اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ساخت اکسپرت و اندیکاتور توسط mda7

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوستان،

زحمتی داشتم براتون. اکسپرت FXpro Maker توی متای 4 آپتید شده کامپایل نمیشه و وقتی کامپایل میکنی یک سری ارور میده و میگه باید چند تغییر توی کدهاش انجام بشه. میخواستم اگه ممکنه یک نگاه بهش بندازید ببینید میشه درستش کرد.
    بفرمایید چطوری فایلش رو بفرستم.
    خیلی ممنون از کمکتون.
    ارادتمند - محسن

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenb نمایش پست ها
      سلام دوستان،

زحمتی داشتم براتون. اکسپرت FXpro Maker توی متای 4 آپتید شده کامپایل نمیشه و وقتی کامپایل میکنی یک سری ارور میده و میگه باید چند تغییر توی کدهاش انجام بشه. میخواستم اگه ممکنه یک نگاه بهش بندازید ببینید میشه درستش کرد.
      بفرمایید چطوری فایلش رو بفرستم.
      خیلی ممنون از کمکتون.
      ارادتمند - محسن
      سلام

طبق نوشته های قبلی ادیت کدهای دیگران به هیچ عنوان انجام نخواهد شد.

فقط و فقط ایده های شخصی ای که کارا و به نحوی باشه که به درد همه بخوره نوشته خواهدشد.

لطفا چند پست ابتدای تاپیک رو مطالعه بفرمایید.
      بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
      تو نمی توانی ... !
      ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• با سلام و درود خدمت شما
        در ابتدا سال نو رو به شما تبریک میگم و ارزو سالی پر از شادی دارم براتون

از اینکه اینشکلی دارین زحمت میکشین و کار تریدر ها رو انجام میدین تشکر میکنم و خسته نباشید میگم

مدت هاست دنبال کسی هستم تا این ایده منو به اکسپرت تبدیل کنه اما

به هر حال کلیاتش رو میگم اگر مطابق قوانین شما بود و شدنی بود کامل توضیح بدم

همه دوستان با سیستم های بریک اوت اشنان و میدونن طرز کارش رو

مدتی رو انواع سیستم های بریک اوت کار کردم

چیزی که برام جالب بود این بود که عموما سیستم بریک اوت ها جواب میدن اما باید براش وقت گزاشته بشه و ساعت های اصلی حرکات بازار شکار بشه و فقیلتر های خوبی گزاشته بشه تا فیک بریک ها مارو گیر نندازن

حالا خیلی ها باترید معکوس میان و جبران ضرر احتمالی در یک فیک بریک رو میکنن

حالا من قصد دارم بنا به تجربه ام ببینم چیزی که به نظرم میرسه ایا اگر اکسپرت بشه هم همون نتیجه رو میده که من دارم با فکر خودم و دستی کار میکنم

و دیگه اینکه این قابلیت بوجود بیاد که بشه بهترین زمان رو برای گرفتن بهترین نتیجه پیدا کرد

حالا ایده من اینه که

ما بیایم و یه اکسپرت مارتینگل بنویسیم با یه ..... زمانی که از جایی که بریک میکنه با شرایط خاص بیایم و خلاف جهت برک کردن مارکت ترید کنیم و ترید رو مارتینگل کنیم

یعنی

یه اکسپرت مارتینگل داشته باشیم که مثلا رو ساعت لندن تنظیم بشه و در زمانی که بریک شد به جای ترید در مسیر حرکت بیاد در خلاف جهت برک شدن ترید کنه و مارتینگلی تا رسیدن به نتیجه مثبت ادامه بده

ممنون میشم اگر بفرمایید شدنیه یا خیر تا توضیح کامل بدهم

ممنونم

ارادتمند

مشكل من با كافرانی نیست كه همه را به كیش خود می پندارد

... بلكه با مومنانی است كه همه را به كیش خود وامیدارند !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط gallardo نمایش پست ها
          با سلام و درود خدمت شما در ابتدا سال نو رو به شما تبریک میگم و ارزو سالی پر از شادی دارم براتون از اینکه اینشکلی دارین زحمت میکشین و کار تریدر ها رو انجام میدین تشکر میکنم و خسته نباشید میگم مدت هاست دنبال کسی هستم تا این ایده منو به اکسپرت تبدیل کنه اما به هر حال کلیاتش رو میگم اگر مطابق قوانین شما بود و شدنی بود کامل توضیح بدم همه دوستان با سیستم های بریک اوت اشنان و میدونن طرز کارش رو مدتی رو انواع سیستم های بریک اوت کار کردم چیزی که برام جالب بود این بود که عموما سیستم بریک اوت ها جواب میدن اما باید براش وقت گزاشته بشه و ساعت های اصلی حرکات بازار شکار بشه و فقیلتر های خوبی گزاشته بشه تا فیک بریک ها مارو گیر نندازن حالا خیلی ها باترید معکوس میان و جبران ضرر احتمالی در یک فیک بریک رو میکنن حالا من قصد دارم بنا به تجربه ام ببینم چیزی که به نظرم میرسه ایا اگر اکسپرت بشه هم همون نتیجه رو میده که من دارم با فکر خودم و دستی کار میکنم و دیگه اینکه این قابلیت بوجود بیاد که بشه بهترین زمان رو برای گرفتن بهترین نتیجه پیدا کرد حالا ایده من اینه که ما بیایم و یه اکسپرت مارتینگل بنویسیم با یه ..... زمانی که از جایی که بریک میکنه با شرایط خاص بیایم و خلاف جهت برک کردن مارکت ترید کنیم و ترید رو مارتینگل کنیم یعنی یه اکسپرت مارتینگل داشته باشیم که مثلا رو ساعت لندن تنظیم بشه و در زمانی که بریک شد به جای ترید در مسیر حرکت بیاد در خلاف جهت برک شدن ترید کنه و مارتینگلی تا رسیدن به نتیجه مثبت ادامه بده ممنون میشم اگر بفرمایید شدنیه یا خیر تا توضیح کامل بدهم ممنونم ارادتمند
          همه چیز در کدنویسی شدنی هست . با دونستن این مطلب که در مارتینگل و آنتی مارتینگل برای اینکه حساب کال نشه مجبوریم تا میزان محدودی لول رو جلو بریم بعد از این تعداد اگر به حد سود نرسید مدت زمان زیادی طول خواهد کشید تا این ضرر جبران بشه آیا فکری برای این موارد کردید ؟ اگر لازم هست بیشتر توضیح بدم
          تو نمی توانی ... !
          ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• جناب mda7 لطفا فایل سورس اندیکاتور (.mq4) مربوط به اکسپورت اطلاعات در متا تریدر 4 که می توان اطلاعات را به صورت لحظه ای در داینامیک تریدر رصد کرد، را آپلود نمایید

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohsen-FX نمایش پست ها
              سلام به دوستان. اگر يراي اساتيد مقدوره من یه اندیکاتور میخوام که در یک بازه زمانی قابل تغيير ، بازه انتخابي رو به صورت قابل تنظیم از 5 دقیقه تا ماهانه تقسیم کنم مثلا در یک بازه زمانی قابل تنظیم یکساله، این بازه رو به فواصل قابل تنظیم مثلا 5 دقیقه ای تقسیم کنم و سپس بزرگترین رنج های تا لو در بین این باز ه های 5 دقیقه ای، کوچک ترین رنج و میانگین کلیه رنج ها رو داشته باشم. مثلا بین هزار رنج 5 دقیقه ای، بزرگترین رنج 100 پیپ، کوچکترین رنج، 50 پیپ و میانگین هزار رنج برابر مثلا 70 پیپ. ايده اي كه دارم اينه كه دو خط عمودي روي چارت بندازم و با تغيير اسم و تاريخ، انديكاتور فاصله زماني بين اين دو خطو در نظر بگيره و تقسيمات قابل تنظيمو مثلا به صورت 5 دقيقه اي در نظر بگيره و نتايجو گوشه چارت نشون بده. كاربرداي اين انديكاتور هم خيلي زياده هم براي تريد و تخمين رنج حركتي در بازه هاي زماني مختلف و هم براي كاوش در گذشته بازار و ديد خوبي رو به تريدراي حرفه اي ميده چه براي تريد دستي و چه تغييرات تنظيمات اكسپرتها....... با تقديم احترام.
              اندیکاتور رو میتونید از این لینک دانلود کنید. (با تاریخ انقضاء 2 ماهه) (پست یک رو مطالعه بفرمایید)

نحوه استفاده رو آقا محسن زحمتش رو میکشند و مفصل در یک پست توضیح میدند.
              تو نمی توانی ... !
              ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• نوشته اصلی توسط mda7 نمایش پست ها
                اندیکاتور رو میتونید از این لینک دانلود کنید. (با تاریخ انقضاء 2 ماهه) (پست یک رو مطالعه بفرمایید)

نحوه استفاده رو آقا محسن زحمتش رو میکشند و مفصل در یک پست توضیح میدند.
                سلام. آقا مهدی واقعا ممنونم از لطفتون امیدورام فرصت جبران پیش بیاد. دوستان ابتدا پست 101 و 103 رو به دقت بخونن که هدف از نوشته شدن این اندیکاتورو بدونن. نحوه استفاده به این صورته که ابتدا دو خط عمودی میندازین روی چارت. از تب پروپرتیز اسم خط ابتدایی رو به start و اسم خط انتهایی رو به end، تغییر میدین. محدوده بین این دو خط میشه بازه انتخابی ما که با جابجایی این دو خط قابل تنظیمه. حال با عوض کرد تایم فریم، تعداد کندل محدوده، بزرگترین رنج با مثلث آبی، کوچکترین رنج با مثلث قرمز و میانگین رنج ها بر حسب پیپ، گوشه سمت راست بالای چارت مشخص میشه. با تقدیم احترام.

ویرایش توسط Mohsen-FX : https://www.traderha.com/member/7671-mohsen-fx در ساعت 04-04-2014, 12:13 AM
                https://t.me/MoRaFx

نظر

• نوشته اصلی توسط mda7 نمایش پست ها
                  همه چیز در کدنویسی شدنی هست . با دونستن این مطلب که در مارتینگل و آنتی مارتینگل برای اینکه حساب کال نشه مجبوریم تا میزان محدودی لول رو جلو بریم بعد از این تعداد اگر به حد سود نرسید مدت زمان زیادی طول خواهد کشید تا این ضرر جبران بشه آیا فکری برای این موارد کردید ؟ اگر لازم هست بیشتر توضیح بدم
                  با درود دوباره

ممنونم برای پاسخگوییتان

در مورد ریسک و خطرات ناشی از استفاده از سیستم های مارتینگل همه ما عالم هستیم و من به شخصه مدت زیادی با این سیستم ها کار کردم و با گوشت و پوست و استخان کشیدم مشکلات این سیستم ها رو

در هر حال

در مارتینگل یا ما به هدف میزنیم و حساب رشد میکنه یا کال میشه یا در حد مشخصی از ضرر کلوز ال میکنشم و با ضرر میایم بیرون

این که شما فرمودین هم تقریبا صحیح هست که اگر از یه تعداد لول بیشتر در ضرر بریم امکان برگشتن کم هست

اما مطمینا دوستان بهتر از من میدونن که

مهمترین چیز در مارتینگل شناخت از ارزی هست که داریم باهاش کار میکنیم

اینکه تعداد لول و فاصله لول ها و لات پایه ترید و ضریب افزایش لات برای لول ها و میزان تارگت برای هر ارز با ارز دیگه متفاوت هست و نتیجه کار برای سود کردن یا ضرر دادن در استفاده از این سیستم به مدیریت درست بین این فاکتور ها بستگی داره

من هم با علم به این موارد هست که تست کردم این روش رو که خوشبختانه درصد ریسک سیستم به ریواردش بر اساس تست های انجام شده خوب هست

به عبارتی ما طبق ارزی که قرار هست کار کنیم لول ها رو جوری تنظیم میکنیم که تقریبا اکانت ما کشش همراهی با تقریبا 80 درصد نهایت مسیر طی شده در ارز رو داشته باشه در این صورت سود بسیار پاین میاد اما ریسک هم بسیار کم هست که با برقراری تعادل بین این لول ها یک سود منطقی رو میشه پیشبینی کرد

در ضمن اینکه چون این سیستم برا اساس بریک اوت زمانی در هر روز میباشد میتوان برای این روش و گیر نکردن در سیکل های ادامه دار یک گزینه برای کلوز ال در انتهای روز تعریف کرد که سیگنال ها از روز جدید با ترید صفر شروع شود

بنابر این اگر شما اجازه بدین و قبول زحمت کنید کار رو شروع کنیم تا با هم به نتیجه برسیم

ممنونم
                  ویرایش توسط gallardo : https://www.traderha.com/member/7294-gallardo در ساعت 04-05-2014, 10:06 AM

نظر

با درود دوباره ممنونم برای پاسخگوییتان در مورد ریسک و خطرات ناشی از استفاده از سیستم های مارتینگل همه ما عالم هستیم و من به شخصه مدت زیادی با این سیستم ها کار کردم و با گوشت و پوست و استخان کشیدم مشکلات این سیستم ها رو . . اینکه تعداد لول و فاصله لول ها و لات پایه ترید و ضریب افزایش لات برای لول ها و میزان تارگت برای هر ارز با ارز دیگه متفاوت هست و نتیجه کار برای سود کردن یا ضرر دادن در استفاده از این سیستم به مدیریت درست بین این فاکتور ها بستگی داره . . به عبارتی ما طبق ارزی که قرار هست کار کنیم لول ها رو جوری تنظیم میکنیم که تقریبا اکانت ما کشش همراهی با تقریبا 80 درصد نهایت مسیر طی شده در ارز رو داشته باشه در این صورت سود بسیار پاین میاد اما ریسک هم بسیار کم هست که با برقراری تعادل بین این لول ها یک سود منطقی رو میشه پیشبینی کرد . . بنابر این اگر شما اجازه بدین و قبول زحمت کنید کار رو شروع کنیم تا با هم به نتیجه برسیم ممنونم
                    اگر این "مدیریت درست بین فاکتور ها" رو با چیزی به غیر از بک تست و اپتیمایزر متاتریدر ، در میارید بنده در خدمتم.
                    تو نمی توانی ... !
                    ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• با سلام و درود و تشکر دوباره

متاسفانه نتونستم در پیغام خصوصی جواب بدم بهتون به دلیل کم بودن پست هام که اجازه استفاده از پیغام خصوصی رو نمیده بهم

به هر حال امید وارم اینجا بتونم توضیحاتو کامل بنویسم تابتونیم باهم به نتیجه برسونیم

یه جوری بریک اوت خودمونه

به این صورت که تو این اکسپرت میایم یه ساعتی رو مشخص میکنیم(بازار لندن )مثلا به وقت بروکر خودمون میزاریم 10.30 تا 18.30 بعد میایم های و لو این بازه رو در نظر میگیریم

از بسته شدن کندل ساعت 18.30 و با باز شدن کندل ساعت 19 اگر هر کندل های یا لو رو قطع کرد بلافاصله شروع میکنیم معکوس گرفتن

مثلا کندل ساعت 19 به اندازه 1 پیپ از های ما میگزره(میزان این پیپ متغیر و باید قابل تنظیم باشه چون در ارز های مختلف متفاوته)

در اینصورت بلافاصله میایم اولین پزیشن سل رو میگیریم و از این به بعد میسپاریم به لول بندی و افزایش حجم و ... که همشو خودمون تعریف میکنیم(البته این قابلیت که اگر از های یا لو رد شد ما بعد چند پیپ پزیشن اولو بگیریم یا اینکه بعد کلوز همون کندل و در اغاز کندل بعدی باید قابل تنظیم باشه)

کل کار اکسپرت شده همین

بنابر این
                      ما نیاز به یه بازه داریم مثلا ساعت 10تا18و به های و لو اون

در ادامه هم از اولین بریک اوت اکسپرت شروع میکنه به مارتینگل کردن

موارد که باید تعریف بشه

حجم اولیه
                      تعداد لود 20تا و مجزا قابل تنظیم
                      ضریب افزایش لات
                      میزان تارگت برای هر مرحله
                      ساعت شروع استراتزی (ورود دستی برای عدم هماهنگی بین بروکر ها)
                      ساعت پایان
                      اغاز به کار بعد از nپیپ گزشتن از های یا لو
                      تنظیم اینکه در اولین خروج از بریک اوت پزیشن گرفته شود یا بعد بسته شدن کندل بریک کرده
                      و اینکه پزیشن های باز رو در اغاز روز جدید چه در سود و چه در ضرر ببنده یا خیرتا زمانی که تارگت رو نخورد یا به استاپ نرسید باز بمونه
                      بقیه موارد به نظر خود شما بستگی داره مهندس

بازم ممنونم
                      یع عکس هم میزارم و رو تصویر توضیح میدم

در تصویر مربع های نارنجی صرفا جهت اموزش روش هست و هنوز نتونستم به طور کامل سیستم رو با تایم درست مچ کنم
                      ea.jpg

با تشکر بیدریغ اعلام همکاری شما قربان
                      سوالی بود در خدمتم قربان مهدی

در ضمن نتونستم اسکایپ رو راه بندازم رو سیستمم اگر ای دی یا هو دارین برسونید بهم ممنون میشم

نظر

• سلام،

ممنون از راهنماییتون. امکان داره بفرمایید چطوری خارج از فروم میشه اینکار رو انجام داد؟ اگه امکان داره راهنمایی کنید ایمیل من
                        ارادتنمد - محسن
                        ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 04-07-2014, 09:35 PM دلیل: قرار دادن آدرس ایمیل خلاف قوانین میباشد

نظر

• سلام جناب اقای mda7
                          چرا meta editor به mql5 تغییر پیدا کرده؟ کار باهاش خیلی سخت شده و اکسپرت هایی که قبلا نوشتم خوب کار نمی کنه
                          می شه به mql4 تغییرش داد؟ یا دیگه باید با همین ورژن کار کنیم
                          خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و ممنون از وقتی که می گذارید.

نظر

• سلام خدمته شما جناب mda7

من یه زحمتی داشتم خدمتتون..میخوام اندیکاتور T.S.V وقتی تغییر رنگش تثبیت میشه آلارم بده..الان جوری هست که قبل از اینکه که تغییر رنگش تثبیت بشه الارم میده باید تا بسته شدن کندل منتظر موند که آیا تغییر رنگ تثبیت میشه یا نه!

ممنون میشم الارم این اندیکاتور رو به زمانی منتقل کنید که اولین رنگه هیستوگرام تثبیت شده باشه بعد الارم بده..

http://pcmupload.traderha.com/up...9703917741.rar
                            بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

با سلام و درود و تشکر دوباره

متاسفانه نتونستم در پیغام خصوصی جواب بدم بهتون به دلیل کم بودن پست هام که اجازه استفاده از پیغام خصوصی رو نمیده بهم

به هر حال امید وارم اینجا بتونم توضیحاتو کامل بنویسم تابتونیم باهم به نتیجه برسونیم

یه جوری بریک اوت خودمونه

به این صورت که تو این اکسپرت میایم یه ساعتی رو مشخص میکنیم(بازار لندن )مثلا به وقت بروکر خودمون میزاریم 10.30 تا 18.30 بعد میایم های و لو این بازه رو در نظر میگیریم

از بسته شدن کندل ساعت 18.30 و با باز شدن کندل ساعت 19 اگر هر کندل های یا لو رو قطع کرد بلافاصله شروع میکنیم معکوس گرفتن

مثلا کندل ساعت 19 به اندازه 1 پیپ از های ما میگزره(میزان این پیپ متغیر و باید قابل تنظیم باشه چون در ارز های مختلف متفاوته)

در اینصورت بلافاصله میایم اولین پزیشن سل رو میگیریم و از این به بعد میسپاریم به لول بندی و افزایش حجم و ... که همشو خودمون تعریف میکنیم(البته این قابلیت که اگر از های یا لو رد شد ما بعد چند پیپ پزیشن اولو بگیریم یا اینکه بعد کلوز همون کندل و در اغاز کندل بعدی باید قابل تنظیم باشه)

کل کار اکسپرت شده همین

بنابر این
                              ما نیاز به یه بازه داریم مثلا ساعت 10تا18و به های و لو اون

در ادامه هم از اولین بریک اوت اکسپرت شروع میکنه به مارتینگل کردن

موارد که باید تعریف بشه

حجم اولیه
                              تعداد لود 20تا و مجزا قابل تنظیم
                              ضریب افزایش لات
                              میزان تارگت برای هر مرحله
                              ساعت شروع استراتزی (ورود دستی برای عدم هماهنگی بین بروکر ها)
                              ساعت پایان
                              اغاز به کار بعد از nپیپ گزشتن از های یا لو
                              تنظیم اینکه در اولین خروج از بریک اوت پزیشن گرفته شود یا بعد بسته شدن کندل بریک کرده
                              و اینکه پزیشن های باز رو در اغاز روز جدید چه در سود و چه در ضرر ببنده یا خیرتا زمانی که تارگت رو نخورد یا به استاپ نرسید باز بمونه
                              بقیه موارد به نظر خود شما بستگی داره مهندس

بازم ممنونم
                              یع عکس هم میزارم و رو تصویر توضیح میدم

در تصویر مربع های نارنجی صرفا جهت اموزش روش هست و هنوز نتونستم به طور کامل سیستم رو با تایم درست مچ کنم
                              [ATTACH=CONFIG]2769[/ATTACH]

با تشکر بیدریغ اعلام همکاری شما قربان
                              سوالی بود در خدمتم قربان مهدی

در ضمن نتونستم اسکایپ رو راه بندازم رو سیستمم اگر ای دی یا هو دارین برسونید بهم ممنون میشم
                              با سلام و درود دوباره

اقا مهدی عزیز متاسفانه نمیتونم از اسکایپ استفاده کنم

سعی کردم به طور کامل توضیحات رو بنویسم . چون این تاپیک قوانینش استفاده همه از استراتزی هست بنابر این اینجا کاملا مشخص کردم هدف از این اکسپرت رو

میمونه زحمت شما و تست روش و ..... کردنش با کمک دوستان

اگر سوالی هست و باید تو ضیحی داده بشه لطفا ایدی یاهوتونو برام بفرستین ممنون میشم با تشکر

مهدی

نظر

• سلام
                                میشه برای متاتریدر 5 یا همون مفید تریدر یک اکسپرت بنویسید که مقدار و قیمت سهم را بگیره و در تاریخ و ساعتی که بهش میدیم برامون بخره یا بفروشه. فعلا برای اولین اکسپرت بورس ایران یک طرح ساده است. اگر جواب داد طرحهای خوبی میشه پیاده کرد.
                                ممنون

نظر

پردازش ...
                                X