اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ساخت اکسپرت و اندیکاتور توسط mda7

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوست عزیز
    ممنونم بخاطر راهنمایی تون
    اکسپرتی که معرفی کردید بحث استاپ لاس رو خوب پوشش می داد و حتی حذف پندیگ اوردر هم داشت
    ولی تنها موردی که نداشت و برای من خیلی مهم هستش اینه که وقتی بازار به نقطه a زسید در نقطه b یه پندینگ اوردر گذاشته بشه و
    بتونم تریدی که قراره این کار ها روش انجام بشه رو انتخاب کنم (برای حساب های مشترک)
    خیلی خیلی ممونم که این اکسپرت رو معرفی کردید و ممنونم میشم در مواردی که گفته شد من رو راهنمایی کنید
    با تشکر
    ویرایش توسط ehsanyad : https://www.traderha.com/member/4689-ehsanyad در ساعت 04-24-2014, 12:51 AM

نظر

• با سلام خدمت mad7 گرامی و تشکر بابت تمامی زحماتی که در سایت میکشید.

در پست زیر دوستمون جناب مایا سیستمی رو معرفی کردند و توضیحاتش رو قرار دادن ( تصاویر در آدرس زیر کاملا گویای نحوه کار سیستم هستند)

اندیکاتورهای مورد نیاز:

http://forum.broker-fa.com/f60/%D9%8...28/#post100909

نحوه کارکرد سیستم:

http://forum.broker-fa.com/f60/%D9%8...tml#post100927

در صورت امکان ممنون میشم لطف کنید اکسپرت مربوط به این سیستم رو زحمتش رو بکشید.
      ویرایش توسط masoud01 : https://www.traderha.com/member/10696-masoud01 در ساعت 04-29-2014, 11:28 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsanyad نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز
        ممنونم بخاطر راهنمایی تون
        اکسپرتی که معرفی کردید بحث استاپ لاس رو خوب پوشش می داد و حتی حذف پندیگ اوردر هم داشت
        ولی تنها موردی که نداشت و برای من خیلی مهم هستش اینه که وقتی بازار به نقطه a زسید در نقطه b یه پندینگ اوردر گذاشته بشه و
        بتونم تریدی که قراره این کار ها روش انجام بشه رو انتخاب کنم (برای حساب های مشترک)
        خیلی خیلی ممونم که این اکسپرت رو معرفی کردید و ممنونم میشم در مواردی که گفته شد من رو راهنمایی کنید
        با تشکر

سلام

شاید توی سایتها همچین چیزی پیدا بشه . من که توی آرشیو همچین چیزی نداشتم.

ولی قابل نوشتن هست . میتونید از کسی که کد نویسی بلد هست بخواهید که بنویسه

بعلت اینکه این کار به نظر میرسه فقط مورد کاربرد عده کمی باشه با اجازتون اینجا نوشته نمیشه مگر اینکه درخواستهای متعدد دیگه ای برای ان کار باشه
        بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
        تو نمی توانی ... !
        ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud01 نمایش پست ها
          با سلام خدمت mad7 گرامی و تشکر بابت تمامی زحماتی که در سایت میکشید.

در پست زیر دوستمون جناب مایا سیستمی رو معرفی کردند و توضیحاتش رو قرار دادن ( تصاویر در آدرس زیر کاملا گویای نحوه کار سیستم هستند)

سلام

چند وقت هست که با این روش ترید میکنید و اگر ممکن هست نتیجه رو بفرمایید که چی بوده .

اگر واقعا دارید نتیجه میگیرید و سیستم داره جواب میده ، یک روزی رو تعیین میکنیم که خودتون سیستم رو توضیح بدید چون بعلت مشغله زیاد در روزهای اخیر قادر به خوندن تاپیک ارسالی شما نخواهم بود.

با تشکر
          تو نمی توانی ... !
          ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• ممنونم ازت پاسخ تون
            فقط اگه این قسمت (وقتی بازار به نقطه a زسید در نقطه b یه پندینگ اوردر گذاشته بشه و
            نوشته بشه مشکل من برطرف میشه اگه براتون وقت گیر نیست و مزاحمتی براتون نداره ممنون میشم که این کار رو انجام بدید
            با تشکر

امیدوارم موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط mda7 نمایش پست ها
              سلام چند وقت هست که با این روش ترید میکنید و اگر ممکن هست نتیجه رو بفرمایید که چی بوده . اگر واقعا دارید نتیجه میگیرید و سیستم داره جواب میده ، یک روزی رو تعیین میکنیم که خودتون سیستم رو توضیح بدید چون بعلت مشغله زیاد در روزهای اخیر قادر به خوندن تاپیک ارسالی شما نخواهم بود. با تشکر
              با سلام مجدد خدمت شما ابزار مورد نیاز در این سیستم: 1. EMA(20) apply to the high 2.EMA (20) apply to the low 3.Rsi(10) levels at 45 and 55 4.SMA(10)applied to Rsi نحوه کارکرد سیستم: برای بای کردن: وقتی کندل بالای مووینگ بیست با تنظیمات high بسته شد و Rsi بالای 55 بود و نیز Rsi بالای SMA بود پوزیشن بای گرفته شود. برای سل کردن: وقتی کندل زیر مووینگ 20 با تنظیمات low بسته شد و Rsi پایین 45 بود و نیز Rsi زیر SMA قرار داشت پوزیشن سل گرفته شود. حد سود برابر حد فاصل دو مووینگ 20 میباشد. در این سیستم R/R برابر یک هستش. اکسپرتی خودم نوشتم! البته کاملا آماتورانه هستش! که اینجا قرار میدم، فقط نمیدونم که چه جوری باید تعریف کنم که مووینگ اوریج رو بر روی آر اس آی بیندازم! در این اکسپرت من تی پی و اس ال رو 10 پیپ قرار دادم که میتونیم با آزمون و خطا tp و sl بهینه رو پیدا کرد int start() { double EmaH=iMA(Symbol(),15,20,0,1,2,0); double EmaL=iMA(Symbol(),15,20,0,1,3,0); double Rsi= iRSI(Symbol(),15,10,0,0); if(Hour()>=7&&Hour()55) { OrderSend(Symbol(),0,0.1,Ask,6,Ask-100*MathPow(10,-Digits),Ask+100*MathPow(10,-Digits),"my order",Magic1,0,Red); } else if(Open[1]>EmaL&&Close[1]

نظر

با سلام مجدد خدمت شما ابزار مورد نیاز در این سیستم: 1. EMA(20) apply to the high 2.EMA (20) apply to the low 3.Rsi(10) levels at 45 and 55 4.SMA(10)applied to Rsi نحوه کارکرد سیستم: برای بای کردن: وقتی کندل بالای مووینگ بیست با تنظیمات high بسته شد و Rsi بالای 55 بود و نیز Rsi بالای SMA بود پوزیشن بای گرفته شود. برای سل کردن: وقتی کندل زیر مووینگ 20 با تنظیمات low بسته شد و Rsi پایین 45 بود و نیز Rsi زیر SMA قرار داشت پوزیشن سل گرفته شود. حد سود برابر حد فاصل دو مووینگ 20 میباشد. در این سیستم R/R برابر یک هستش. اکسپرتی خودم نوشتم! البته کاملا آماتورانه هستش! که اینجا قرار میدم، فقط نمیدونم که چه جوری باید تعریف کنم که مووینگ اوریج رو بر روی آر اس آی بیندازم! در این اکسپرت من تی پی و اس ال رو 10 پیپ قرار دادم که میتونیم با آزمون و خطا tp و sl بهینه رو پیدا کرد int start() { double EmaH=iMA(Symbol(),15,20,0,1,2,0); double EmaL=iMA(Symbol(),15,20,0,1,3,0); double Rsi= iRSI(Symbol(),15,10,0,0); if(Hour()>=7&&Hour()55) { OrderSend(Symbol(),0,0.1,Ask,6,Ask-100*MathPow(10,-Digits),Ask+100*MathPow(10,-Digits),"my order",Magic1,0,Red); } else if(Open[1]>EmaL&&Close[1]
                عزیز جان سوال بنده کلا چیز دیگه ای بود نه اینکه کد برنامه رو برام بنویسید.
                بنده پرسیدم چند وقته با این سیستم دارید معامله انجام میدید تا بدونیم که سیستم سود ده هست یا نه لطفا پست بنده رو دوباره ببینید و اگر مایل بودید جواب پست بنده رو بدبد.
                تو نمی توانی ... !
                ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• نوشته اصلی توسط mda7 نمایش پست ها
                  عزیز جان سوال بنده کلا چیز دیگه ای بود نه اینکه کد برنامه رو برام بنویسید.
                  بنده پرسیدم چند وقته با این سیستم دارید معامله انجام میدید تا بدونیم که سیستم سود ده هست یا نه لطفا پست بنده رو دوباره ببینید و اگر مایل بودید جواب پست بنده رو بدبد.
                  با سلام و عرض پوزش بابت بهم ریختگی!
                  توی پست قبلی جواب سوالتون رو داده بودم ولی به دلیل کپی پیست کردن پست بهم ریخت که همون موقع ویرایش کردم اون قسمت گویا پاک شده!بهر حال باز هم عذرخواهی میکنم.
                  در جواب سوالتون عرض کرده بودم که از هفته قبل با این سیستم آشنا شدم و به طور آماری گذشته چارتهای مختلف رو که بررسی کردم برآیند مثبت هستش.
                  اگر بتونیم در جهت تایم فریم بالاتر وارد معامله شویم سود دهی چشم گیری میتونه داشته باشه.
                  ویرایش توسط masoud01 : https://www.traderha.com/member/10696-masoud01 در ساعت 04-29-2014, 10:14 PM

نظر

با سلام خدمت mad7 گرامی و تشکر بابت تمامی زحماتی که در سایت میکشید.

اندیکاتورهای مورد نیاز:

http://forum.broker-fa.com/f60/%D9%8...28/#post100909

نحوه کارکرد سیستم:

http://forum.broker-fa.com/f60/%D9%8...tml#post100927

نوشته اصلی توسط mda7 نمایش پست ها
                    سلام

چند وقت هست که با این روش ترید میکنید و اگر ممکن هست نتیجه رو بفرمایید که چی بوده .

اگر واقعا دارید نتیجه میگیرید و سیستم داره جواب میده ، یک روزی رو تعیین میکنیم که خودتون سیستم رو توضیح بدید چون بعلت مشغله زیاد در روزهای اخیر قادر به خوندن تاپیک ارسالی شما نخواهم بود.

با تشکر
                    نوشته اصلی توسط masoud01 نمایش پست ها
                    با سلام و عرض پوزش بابت بهم ریختگی!
                    توی پست قبلی جواب سوالتون رو داده بودم ولی به دلیل کپی پیست کردن پست بهم ریخت که همون موقع ویرایش کردم اون قسمت گویا پاک شده!بهر حال باز هم عذرخواهی میکنم.
                    در جواب سوالتون عرض کرده بودم که از هفته قبل با این سیستم آشنا شدم و به طور آماری گذشته چارتهای مختلف رو که بررسی کردم برآیند مثبت هستش.
                    اگر بتونیم در جهت تایم فریم بالاتر وارد معامله شویم سود دهی چشم گیری میتونه داشته باشه.
                    سلام دوباره

بایستی عرض کنم که آشنایی یک هفته ای برای کار کافی نیست.
                    این اواخر مشغلم چند برابر شده و لطف کنید درخواستهایی رو بنویسید که حداقل چندین ماه باهاش معامله واقعی کرده باشید.

اگر دوستان دیگه ای با این روش کار کرده اند و نتیجه مطلوبی گرفتند لطفا نتایج رواطلاع بدند تا شروع به کار بکنیم.
                    ویرایش توسط mda7 : https://www.traderha.com/member/3339-mda7 در ساعت 04-30-2014, 11:37 AM
                    تو نمی توانی ... !
                    ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• با سلام خدمت mda7 گرامی

اول باید عذر خواهی کنم ازتون بابت پرسیدن اشکال در کد نویسی، میدونم که این تاپیک رفع اشکال نیست ولی تاپیکهای دیگه رو که بررسی کردم به اکتیویی تاپیک شما ندیدم، متاسفانه پیغام خصوصی هم نمیتونم بهتون بدم،بهر حال امیدوارم که مرا ببخشید

میشه ازتون خواهش کنم کمکم کنید که چه جوری مووینگ اوریج رو بر روی آر اس ای بندازم؟
                      اینو میدونم که باید از iMAOnArray استفاده کنم اما دقیق نمیدونم که چه جوری باید تعریفش کنم، ممنون میشم در صورت امکان ی مثال بزنید

باز هم در آخر از شما پوزش میخوام بابت این پست در این تاپیک

نظر

• نوشته اصلی توسط kiumarth نمایش پست ها
                        با سلام
                        تشکر بابت اینکه وقت گرانبهای خودتونو در خدمت بچه های فرم میگذارید

برای من فقط صدای آلارم سل و بای و یا هر اردر دیگری کفایت میکنه اگه آپلود کنید ممنون میشم.

با تشکر
                        لینک دانلود
                        تو نمی توانی ... !
                        ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• سلام جناب mda7

ممنون که اندیکاتور پیوت های زمانی رو در اختیارم گذاشتید، قیمت نسبت به پیوت های قیمتیش خیلی خوب عکس العمل نشون می ده ولی در مورد پیوت های زمانیش نتونستم بفهمم که چطور باید ازش استفاده کرد. می خواستم ببینم که آیا امکانش هست در مورد اینکه این پیوت ها رو چه جوری محاسبه کردید یه توضیحی بدید؟ در ضمن، این اندیکاتور رو که اجرا می کردم بعضی وقتها نرم افزار هنگ می کرد مثلا هر وقت که تغییرات طلا تایم روزانه رو می خواستم ببینم هنگ می کرد. اندیکاتور رو که حذف می کردم مشکل برطرف می شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrnoush نمایش پست ها
                            سلام جناب mda7

ممنون که اندیکاتور پیوت های زمانی رو در اختیارم گذاشتید، قیمت نسبت به پیوت های قیمتیش خیلی خوب عکس العمل نشون می ده ولی در مورد پیوت های زمانیش نتونستم بفهمم که چطور باید ازش استفاده کرد. می خواستم ببینم که آیا امکانش هست در مورد اینکه این پیوت ها رو چه جوری محاسبه کردید یه توضیحی بدید؟ در ضمن، این اندیکاتور رو که اجرا می کردم بعضی وقتها نرم افزار هنگ می کرد مثلا هر وقت که تغییرات طلا تایم روزانه رو می خواستم ببینم هنگ می کرد. اندیکاتور رو که حذف می کردم مشکل برطرف می شد.
                            سلام

لینک نحوه محاسبات

در مورد هنگ کردن هم بایستی در نظر داشته باشید که برای محاسبه پیوت روزانه بایستی تایم فریمتون کمتر از دیلی باشه.

شما روی چارت دیلی دیگه قادر نخواهید بود که پیوت روزانه رو مشاهده کنید و ممکن هم هست که مشکل از ضعیف بودن سیستمتون باشه چون تا اونجایی که یادم میاد من داخل کد به این نحو نوشته بودم که اگر قادر به رسم نبود مشکلی از بابت هنگ کردن سیستم بوجود نیاره.
                            تو نمی توانی ... !
                            ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• سلام جناب mad7 در صورتامکان میخواستم فایل های زیررو بصورت exe استخراج کنید راستش این فایل هاچون چون فایل exeندارند نصب نمی شوند ودر سایتها نتونستم پیدا کنم ممنونhttp://http://pcmupload.traderha.com/uploa...9613025851.rar

نظر

• سوال

سلام. تشکر ویژه برای پستی که در زمینه اکسپرت ایجاد کرده اید. یه زحمتی داشتم برنامه ای را نوشته ام برای متاتریدر5 که خیلی ساده است(توسط اتاسافت جنریتور) اما ارور زیر ایجاد می شود و قادر به اجرای دستور خرید نیست. متاسفانه قادر به حل مشکلش نیستم. اگه لطف کنید در مورد مشکلش راهنمائی کنید ممنون می شوم.

2014.05.12 11 36.000 2014.04.04 05:01:06 Function: BuyOrder3 Error: 10013 Invalid request
                                2014.05.12 11 36.000 2014.04.04 05:01:07 failed exchange buy 0.20 EURUSD at 1.37150 sl: 1.36950 tp: 1.37450 [Invalid request]

لینک برنامه:
                                فایل های پیوست شده
                                ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 05-12-2014, 12:44 PM

نظر

پردازش ...
                                X