظر

این هم بهت بگم که نظر من با ریزش هست.

نشست داره خیلی طولانی میشه و آخرین اخباری که بیرون اومده نشون میده که صندوق بین المللی پول خواهان 40 میلیارد به جای 10 میلیارد پیشنهادی اتحادیه اروپا برای پر کردن گپ حاصل از تمدید سال 2020 به 2022 هستند.

اختلاف ها همچنان زیاده و من تصور نمی کنم امشب هم به توافقی برسند که همین عامل باعث ریزش احتمالی یورو میشه.

البته به دوستان توصیه نمی کنم الان ترید کنند.

ارادتمند- بهزاد

نظر

من به مورد دوم زیاد فکر میکنم اگر قیمت به نقطه ورود رسید که خوب داستان تموم میشود اما اگر نرسید و لی قیمت کاهش یافت با دوبرابر حجم وارد خواهم شد !
                        اصلاً به فکر 2 برابر کردن حجم نباش این طوری اشتباه پشت اشتباه میشه. با همان حجم در جهت مخالف بگیر و پس از شروع حرکت اصلی بازار با سیگنال جدید وارد شو. به نظرم برای راحت شدن خیالت با همین ضرر از بازار خارج شو و قبول کن اشتباهتو که به قوانین پایبند نبودی (البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند) و معاملات بعدی رو با مدیریت سرمایه حداکثر 3% از بالانس برای هر معامله و گذاشتن استاپ لاس برای تمام معاملات حتی آنهایی که 100% به آن ها مطمئن هستی، آغاز کن.

نظر

سلام.چون وضعيتت اورژانسي هست.چند نكته رو بهت عرض كنم.وضعيت يورو دلار رو صعودي ميبينم و دلار رو نزولي.

يعني اينكه شما شانس زيادي نداريد مگر اينكه يورو در ين و يورو در دلار از يورو دستور نگيرند و يورو -ين نزولي بشه و اينجا ين وارد بشه.اين امكان وجود داره.وضعيت كد-ين نزولي و پوند-ين نزولي هست ميشه گفت با كوروليشن يورو-ين هم بتونه نزولي بشه..چون بازار روند هست هيچ انديكاتور و تحليلي نميتونه كمكت كنه مگر قيمت..

بر مبناي يك استراتژي قديمي كه قيمت رو محاسبه ميكنه و اصلاح ارزها رو با دقت خوبي حدس ميزنه اين رو ميتونم بهت بگم.شايد موثر افتاد

يورو -ين نزولي ميشه فقط تا 28 ساعت آينده.از الان تا 28 ساعت دگه ميتوني روي نزولي بودنش فكر كني.بعد از اون احتمالش كمتر ميشه .. اهدافش رو در شكل نشون دادم.در تايم روزانه هم تا پنج شنبه اهداف نزوليش رو نشونت دادم.بقيه اش با شانس هست.يا صبر كني يا ببندي.تنها اميدواريت اين باشه ين بتونه كمكت كنه.اميد به نزولي يورو اونم تو يك روند كار عاقلانه نيست

بايد ريسكش رو قبول كني اگر ميخواي تريدت باز بمونه.تنها كمكي كه تونستم برات بكنم
                          alexshad2013@hotmail.com

نظر

نوشته اصلی توسط كيشور فستر نمایش پست ها
                            سلام.چون وضعيتت اورژانسي هست.چند نكته رو بهت عرض كنم.وضعيت يورو دلار رو صعودي ميبينم و دلار رو نزولي.

يعني اينكه شما شانس زيادي نداريد مگر اينكه يورو در ين و يورو در دلار از يورو دستور نگيرند و يورو -ين نزولي بشه و اينجا ين وارد بشه.اين امكان وجود داره.وضعيت كد-ين نزولي و پوند-ين نزولي هست ميشه گفت با كوروليشن يورو-ين هم بتونه نزولي بشه..چون بازار روند هست هيچ انديكاتور و تحليلي نميتونه كمكت كنه مگر قيمت..

بر مبناي يك استراتژي قديمي كه قيمت رو محاسبه ميكنه و اصلاح ارزها رو با دقت خوبي حدس ميزنه اين رو ميتونم بهت بگم.شايد موثر افتاد

يورو -ين نزولي ميشه فقط تا 28 ساعت آينده.از الان تا 28 ساعت دگه ميتوني روي نزولي بودنش فكر كني.بعد از اون احتمالش كمتر ميشه .. اهدافش رو در شكل نشون دادم.در تايم روزانه هم تا پنج شنبه اهداف نزوليش رو نشونت دادم.بقيه اش با شانس هست.يا صبر كني يا ببندي.تنها اميدواريت اين باشه ين بتونه كمكت كنه.اميد به نزولي يورو اونم تو يك روند كار عاقلانه نيست

بايد ريسكش رو قبول كني اگر ميخواي تريدت باز بمونه.تنها كمكي كه تونستم برات بكنم
                            خیلی ممنون از تحلیل شما منهم منتظر یک بازگشت هستم در ان صورت مقداری از حجم معامله ضرر ده میبندم و با یک حجم مناسب در جهت روند وارد خواهم شد !

نظر

سلام جناب مسلم عزیز

اینجا و با این اسم تاپیک و با یه هم نظری نمیشه مشکل رو حل کرد و تنها ترین کار اینه که به اصول ترید شخصی خودتون پایبند باشید و از ترید خارج شوید و این همه رنج و منت ضرر رو با خود نکشید
                              شما اگر میتونستید بازار رو الان پیش بینی کنید حتما" با استراتژی و مدیریت سرمایه وارد چارت خواهید شد و اگر ندارید ؛ همون پوزیشن در ضرر رو ببندید و مشکلات آینده رو برای خودتون بیشتر نکنید.
                              و اگر الان پوزیشن رو ببندید و بازار شروع به ریزش کند شما هیچگاه نباید افسوس بخورید چون برنامه ای برای ترید نداشتید
                              و این اولین پیروزی شما خواهد بود
                              دقیقا" همانطور که جناب دکتر بهزادی فرمودند
                              نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                              مسلم جان

مطمئن باش درش درسی نهفته است که ارزشش از این 1000 دلار خیلی خیلی بیشتره.

موفق باشی- بهزاد

بنده شخصا" اوایل شروع ترید ریل 600$ در سی دقیقه به خاطر وارد شدن خلاف روند و جبران ضرر ، از دست دادم با حداقل 15 ترید (همانند امضای شما)
                              ولی اون روز برای من درس بزرگی شد که تمامی مطالبی رو که هر روز میخونم درک کنم و با یک استاب ، بیشتر خوشحال بشم تا اینکه برای جبران در ضرر بیشتری فرو برم
                              با تشکر
                              ویرایش توسط SM_HOSSEINI : https://www.traderha.com/member/4946-sm_hosseini در ساعت 11-27-2012, 01:32 AM

نظر

با سلام
                                مسلم جان اول ارامش و خونسردی خودتا حفظ کن و به خودت مسلط باش
                                در باز و بستن پوزیشن اصلا عجله نکن هیچ وقت
                                (در مورد یورو ین نظر شخصی میدم)
                                فکر کنم و به احتمال زیاد اخر موج a بزرگ باشیم یعنی دیگه تموم شده باشه
                                غریب به احتمال 99 درصد باید ریزش شاهد باشیم و همان طور که واگرایی در تایم چهار ساعته تشکیل شده(مکدی به تنظیم 5.13.5)
                                اگه دیتا یا همون داده تغیرش نده
                                موفق باشی
                                (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

پردازش ...
                                X