اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کارگاه ترید زنده سودال سیستم ( اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
    منطقه مستطیل شکل که به رنگ قرمز در تصویر مشخص کردم محدوده دیروز است . خطوط زرد رنگ سقف و کف دیروز هست . تا اینجا ترسیمات درست هست ؟ بله اگر درست هست باید منتظر باشیم تا سقف یا کف شکسته بشه و در جهت شکست وارد بشیم.؟ خیر که تا این لحظه سقف یا کف شکسته نشده پس موقعیت ورود نداریم و اگر تا اخر شب شکسته نشد برای فردا مجدد روی سقف و کف امروز سطوح را مشخص میکنیم و منتظر شکست میشویم . ایا روش درست هست ؟ خیر

تایم فریم 15 دقیقه طلا هست .

ممنون

در پایین توضیح دادم !
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
      همونطور که گفتم چارت طلا وحشی ترین چارتیه که باهاش سرو کار داریم ( نظر شخصی ) مخصوصا توی تایمهای پایین !
      به عکس دقت کنین ! تایم 15 دقیقه طلا دیروز

ما یه خط عمودی ساعت 9 الی 9:30 بروکر رو رسم میکنیم که میشه 10 الی 11 ما بعد دو خط افقی سقف و کف روز جاری رو رسم میکنیم دقت کنین روز جاری همه با هم بگین روز جاری آفرین حالا شد ! بعد اردرها رو روی این خط برای بای استاپ و زیر خط کف برای سل استاپ میزاریم . ( با تعیین حد سود و ضرر )
      بعد همه با هم میریم کوه شکار آهو وقتی برگردیم میبینیم که ای ول سه تا اتفاق ممکنه بیفته یا هر دو به ضرر بخوره ( نوش جونتون البته ) یا به سود بخوره ( باز هم نوش جونتون ) یا یکیش فعال بشه و به ضرر یا سود بخوره ( در هر صورت نوش جونتون )
      چنانچه سوالی موند بنده شش دانگ در خدمتم !!

عکس در نمایی بزرگتر رو از پایین دانلود کنید

با تشکر فراوان از شما.

اگر امکان داره بر اساس شماره سوالات جوابها را ارایه بدید . باز هم ممنون

1) لطفا یک بار دیگه در رابطه با حد سود و ضرر توضیح بدید .

2) در چارت طلا بعد از اینکه قیمت سل استاپ یا بای استاپ را فعال کرد و به حد سود رسید دوباره باید منتظر تشکیل یک سقف و کف جدید برای امروز باشیم و ترسیمات را مجدد انجام بدیم و یا اینکه برای امروز دیگه ترید نباید کرد ؟ ( برای طلا هیچ کاری به سقف و کف روز قبل ندایم ؟؟؟؟ )

3) مثالی که از طلا زدید توضیحاتش خیلی واضح و روشن بود فقط لطفا یک مثالی هم از جفت ارز ها بزنید چون اگر اشتباه نکنم روش کار با جفت ارزها مثل کار با طلا نیست .

4) چه جفت ارز هایی را کار کنیم بهتره ؟ بقول شما کدام فرکانس بیشتری دارند که کار باهاشون بهتر باشه ؟

5) با توجه به اینکه گفته بودید ارزهایی که نوسانات بیشتری دارند برای سودال بهترند پس میشه اینطور گفت که این روش سودال برای بازار های رنج بهتر جواب میده تا بازار های روند دار ؟

ممنون
      ارادتمند شما - آرش

نظر

با تشکر فراوان از شما.

اگر امکان داره بر اساس شماره سوالات جوابها را ارایه بدید . باز هم ممنون

1) لطفا یک بار دیگه در رابطه با حد سود و ضرر توضیح بدید . حد سود 2 الی 3 برابر حد ضرر باید باشد چنانچه چنین نشد ترید نکنید !

2) در چارت طلا بعد از اینکه قیمت سل استاپ یا بای استاپ را فعال کرد و به حد سود رسید دوباره باید منتظر تشکیل یک سقف و کف جدید برای امروز باشیم و ترسیمات را مجدد انجام بدیم و یا اینکه برای امروز دیگه ترید نباید کرد ؟ من اگر به حد سود روزانه طبق برنامه ام رسیده باشم دیگه ترید نمیکنم شما رو نمیدونم ( نظر شخصی ) ( برای طلا هیچ کاری به سقف و کف روز قبل ندایم ؟؟؟؟ برای باز کردن پزیشن نداریم اما برای در نظر گرفتن حد سود و ضرر بهتره که از سقف و کف همون تایم در روز گذشته استفاده کنیم )

3) مثالی که از طلا زدید توضیحاتش خیلی واضح و روشن بود فقط لطفا یک مثالی هم از جفت ارز ها بزنید چون اگر اشتباه نکنم روش کار با جفت ارزها مثل کار با طلا نیست . درسته ولی اصول همونه فقط ارزها حرکتهای سریع و غول آسای طلا رو ندارن

4) چه جفت ارز هایی را کار کنیم بهتره ؟ بقول شما کدام فرکانس بیشتری دارند که کار باهاشون بهتر باشه ؟ یورو به ین

5) با توجه به اینکه گفته بودید ارزهایی که نوسانات بیشتری دارند برای سودال بهترند پس میشه اینطور گفت که این روش سودال برای بازار های رنج بهتر جواب میده تا بازار های روند دار ؟ در بازار رنج افتضاحه در بازار های روند دار بهتره در بازارهای انفجاری عالیه

ممنون
        ارادتمند شما - آرش
        خواهش میکنم آرش جون
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• باز هم تشکر

1) شما گفتید در مورد جفت ارزها اصول ترید مانند طلا هست . اما با این تفاوت که در تایم یک ساعته کار کنیم و همون خط عمودی در ساعته 9 را رسم کرده و سقف و کف را مشخص کنیم ؟؟؟ اگر یک مثال از جفت ارز ها بزنید ممنون میشم . البته مثل مثالی که برای طلا زدید و توضیحات کامل داشت .

2) پس بهترین ها برای ترید به سبک سودال اول طلا هست و بعد ین ؟

3) بنظر میاد با توجه به خط عمودی که در ساعت 9 رسم میکنید این روش بسیار بسیار شبیه روش لندن بریک اوت باشه . درسته ؟

4) بهترین تایم فریم برای طلا 15 دقیقه هست و برای جفت ارزها یک ساعته درسته ؟

5) روی نفت این روش را تست کردید ؟

ارادتمند شما - ارش

نظر

باز هم تشکر

1) شما گفتید در مورد جفت ارزها اصول ترید مانند طلا هست . اما با این تفاوت که در تایم یک ساعته کار کنیم و همون خط عمودی در ساعته 9 را رسم کرده و سقف و کف را مشخص کنیم ؟؟؟ بله اگر یک مثال از جفت ارز ها بزنید ممنون میشم . البته مثل مثالی که برای طلا زدید و توضیحات کامل داشت . حتما

2) پس بهترین ها برای ترید به سبک سودال اول طلا هست و بعد ین ؟ بله

3) بنظر میاد با توجه به خط عمودی که در ساعت 9 رسم میکنید این روش بسیار بسیار شبیه روش لندن بریک اوت باشه . درسته ؟ من اطلاعی از روشی که گفتین ندارم و نشنیدم تا حالا !

4) بهترین تایم فریم برای طلا 15 دقیقه هست و برای جفت ارزها یک ساعته درسته ؟ بله

5) روی نفت این روش را تست کردید ؟ حرکت های نفت رو درک نمیکنم متاسفانه

ارادتمند شما - ارش
            بزودی مثال از جفت ارز ها رو هم میزارم

نظر

• ببخشید مزاحم شدم دو سوال دارم.
              - اگر بخواهیم 10 پیپ روی طلا تی پی و اس ال بگذاریم مثل الان که قیمت 1253.184است باید تی پی و ای ال چه عددی باشد؟
              - حد ضرر روی طا و ین در سیستم سودال اسکالپ چگونه تعیین کنیم.
              ممنون از شما

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                ببخشید مزاحم شدم دو سوال دارم.
                - اگر بخواهیم ده پیپ روی طلا تی پی و اس ال بگذاریم مثل الان که قیمت 1253.184است باید تی پی و ای ال چه عددی باشد؟ شوخی میکنید ؟!!شما در تایم 1 دقیقه هم نمیتونید 10 پیپ ضرر یا سود بزارید چون پزیشن طلا فعال بشه یهو 10 الی 12 پیپ اینور و اونور میشه به چشم خودم تا 40 پیپ نوسان رو هنگام باز شدن پزیشن طلا دیدم اونوقت شما میگین10 پیپ !!!!!!
                ممنون از شما
                حد سود و ضرر باید با احتساب اسپرد باشد بدینگونه :
                در طلا اسپرد 5 پیپ هست ( در بروکر من ) باید حد ضرر 25 پیپ و حد سود 65 پیپ باشد . که دقیقا شما یا 30 پیپ ضرر کنید و یا 60 پیپ سود .

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                  حد سود و ضرر باید با احتساب اسپرد باشد بدینگونه :
                  در طلا اسپرد 5 پیپ هست ( در بروکر من ) باید حد ضرر 25 پیپ و حد سود 65 پیپ باشد . که دقیقا شما یا 30 پیپ ضرر کنید و یا 60 پیپ سود .

من طلا را در تایم فریم 15 دقیقه در گذشته تست کردم اما نتیجه خوبی در کل نداشت . ظاهرا جایی دارم اشتباه میکنم. لطفا بیشتر در مورد طلا صحبت کنید. مثلا در یک سری موارد با شادو پوزیشن فعال میشه و استاپ میخوره و یا اینکه با چنتا کندل کوچک پوزیشن فعال میشه و استاپ میخوره .

ارادتمند شما-ارش

نظر

من طلا را در تایم فریم 15 دقیقه در گذشته تست کردم اما نتیجه خوبی در کل نداشت . ظاهرا جایی دارم اشتباه میکنم. لطفا بیشتر در مورد طلا صحبت کنید. مثلا در یک سری موارد با شادو پوزیشن فعال میشه و استاپ میخوره و یا اینکه با چنتا کندل کوچک پوزیشن فعال میشه و استاپ میخوره .

ارادتمند شما-ارش
                    به قول شاعر : تو مو میبینی و من پیپچش مو !
                    من از همون گذشته 30 الی 40 هزار دلار سود گرفتم !
                    احتمالا مربوط به همون نکات کلیدی هست که هنوز برای شما و بقیه روشن نیست صبور باشید تا مسلط بشین بعدش دیگه مشکلی نیست !

نظر

• من از اسکلپرهای پنج دقیقه خیلی خوشمی میاد و یه برهه از زمان در همین تایم اسکلپ میزدم ، هیجان و فشار زیادی بر ذهن انسان وارد هست .

دستت آقا محسن رو میبوسم با این روال تاپیک که واقعا جای تشکر و قدردانی دارید
                      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• سلام

لطفا این مورد را توضیح بدید .

قیمت کمی از کف رد شد و استاپ خورد. که با دایره سفید رنگ نشون دادم

این مورد طلا 15 دقیقه ای هست

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                          ببخشید مزاحم شدم دو سوال دارم.
                          - اگر بخواهیم 10 پیپ روی طلا تی پی و اس ال بگذاریم مثل الان که قیمت 1253.184است باید تی پی و ای ال چه عددی باشد؟
                          ممنون از شما
                          ممنون از شما بخاطر پاسختان در مورد طلا
                          لطفا در مورد ین هم بگویید حد ضرر چگونه تعیین میشود
                          ممنون

نظر

• با سلام به دوستان عزیز

ببخشید ایا امروز رو طلا سیگنالی ت2ا حالا نداشتیم؟
                            ایا درست می باشد

نظر

• نظر

• سلام به همه دوستان .
                                محسن جان خسته نباشی . {در روش اسکالپ } پست 108 بحث من این بود که بعضی وقتا اردرای ما با نوسانات بازار فعال میشه در صورتی که روند خلاف پوزیشن ماست مثل شکلی که ocean عزیز توی پست 146 گذاشتن {{اردر sell فعال شده ولی روند صعودی هست}}. برای جلو گیری از {SL } خوردنای این نوسانات چه راهکاری وجود داره تا نوسانات قیمتو از روند تشخیص بدیم و خیالمون راحت باشه از اینکه اردر فعال شده در جهت رونده ؟حالا ممکنه قیمت یه خورده بازی کنه ولی در کل در جهت روند باشه ؟
                                ممنون.
                                ویرایش توسط amir.sh_gh : https://www.traderha.com/member/4709-amir-sh_gh در ساعت 07-10-2013, 02:50 AM

نظر

پردازش ...
                                X