اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بهترین کتاب تکنیکال

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام

من کتاب جان مورفی را خواندم خیلی از موارد در این کتاب نیامده

در کل کتابی نیافتم که از هر لحاض کامل باشد بایدکتابهای متعددی

را مطالعه کرد تا بتوان بر این فن مسلط شد

نظر

• دوست عزیز قیمت کتاب دویل با روند همش 2700 تومنه شما کتاب وبگیر ومطالعه کن ببین چقدر درک کردن مطالب کتابش راحته واقعا مفیده ولی کتاب جان مورفی چون ترجمه شده یکم گیج کننده است

نظر

• تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه
        نویسنده مورفی
        بورس و فارکس مطمئن ترين روش افزايش سرمايه و كسب درآمد
        كسب در آمد و افزايش سرمايه در بازار بورس و فارکس ثروت باد آورده نيست!!

نظر

• دوستان من به عنوان یه آماتور میخوام از ابتدا شروع کنم و هیچ سر رشته ای در مورد بورس ندارم من تعریف کتاب های جان مورفی رو خیلی شنیدم مخصوصا تحلیل تکنیکال ایشون بنده از دوستان مشاوره میخواستم برای منی که قصد دارم در بورس داخلی به صورت حرفه ای فعالیت داشته باشم چه روشی رو پیشنهاد میکنید و آیا این کتاب های تحلیلی که ترجمه مولفان خارجی میباشد به صورت روان و واضح به توضیح مسائل پرداخته است آیا منی که در این مورد هیچ اطلاعاتی ندارم با مطالعه این کتاب ها راحت میتونیم تحلیلی از بورس داخل داشته باشم.اگر دوستان کتابهای مفیدی از این مورد در دسترس دارن لطف کن در سایت قرار بدن تا دوستان استفاده ببرن.

نظر

• سلام کدوم نرم افزارها کاربردیترن؟کتابی راجع به این نرم افزارها هست؟

نظر

• هارمونیک تریدینگ پیشرفته آقای علی محمدی بسیار کتابی خوبی بود به دوستان توصیه می کنم حتما بخوانند( سبک گفتار بسیار ساده و شیبه رکن سوم می باشد) ابتدا آنالیز زمانی بیان شده سپس الگوهای هارمونیک

نظر

• سلام
                می خواستم نظر دوستان درباره کتاب امواج الیوت به سبک گلن نیلی رو بدونم ایا کتاب خوبیه

نظر

• سلام بر عزیزان وبزرگواران سایت دو سوال داشتم برای یادگرفتن الیوت بهترین وکاملترین وروانترین منبع کتاب الیوت که در بازارموجود است را معرفی می نمایید وبه نظر شما برای یادگیری الگوهای هارمونیک دوجلد کتاب اسکات کارانی بهتر است ویا دوجلد کتاب علی محمدی با تشکر موفق باشید

نظر

• اقا نیمای عزیز مدیر دوست داشتنی شما لطف می کنید سوال ما را جواب بدهید با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
                      سلام بر عزیزان وبزرگواران سایت دو سوال داشتم برای یادگرفتن الیوت بهترین وکاملترین وروانترین منبع کتاب الیوت که در بازارموجود است را معرفی می نمایید وبه نظر شما برای یادگیری الگوهای هارمونیک دوجلد کتاب اسکات کارانی بهتر است ویا دوجلد کتاب علی محمدی با تشکر موفق باشید
                      1- در بازار ایران چنین چیزی موجود نیست ، اما برای بدست آوردن یک تسلط نسبی میتوانید از کتاب ترجمه شده گلن نیلی توسط جناب دادگستر بهره ببرید

2- الگوهای هارمونیک جناب محمدی برگرفته از همین کتاب جناب کارنی "و بقیه منابع" هست ، در این زمینه تاپیک های متعدد و گوناگونی در انجمن موجود هست که میتوانید استفاده کنید و برای بهره مندی از الگوها و مثال ها ،تاپیک های تحلیلی برخی افراد همچون یوزر aio نظاره کنید

نظر

• ممنون مدیر عزیز موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                          سلام
                          1-کتاب رگن سوم بازار نیما آزادی
                          2-کتاب دوئل با روند نیما آزادی
                          این دور کتاب از نظر روانی مطلب و فهم بازار کاربردی می باشد .
                          با تشکر از نگارنده اثر
                          کتاب دوئل با روند رو گرفتم دارم میخونم ولی کسی که بخواد از مبتدی یاد بگیره سخته چون تو شکل ها به خوبی توضیح داده نشده و اینکه دقیق چی هست از خیلی هم شنیدم که گفتن ما هم خوندیم یه خورده گنگ هستش. که یکی از دوستانم کلاس آقای آزادی رفته خودشم گفته از رو کتاب سخت تر هست. حالا ایشون اگه رو شکل ها بیشتر و واضح تر توضیح میداد خوب بود که راحت متوجه بشیم. کلا برای شناختن روند و تشخصی درست ورود و خروج از سهم، کتاب و مقاله ساده هستش؟!!. البته آموزش گام به گام تحلیل تکنیکال گرفتم که بخونم با شکل یاد داده هر کی خونده تکنیکال رو یاد گرفته.
                          ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط MrMostafA نمایش پست ها
                            کتاب دوئل با روند رو گرفتم دارم میخونم ولی کسی که بخواد از مبتدی یاد بگیره سخته چون تو شکل ها به خوبی توضیح داده نشده و اینکه دقیق چی هست از خیلی هم شنیدم که گفتن ما هم خوندیم یه خورده گنگ هستش. که یکی از دوستانم کلاس آقای آزادی رفته خودشم گفته از رو کتاب سخت تر هست. حالا ایشون اگه رو شکل ها بیشتر و واضح تر توضیح میداد خوب بود که راحت متوجه بشیم. کلا برای شناختن روند و تشخصی درست ورود و خروج از سهم، کتاب و مقاله ساده هستش؟!!. البته آموزش گام به گام تحلیل تکنیکال گرفتم که بخونم با شکل یاد داده هر کی خونده تکنیکال رو یاد گرفته.
                            ممنون میشم راهنمایی کنید
                            دوست عزیز منم اول با همین کتاب شروع کردم خوندمش، خیلی هم کم ازش میفهمیدم ولی بعدش که رفتم سر کلاس آقای آزا.دی خیلی بهم کمک کرد. بهتون توصیه میکنم شما فقط یکی دوبار از روش روخونی کن بعد اگه امکانش رو داری کلاس های تکنیکال رو برو. کلاس های خیلی خوب و مفیدن.
                            " ذهن همه چیز است، به هر آنچه بیندیشی همان میشوی "
                            بودا

" WAIT PATIENTLY TRADE EFFICIENTLY "

نظر

• نوشته اصلی توسط shadravan نمایش پست ها
                              دوست عزیز منم اول با همین کتاب شروع کردم خوندمش، خیلی هم کم ازش میفهمیدم ولی بعدش که رفتم سر کلاس آقای آزا.دی خیلی بهم کمک کرد. بهتون توصیه میکنم شما فقط یکی دوبار از روش روخونی کن بعد اگه امکانش رو داری کلاس های تکنیکال رو برو. کلاس های خیلی خوب و مفیدن.
                              ممنونم. البته فعلا شرایط کلاس رفتن ندارم. با مشورت دوستان تحلیل گری که دارم اکثرا همین کتاب ها رو معرفی کردن بخونی مسلط میشی ولی کلاس تکنیکال خوب کجا هست روزی خواستم برم؟؟؟ یکی آریا سهم مهرفی کرده بود که اساتید مجربی داره.
                              من این کتاب ها رو تهیه کردم:
                              1- تکنیکال جان مورفی
                              2- دوئل روند
                              3- الگوهای هارمونیک در بازارهای سرمایه علی محمدی (البته معاملات هارمونیک هم بود نخریدم نمیدونم خوبه یا نه؟؟)
                              4- تحلیل بنیادی، تکنیکال یا ذهنی مارک داگلاس ریحانه هاشم پور
                              5- روانشناسی سرمایه گذاری جان نوفیسنگر - حجت بهادری و علی سلیمان پور
                              با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط MrMostafA نمایش پست ها
                                ممنونم. البته فعلا شرایط کلاس رفتن ندارم. با مشورت دوستان تحلیل گری که دارم اکثرا همین کتاب ها رو معرفی کردن بخونی مسلط میشی ولی کلاس تکنیکال خوب کجا هست روزی خواستم برم؟؟؟ یکی آریا سهم مهرفی کرده بود که اساتید مجربی داره.
                                من این کتاب ها رو تهیه کردم:
                                1- تکنیکال جان مورفی
                                2- دوئل روند
                                3- الگوهای هارمونیک در بازارهای سرمایه علی محمدی (البته معاملات هارمونیک هم بود نخریدم نمیدونم خوبه یا نه؟؟)
                                4- تحلیل بنیادی، تکنیکال یا ذهنی مارک داگلاس ریحانه هاشم پور
                                5- روانشناسی سرمایه گذاری جان نوفیسنگر - حجت بهادری و علی سلیمان پور
                                با سپاس
                                کلاس تکنیکال رو آمارش رو میتونی از کارگزاری آگاه بگیری.آقای آزا.دی هم همونجا تدریس میکنه.
                                خوندن کتاب ها هم مطمئنا عالی خواهد بود.
                                در ضمن بعد از کتاب دوئل با روند کتاب "رکن سوم بازار" رو هم بهتون توصیه میکنم.
                                " ذهن همه چیز است، به هر آنچه بیندیشی همان میشوی "
                                بودا

" WAIT PATIENTLY TRADE EFFICIENTLY "

نظر

پردازش ...
                                X