اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
    این هم از اردرهای امروز : 1392/04/13
    اردز ها اصلاح شدن

نتیجه اردرها : مثبت 425 دلار از طلا

فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• .
      ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 07-08-2013, 10:53 AM
      ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

• درود

با توجه به اینکه حجم کندل های طلا سنگینه نسبت به ارز ها

اگه با سرمایه کم ( 300 دلار ) بخواییم ترید کنیم ، اگر بخواییم حتی حدضرر 30 هم بذاریم شاید نشه لات 1 صدم هم برداشت
        به این خاطر بنظرتون بریم توی یک ربعه ؟
        اگه بخواییم بریم روی یک ربعه ترید کنیم ، کف و سقف کدوم تایم فریم رو باید براش بدست بیارییم ؟
        مثلا توی چهار ساعته میرفتیم کف و سقف هفته رو پیدا میکردیم
        توی یک ربع چی ؟
        کدوم تایم فریم نقش آقا بالا سرشو داره ؟!

بدرود
        ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 07-08-2013, 10:54 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط minexer نمایش پست ها
          درود

با توجه به اینکه حجم کندل های طلا سنگینه نسبت به ارز ها

اگه با سرمایه کم ( 300 دلار ) بخواییم ترید کنیم ، اگر بخواییم حتی حدضرر 30 هم بذاریم شاید نشه لات 1 صدم هم برداشت
          به این خاطر بنظرتون بریم توی یک ربعه ؟
          اگه بخواییم بریم روی یک ربعه ترید کنیم ، کف و سقف کدوم تایم فریم رو باید براش بدست بیارییم ؟
          مثلا توی چهار ساعته میرفتیم کف و سقف هفته رو پیدا میکردیم
          توی یک ربع چی ؟
          کدوم تایم فریم نقش آقا بالا سرشو داره ؟!

بدرود
          در حقیقت بهترین تایم طلا برای سرمایه های کم 15 دقیقه است میتونین یه نیم نگاه به یکساعته هم بندازین ( به عنوان آقا بالا سر ) سقف و کف هم باید در همون تایم 15 دقیقه در نظر گرفته بشه

پیشنهاد من اینه که :
          اگه میخواین شروع کنین به عنوان تازه کار ، فقط با طلا ، فقط 15 دقیقه ، فقط اردر گذاری !
          تبصره :
          حد سود به ضرر حداقل 2 به یک و رعایت شدید مدیریت سرمایه !
          فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• تایم آقا بالا سرو به واژه نامه متد اضافه کنیم دیگه اقا محسن !

دلیل اینکه میفرمایید تازه کارا فقط رو طلا کار کنن
            و تایم 15 کار کنن اینه که طلا به قول خودتون فرکانس زیادی داره ؟

طلا حرکاتش سریع تره و سریعتر موقعیت های جدید ایجاد میشه .

پس من ارز ها رو برای مدتی ول کنم بچسبم به طلا ؟
            اتفاقا طلا رو بیشتر باهاش انس دارم و روزانه اخبارشو از سایت های معتبر دنبال میکنم

پس من برای اینکه محکم کاری بشه و اشتباه نشه یه بار دیگه تکرار میکنم ببینید درست متوجه شدم

روی طلا فقط کار کنم
            تایم 15 دقیقه برای اردر گذاری
            تایم یک ساعته برای تعیین نقاط ( های و لو ) *( آقا بالا سر )

درسته ؟

( دوستان اگه میگم من ، منظورم منه نوعیه . من و امثال من که تمایل به ترید با این سیستم دارن و تازه کارن توی این سیستم )
            ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 07-08-2013, 11:32 AM

نظر

تایم آقا بالا سرو به واژه نامه متد اضافه کنیم دیگه اقا محسن !

دلیل اینکه میفرمایید تازه کارا فقط رو طلا کار کنن
              و تایم 15 کار کنن اینه که طلا به قول خودتون فرکانس زیادی داره ؟

طلا حرکاتش سریع تره و سریعتر موقعیت های جدید ایجاد میشه .

پس من ارز ها رو برای مدتی ول کنم بچسبم به طلا ؟
              اتفاقا طلا رو بیشتر باهاش انس دارم و روزانه اخبارشو از سایت های معتبر دنبال میکنم

پس من برای اینکه محکم کاری بشه و اشتباه نشه یه بار دیگه تکرار میکنم ببینید درست متوجه شدم

روی طلا فقط کار کنم
              تایم 15 دقیقه برای اردر گذاری
              تایم یک ساعته برای تعیین نقاط ( های و لو ) *( آقا بالا سر )

درسته ؟

( دوستان اگه میگم من ، منظورم منه نوعیه . من و امثال من که تمایل به ترید با این سیستم دارن و تازه کارن توی این سیستم )
              نه فدات شم من کی گفتم شما این کار رو بکن اصلا یه همچین پیشنهادی به شما ندادم برادر من من فقط تجربه ام رو گفتم شما حداقل باید چند ماه دمو کار کنین تا کاملا مسلط بشین دلیل این پیشنهاد هم اینه که :
              1 - طلا حرکتش بسیار سریع هست و تکلیف شما رو زود مشخص میکنه ( سود یا ضرر ) پزیشنهایی که طول میکشن مثل ارزها روح و روان تریدر رو فرسایش میدن ( نظر شخصی ) و تریدر دچار یک کلافگی منحصر به فرد میشه
              2 - طلا رو میشه با سایزهای کم برای گرفتن پیپ های بالا در تایم های پایین استفاده کرد این جریان در ارزها به ندرت اتفاق میفته .
              3 - حرکات انفجاری طلا رو با هیچ چیز نمیشه مقایسه کرد و وقتی حرکت میکنه تریدر رو دچار هیجانی شیرین و غیر قابل توصیف میکنه که این جریان خستگی شما رو رفع میکنه و میتونین با انرژی مثبت و بالایی به کارتون ادامه بدین
              4 ............. و الی آخر

نظر

• اقا فیاض بالاخره اون اصلیه رو جواب ندادینا !

اینکه تایم بالاییه 15 دقیقه برای تعیین های و لو قیمت چه تایمه ؟
                تو دو تا پست قبلیتون فقط فرمودید به یک ساعته نیم نگاهی داشته باشید
                منظورتون از نیم نگاه ، همین جواب ما بود؟!
                احساس میکنم سوالمو شاید متوجه نشدید .

نظر

اقا فیاض بالاخره اون اصلیه رو جواب ندادینا !

اینکه تایم بالاییه 15 دقیقه برای تعیین های و لو قیمت چه تایمه ؟
                  تو دو تا پست قبلیتون فقط فرمودید به یک ساعته نیم نگاهی داشته باشید
                  منظورتون از نیم نگاه ، همین جواب ما بود؟!
                  احساس میکنم سوالمو شاید متوجه نشدید .
                  خیر توی 15 دقیقه باید دنبال سقف و کف یا همون های و لو باشین منظور از نیم نگاه به تایم بالا این بود که در یکساعته حواستون به روند باشه و ریز موجهای 15 دقیقه گولتون نزنه ( هرچند که توی چارت طلا هیچ وقت هیچ چیز سرجاش نیست )

نظر

• ببخشید اینقدر کارای جورواجور از در و دیوار رسید که نرسیدم اردرهای امروز رو زودتر بزارم :

نظر

• gbpusd : buy 0.1 1.4895 tp 50pip sl 50 pip

نظر

• سلام

سلام اقا فیاض عزیز

قرار شد یکی دو بار مرحله به مرحله با عکس ، پوزیشن گیری و بطور کلی کلیه مراحل کار را توضیح بدید که فرمودید انجام خواهد شد. لطفا روی طلا انجام بدید تا ما تازه وارد ها بتونیم کار با سودار را شروع کنیم . بی صبرانه منتظریم . فقط خواهش میکنم تصاویرتون کامل باشه تا تایم فریم و نوع جفت ارز یا طلا بودنش مشخص باشه .

ممنون

نظر

• منطقه مستطیل شکل که به رنگ قرمز در تصویر مشخص کردم محدوده دیروز است . خطوط زرد رنگ سقف و کف دیروز هست . تا اینجا ترسیمات درست هست ؟ اگر درست هست باید منتظر باشیم تا سقف یا کف شکسته بشه و در جهت شکست وارد بشیم.؟ که تا این لحظه سقف یا کف شکسته نشده پس موقعیت ورود نداریم و اگر تا اخر شب شکسته نشد برای فردا مجدد روی سقف و کف امروز سطوح را مشخص میکنیم و منتظر شکست میشویم . ایا روش درست هست ؟

تایم فریم 15 دقیقه طلا هست .

ممنون

ویرایش توسط ocean : https://www.traderha.com/member/4229-ocean در ساعت 07-08-2013, 05:21 PM

نظر

• همونطور که گفتم چارت طلا وحشی ترین چارتیه که باهاش سرو کار داریم ( نظر شخصی ) مخصوصا توی تایمهای پایین !
                            به عکس دقت کنین ! تایم 15 دقیقه طلا دیروز

ما یه خط عمودی ساعت 9 الی 9:30 بروکر رو رسم میکنیم که میشه 10 الی 11 ما بعد دو خط افقی سقف و کف روز جاری رو رسم میکنیم دقت کنین روز جاری همه با هم بگین روز جاری آفرین حالا شد ! بعد اردرها رو روی این خط برای بای استاپ و زیر خط کف برای سل استاپ میزاریم . ( با تعیین حد سود و ضرر )
                            بعد همه با هم میریم کوه شکار آهو وقتی برگردیم میبینیم که ای ول سه تا اتفاق ممکنه بیفته یا هر دو به ضرر بخوره ( نوش جونتون البته ) یا به سود بخوره ( باز هم نوش جونتون ) یا یکیش فعال بشه و به ضرر یا سود بخوره ( در هر صورت نوش جونتون )
                            چنانچه سوالی موند بنده شش دانگ در خدمتم !!

عکس در نمایی بزرگتر رو از پایین دانلود کنید

فایل های پیوست شده
                            ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 07-09-2013, 08:33 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                              همونطور که گفتم چارت طلا وحشی ترین چارتیه که باهاش سرو کار داریم ( نظر شخصی ) مخصوصا توی تایمهای پایین !
                              به عکس دقت کنین ! تایم 15 دقیقه طلا دیروز

ما یه خط عمودی ساعت 9 الی 9:30 بروکر رو رسم میکنیم که میشه 10 الی 11 ما بعد دو خط افقی سقف و کف روز جاری رو رسم میکنیم دقت کنین روز جاری همه با هم بگین روز جاری آفرین حالا شد ! بعد اردرها رو روی این خط برای بای استاپ و زیر خط کف برای سل استاپ میزاریم . ( با تعیین حد سود و ضرر )
                              بعد همه با هم میریم کوه شکار آهو وقتی برگردیم میبینیم که ای ول سه تا اتفاق ممکنه بیفته یا هر دو به ضرر بخوره ( نوش جونتون البته ) یا به سود بخوره ( باز هم نوش جونتون ) یا یکیش فعال بشه و به ضرر یا سود بخوره ( در هر صورت نوش جونتون )
                              چنانچه سوالی موند بنده شش دانگ در خدمتم !!

عکس در نمایی بزرگتر رو از پایین دانلود کنید

سلام زمانی که مثل امروز فاصله سقف و کف زیاد میشه مثل امروز ریسک زیاد نمیشه

نظر

• در مواقعی که ریسک زیاد میشه و نمیشه در اون ترید کرد باید باید باید فقط به فقط نظاره گر بود !
                                شما مجبور نیستین تمام موقعیتهای چارت رو بگیرین این یادتون باشه

نظر

پردازش ...
                                X