اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بهترین کتاب تکنیکال

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با خود انتشارات تلفنی صحبت کنید راهنمایی میکنه. اگر شهرستان هم باشید براتون پست میکنه.
    نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
    بله پیدا کردم ولی لینک خرید کتاب خراب ود

نظر

• نویسنده اش کیه؟
      نوشته اصلی توسط kadivar نمایش پست ها
      سلام دوستان
      كتاب مرجع كامل تحليل تكنيكال در بازارهاي سرمايه منتشر شده است. من خودم اين كتاب را گرفته ام. بحث هاي جالبي در آن مطرح شده است به خصوص اينكه مثال هاي فراواني از بورس ايران نيز در آن وجود دارد. به نظرم از كتاب هاي موجود تكنيكال خيلي بهتره.

تو لينك زير اطلاعات بيشتري وجود داره

كتاب: " مرجع كامل تحليل تكنيكال در بازارهاي سرمايه "

نظر

• کتاب های استاد شعبانی دید بسیار بالایی را برای شروع ایجاد می کند(1-دوئل با روند 2-رکن سوم در بازار)به دوستان عزیزم پیشنهاد می کنم اول از همه این دو کتاب را بخوانند تا از سردرگمی در این بازار بیرون بیایند. بعد کتب های خوب دیگر که بنده تهیه کردم و بسیار جامع و کامل است نقش مرجع را هم دارد کتب آقای علی محمدی است که به شرح ذیل است :
        پیشنهاد می کنم به ترتیب زیر بخوانید :
        1-مرجع کامل تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه
        2-مرجع کامل الگوهای شمعی در بازارهای سرمایه
        3-آشنایی با الگوهای هارمونیک
        4-هارمونیک تریدینگ پیشرفته در بازارهای سرمایه
        5-مرجع کامل امواج الیوت در بازار های سرمایه
        6-استراتژی های معامله در بازار های سرمایه
        منبع کمکی :دستیار معامله گر
        ----------------------------------------------------------------
        انتشارات آراد :66975285-6648226(کتب آقای علی محمدی که می توانید تلفنی هم سفارش دهید)
        انتشارات دانش پژوهان جوان :66496363-664989898(کتب استاد شعبانی که با سفارش تلفنی از 15 تا 30 درصد هم می توانید تخفیف بگبرید)
        ---------------------------------------------------------------
        (کتاب 23 اصل موفقیت وارن بافت و دیگر نابغه های سرمایه گذاری) و (کتاب مدیریت سرمایه در بازار های مالی )تالیف بنت ای مکدول به ترجمه ی آقایان ابراهیم صالحی رامسری و سینا محامی دید خیلی خوبی در ضمینه ی روانشناسی بازار و مدیریت سرمایه به شما خواهد داد.
        ---------------------------------------------------------------------
        در ادامه هم می توانید از مطالب با ارزش فریوم پی سی ام برای تمرین یا دانلود کلاس های آنلاین استاد .... اسفاده کنید.همیشه مطالعه را فراموش نکنید و قبل از شروع معاملات با پول های واقعی حتما در حالت غیرواقعی(دمو) به مدت 6 ماه یا بیشتر روش و استراتژی معاملاتی خود را امتحان کنید و با در نظر گرفتن مدیریت سرمایه و روانشناسی بازار و یک استراژی معاملاتی معین و خوب وارد معاملات واقعی شوید.این بازار جای ریسک ندارد پس حتما خود را بشناسید ،روش خود را امتحان کنید و بعد از اینکه با تمرین جای خود را ثابت کردیدبعدوارد معاملات واقعی شوید(موفقیت بازار در1-صبر2-پشتکار3-تمرین است، پس عجله نکنید و پول نازنین خود را با عجله وارد بازار نکنید تا از ضررهای ناشی از بی تجربگی خود جلوگیری کنید)

نظر

• نوشته اصلی توسط hich1389 نمایش پست ها
          با اجازه آقا مصطفی بزرگوار

روش تهیه کتاب :

شماره تماس 66496363

انتشاران دانش پژوهان جوان

کتاب "رکن سوم بازار" رو هم حتما تهیه کنید.چاپ دوم باشه بهتره
          دوست عزیز

این که فرمودید چاپ دوم باشه دلیل خاصی داره ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط saman241 نمایش پست ها
            کتاب های استاد شعبانی دید بسیار بالایی را برای شروع ایجاد می کند(1-دوئل با روند 2-رکن سوم در بازار)به دوستان عزیزم پیشنهاد می کنم اول از همه این دو کتاب را بخوانند تا از سردرگمی در این بازار بیرون بیایند. بعد کتب های خوب دیگر که بنده تهیه کردم و بسیار جامع و کامل است نقش مرجع را هم دارد کتب آقای علی محمدی است که به شرح ذیل است :
            پیشنهاد می کنم به ترتیب زیر بخوانید :
            1-مرجع کامل تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه
            2-مرجع کامل الگوهای شمعی در بازارهای سرمایه
            3-آشنایی با الگوهای هارمونیک
            4-هارمونیک تریدینگ پیشرفته در بازارهای سرمایه
            5-مرجع کامل امواج الیوت در بازار های سرمایه
            6-استراتژی های معامله در بازار های سرمایه
            منبع کمکی :دستیار معامله گر
            ----------------------------------------------------------------
            انتشارات آراد :66975285-6648226(کتب آقای علی محمدی که می توانید تلفنی هم سفارش دهید)
            انتشارات دانش پژوهان جوان :66496363-664989898(کتب استاد شعبانی که با سفارش تلفنی از 15 تا 30 درصد هم می توانید تخفیف بگبرید)
            ---------------------------------------------------------------
            (کتاب 23 اصل موفقیت وارن بافت و دیگر نابغه های سرمایه گذاری) و (کتاب مدیریت سرمایه در بازار های مالی )تالیف بنت ای مکدول به ترجمه ی آقایان ابراهیم صالحی رامسری و سینا محامی دید خیلی خوبی در ضمینه ی روانشناسی بازار و مدیریت سرمایه به شما خواهد داد.
            ---------------------------------------------------------------------
            در ادامه هم می توانید از مطالب با ارزش فریوم پی سی ام برای تمرین یا دانلود کلاس های آنلاین استاد .... اسفاده کنید.همیشه مطالعه را فراموش نکنید و قبل از شروع معاملات با پول های واقعی حتما در حالت غیرواقعی(دمو) به مدت 6 ماه یا بیشتر روش و استراتژی معاملاتی خود را امتحان کنید و با در نظر گرفتن مدیریت سرمایه و روانشناسی بازار و یک استراژی معاملاتی معین و خوب وارد معاملات واقعی شوید.این بازار جای ریسک ندارد پس حتما خود را بشناسید ،روش خود را امتحان کنید و بعد از اینکه با تمرین جای خود را ثابت کردیدبعدوارد معاملات واقعی شوید(موفقیت بازار در1-صبر2-پشتکار3-تمرین است، پس عجله نکنید و پول نازنین خود را با عجله وارد بازار نکنید تا از ضررهای ناشی از بی تجربگی خود جلوگیری کنید)

سلام و خدا قوت , یکی رو جا انداختی کتاب ( استادی در الیوت ) نوشته آقای نلسون نلی .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• نوشته اصلی توسط Quantum Qwerty نمایش پست ها
              دوست عزیز

این که فرمودید چاپ دوم باشه دلیل خاصی داره ؟!
              چند تا غلط املایی در چاپ اول بود که در چاپ دوم برطرف شد.
              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
              https://telegram.me/Cyclicalwaves
              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• با سلام به دوستان عزیز
                یکی از دوستان سوال پرسیده بود بین کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی و مرجع تحلیل تکنیکال علی محمدی کدوم بهتره ؟ دقیقا سوال منم همیه ممنون میشم از کسانی که اطلاع دارن جواب بدن

نظر

• نوشته اصلی توسط majid_mz نمایش پست ها
                  با سلام به دوستان عزیز
                  یکی از دوستان سوال پرسیده بود بین کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی و مرجع تحلیل تکنیکال علی محمدی کدوم بهتره ؟ دقیقا سوال منم همیه ممنون میشم از کسانی که اطلاع دارن جواب بدن
                  کتاب پایه تکنیکال یا به اصطلاح بازاری ها انجیل تکنیکال مال جان مورفی هست بقیه همه از رو همین نوشتن

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                    کتاب پایه تکنیکال یا به اصطلاح بازاری ها انجیل تکنیکال مال جان مورفی هست بقیه همه از رو همین نوشتن
                    لينكي از اين كتاب خوب داريد ؟
                    مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• نوشته اصلی توسط AmiR.K نمایش پست ها
                      لينكي از اين كتاب خوب داريد ؟
                      ترجمه فارسی کتاب مال آقای فراهانی هست که باید از بازار بخرید یا آنلاین سفارش بدید .

اینم اصل کتاب انگلیسی http://http://www.4shared.com/office..._the_Fina.html

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• کتاب رکن سوم بازار هرچی گشتم تو انقلاب نبود...چاپش تمام شده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad3463 نمایش پست ها
                          کتاب رکن سوم بازار هرچی گشتم تو انقلاب نبود...چاپش تمام شده؟
                          بله دوست عزیز
                          چاپ جدیدیش ایشالا میاد به زودی
                          انتشارات سازمان تو ونک خ ملاصدرا داره احتمالا
                          انتشارات بهمن تو خود م ونک هم سر بزن

نظر

• نوشته اصلی توسط zooze نمایش پست ها
                            بله دوست عزیز
                            چاپ جدیدیش ایشالا میاد به زودی
                            انتشارات سازمان تو ونک خ ملاصدرا داره احتمالا
                            انتشارات بهمن تو خود م ونک هم سر بزن
                            ممنون از شما

نظر

• برای مرحله بعد باید چه کتابی بخونم؟

من تازه با اینجا اشنا شدم؛ در مورد خیلی چیزا یاد گرفتم! مراحل رشد سرمایه گذار و... من مرحله دوم هستم.به عنوان اولین کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی را خوندم ولی الان برام این سوال ایجاد شده که ایا بازم باید بخونم؟

کتاب های بعدی که باید بخونم به ترتیب چی هستند؟ برای اینکه دوران رشد سریعتر بشه باید چیکار کنم؟ من تازه فهمیدم هیچی بلد نیستم. ممنون می شم کمک کنید.

نظر

• درود بر شما

از کتاب جان مورفی چه بهره ای بردید؟ افرادی دیده ام با همین یک کتاب به جاهای خوبی رسیدند که صد البته کتاب های دیگری خوندن و تونستن بطن مطالب کتاب نفوذ کنند.

یه استراکچر یک فرآیند از بهره مندی مطالب لیست کنید.

ارادت

نظر

پردازش ...
                                X