اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ساخت اکسپرت و اندیکاتور توسط mda7

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

مهدی جان میتونی OASIS Dashboard رو دیکود کنی؟
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
      مهدی جان میتونی OASIS Dashboard رو دیکود کنی؟
      سلام اگر منظور از دکود کردن بدست آوردن محاسباتش هست فکر میکنم که بشه
      فقط باید یک نفر که وارد هست با ویس در تماس باشیم فکر میکنم با کمک هم بشه در عرض چند ساعت نحوه محاسبات و به دست آورد
      بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
      تو نمی توانی ... !
      ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

سلام وقت بخیر
        با تشکر از اکسپرت کمکی مدیریت سرمایه
        اما در زمینه تنظیم ان به مورد جالبی برخوردم که از شما برای فهم و حلش کمک میخواستم
        شرح تنظیم:
        Eur/Usd
        8پیپ استاپ / 3پیپ پروفیت(1) 80% لات بسته + استاپ 2 پیپ منفی / 8 پیپ پروفیت(2) 20% لات بسته

لات1
        3پیپ80%=24$ + استاپ منفی2پیپ = مانده 20% لات که در صورت برگشت و خوردن استاپ نتیجه میشه 3پیپ+ (24$+) + 2پیپ_(4$_) = 20$+
        لات1
        3پیپ80%=24$ + استاپ منفی2پیپ = مانده 20% لات که در صورت زدن پروفیت(2) نتیجه میشه 3پیپ+ (24$+) + 8پیپ+(16$+) = 40$+

اما
        نتایج جالبه
        در هر بار ترید اکسپرت یک بازدهی را میدهد
        به عکس توجه کنید
        فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط yousefiasl نمایش پست ها
          سلام وقت بخیر
          با تشکر از اکسپرت کمکی مدیریت سرمایه
          اما در زمینه تنظیم ان به مورد جالبی برخوردم که از شما برای فهم و حلش کمک میخواستم
          شرح تنظیم:
          Eur/Usd
          8پیپ استاپ / 3پیپ پروفیت(1) 80% لات بسته + استاپ 2 پیپ منفی / 8 پیپ پروفیت(2) 20% لات بسته

لات1
          3پیپ80%=24$ + استاپ منفی2پیپ = مانده 20% لات که در صورت برگشت و خوردن استاپ نتیجه میشه 3پیپ+ (24$+) + 2پیپ_(4$_) = 20$+
          لات1
          3پیپ80%=24$ + استاپ منفی2پیپ = مانده 20% لات که در صورت زدن پروفیت(2) نتیجه میشه 3پیپ+ (24$+) + 8پیپ+(16$+) = 40$+

اما
          نتایج جالبه
          در هر بار ترید اکسپرت یک بازدهی را میدهد
          به عکس توجه کنید
          سلام
          دوست عزیز این اکسپرتی که میفرمایید توسط شخص دیگری نوشته شده بود و من فقط ادیت کردم
          از قضیه ادیت این اکسپرت چون مدت زمانی گذشته دیگه یادم نیست که دقیقا قضیه چی بوده و چون درخواست کننده پیگیر قضیه نشدند بنده هم بنا رو بر درست انجام شدن کار گذاشتم.

اگر ایده ای دارید از ابتدا طبق فرمت (پست 5) دقیق و کامل بنویسید تا براتون نوشته بشه.

با تشکر
          تو نمی توانی ... !
          ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

نوشته اصلی توسط mda7 نمایش پست ها
            دوتا گزینه به ورودی ها اضافه شد
            Pos_Limit که به صورت دیفالت 8 گذاشتم یعنی اگر تعداد پوزها به بیشتر از 8 تا رسید عمل کنه
            ProfitAfterLimit که به صورت دیفالت 1 هست و اگر تعداد بیشتر از مقدار 8 تا شد و اکانت توی 1 دلار سود بود همه رو ببنده

بعدش اکسپرت دوباره میره و از نو کار خودش رو انجام میده
            حالا اگر بعد از پوزیشن 8ام اکانت توی 1 دلار سود نره باز پوزیشن نهم هم گرفته خواهد شد و ....

http://pcmupload.traderha.com/up...9948608321.rar

چک کنید اگر به این شکل عمل نکرد اطلاع بدید

با سلام
            با تشکر از زحمات جنابعالی
            در این اکسپرت میشود میزان لات را ثابت تعیین نمود . مثلا یک صدم و اینکه میزان بالانس را هم برای شروع میشود در میزان کمتری قرار داد برای راه اندازی .چونکه تا بالانس بالایی نداشته باشی اکسپرت کار نمیکند .

نظر

اکسپرت تشخیص قله ودره

سلام خدمت دوستان
              اکسپرتی طراحی کردم که می تونه قله و دره هارو در چارت قیمیت تشخیص بده
              سیستم تشخیص به این شکله که مثلا در قله: باید کندل مورد نظر، های و لو یی که داره نسبت به های ولوی کندل قبل بزرگتر باشه
              و همچنین در کندل های بعد(تا 4 کندل) باید لوی کندل مورد نظر رو بشکنه،تا کندل مورد نظر قله محسوب بشه برای دره ها شرایط دقیقا بر عکس همینه
              از دوستان خواهش می کنم اگر ممکنه این اکسپرت رو تو استراتژی تستر تست کنین و اگه نظری برای بهبودش دارین خوش حال می شم از تجربیاتتون استفاده کنم
              ضمنا اگر تمایل داشتین می تونم سورس کد های این اکسپرت رو در اختیارتون بزارم.
              فایل های پیوست شده

نظر

سلام
                میشه برای مفید تریدر هم اکسپرت نوشت و برای بورس ایران استفاده کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohambas نمایش پست ها
                  سلام
                  میشه برای مفید تریدر هم اکسپرت نوشت و برای بورس ایران استفاده کرد؟
                  سلام بله میشه ولی تا اونجایی که من میدونم خرید و فروشهای بورس ایران از طریق متا تریدر انجام نمیشه .
                  تو نمی توانی ... !
                  ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

سلام اگر منظور از دکود کردن بدست آوردن محاسباتش هست فکر میکنم که بشه
                    فقط باید یک نفر که وارد هست با ویس در تماس باشیم فکر میکنم با کمک هم بشه در عرض چند ساعت نحوه محاسبات و به دست آورد
                    نه

میخواستم یک ورودی به اندیکاتور مروبوطه اضافه کنه که کجای نمودار نشونمون بده یعنی میخوام xو y تعریف کنم...

نظر

سلام بله میشه ولی تا اونجایی که من میدونم خرید و فروشهای بورس ایران از طریق متا تریدر انجام نمیشه .
                      از طریق کارگزاری مفید میشه با متاتریدر هم معامله کرد و بنده حتی از اردرهای شرطی استفاده میکنم. اگر این طور باشه خیلی عالی میشه.

نظر

نه

میخواستم یک ورودی به اندیکاتور مروبوطه اضافه کنه که کجای نمودار نشونمون بده یعنی میخوام xو y تعریف کنم...
                        بله میشه انجام داد .
                        اندیکاتور روی هر چارت فقط یک بار ران خواهد شد یا بیشتر؟
                        تو نمی توانی ... !
                        ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

نه

اندیکاتور رو ارسال بفرمایید تا انجام بدم.
                          تو نمی توانی ... !
                          ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

بله میشه انجام داد .
                            اندیکاتور روی هر چارت فقط یک بار ران خواهد شد یا بیشتر؟
                            اندیکاتور در هر چارت سه بار ران خواهد شد.

اینم اندیکاتور

نظر

اندیکاتور Oasis دی کد شده ...
                              فایل های پیوست شده
                              پـــــایان تنهایی آغـــاز بازار است

نظر

نوشته اصلی توسط saeeeed نمایش پست ها
                                اندیکاتور Oasis دی کد شده ...
                                چک کن ببین اعدادش با اینی که من گذاشتم فرق نداره

نظر

پردازش ...
                                X