اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کلاس گن

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

درود بر همگی دوستان

من امروز تا ساعت 20 تصویر خودم رو خواهم گذاشت.
    Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط SAMADALDIN نمایش پست ها
      درود....

به به خدا قوت...
      کار خیلی خوبی را شروع کردید. متاسفانه درگیری اجازه فعالیت مستمر از من گرفته. دارم یه برنامه میچینم دوباره به ترید برگردم. یه جورایی دلم برای بای سل تنگ شده...
      با دیدن این تاپیک هم که اشتیاقم زیاد شده مخصوصا که دیدم اینقدر از شما خواهش کردن تا این کلاس را راه بندازید. و بیشتر مشتاقم آموزشهای شما رو فرا بگیرم الخصوص که مانند دوران قدیم روی کاغذ شروع فرمودید.

البته با اجازه علی آقا بنده هم یه نظری نسبت به ترسیم این عزیزمون بدم....

اول تشکر که اقدام به این کار کردید و نفر اول بودید که جدی گرفتید. یادم میاد بسته بسته کاغذ آ4 میخریدم و جدول هاشم خودم رسم میکردم. از زمان هنرستان تخته رسم داشتم و خیلی بهم کمک کرد.

ببخشید که اینجوری بیان میکنم ولی خیلی فکر کردم راه بهتری پیدا نکردم. که چطور بگم که شما نارحت نشید. و این رسم الگویی برای دیگران نشه...

نسبت به تقسیم زمانی که در تصویر نیست و با توجه به بالای صفه که درج کرده اید هفتگی حرفی درش نیست. از نظر بنده برای شروع کار بهترین زمان روزانه است.

در تقسیم بندی قیمت من چیزی متوجه نشدم.
      1826-1771-1754-1718-1682-1647-1622-1575
      که به ترتیب با این فواصل قیمتی هست.
      55-17-36-36-35-25-47

فاصله بعضی اعداد قیمتی دو خانه و فاصله بعضی دو ونیم خانه است.

اگر توضیحی راجب این رسم بدهید ابهام بنده را مرتفع فرمودید.

یک نکته کوچک میگم که کلی است. اگر جناب گن هم در کارهاش یکم نظم داشت ما الآن خیلی وضعیت بهتری داشتیم. مجبور به خیلی دوباره کاری ها نبودیم. اگر قرار است کاری را شروع کنیم حتی اگر برای تست است. آن کار را به بهترین شکله ممکن انجام بدهیم....

ببخشید که همینجوری ییهو پریدم وسط داستان...
      سلام
      مرسی از انتقاد
      نسبت زمانی هم نوشته شده چون اسکنر نداشتم با موبایل عکس گرفتم
      در عکس دومی می توانید تاریخ هم ببنید
      قیمت ها رو هم از رو چارت متاتریدر نوشتم گفتم دیگه تقریبا نقاشی بود
      من از نحوه تقسیم بندی قیمت ها یا بازه های زمانی چارت و رسم چارت به صورت دستی اطلاع ندارم
      اگر با اسکنر اسکن کنم خوشگلتر و بهتر دیده می شه

منم تو دانشگاه مهندسی برق قدرت تمام کردم برای همین با نقشه کشی کار کردم خیلی قدیم
      بعد تغییر رشته دادم و مهندسی نرم افزار خوندم

نظر

نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
        با سلام
        طاها جان از توجه شما ممنون ام .
        همانطور که در پست 4 اشاره کردام دوستان چارت را با اطلاعات قبلی خودشان رسم کنند
        و قرار شد که توضیحی در این خصوص ندهیم .
        اگر اجازه بدهید الان وارد دلیل آن نشویم انشالله بعدا بطور کامل توضیح خواهم داد .
        و اما از حضور مجدد دوست بزرگوار جناب SAMADALDIN بسیار خوشحال هستم و
        یک توضیح کوچک در خصوص ترسیم دوستمان ali2000 بدهم این است که از دوستان خواستیم که یک
        چارت را با دانسته های فعلی خود و دیگاه خود نسبت به چارت رسم کنند و در این مرحله نمی خواهیم ببینیم که چارت مذکور درست است یا غلط فقط نوعی چالش است . ایشان هم بسیار صادقانه
        فرموداند که به چارت مانند یک نقاشی نگاه کرده اند و نه بیشتر و همانطور که شاید اکثر ماها سالیان زیاد همین کار را کرده ایم و توقع داشته که بتوانیم از یک نقاشی ساده پول در بیاوریم .

قرار شد دوستانی که این کار را انجام داداند در ادامه کار در یک فضای محدود تر با کمک و همکاری یک دیگر وارد بحث گن بشویم و ببینیم
        که آیا واقعا این چارت یک نقاشی است یا یک کتاب مصور با کلی اطلاعات و در ادامه هم انشالله ببینیم که این جمع چقدر انرژی دارد و تا کجا می شود با آن رفت .
        باز هم از حضور و همکفری شما تشکر میکنم و امیدوار هستم که در ادامه راه هم حضور شما را در کنار خود احساس کنیم .
        با تشکر .
        درود...

با ارادت خاصی که برای شما قائل هستم اما متاسفانه متوجه این حرکت شما نشدم.

با عرض پوزش از جناب ali2000 که اشتیاقشان ما را به اینجا کشاند. اگر شمارا مثال میزنم دلخور نشوید. اشتباهات از انسان فردی موفق میسازد.

علی آقا ما فردی را داریم که بلد نیست چارت را رسم کند. از نظر بنده این موضوع نشان دهنده این مطلب است که ایشان قیمت را نمیشناسد. و این اولین چیزی است که یک تریدر باید بداند.

یک تریدر باید با یک نگاه به چارت واگرایی و ضریب rsi و... را تشخیص بدهد بدون استفاده از ابزار. این تریدر قیمت را تمام کرده و میتواند واره مقوله زمان شود. حال ما فردی را داریم که دقیقا بر عکس است.

قرار است ایشان مطالبی از زمان را بیاموزد. اما داستان اینجاست ایشان برداشت خود را از این مطالب خواهند داشت و صددرصد در بازار نتیجه نخواهد داد. بعد جواب ضررهای ایشان را چه کسی قرار است بدهد؟

شاید بنده عجله کردم و قرار است شما مطالبی را بیان کنید که در فهم من نباشد که پیشاپیش معذرت میخواهم که زود قضاوت کردم. اما با تمام این مسائل دلیل نمیشود که به ترسیم ایشان بگوییم چارت و اجازه بدهیم که به عنوان نمونه از آن استفاده کند.

علی آقا بنده به این گونه هستم که کوچکترین ایرادات طرف را در حد دانشم برطرف میکنم. و نمیگذارم خشت اول کج نهاده شود.

این موضوع که در بسیاری از سمینارهای آموزشی از کاغذ استفاده میشود دلایل خاصی دارد. این موضوع که هر کس قرار است از سبک گن بهره ببرد باید از کاغذ استفاده کند جای بحث دارد. دوستانی که از قدیم در فرومهایی که امروز تعطیل است من را میشناسند میدانند بنده کمی صراحت بیان دارم. و با این موضوع که جناب گن چیزه عجیب و غریبی بوده مخالفت میکردم. اما این موضوع دلیل نمیشود که حرفه ای بودن این موضوع را نادیده بگیریم. تحلیل بر اساس زمان کاره بسیار دشوار حرفه ای میباشد.

خیلی خیلی منتظر آغاز آموزشهای شما هستم. و حتما شاگرد خیلی خوبی برای شما خواهم بود....
        من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

نظر

نوشته اصلی توسط ali2000 نمایش پست ها
          سلام
          مرسی از انتقاد
          نسبت زمانی هم نوشته شده چون اسکنر نداشتم با موبایل عکس گرفتم
          در عکس دومی می توانید تاریخ هم ببنید
          قیمت ها رو هم از رو چارت متاتریدر نوشتم گفتم دیگه تقریبا نقاشی بود
          من از نحوه تقسیم بندی قیمت ها یا بازه های زمانی چارت و رسم چارت به صورت دستی اطلاع ندارم
          اگر با اسکنر اسکن کنم خوشگلتر و بهتر دیده می شه

منم تو دانشگاه مهندسی برق قدرت تمام کردم برای همین با نقشه کشی کار کردم خیلی قدیم
          بعد تغییر رشته دادم و مهندسی نرم افزار خوندم

دوست دارم باهات راحت حرف بزنم....

آدم مهندس باشه اینو رسم کنه. تو وقتی معیاره قیمت نداری اون خطای کج و کل رو چی جوری کشیدی اصلا برای چی کشیدی؟

اول خطها رو کشیدی بعد یادت افتاد قیمت بزاری از روی چارت تو متا همینجوری یه چیزایی گذاشتی؟

الان وقتی نگاهش میکنی دلت نمیسوزه برای وقتی که براش صرف کردی؟

جواب این سوالها رو به من نده به خودت بده.

وقتی داریم با زمان کار میکنیم. کوچکترین جابجایی و خطا در ترسیم میتونه کل تحلیل ما رو خراب کنه.

برای یکی از تحلیل هام حدود یک ماه وقت صرف کردم که بعد از دو سال هنوز معایر سنجش هست برام. چندتا عکس از تهیه میکنم میزارم.

هیچ کاری را سر سری انجام ندهید. اگر شمارا فصلالخطاب قرار دادم نارحت که نشید که هیچ خوشحال هم باشید...

اگر با من نبودش هیچ میلی
          چرا ظرف مرا بشکسته لیلی

نظر

درود...

با ارادت خاصی که برای شما قائل هستم اما متاسفانه متوجه این حرکت شما نشدم.

با عرض پوزش از جناب ali2000 که اشتیاقشان ما را به اینجا کشاند. اگر شمارا مثال میزنم دلخور نشوید. اشتباهات از انسان فردی موفق میسازد.

علی آقا ما فردی را داریم که بلد نیست چارت را رسم کند. از نظر بنده این موضوع نشان دهنده این مطلب است که ایشان قیمت را نمیشناسد. و این اولین چیزی است که یک تریدر باید بداند.

یک تریدر باید با یک نگاه به چارت واگرایی و ضریب rsi و... را تشخیص بدهد بدون استفاده از ابزار. این تریدر قیمت را تمام کرده و میتواند واره مقوله زمان شود. حال ما فردی را داریم که دقیقا بر عکس است.

قرار است ایشان مطالبی از زمان را بیاموزد. اما داستان اینجاست ایشان برداشت خود را از این مطالب خواهند داشت و صددرصد در بازار نتیجه نخواهد داد. بعد جواب ضررهای ایشان را چه کسی قرار است بدهد؟

شاید بنده عجله کردم و قرار است شما مطالبی را بیان کنید که در فهم من نباشد که پیشاپیش معذرت میخواهم که زود قضاوت کردم. اما با تمام این مسائل دلیل نمیشود که به ترسیم ایشان بگوییم چارت و اجازه بدهیم که به عنوان نمونه از آن استفاده کند.

علی آقا بنده به این گونه هستم که کوچکترین ایرادات طرف را در حد دانشم برطرف میکنم. و نمیگذارم خشت اول کج نهاده شود.

این موضوع که در بسیاری از سمینارهای آموزشی از کاغذ استفاده میشود دلایل خاصی دارد. این موضوع که هر کس قرار است از سبک گن بهره ببرد باید از کاغذ استفاده کند جای بحث دارد. دوستانی که از قدیم در فرومهایی که امروز تعطیل است من را میشناسند میدانند بنده کمی صراحت بیان دارم. و با این موضوع که جناب گن چیزه عجیب و غریبی بوده مخالفت میکردم. اما این موضوع دلیل نمیشود که حرفه ای بودن این موضوع را نادیده بگیریم. تحلیل بر اساس زمان کاره بسیار دشوار حرفه ای میباشد.

خیلی خیلی منتظر آغاز آموزشهای شما هستم. و حتما شاگرد خیلی خوبی برای شما خواهم بود....
            سلام

من با همگرایی واگرایی حتی ترید کردن مشکلی ندارم و هر ماه 25 الی 30 درصد سود می کنم فقط هم طلا ترید می کنم
            دوست من مرسی از صراحت لحجه
            ولی چارت دستی کشیدن فکر کنم قوانین خاص خودش داشته باشه که بنده آشنایی ندارم.
            برای همین هم از علی اقا خواستیم که راه را نشانمان دهد

دلایل و تقسیم بندی نوع اعداد قیمتی و زمانی در چارت من نمی دونم چون ما همیشه از چارت اماده استفاده کردیم قدیم نیست که چارت دستی باشه. بله اگر چارت دستی کشیده بودیم حتما در این کار مهارت داشتیم
            هیچ وقت هم نگفتم این چارت یک نمونه هست. فقط گفتم من احساس کردم نقاشی کشیدم.

من تریدی حرفه ای نیستم یک مبتدی هستم که با سیستم نقشه کشی چارت اشنایی ندارم.

من منتظر چارت دستی شما هستم تا ببنم چطور رسم می کنید تا من و امسال من هم یادبگیرم

نظر

دوست دارم باهات راحت حرف بزنم....

آدم مهندس باشه اینو رسم کنه. تو وقتی معیاره قیمت نداری اون خطای کج و کل رو چی جوری کشیدی اصلا برای چی کشیدی؟

اول خطها رو کشیدی بعد یادت افتاد قیمت بزاری از روی چارت تو متا همینجوری یه چیزایی گذاشتی؟

الان وقتی نگاهش میکنی دلت نمیسوزه برای وقتی که براش صرف کردی؟

جواب این سوالها رو به من نده به خودت بده.

وقتی داریم با زمان کار میکنیم. کوچکترین جابجایی و خطا در ترسیم میتونه کل تحلیل ما رو خراب کنه.

برای یکی از تحلیل هام حدود یک ماه وقت صرف کردم که بعد از دو سال هنوز معایر سنجش هست برام. چندتا عکس از تهیه میکنم میزارم.

هیچ کاری را سر سری انجام ندهید. اگر شمارا فصلالخطاب قرار دادم نارحت که نشید که هیچ خوشحال هم باشید...

اگر با من نبودش هیچ میلی
              چرا ظرف مرا بشکسته لیلی
              خواهش می کنم قبول دارم یه کم بی سلیقه کشیدم. بخصوص اینکه اسکن نکردم با دوربین عکس گرفتم بی کیفیت هست.

من منتظر چارت دستی شما هستم.

نظر

سلام

من با همگرایی واگرایی حتی ترید کردن مشکلی ندارم و هر ماه 25 الی 30 درصد سود می کنم فقط هم طلا ترید می کنم
                دوست من مرسی از صراحت لحجه
                ولی چارت دستی کشیدن فکر کنم قوانین خاص خودش داشته باشه که بنده آشنایی ندارم.
                برای همین هم از علی اقا خواستیم که راه را نشانمان دهد

دلایل و تقسیم بندی نوع اعداد قیمتی و زمانی در چارت من نمی دونم چون ما همیشه از چارت اماده استفاده کردیم قدیم نیست که چارت دستی باشه. بله اگر چارت دستی کشیده بودیم حتما در این کار مهارت داشتیم
                هیچ وقت هم نگفتم این چارت یک نمونه هست. فقط گفتم من احساس کردم نقاشی کشیدم.

من تریدی حرفه ای نیستم یک مبتدی هستم که با سیستم نقشه کشی چارت اشنایی ندارم.

من منتظر چارت دستی شما هستم تا ببنم چطور رسم می کنید تا من و امسال من هم یادبگیرم

طرف این مطلب شما نبودید.

خواهش می کنم قبول دارم یه کم بی سلیقه کشیدم. بخصوص اینکه اسکن نکردم با دوربین عکس گرفتم بی کیفیت هست.

من منتظر چارت دستی شما هستم.

رسم یک بار چارت تخصص خواصی نمیخواد اون سوئینگ گن هست که رسمش سخته.

عمودی اول قیمت رو قسمت بندی کنید و افقی زمان را فصل کنید تمام .... کاره خواصی قرار نیست صورت بگیره. همون کاری که شما کردید خیلی مرتبتر....

از وقتی نرم افزار مارکت آنالزرو خریدم دیگه با کاغذ کاری ندارم. کمی صبر کنیم علی آقا مطالبش رو شروع کنه خیلی از کارها رو میشه توی اکسل انجام داد. نیازی به کاغذ نیست....

نظر

جناب صمدالدین دوست داشتنی، دیشب داشتم بطور کاملا تصادفی به این قضیه اکسل فکر میکردم که از سلول هاش میشه بعنوان تقسیمات قیمتی استفاده کرد. منتهی زیاد جدی نگرفتم تا الان که شما فرمودین.

تا ببینیم چه نکاتی رو باید از حضور علی آقا و شما فرابگیریم.

واقعا لذت میبرن شاگردی میکنم در محضر دوستان دلسوزی مث شما
                  Think / Act / Enjoy

نظر

با سلام
                    دوستان من در ابتدا یکی دو تا مطلب را مجدد تکرار کنم شاید بد نباشد .
                    نکته اول اینکه قرار نیست که کسی چیزی را یاد بدهد ته بنده معلم و .... هستم نه سایر دوستان هم شاگرد . و مهمتر اینکه بنده هیج ادعایی در این موضوع ندارم که فقط کمی مطلب جمع اوری کرده ام
                    و دوستانی که علاقه مند هستتد در اختیارشان قرار میدهم
                    بحث اصلی اینست که یک روش معاملاتی بنام روش گن در بازار های مالی وجود دارد و نکته اینست که افرادی که از قبل با این روش آشنا شده اند و یاد گرفته اند حالا به چه دلیلی نمی دانم
                    ولی آن را به دیگران نگفته اند و کاری که اگر قسمت شد و به مرحله اجرا رسید اینست که با کمک همدیگر کمی تلاش بیشتری کنیم و خوذمان آن را یاد بگیریم .
                    همانطور که دوست عزیزمان جناب samadaldin فزموداند هم از اکسل و شاید نرم افزارهای دیگر هم بشود استفاده کرد ولی هدف اینست که از ابتدا با همدیگر شروع کنیم برویم جلو .
                    ممکن است که بعضی از دوستان هم به خیلی از مطالب مسلط باشند ولی بحث برای افرادی است که مثل بنده با مباحث گن آشنایی اجرایی چندانی ندارند .
                    اما یک خواهش هم داشتم اگر قرار شد که انشالله با هم این کار را انجام دهیم لطفا کمی بیشتر همدیگر را تحمل کنیم و با اینکه خیلی رک و راست هستیم و راحت حرف مان را میزنیم
                    وارد بحث های حاشیه ای نشویم که معمولا در فضاهای مجازی پیش میاید و معمولا این کارها به سرانجام نمی رسد . فرض ما بر این است که میخواهیم این روش را یاد بگیریم و تا جایی که
                    بنده اعتقاد دارم این کارها فقط با دوستی و محبت به ثمر میرسد .
                    لطفا اگر بتده و یا سایر دوستان اشتباهی داشتیم مطلب را دوستانه تذکر بدهید ممنون میشوم چون بحث شنیدن انتقاد و تذکر خودش به خودی خود سخت هست پس ما سخت تراش نکنیم .
                    با آرزوی توفیق برای همه دوستان .
                    ویرایش توسط aligh : https://www.traderha.com/member/2820-aligh در ساعت 07-18-2013, 05:20 PM
                    زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

با سلام خدمت همه ی دوستان

ببخشید.کاغذ کوچیک بود.مجبور شدم تو 2 تا کاغذ بکشم و عکس بگیرم و به هم وصلشون کنم.

این هم چارتی که من کشیدم.البته ببخشید کم هست.چارت هفتگی طلا هست از تاریخ 2011/01/23 تا تاریخ 2012/08/26 که حدود 1 سال و نیم هست.

محور زمان: هر هفته 1 خانه.

محور قیمت بر اساس درجه های گن تقسیم بندی شده.حداقل قیمت در این بازه 1308.11 دلار و حداکثر آن 1920.72 دلار میباشد.جذر 192.072 رو از جذر 130.811 کم کردم که حدودا میشه 2.4 (حدود 216 درجه گن)

این عدد 2.4 رو تقسیم بر 24 کردم که میشه 0.1.

سطح اول همون 1308.11 دلار هست.سطح دوم میشه جذر 130.811 به اضافه ی 0.1 و سطح سوم میشه جذر 130.811 به اضافه ی 0.2 و به همین ترتیب تا سطح آخر که میشه جذر 130.811 به اضافه ی 2.4 که میشه 192.72 دلار.

امیدوارم این چارت رو دوستان و بخصوص علی آقا از من بپذیرن تا ان شا الله در ادامه بتونم شاگرد خوبی باشم!

ویرایش توسط Arash72 : https://www.traderha.com/member/6048-arash72 در ساعت 07-18-2013, 06:07 PM
                      A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

جناب آرش با تشکر از شما
                        تا حالا شدیم 3 نفر

نظر

نوشته اصلی توسط Arash72 نمایش پست ها
                          با سلام خدمت همه ی دوستان

ببخشید.کاغذ کوچیک بود.مجبور شدم تو 2 تا کاغذ بکشم و عکس بگیرم و به هم وصلشون کنم.

این هم چارتی که من کشیدم.البته ببخشید کم هست.چارت هفتگی طلا هست از تاریخ 2011/01/23 تا تاریخ 2012/08/26 که حدود 1 سال و نیم هست.

محور زمان: هر هفته 1 خانه.

محور قیمت بر اساس درجه های گن تقسیم بندی شده.حداقل قیمت در این بازه 1308.11 دلار و حداکثر آن 1920.72 دلار میباشد.جذر 192.072 رو از جذر 130.811 کم کردم که حدودا میشه 2.4 (حدود 216 درجه گن)

این عدد 2.4 رو تقسیم بر 24 کردم که میشه 0.1.

سطح اول همون 1308.11 دلار هست.سطح دوم میشه جذر 130.811 به اضافه ی 0.1 و سطح سوم میشه جذر 130.811 به اضافه ی 0.2 و به همین ترتیب تا سطح آخر که میشه جذر 130.811 به اضافه ی 2.4 که میشه 192.72 دلار.

امیدوارم این چارت رو دوستان و بخصوص علی آقا از من بپذیرن تا ان شا الله در ادامه بتونم شاگرد خوبی باشم!

سلام
                          خوش امدید
                          یه سوال آن عدد 24 از کجا امده؟

نظر

سلام
                            خوش امدید
                            یه سوال آن عدد 24 از کجا امده؟
                            با سلام خدمت شما

تعداد خونه های عمودی که روی کاغد داشتم 24 تا بود.تقسیم بر 24 کردم که کمترین و بیشترین قیمت بالای و پایین کاغد قرار بگیره.

موفق باشید

نظر

با سلام
                              یک نکته در تصویر آرش دیدم .
                              ظاهرا هم شما و هم علی آقا بر روی طلا بیشتر کار میکنید ولی در تصویر شما من گپ های هفتگی را نمی بینم که مورد توجه قرار گرفته باشد .
                              فکر میکنم که اگر طلا را جدی کار میکتید از گپ های تایم فریم هفتگی می توانید بخوبی استفاده کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
                                با سلام
                                یک نکته در تصویر آرش دیدم .
                                ظاهرا هم شما و هم علی آقا بر روی طلا بیشتر کار میکنید ولی در تصویر شما من گپ های هفتگی را نمی بینم که مورد توجه قرار گرفته باشد .
                                فکر میکنم که اگر طلا را جدی کار میکتید از گپ های تایم فریم هفتگی می توانید بخوبی استفاده کنید .
                                با سلام خدمت شما

راستش من فقط تو بورس ایران کار میکنم.طلا رو هم چون نمودار قبلی که کشیدن طلا بود، من هم رفتم سراغ طلا.

به گپ و ... توجه نکردم و اون چارتی که جلوم بود رو دقیقا رسم کردم. (البته امیدوارم از این قضیه به عنوان نقاشی برداشت نشه چون به بعد قیمت و زمان اینجا توجه شده و صرفا نقاشی نیست.)

ممنون از توجه شما
                                ویرایش توسط Arash72 : https://www.traderha.com/member/6048-arash72 در ساعت 07-18-2013, 07:28 PM

نظر

پردازش ...
                                X