اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بهترین کتاب تکنیکال

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

کامل اگه منظورت از صفره کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی اگر خودتون یه پیش زمینه داشته باشید کتاب دوئل با روند حرفه ای تر توضیح داده.

ارادتمند------------امیر
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

ممنون از شما

منظور من از کامل یعنی تمامی الگوهای کلاسیک را داشته باشد. به عبارت دیگر مرجع باشد.
      کتاب دوئل با روند دارم. مطالب کتاب جان مورفی درباره پترن ها کاملتره؟؟؟؟

نظر

دوست عزیز این کتاب به زبان انگلیسی هست و بطور خلاصه D: در مورد پترن ها توضیح داده !!!
        تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
        که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

نه فقط از مبتدی شروع به یاد دادن کرده. بعدشم امین جان پترن ها که دیگه آموزش نمیخوام یه صفحه عکسه دیگه. تریسی میگه بهترین راه وقت تلف کردن اینه که کاری رو که اصلا نیازی به انجامش نیست به بهترین نحو انجام دهیم.

پترنها رو از توی اینترنت شکلشون رو ببینید فکر میکنم کافی باشه من تا حالا خودم باهاشون حرفه ای برخورد نکردم ببینم چه جوری میشه. فقط یه سری ریز نکات دارند که توی کل اینترنت هست. مثلا خط گردن یه مقدار شیب مثبت داشته باشه(در سروشانه) یا یه مقدار منفی(در سرو شانه ی معکوس)

ببخشید که دخالت کردم خواستم الکی بابت یه موضوع کوچیک خودت رو درگیر نکنی و وقتت تلف نشه. به نظرم نهایت وقتی که باید برای پترنها بذاری نصف روزه

ارادتمند----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط Amin.Fx نمایش پست ها
            ممنون از شما

منظور من از کامل یعنی تمامی الگوهای کلاسیک را داشته باشد. به عبارت دیگر مرجع باشد.
            سلام. به نظر من كتاب مرجع كامل تحليل تكنيكال دكتر محمدي خيلي كامله. فهرستش رو ببينيد متوجه مي شيد. من كه خوندم خيلي خوشم اومد

نظر

به نام خدا
              با سلام

کتاب درباره نحوه انتخاب حد ضرر و حد سود رو به خوبی و روان توضیح داده شده رو معرفی کنید .

کدوم رو توصیه می کنید و کامل تره ؟ کتاب تکنیکال علی محمدی یا تکنیکال جان مورفی

یه کتاب هم در مورد امواج الیوت معرفی کنید یا کتابی که به صورت کامل و روان نحوه انتخاب و شماره گزاری صحیح امواج رو آموزش بده ( کتب امواج الیوت علی محمدی رو دارم ولی این کتاب اصل روان توضیح نده و با توجه به مثال ثابتی که همون مثال در اکثر فصل های همین کتاب ذکر شده نمی تونه مطالب رو کامل منتقل کنه)
              ویرایش توسط younes : https://www.traderha.com/member/10307-younes در ساعت 09-01-2013, 02:23 PM
              نرم افزار عالی و بسیار مفید پویاتک برای دریافت داده های بورس ایران برای نرم افزار های آمی بروکر - دینامیک تریدر- ادوانسد گت - متا استوک و ...
              http://broker-fa.com/forum/f38/%D9%8...tml#post111939

لینک دانلود نرم افزار
              http://www.pouya24.com/Download

بدون شرح (حتما ببینید):
              http://broker-fa.com/forum/f64/%D8%A...tml#post114111

نظر

کتاب استراتری معاملاتی با بیشترین احتمال موفقیت از رابرت ماینر را حتما مطالعه کن.

Sent from my ME-702 using Tapatalk

نظر

بنده که بیشتر با فیلمهای آموزشی یاد گرفتم و از کتاب زیاد چیزی نفهمیدم.

نظر

باسلام
                    اقا مصطفی من کتاب دوِیل با روند را از کجا و چطور میتونم تهیه کنم
                    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
                    برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

• نوشته اصلی توسط moheb نمایش پست ها
                      باسلام

سلام

تو اینترنت سرچ کنید میتونید پیدا کنید .
                      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

باسلام

با اجازه آقا مصطفی بزرگوار

روش تهیه کتاب :

شماره تماس 66496363

انتشاران دانش پژوهان جوان

کتاب "رکن سوم بازار" رو هم حتما تهیه کنید.چاپ دوم باشه بهتره
                        ویرایش توسط hich1389 : https://www.traderha.com/member/6942-hich1389 در ساعت 09-03-2013, 12:16 PM
                        «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

باسلام
                          اگه تهرانی انتشارات سازمان بورس داره. میدون ونک خ ملاصدرا دست راست بعد سازمان
                          انقد بهش گفتم تا آورد

http://bourseshop.ir/index.aspx?site...=170&proid=406

نظر

• نوشته اصلی توسط zooze نمایش پست ها
                            اگه تهرانی انتشارات سازمان بورس داره. میدون ونک خ ملاصدرا دست راست بعد سازمان
                            انقد بهش گفتم تا آورد

فروشگاه اينترنتي انتشارات بورس - محصولات 2
                            باسلام
                            بسیار خوشهالم دوستانی وجود دارند که به دیگران اهمیت میدن.
                            باتشکر حقیر مشهدی هستم و امیدوارم به زیارت ک امدید در خدمت تان باشم.با استفاده از راهنماییهایتان سفارش انلاین را دادم
                            ممنون
                            برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

• همیشه به این اعتقاد داشتم که اگر آدم یه چیزی رو بدون زحمت بدست بیاره کمتر قدرش رو میدونه. این زحمتی که شما کشیدین برای کشیدن کندلها و نمودارها باعث شد که هم بعد از بدست آوردن راحت این نمودارها قدرشون رو بدونید و هم اینکه بازار و حرکاتش رو بهتر درک کنید. امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید
                              نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                              سلام من هم مثل خیلیهای دیگه کتاب جان مورفی خوندم و همچنین کتاب الف تا ی و دوئل با روند . ولی هنوز رکن سوم بازار آقای ..... تهیه نکردم که ان شاالله به زودی این کتاب مطالعه میکنم .

اما جالب جریان تکنیکال یاد گرفتن خودم را برای دوستان تعریف کنم که میتونه برای دوستان جالب باشه .
                              اواخر سال 81 بود که پام به ساختمان بورس تهران در خیابان حافظ باز شد و هیچی از بورس نمیدونستم . اولین کاری کردم به سراغ چند نفر رفتم و ازشون راهنمایی خواستم که هر کدوم به بهانه ایی از دادن اطلاعات به من خودداری کردن و همونجا تصمیم گرفتم همه چی رو خودم یاد بگیرم . اوایل اصلا کامپیوتر نداشتم و حتی نمیتونستم این وسیله رو تهیه کنم . به هیمن دلیل از کافی نت استفاده کردم و سایتهای بورسی مرور میکردم . تو این سایتها کاربرها نمودارهایی از سهام مختلف میزدن و پیش بینی میکردن مثلا قیمت بالا میره یا پایین میاد و بعد از چند روز نتیجه تحلیلشون در فروم قرار میدادن و برای من خیلی جالب و جذاب بود و تصمیم گرفتم تکنیکال یاد بگیرم . ولی چون کامپیوتر نداشتم بعد از تهیه کتاب جان مورفی که جال همینجا بگم تا خونه برسم از روی علاقه نصف بیشتر کتاب خوندم . من میدیدم دوستانی که نمودار رو سایتها میزاشتند از نرم افزار خاصی استفاده میکردن و تصویری که قرار میدادن بصورت مستطیل شکل بود . من برای شروع تکنیکال و دیدن چارت سهام تقریبا صد برگه A 4 تهیه کردم و هر روز قیمت بیشتر سهام از شبکه تله تکست خارج میکردم و تو دفتر یادداشت میکردم و از اونجا وارد برگه های A 4 که مرتب خط کشی شده بود میکردم . و قیمتهای close سهام وارد برگه ها میکردم و هر روز چیزی حدود یک ساعت وقت من میگرفت ولی من با علاقه اینکار انجام میدادم و اصلا خسته نمیشدم از این کار . این کار من تقریبا یک سال انجام دادم و همون نمودارها بدون اندیکاتور و............... خیلی سیگنالهای خوبی صادر میکرد . بعد از تهیه کامپیوتر و نصب نرم افزارهای مربوطه کار با علاقه بیشتری دنبال کردم و اصلا جایی کلاس نرفتم . شاید باورتون نشه همین نرم افزار داینامیک تریدر من چند بار نصب کردم ولی چون اوایل طرز کار با این نرم افزار بلد نبودم بی خیالش شدم و از رو سیستم حذف کردم . ولی مجدد نصب میکردم . اون اوایل تحلیلهایی که اساتید در فرومهای مختلف قرار میدادن مثل آقای ..... و دیگران . من اون تحلیلها رو در کامپیوترم ذخیره میکردم و روشون آنالیز انجام میدادم تا متوجه بشم مثلا آقای ..... چطور از فیبونانچی استفاده کردن و............. اینقدر با چارت سروکله میزدم تا همه جوره حتی از لحاظ رنگ بندی نمودارم بشه مثل نمودار آقای ..... و بتونم متوجه بشم که اساتید چطور از ابزارها استفاده میکنند . من بیشتر نمودارها و تحلیلهایی که اساتید قرار میدادن save میکردم و شروع میکردم به آنالیز کردن اون تحلیلها و کم کم خیلی چیزها یاد گرفتم . بخصوص تو زمینه واگرایی ها که آقای ..... تو فرومها تاپیکی مخصوص این داشتند و من همه صفحات اون تاپیک با علاقه میخوندم تا خوب یاد بگیرم . همچنین کار با نرم افزار داینامیک تریدر و .............. که خیلی از مطالب از آقای ..... یاد گرفتم و امیدوارم هر کجا هستند همیشه سالم و موفق باشند . الان هم در کنار شما دوستان در حال یادگیری هستم و امیدوارم بتونم مطالب خوبی از همه شما یاد بگیرم .
                              موفق باشید .

نظر

• کتاب الگوهای هارمونیک نوشته یا گردآوری آقای علی محمدی هم در این مورد خوب هست.
                                نوشته اصلی توسط Amin.Fx نمایش پست ها
                                ممنون از شما

نظر

پردازش ...
                                X