اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کلاس گن

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

در يوتيوب تعدادي ويدئو در مورد تئوري ويليام گن ديدم كه با ف . ي. ل.ر---ش.ك.ن نتوانستم دانلود كنم اگر به نظر اساتيد بدرد بخور هست لطفا براي استفاده آپلود بفرماييد .راستش مغزم نسبت به بنيان رياضي روش جناب گان بد جوري خارش گرفته اميدوارم ازش سر در بياورم.

نظر

نظر

نظر

نوشته اصلی توسط ali2000 نمایش پست ها
          سلام
          هدف من فقط از سوال کنجکاوی بود
          و اینکه علی اقا تو پست های بالا فرموده بودن که نحوه قیمت زمان و... کل چارت توضیح دهید برای همین منم سوال پرسیدم ببنم مثلا چرا گفتم فلان درجه هست یا ... از کجا اوردن

بحث ادامه نمی دیم تا علی اقا کلاس شروع کنند. چون ممکن اشتباه باشه
          فقط کنجکاوی بود
          افتادید جلوها...

بخدا تب دارم والی امروز تکالیفم میزاشتم.

من از این مباحثی که ارش گل و شما راه انداختید سر در نویارم اما واقعا دوست دارم از الفبا تا ی سبک گن و استرولوژی فرابگیرم.

شاید به درد کار من نخوره ها اما شک ندارم دیدگاه من به کل بازتر خواهد شد.
          به گفته امی سعید (یوسفی گل مرد) گن و استرولوژی سود هم بهمون نده جز لاینفک معاملاتم هست و به هیچ عنوان نمیشه به طور کامل کنار گذاشت

عذر منو به دلیل تب پذیرا باشید و به زودی تکالیفم که طبق هیچ قوانینی نیست " امیدوارم صمدالدین هم ناراحت نشن" بزارم

ارادت
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

درود بي پايان

علی آقا من متاسفانه اشتباه کردم در ترسیماتم و این نقاشی مفت نمی ارزه، چون یه سری میله ها اصلا با هم جور در نمیاد. سطوح قیمتی با میله ها جور در نمیاد.

خروجی از هیستوری متا گرفتم برای ترسیم دقیق تر منتهی اصلا نمی دونم تقسیماتم چطوری باید باشه. بنابراین باید دوباره بشینم رسم کنم، منتهی این بار از گذشته نزدیک تر.

اینم تصویر گل کاری من تا 12 نیمه شب:

سپاس
            Think / Act / Enjoy

نظر

با سلام
              دوستان فعلا شدیم 5 نفر
              aligh - ali2000 - arash72 - raz - barcelona

تا ساعت 24 روز 31 تیر ماه صبر میکنیم ببینیم که دوست دیگری هم به این جمع اضافه می شود یا خیر ؟
              زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

آقا ما هم هستیم در محضر شما تلمذ خواهیم نمود.
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                  آقا ما هم هستیم در محضر شما تلمذ خواهیم نمود.
                  با سلام
                  استاد چوب کاری میکنید .
                  حضور شما مسلما کمک زیادی خواهد کرد

با تشکر
                  زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

با سلام
                    مجدد خواهش مي كنم بحث رياضي روش گن را در صورت امكان استارت بزنيد چون فكر مي كنم جناب گن بعنوان رياضيدان از طريق تفكرياضي خود وارد بازار مالي شد بنابراين بايست در درجه اول براي درك روش گن از تفكر رياضي ايشان بايد سر در آورد.
                    متشكرم

نظر

نوشته اصلی توسط jabcmk نمایش پست ها
                      با سلام
                      مجدد خواهش مي كنم بحث رياضي روش گن را در صورت امكان استارت بزنيد چون فكر مي كنم جناب گن بعنوان رياضيدان از طريق تفكرياضي خود وارد بازار مالي شد بنابراين بايست در درجه اول براي درك روش گن از تفكر رياضي ايشان بايد سر در آورد.
                      متشكرم
                      بزرگوار سلام

ما همه به دنبال فراگیری این سبک و محاسبات هستیم.

صبور باشید تا گام به گام دوستان پیشرویی کنند و به نتیجه برسیم.
                      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

با سلام
                        متشكرم
                        سلام
                        دوست من شما اول باید یک چارت دستی بکشید و در سایت قرار دهید
                        31 تیر ساعت 24 اخرین فرصت می باشد

نظر

نوشته اصلی توسط golestanonline نمایش پست ها
                          سلام به همه دوستان
                          اینم از تکلیف من
                          شرمنده ، صفحه چون بزرگ بود نتونستم اسکن بگیرم . ان شااله شنبه اسکن شدش رو میذارم
                          چارت روزانه یورو - دلار هست . 125 کندل روزانه
                          چون اختلاف های و لو حدود 965 پیپ بود و 125 کندل . برا اینکه به شکل مربع در بیاد ، 965 رو تقسیم بر 125 کردم . شد حدود 8 . پس هر مربع کوچک معادل 8 پیپ هست

حجم عکس بیشتر از 2 مگ بود . مجبور شدم فشردش کنم

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4168526961.rar

اینم تصویر در متاتریدر

نکته جالبی که پی بردم این بود که 22.5 درجه از های اولی 1.3710 ، های دومی رو تشکیل داد 1.3418

با تشکر
                          سلام
                          لطفا عکس چارت تا 31 تیر ساعت 24 در سایت قرار دهید.

نظر

جناب ali2000 سلام

جسارتا بنده فقط و فقط كنجكاو نحوه ارتباط بين رياضيات و هندسه با بازار مالي ميباشم و هنوز در حدي نيستم كه از بازار مالي سر در بياورم لذا فكر مي كنم اينكار يعني

كشيدن چارت فعلا زود است اما قول مي دهم هرچه از رياضيات مي دانم جهت تكميل بحث تقديم كنم.

نظر

ارتباط رياضي با بازار

با سلام خدمت بزرگواران جوان

دوستان

رياضيات تنها علم دقيق است. بدون علم رياضيات اثري از شيمي دان و فيزيكدان و مهندس و اختر شناش نخواهد بود.آموختن و درك

اصول مقدماتي اعداد ساده است فرقي نمي كند كه شما هندسه ، مثلثات، يا آناليز رياضي را به كار گيريد چون در همه آنها از قواعد

ساده حساب استفاده مي كنيد منظورم اينست كه فقط شما دو كار انجام مي دهيد يا اضافه ويا كم مي كنيد. اعداد بر دو نوعند زوج

يا فرد و ما اينها را با يكديگر جمع مي كنيم كه همان اضافه كردن است و نيز ضرب مي كنيم كه راهي كوتاه براي اضافه كردن است.در

شرايط ديگر منها مي كنيم كه همان كم كردن است و تقسيم مي كنيم كه آن نيز در واقع كم كردن است.دوستان با كاربرد رياضيات

عالي تر ،راه سريع تر و آسان تر و كوتاهتر تقسيم ،تفريق،جمع و ضرب مقادير و اندازه هاي حجيم و زياد را ياد مي گيريم بنا براين

اگر رياضيات عالي را درك كنيد آن نيز برايتان ساده ميشود .

در رياضيات با ابعاد و اندازه ها سرو كار داريم و در بازار فقط دو بعد كاهشي يا افزايشي را مشاهده مي كنيم و بنده كنجكاوم چگونه

اين پديده دو بعدي را با دنياي زيبا و دقيق رياضي ربط مي خواهيد بدهيد البته بنده هم تازه واردم و هم در مبحث بزرگواران نوپا لذا

خواهش مي كنم حواستان به ته كلاسي ها باشد و مطلب را از جايي شروع كنيد كه بقول قديميها از اول ليلي زن بود يا مرد ؟

ممنون همه
                              ویرایش توسط jabcmk : https://www.traderha.com/member/6979-jabcmk در ساعت 07-19-2013, 04:03 PM دلیل: فواصل سطور نا منظم

نظر

با سلام خدمت بزرگواران جوان

دوستان

رياضيات تنها علم دقيق است. بدون علم رياضيات اثري از شيمي دان و فيزيكدان و مهندس و اختر شناش نخواهد بود.آموختن و درك اصول مقدماتي اعداد ساده

است فرقي نمي كند كه شما هندسه ، مثلثات، يا آناليز رياضي را به كار گيريد چون در همه آنها از قواعد ساده حساب استفاده مي كنيد منظورم اينست كه فقط

شما دو كار انجام مي دهيد يا اضافه ويا كم مي كنيد. اعداد بر دو نوعند زوج يا فرد و ما اينها را با يكديگر جمع مي كنيم كه همان اضافه كردن است و نيز ضرب مي

كنيم كه راهي كوتاه براي اضافه كردن است.در شرايط ديگر منها مي كنيم كه همان كم كردن است و تقسيم مي كنيم كه آن نيز در واقع كم كردن است.دوستان با

كاربرد رياضيات عالي تر ،راه سريع تر و آسان تر تقسيم ،تفريق،جمع و ضرب آشكار مي گردد بنا براين اگر رياضيات عالي را درك كنيد آن نيز برايتان ساده ميشود .

در رياضيات با ابعاد و اندازه ها سرو كار داريم و در بازار فقط دو بعد كاهشي يا افزايشي را مشاهده مي كنيم و بنده كنجكاوم چگونه اين پديده دو بعدي را با دنياي

زيبا و دقيق رياضي ربط مي خواهيد بدهيد البته بنده هم تازه واردم و هم در مبحث بزرگواران نوپا لذا خواهش مي كنم حواستان به ته كلاسي ها باشد و مطلب را از

جايي شروع كنيد كه بقول قديميها از اول ليلي زن بود يا مرد ؟
                                ممنون همه
                                سلام
                                چون اینجا مربوط به چارت دستی کلاس گن هست
                                در صورت امکان یک تاپیک جدا ایجاد کنید تا بحث ریاضی مالی ... ایجاد شود مرسی

نظر

پردازش ...
                                X