اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
    من از اسکلپرهای پنج دقیقه خیلی خوشمی میاد و یه برهه از زمان در همین تایم اسکلپ میزدم ، هیجان و فشار زیادی بر ذهن انسان وارد هست .

دستت آقا محسن رو میبوسم با این روال تاپیک که واقعا جای تشکر و قدردانی دارید
    جناب رحمانی عزیز قدم رنجه فرمودین بسیار خوشحالم از دیدنتون توی این تاپیک
    منم به نوبه خودم جا داره از همه عزیزان تشکر کنم و با انرژی مضاعف در خدمتتون خواهم بود
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
      لطفا این مورد را توضیح بدید .

قیمت کمی از کف رد شد و استاپ خورد. که با دایره سفید رنگ نشون دادم

این مورد طلا 15 دقیقه ای هست

و دقیقا جایی بود که نباید وارد میشدین چرا شو تو پستهای بعد توضیح میدم
      فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
        با سلام به دوستان عزیز

ببخشید ایا امروز رو طلا سیگنالی ت2ا حالا نداشتیم؟
        ایا درست می باشد
        محمد عزیز !
        من برای دادن سیگنال نیومدم من دارم یه روش ساده در عین حال کاربردی رو توضیح میدم شما باید بر اساس آموخته هاتون سیگنالها رو تشخیص بدین

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.sh_gh نمایش پست ها
          سلام به همه دوستان .
          محسن جان خسته نباشی . {در روش اسکالپ } پست 108 بحث من این بود که بعضی وقتا اردرای ما با نوسانات بازار فعال میشه در صورتی که روند خلاف پوزیشن ماست مثل شکلی که ocean عزیز توی پست 146 گذاشتن {{اردر sell فعال شده ولی روند صعودی هست}}. برای جلو گیری از {SL } خوردنای این نوسانات چه راهکاری وجود داره تا نوسانات قیمتو از روند تشخیص بدیم و خیالمون راحت باشه از اینکه اردر فعال شده در جهت رونده ؟حالا ممکنه قیمت یه خورده بازی کنه ولی در کل در جهت روند باشه ؟
          ممنون.
          ببن دوست من همین نکات به ظاهر ساده باعث ضرر خیلی از تریدر ها میشه . چی ؟تشخیص؟ ، راحتی خیال !!!! ای وای بر من !
          در فارکس هیچ چیز قابل پیش بینی نیست بنده در پستها و تاپیک های مختلف اینو گفتم اگه تشخیص دادنی بود من الان میلیاردر و شما ها تریلیاردر بودین جواب سوال شما در امضای بنده نهفته عزیز دل
          شما به عنوان تریدر فقط به فقط دستت به دوچیز میرسه و لاغیر
          1 - مدیریت سرمایه ( سایز لات معقول بر اساس تعداد پزیشنهای فعال )
          2 مدیریت ریسک به ریوارد ( حداقل یک به دو )

به خدا به پیر به پیغمبر هیچ کس نمیتونه بر هیچ اساسی آینده چارت رو تخمین بزنه نظریه الیوت ، گن ، فیبو ، موینگ ، آر اس آی ... همشون فقط حدس میزنن و اگر غیر از این بود آمارها بر عکس چیزی بود که شما الان میبینید دیگه نمیدونم به چه زبونی بگم خودتونو از تارعنکبوت پیشبینی و حدس و گمان رها کنید
          ای خدا دیوونه شدم رفت پی کارش !!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
            و دقیقا جایی بود که نباید وارد میشدین چرا شو تو پستهای بعد توضیح میدم
            سلام اقای فیاض عزیز من کماکان منتظرم که ببینم چرا در این نقطه نباید پوزیشن میگرفتم .

ممنون

نظر

• ملاحظه فرمودین دوستان ! گفتم چارت طلا کاراش به آدمیزاد نمیمونه .
              چند دقیقه پیش در تایم15 دقیقه 42 پیپ گپ زد قابل توجه امیر عزیز !!

نظر

ملاحظه فرمودین دوستان ! گفتم چارت طلا کاراش به آدمیزاد نمیمونه .
                بروکر ما گپ نداره اقای فیاض

نظر

• نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                  بروکر ما گپ نداره اقای فیاض
                  منظور از گپ این نبود که بین کندل فاصله بیفته بلکه پرش ناگهانی از یه قیمت به قیمت دیگه بود الان به ظاهر چیزی دیده نمیشه ولی من نظاره گر بودم و دیدم چه اتفاقی افتاد !

نظر

ملاحظه فرمودین دوستان ! گفتم چارت طلا کاراش به آدمیزاد نمیمونه .
                    آقای فیاض گل. می تونید تشریف ببرید ببنید که آقای معلمان به چه زیبایی الیوتی این رو هم پیش بینی کرده بودند. فکر کنم یه سوء تفاهمی بین ما وجود داره. من منظورم از پیش بینی احتمال بالا است. مثلا شما نمیتونی بگی صد در صد بارسلونا تیم بچه محل های مارو میبره ولی میشه به احتمال بالایی این رو گفت. من منظورم از پیش بینی این است و گرنه صد در صد که من هم تاحالا ندیدم ولی همینم کلیه که شما برتری یک طرف به احتمال حتی 60% بتونید بگید. در مورد اون امضاتون هم دیگه شدیدا مخالفم:دی نظر کاملا شخصیه ولی زیاد دیدم که کسانی با ریسک به ریوارد یک ولی پوزهای برنده ی زیادتر سود خوبی میکنند. یا باید ریسک به ریوارد درست باشه یا تعداد پوزهای درست به غلط آمارش جالب باشه ولی شماره یکش قشنگه

ارادتمند----------امیر
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• درود بی پایان

اسم بارسونا اومد منم ظاهر شدم،

طلا کلا ابزار مالی وحشی هستش، به دو دلیل:

1- یکی از ابزارهای مدیریت ریسک هج فاندای بزرگ دنیا
                      2- علاقه زیاد خلق ا... برای سفته بازی روی این فلز بدبخت و بی گناه و زرد

شادی فروان
                      ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 07-10-2013, 12:51 PM
                      Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                        آقای فیاض گل. می تونید تشریف ببرید ببنید که آقای معلمان به چه زیبایی الیوتی این رو هم پیش بینی کرده بودند. فکر کنم یه سوء تفاهمی بین ما وجود داره. من منظورم از پیش بینی احتمال بالا است. مثلا شما نمیتونی بگی صد در صد بارسلونا تیم بچه محل های مارو میبره ولی میشه به احتمال بالایی این رو گفت. من منظورم از پیش بینی این است و گرنه صد در صد که من هم تاحالا ندیدم ولی همینم کلیه که شما برتری یک طرف به احتمال حتی 60% بتونید بگید. در مورد اون امضاتون هم دیگه شدیدا مخالفم:دی نظر کاملا شخصیه ولی زیاد دیدم که کسانی با ریسک به ریوارد یک ولی پوزهای برنده ی زیادتر سود خوبی میکنند. یا باید ریسک به ریوارد درست باشه یا تعداد پوزهای درست به غلط آمارش جالب باشه ولی شماره یکش قشنگه

ارادتمند----------امیر
                        میگن وقتی مجنون حسابی از غم لیلی کف کرده بود بهش گفتن : بابا ول کن این لیلی رو اونقدر ها هم که میگن و ما دیدیم خیلی چنگی به دل نمیزنه ( ظاهرا لیلی خیلی خوشگل نبوده ) مجنون آهی میکشه و میگه : ای بابا شما اگه بخواین بفهمین من چی میگم و چی میکشم باید از چشم من به لیلی نگاه کنید !!!
                        جریان منو شما هم همینه البته لفظ سوء تفاهم شاید درست نباشه بهتره بگیم زاویه دیدمون متفاوته اون جریان احتمال بالای شما رو هم قبول دارم . حرفتون در مورد امضاء هم قبول دارم چون شما از دید خودت به قضیه نگاه میکنی و نظرت مخالفه به هر حال همه این تناقضات باعث میشه که یک دید کلی و تا حدودی صحیح به بازار به وجود بیاد اگه همه مثل هم فکر میکردن و ترید انجام میدادن که این نوسانات در چارت معنی نداشت ! خیلی خوشحالم که همه با فراغ بال نظراتشونو میگن و همه با هم یک هدف رو دنبال میکنن اونم سود گرفتن در این بازاره که امیدوارم به سال 93 نکشیده همه تریدرهای ایرانی راه موفقیت آمیز ترید رو پیدا کنند و بتونن باری از مشکلاتشونو کم کنن .
                        به نظر من مهم نیست هر کسی از چه راهی میره مهم نتیجه اس که خوب و مثبت و سبز باشه .
                        از شما استاد گرامی هم تشکر میکنم که وقت میزارین و پست میزنین .
                        ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 07-10-2013, 01:01 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                          درود بی پایان

اسم بارسونا اومد منم ظاهر شدم،

طلا کلا ابزار مالی وحشی هستش، به دو دلیل:

1- یکی از ابزارهای مدیریت ریسک هج فاندای بزرگ دنیا
                          2- علاقه زیاد خلق ا... برای سفته بازی روی این فلز بدبخت و بی گناه و زرد

شادی فروان
                          خیرمقدم ما رو هم پذیرا باشین بارسلونای عزیز
                          افتخار ما اینه که در کنار استادانی مثل شما باشیم

نظر

• محسن جان از اینکه وقت میذاری برای اموزش سیستم واقعا ممنون . این سوء تفاهمات هم فکر میکنم به خاطره اینه که سیستمه اسکالپ سودال کامل نشده و ریزه کاری زیاد داره . کلا هدف هممون اینه که بتونیم با درصد بالایی ترید کنیم , با اجازه دوستان اگر ادامه سیستمو بگید و همه بتونن یه جمع بندی بکنن زودتر به نتیجه میرسیم . باز هم متشکر .

نظر

• سلام محسن جان منظورم این نبود که شما سیگنال می دهید منظورم این بود که ایا روش کارتون که توضیح دادیند تا اینجا درست گفتمد یا نه که دیروز طلا سیگنال نداد

نظر

• اقا محسن سلام ایا امروز پوزین بای صادرشده طبق عکسی که گذاشتم ایا درسته
                                ایا دوباره میشه پوزیشن دیگری فعال بشه ؟

نظر

پردازش ...
                                X