اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ساخت اکسپرت و اندیکاتور توسط mda7

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mohammad.r نمایش پست ها
    سلام جناب اقای mda7 چرا meta editor به mql5 تغییر پیدا کرده؟ کار باهاش خیلی سخت شده و اکسپرت هایی که قبلا نوشتم خوب کار نمی کنه می شه به mql4 تغییرش داد؟ یا دیگه باید با همین ورژن کار کنیم خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و ممنون از وقتی که می گذارید.
    دوست عزیز قبلا چندین بار همین موضوع مطرح شده برای راحتی کار من دو تا فایل آماده کردم یکی برای اکسپرت و یکی برای اندیکاتور کافی هست که در فایل جدیدی که ایجاد میکنید همه صفحه رو پاک کنید و عین موارد داخل فایلهای ضمیمه رو در داخل فایل جدید کپی کنید و شروع به نوشتن کنید. این راحت ترین راه هست . البته اگر سعی کنید خودتون رو با mql5 و کد نویسی در اون تطبیق بدید خیلی بهتر هست ولی اگر مثل قبل هم کد بنویسید هیچ مشکلی پیش نخواهد اومد. http://pcmupload.traderha.com/up...3970665501.rar
    ویرایش توسط mda7 : https://www.traderha.com/member/3339-mda7 در ساعت 04-10-2014, 12:21 AM
    بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
    تو نمی توانی ... !
    ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
      سلام خدمته شما جناب mda7

من یه زحمتی داشتم خدمتتون..میخوام اندیکاتور T.S.V وقتی تغییر رنگش تثبیت میشه آلارم بده..الان جوری هست که قبل از اینکه که تغییر رنگش تثبیت بشه الارم میده باید تا بسته شدن کندل منتظر موند که آیا تغییر رنگ تثبیت میشه یا نه!

ممنون میشم الارم این اندیکاتور رو به زمانی منتقل کنید که اولین رنگه هیستوگرام تثبیت شده باشه بعد الارم بده..

http://pcmupload.traderha.com/up...9703917741.rar

سلام
      دوست عزیز اولا قرار شد که درخواست ادیت داده نشه.
      ثانیا برای انجام کار مراحلی لازم هست که بارها در پستهای مختلف بهش اشاره شده.
      لطفا پست 5 و بقیه پستها رو مطالعه بفرمایید
      تو نمی توانی ... !
      ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• نوشته اصلی توسط gallardo نمایش پست ها
        با سلام و درود دوباره

اقا مهدی عزیز متاسفانه نمیتونم از اسکایپ استفاده کنم

سعی کردم به طور کامل توضیحات رو بنویسم . چون این تاپیک قوانینش استفاده همه از استراتزی هست بنابر این اینجا کاملا مشخص کردم هدف از این اکسپرت رو

میمونه زحمت شما و تست روش و ..... کردنش با کمک دوستان

اگر سوالی هست و باید تو ضیحی داده بشه لطفا ایدی یاهوتونو برام بفرستین ممنون میشم با تشکر

مهدی
        جناب مهدی خان عزیز

بنده فعلا منتظر جواب پست شماره 114 هستم.

در مورد دانلود و نصب اسکایپ هم فکر نمیکنم کار خیلی سختی باشه.

ابتدا باید ببینیم که این کار رو انجام بدیم یا نه (بحث مثمر ثمر بودن و کارا بودن قضیه)

بعد اگر همه چیز درست بود بریم سراغ صحبت کردن با صدا تا بتونم کل قضیه رو دریافت کنم.

شاید بیشتر از 10 مورد اکسپرت مارتینگل تا امروز نوشتم که اکثر اونها شکست خورده به این علت که با تستر و آپتیماز کردن نتیجه درستی گرفته نمیشه چون بازار موظف نیست گذشته رو تکرار کنه.

شما بدترین اکسپرتی رو که سراغ دارید در هر بازه ای که میفرمایید من تبدیل به بهترینش کنم!!!!! ولی فقط در همون بازه و در گذشته کار خواهد کرد.

پس لطفا اول جواب پست 114 ، بعد یه زحمتی بکش و این کار سخت و طاقت فرسای نصب نرم افزار رو انجام بده
        ویرایش توسط mda7 : https://www.traderha.com/member/3339-mda7 در ساعت 04-10-2014, 12:52 AM
        تو نمی توانی ... !
        ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• نوشته اصلی توسط mohambas نمایش پست ها
          سلام
          میشه برای متاتریدر 5 یا همون مفید تریدر یک اکسپرت بنویسید که مقدار و قیمت سهم را بگیره و در تاریخ و ساعتی که بهش میدیم برامون بخره یا بفروشه. فعلا برای اولین اکسپرت بورس ایران یک طرح ساده است. اگر جواب داد طرحهای خوبی میشه پیاده کرد.
          ممنون
          بله میشه .

لطفا طبق پست 5 ابتدا روش رو توضیح بدید بعد کارهایی که اکسپرت قرار هست که انجام بده رو بنویسید.

اگر به نظر منطقی بیاد انجام مییشه
          تو نمی توانی ... !
          ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• نوشته اصلی توسط mda7 نمایش پست ها
            بله میشه .

لطفا طبق پست 5 ابتدا روش رو توضیح بدید بعد کارهایی که اکسپرت قرار هست که انجام بده رو بنویسید.

اگر به نظر منطقی بیاد انجام مییشه
            بنده تا به حال اکسپرتی برای بورس ایران ندیده ام. با توجه به این که با متاتریدر 5 یا همون مفید تریدر میشه در بورس ایران معامله کرد نظر بنده این است برای ابتدای کار و تست امکان این کار، اکسپرتی بنویسید که در صورت عدم حضور ما در تایم 8:30 تا 12:30 بازار ایران ، قابلیت ارسال انواع سفارشات شرطی با تعداد و قیمت و در تایم مشخص از لحاظ دقیقه و حتی ثانیه (برای صفهای خرید و فروش خاص در ساعت 8:30) را فراهم کند. قرار نیست در تایم معاملات تحلیلی انجام دهیم و سیستمی را بررسی کنیم چون در بازار ایران فقط در تایم روزانه به بالا تحلیل میکنیم، پس تحلیلها قبلا انجام شده است. این برای ابتدای کار است و جهت تست امکان استفاده از اکسپرت و کمک به معامله گر در صورت عدم حضور در وقت معاملات. طرحهای تکمیلی در ادامه ی کار قابل استفاده هستند.
            ممنون
            ویرایش توسط mohambas : https://www.traderha.com/member/11566-mohambas در ساعت 04-10-2014, 10:14 AM

نظر

• در سیستم متاتریدر مفید ، تنها امکان ارسال سفارشات Buy limit ، Sell limit ، Sell stop limit ، Buy stop limit فراهم میباشد. اگر بتوان از این اندیکاتور تقویم شمسی در تاریخ سفارشات استفاده نمود بسیار عالی میشود.
              http://pcmupload.traderha.com/up...7110279291.zip

همچنین در سفارشات خرید و فروش اگر این سفارشات شرطی اضافه شود عالی است.

1- خرید در قیمتی با تنظیم فاصله ی دلخواه از ask price line .
              2- فروش در قیمتی با تنظیم فاصله ی دلخواه از bid price line .
              3- خرید یا فروش در فاصله ی دلخواه از last price line .
              این خطوط در حال تغییرند پس باید بتوان حداکثر و حداقلی هم برای هماهنگی و پیروی از تغییر این خطوط داشت.
              4- امکان ذخیره و تنظیم مجموعه سفارشات که هر کدام در تایم مشخصی ارسال شوند.
              5-امکان حذف خودکار سفارشاتی که خارج از محدوده ی مجاز قیمت هستند.
              6-امکان حذف ارسال سفارشات خرید در صورتی که قیمت معامله زیر قیمت پایانی یا قیمتی خاص باشد و حذف ارسال سفارشات فروش در صورتی که قیمت معامله بالای قیمت پایانی یا قیمتی خاص باشد.
              برای دریافت محدوده ی مجاز قیمت و قیمت پایانی از این اندیکاتور استفاده میشود.
              http://pcmupload.traderha.com/up...7110279292.zip

دوستانی که در بورس ایران معامله میکنند و در ساعت معاملات از بازار دور هستند قدر و ارزش این اکسپرت را میدانند.
              ممنون
              ویرایش توسط mohambas : https://www.traderha.com/member/11566-mohambas در ساعت 04-10-2014, 11:05 AM

نظر

اگر این "مدیریت درست بین فاکتور ها" رو با چیزی به غیر از بک تست و اپتیمایزر متاتریدر ، در میارید بنده در خدمتم.
                با درود دوباره

ببینید دوست عزیز اینکه میفرمایید بازار هیچ لزومی نداره مطابق گذشته رفتار کنه کاملا درسته اما اگر ما نخواهیم با نگاه به گذشته و تحلیل و انالیز اون برای نرم افزارها و استراتزی هامون برنامه ریزی کنیم که کلا علم تکنیکال ماهیتش رو از دست میده

بازار مجبور نیست رفتار گذشته رو تکرار کنه اما ما مجبوریم با نگاه به حرکات گذشته برای تحلیل اینده برنامه ریزی کنیم

اینکه میفرمایین چندین نوع اکسپرت مارتینگلی طراحی کردین که نهایتا همه به یه جایی به ضرر میرسن که یکی از بدیهیات ویکی از اصول سیستم های مارتینگلی رو بیان کردین به علت اینکه هر سیستم مارتینگلی به ذات دچار احتمال کال شدن خواهد بود مگر اینکه ما در استفاده از لات و ضریب افزایش لات و فواصل استپ ها درست عمل کنیم که این کار هم میتونه کمک کنه تا احتمال از بین رفتن حساب کم بشه و از اونطرف سود رو انقدر پایین بیاره که دیگه ارزش استفاده از این روش زیر سوال بره برای بازدهی کم

حالا در مورد این روش که من گفتم به هر حال شما صاحب اختیارین این یه پیشنهاد بود شاید بشه به نتیجه رسید

به عبارتی یه ایده است که با خرد جمعی دوستان و تبدیلش به اکسپرت میشه ازش نتیجه کافی رو گرفت

این روش رو من خیلی چک کردم و جواب پس داده تو چند تایم مختلف اما مشکل اینه به علت ماهیت سیستم که مارتینگل هست من توان جمع بندی نتایجش رو چشمی ندارم برای همین برای استفاده خودم و بقیه و قابلیت استناد به نتایجش مجبوریم از اکسپرت استفاده کنیم

به هر حال اگر به نظر شما طرح قابل اجرا و مفید به فایده خواهد بود روش کار میکنیم

با نگاه به اینکه بر اساس بریک اوت هست و بریک اوت ها عموما با توجه به ماهیت معاملات در سیزن های مختلف در بازار های موجود قابل استناد و کار هستن و نتایجی تقریبا قابل پیشبینی دارن و برای روزانه بودن این روش ها ..... کردن ضرر در این متد راحت و قابل پیاده سازی است

باز هم تشکر

در انتها عرض کنم من در نصب اسکایپ مشکلی ندارم اما در اد کردن یوزر جدید مشکل دارم چون ارور میده که احتمالا برای ..... بودنش هست و نتونستم حتی با ..... شکن درستش کنم

برای همین عرض کردم اگر مقدوره مسنجر بهم بدین تا در ارتباط باشیم تا بتونیم طرح رو کامل کنیم
                مشكل من با كافرانی نیست كه همه را به كیش خود می پندارد

... بلكه با مومنانی است كه همه را به كیش خود وامیدارند !!!

نظر

• با سلام

کسی میتونه اندیکاتوری بسازه و یا اندیکاتوری وجود داره که در زمان سل یا بای یا هر اردری که گذاشته میشه یک الارم بده ؟؟

با تشکر
                  poor

نظر

• با تشکر از اقا مهدی صاحب تاپیک برای زحمات بیدریغشون

ایده ی مطرح شده در بالا به کمک دوست عزیز م gerami-sea در حال تدوین و بازنویسی است و در صورت حصول به نتیجه اطلاعرسانی خواهد شد

باز هم تشکر از همه دوستان
                    مشكل من با كافرانی نیست كه همه را به كیش خود می پندارد

... بلكه با مومنانی است كه همه را به كیش خود وامیدارند !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط kiumarth نمایش پست ها
                      با سلام

کسی میتونه اندیکاتوری بسازه و یا اندیکاتوری وجود داره که در زمان سل یا بای یا هر اردری که گذاشته میشه یک الارم بده ؟؟

با تشکر
                      بله شدنی هست .

لطفا طبق پست 5 توضیحات کامل همراه با علت چنین ایده ای رو مطرح بفرمایید اگر ایده ای باشه که به درد عموم بخوره نوشته میشه.
                      تو نمی توانی ... !
                      ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

بله شدنی هست .

لطفا طبق پست 5 توضیحات کامل همراه با علت چنین ایده ای رو مطرح بفرمایید اگر ایده ای باشه که به درد عموم بخوره نوشته میشه.
                        بنده پست 5 این تاپیک رو خوندم و دلایل خودمو ذکر میکنم:
                        فرض کنید شما یوزر و پسورد یکی از دوستانتان را دارید و میخواهید زمانی که اردری رو در حساب حقیقی و یا دمو خود میگیرد در همان لحظه با الارمی که این اندیکاتور میدهد مطلع شوید تا نیاز به نشستن تمام وقت در پای چارت نباشد.

فرضا در یک گروهی که بر روی طلا ترید میکنند منتظر علائم لازم برای بای هستید و ممکن است شما پای چارت نباشید و اون موقعیت رو از دست بدهید که این اندیکاتور در اون زمان خواص اطلاع رسانی خواهد کرد.
                        این ایده یا بهتر بگم اندیکاتور برای کسانی که با هم و گروهی کار میکنند مناسب است.

اگه بتونید اندیکاتوری بسازید که در زمان سل یا بای یا هر اردری که گذاشته میشه یک الارم بده ممنون میشم وپیشاپیش از وقتی که میگذارید سپاسگذارم.

با تشکر
                        poor

نظر

• نوشته اصلی توسط kiumarth نمایش پست ها
                          بنده پست 5 این تاپیک رو خوندم و دلایل خودمو ذکر میکنم:
                          فرض کنید شما یوزر و پسورد یکی از دوستانتان را دارید و میخواهید زمانی که اردری رو در حساب حقیقی و یا دمو خود میگیرد در همان لحظه با الارمی که این اندیکاتور میدهد مطلع شوید تا نیاز به نشستن تمام وقت در پای چارت نباشد.

فرضا در یک گروهی که بر روی طلا ترید میکنند منتظر علائم لازم برای بای هستید و ممکن است شما پای چارت نباشید و اون موقعیت رو از دست بدهید که این اندیکاتور در اون زمان خواص اطلاع رسانی خواهد کرد.
                          این ایده یا بهتر بگم اندیکاتور برای کسانی که با هم و گروهی کار میکنند مناسب است.

اگه بتونید اندیکاتوری بسازید که در زمان سل یا بای یا هر اردری که گذاشته میشه یک الارم بده ممنون میشم وپیشاپیش از وقتی که میگذارید سپاسگذارم.

با تشکر
                          سلام

یه اکسپرت مثل شکل زیر نوشتم . اگر کارتون رو انجام میده اطلاع بدید تا آپلودش کنم

اگر نه ! پیام خصوصی بدید.

تو نمی توانی ... !
                          ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• با سلام
                            تشکر بابت اینکه وقت گرانبهای خودتونو در خدمت بچه های فرم میگذارید

برای من فقط صدای آلارم سل و بای و یا هر اردر دیگری کفایت میکنه اگه آپلود کنید ممنون میشم.

با تشکر
                            poor

نظر

• سلام دوستان
                              می خواستم اگه میشه منو در پیدا کردن یه اکسپرت یا اندیکاتوری که بتونه در ترید کمکم کنه ، راهنمایی کنید
                              مثلا وقتی ترید در 30 پیپ سود رفت ضرر رو به نقطه ورود بیاره یا اگه بازار یه قیمت خاصی رو دید بتونه پندینگ اوردر بزاره
                              ممنون میشم راهنماییم کنید
                              باتشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsanyad نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                می خواستم اگه میشه منو در پیدا کردن یه اکسپرت یا اندیکاتوری که بتونه در ترید کمکم کنه ، راهنمایی کنید
                                مثلا وقتی ترید در 30 پیپ سود رفت ضرر رو به نقطه ورود بیاره یا اگه بازار یه قیمت خاصی رو دید بتونه پندینگ اوردر بزاره
                                ممنون میشم راهنماییم کنید
                                باتشکر
                                پست 35 رو ببینید
                                تو نمی توانی ... !
                                ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

پردازش ...
                                X