اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کلاس گن

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام به همه بزرگواران

اميدوارم كه در اين راه موفق باشيد. پويايي به انسان جواني ميده

منم به نوبه خودم اگر اجازه بدين پيگير اين تاپيك باشم. اگه از دست بنده كاري ساخته است

دريغ نمي كنم

چراغ دانش دل سياه تاريكي را از بين مي برد و اين چراغ اينجا داره روشن ميشه
    هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

با سلام به همه دوستان بخصوص به آقا خلیل عزیز
      از دیروز که آقا خلیل بحث آموزش مالتی مدیا را مطرح کرداند من کمی در باره آن فکر کردام و به این نتیجه رسیدام که در حال حاضر تهیه ان به صلاح نیست . دلیل ؟ در بحث های آموزشی و یا کلا هر کاری
      نیاز به یک سری پیش نیاز هست خوب در باره بحث های فاندامنتال و اقتصادی اکثر دوستان یکسری اطلاعات پایه دارند ولی متاسفانه این اطلاعات مانند بسیاری دیگر از موارد علمی موجود در یک جایی متوقف
      شده و یا بسیار کند جلو میرود و باعث میشود که در این خصوص ما از بسیاری از همکاران خود در سایر نقاط دنیا عقب تر باشیم مسلما در این نوع موارد که اکثر افراد آمادگی و اشتیاق زیادی برای ورود به حوزه های
      جدیدتر و کاربردی تر دارد بیشتر است و بستر هم مهیا است و با کمی کمک و همکاری میشود نتایج خوبی رسید . آما در مواردی مانند بحث گن به جرات میشود گفت که ما در ایران در حد صفر هستیم و فکر نمیکنم
      کلیه نفراتی که از آن استفاده میکنند به تعداد انگشتان دو دست برسد . و جالب اینجا است که این موضوع در سایر نقاط دنیا هم تا حد زیادی صدق میکند و اکثر فعالان این فن در سطح دنیا نیز بسیار در این خصوص
      پیگیر و فعال هستند ولی قدم بقدم و محکم بطور مثال اگر همین امروز یک ایمیل به خانم مورالس بزنیم و بگوییم که ما یک کلاس آموزشی برای ایران میخواهیم مطمئن باشید که ایشان سریعا نسبت به تهیه مقدمات آن
      اقدام میکنند ولی نکته اینجا است که شما وقتی شاگردهای کلاس ایشان را می بینید متوجه می شوید که اکثرا ار فعالان قوی بازار بوده و تقریبا با مباحث گن هم تا حدی آشنا هستند و این موضوع باعث میشود که ایشان از یک جلسه یک ساعته معادل چندین ساعت آموزشی استفاده کنند . اما وضعیت ما چگونه است : تعداد زیادی علاقه مند و بقیه را هم خودتان بهتر از من میدانید . یا ایشان وقتی در یک کلاس میخواهند نرم افزاری را کار کنند و تهیه آن را از قبل اعلام میکنند به نفرات کلاس ما هنوز ساده ترین نرم افزار یعنی ویندوز غیر رسمی داریم و میخواهیم به ایشان بگوییم که ما با نرم افزار کرک شده کار میکنیم ؟ ونتیجه اینکه بحث زیاد است و....... در آخر من از دوست عزیزام اقا خلیل و سایر دوستان خواهش میکنم که اجازه بدهند طیق پلان مطرح شده در پست 4 تا آخر تیر ماه جلو بریم و ببینیم که اصلا کجای کار هستیم و بعد با کمک و همفکری هم بهترین روش را انتخاب کنیم در انتها دوتا عکس برایتان میگذارم مربوط به آخرین کلاس برگذار شده گن می باشد که 15 تیرماه گذشته در شهر هنگ کنک برگزار شده است که به 2 نکته در این عکس ها توجه کنید (مدرس خانم مورالس ) .
      یکی افراد حاضر در کلاس و دوم اینکه خانم مورالس بر روی نمودارهای کاغذی تدریس میکند و علی رغم اینکه همه یک لپ تاپ دارند ولی بر روی کاغذ کار میکنند . با تشکر از کلیه دوستان .

زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

علی جان کاملا حق با شماست

به همین دلیل دست رو دست گذاشتن و منتظر قلم افراد نشستن کاری عبث هست. وبرای پیشرفت خودمان باید انقلابی به وجود بیاوریم

بلفرض همین خانوم مورالس بخوایم دعوت کنیم هزینه بر هست و یا حتی شرکت کردن در دوره های ایشان در کشورهای دیکر هم هزینه بر هست.

تنها راه میانبر و به صرفه همین تهیه مولتی مدیاها هست که به صورت لایو اساتید پاسخگو باشند.ما با یک هزینه اندک اما فراگیر میتوانیم به اهداف علمیمون نایل بشیم

دست به هرکاری میزنم طبق اقتصاد مهندسی سریعا به صرفه بودن پروژه و ریسک فرصت را مد نظر قرار میدهم.

کمک جمع باعث از میان رفتن محدودیت های مالی میشود و دانسته ها و دوره های بیشتری برگزار خواهد شد

مثال زنده: کورس ها و مولتی مدیاهای مهندس ن.آزا-دی باعث شد این فروم از نظر علمی زیر و رو شود و مرز بین حرفه ای و متوسط از بین برود، اینجا همت مهندس و شرکت بود..
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

سلام
          نمودار تایم فریم هفتگی طلا به صورت دستی ، چون اسکنر الان ندارم برای همین خوب نیاافتاده این فقط می گذارم سایت تا بچه ها هم یادشون بیوفته چیزی نمانده تا اخر تیر

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4071315272.jpg

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7407131511.jpg
          DSC00971.jpg

نظر

با سلام
            جناب ali2000 دست شما درد نکند خیلی خوب بود . ولی قرار شد یک توضیحی یا نظری هم اگرداشتی اضافه کنی .
            آیا بنظرت اصلا کار مفیدی بود یا احساس کردی یک کار اضافی است .
            برای رسم چارت مشکلی نداشتی ؟ و فکر میکنی آن را درست کشیده ای ؟ چرا در اشل قیمت هر خانه جدول را معادل 18 دلار قرار دادی ؟ نه بیشتر یا کمتر میتوانستی مثلا 10 دلار فرض کنی ؟
            چرا در اشل زمانی هر خانه را یک هفته .
            و وو........ اگر زخمت بکشی یک توضیح کلی در باره نحوه انجام کار بدهی ممنون میشوم .
            با تشکر از شما

نظر

سلام
              من طبق خواسته شما و همچنین نوع آموزش شما این نمودار را رسم کرده ام
              شاید برای یک مبتدی نیاز که شما گفتید حتما دستی نمودار بکش والا می شد پرینت گرفت.
              من خیلی وقت با قلم کار نکرده بودم شاید بگم چندین سال خوب بود خوشم امد.
              من اشل قیمتی طبق نمودار متاتریدر کشیدم و اطلاعاتی در خصوص نحوه قیمت بندی و رسم حرفه ای نمودار ندارم. تقریبا می شه گفت یه نقاشی بود برام سال هاست که نقاشی نکشیده بودم. اشل زمانی هم طبق نمودار متاتریدر کشیدم.

گفتم دیگه من نمی خوام دروغ بگم من اطلاعاتی در مورد رسم نمودار دستی ندارم این هم اولین بار اینکار می کنم برام شبیه نقاشی بود همین

نظر

نوشته اصلی توسط ali2000 نمایش پست ها
                سلام
                من طبق خواسته شما و همچنین نوع آموزش شما این نمودار را رسم کرده ام
                شاید برای یک مبتدی نیاز که شما گفتید حتما دستی نمودار بکش والا می شد پرینت گرفت.
                من خیلی وقت با قلم کار نکرده بودم شاید بگم چندین سال خوب بود خوشم امد.
                من اشل قیمتی طبق نمودار متاتریدر کشیدم و اطلاعاتی در خصوص نحوه قیمت بندی و رسم حرفه ای نمودار ندارم. تقریبا می شه گفت یه نقاشی بود برام سال هاست که نقاشی نکشیده بودم. اشل زمانی هم طبق نمودار متاتریدر کشیدم.

گفتم دیگه من نمی خوام دروغ بگم من اطلاعاتی در مورد رسم نمودار دستی ندارم این هم اولین بار اینکار می کنم برام شبیه نقاشی بود همین
                دوست عزیز همین قدر که تا اینحا اش را هم انجام دادی کار بزرگی کردی و میتوانم بگویم که شما اولین شخصی بودی که من دیده ام این کار را انجام داده است
                فقط یاد نرود که از این به اصطلاح نقاشی قرار است پول در بیاوریم .
                منتظر می مانیم تا آخر تیر ببینیم که شخص دیگری هم همپا می شود یا خیر
                موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
                  دوست عزیز همین قدر که تا اینحا اش را هم انجام دادی کار بزرگی کردی و میتوانم بگویم که شما اولین شخصی بودی که من دیده ام این کار را انجام داده است
                  فقط یاد نرود که از این به اصطلاح نقاشی قرار است پول در بیاوریم .
                  منتظر می مانیم تا آخر تیر ببینیم که شخص دیگری هم همپا می شود یا خیر
                  موفق باشید
                  سلام علی جان

به زودی تصویر منو دریافت خواهید کرد

من یه دونه رسم کردم اما با قیمت کلوز تنها یا بهتر بگم لاینر چارت ...

فردا باید برم کاغذ بگیرم چرا که همینم از لای کتاب های مهندسین برق خانه برداشته بودم
                  آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                    سلام علی جان

به زودی تصویر منو دریافت خواهید کرد

من یه دونه رسم کردم اما با قیمت کلوز تنها یا بهتر بگم لاینر چارت ...

فردا باید برم کاغذ بگیرم چرا که همینم از لای کتاب های مهندسین برق خانه برداشته بودم
                    خلیل جان کاغذ زیاد نخری فقط به اندازه همین یک نمودار کافی است .

نظر

درود....

به به خدا قوت...
                      کار خیلی خوبی را شروع کردید. متاسفانه درگیری اجازه فعالیت مستمر از من گرفته. دارم یه برنامه میچینم دوباره به ترید برگردم. یه جورایی دلم برای بای سل تنگ شده...
                      با دیدن این تاپیک هم که اشتیاقم زیاد شده مخصوصا که دیدم اینقدر از شما خواهش کردن تا این کلاس را راه بندازید. و بیشتر مشتاقم آموزشهای شما رو فرا بگیرم الخصوص که مانند دوران قدیم روی کاغذ شروع فرمودید.

البته با اجازه علی آقا بنده هم یه نظری نسبت به ترسیم این عزیزمون بدم....

نوشته اصلی توسط ali2000 نمایش پست ها
                      سلام
                      نمودار تایم فریم هفتگی طلا به صورت دستی ، چون اسکنر الان ندارم برای همین خوب نیاافتاده این فقط می گذارم سایت تا بچه ها هم یادشون بیوفته چیزی نمانده تا اخر تیر

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4071315272.jpg

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7407131511.jpg
                      [ATTACH=CONFIG]1491[/ATTACH]

اول تشکر که اقدام به این کار کردید و نفر اول بودید که جدی گرفتید. یادم میاد بسته بسته کاغذ آ4 میخریدم و جدول هاشم خودم رسم میکردم. از زمان هنرستان تخته رسم داشتم و خیلی بهم کمک کرد.

ببخشید که اینجوری بیان میکنم ولی خیلی فکر کردم راه بهتری پیدا نکردم. که چطور بگم که شما نارحت نشید. و این رسم الگویی برای دیگران نشه...

نسبت به تقسیم زمانی که در تصویر نیست و با توجه به بالای صفه که درج کرده اید هفتگی حرفی درش نیست. از نظر بنده برای شروع کار بهترین زمان روزانه است.

در تقسیم بندی قیمت من چیزی متوجه نشدم.
                      1826-1771-1754-1718-1682-1647-1622-1575
                      که به ترتیب با این فواصل قیمتی هست.
                      55-17-36-36-35-25-47

فاصله بعضی اعداد قیمتی دو خانه و فاصله بعضی دو ونیم خانه است.

اگر توضیحی راجب این رسم بدهید ابهام بنده را مرتفع فرمودید.

یک نکته کوچک میگم که کلی است. اگر جناب گن هم در کارهاش یکم نظم داشت ما الآن خیلی وضعیت بهتری داشتیم. مجبور به خیلی دوباره کاری ها نبودیم. اگر قرار است کاری را شروع کنیم حتی اگر برای تست است. آن کار را به بهترین شکله ممکن انجام بدهیم....

ببخشید که همینجوری ییهو پریدم وسط داستان...
                      من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

نظر

با سلام خدمت عزیزان و بزرگواران
                        علی آقای بزرگوار ایشالا به زودی بنده هم نمودار خودم رو قرار خواهم داد.
                        مطئنم کار جالبی خواهد بود
                        با سپاس - میلاد

نظر

با سلام خدمت عزیزان و بزرگواران
                          علی آقای بزرگوار ایشالا به زودی بنده هم نمودار خودم رو قرار خواهم داد.
                          مطئنم کار جالبی خواهد بود
                          با سپاس - میلاد

نظر

علی آقای گل میشه از شما خواهش کنم راهنمایی کنید چطور رسم کنیم(قواعد)؟

یا در قدم اول صرفا رسم کردن مهمه تا دستمون عادت کنه؟(اگر اینطوره که حرفی نیست و اطاعت امر میشه)

پیشاپیش از بابت زحماتتون بیکران سپاسگذارم
                            Think / Act / Enjoy

نظر

با سلام
                              طاها جان از توجه شما ممنون ام .
                              همانطور که در پست 4 اشاره کردام دوستان چارت را با اطلاعات قبلی خودشان رسم کنند
                              و قرار شد که توضیحی در این خصوص ندهیم .
                              اگر اجازه بدهید الان وارد دلیل آن نشویم انشالله بعدا بطور کامل توضیح خواهم داد .
                              و اما از حضور مجدد دوست بزرگوار جناب SAMADALDIN بسیار خوشحال هستم و
                              یک توضیح کوچک در خصوص ترسیم دوستمان ali2000 بدهم این است که از دوستان خواستیم که یک
                              چارت را با دانسته های فعلی خود و دیگاه خود نسبت به چارت رسم کنند و در این مرحله نمی خواهیم ببینیم که چارت مذکور درست است یا غلط فقط نوعی چالش است . ایشان هم بسیار صادقانه
                              فرموداند که به چارت مانند یک نقاشی نگاه کرده اند و نه بیشتر و همانطور که شاید اکثر ماها سالیان زیاد همین کار را کرده ایم و توقع داشته که بتوانیم از یک نقاشی ساده پول در بیاوریم .

قرار شد دوستانی که این کار را انجام داداند در ادامه کار در یک فضای محدود تر با کمک و همکاری یک دیگر وارد بحث گن بشویم و ببینیم
                              که آیا واقعا این چارت یک نقاشی است یا یک کتاب مصور با کلی اطلاعات و در ادامه هم انشالله ببینیم که این جمع چقدر انرژی دارد و تا کجا می شود با آن رفت .
                              باز هم از حضور و همکفری شما تشکر میکنم و امیدوار هستم که در ادامه راه هم حضور شما را در کنار خود احساس کنیم .
                              با تشکر .

نظر

سلام
                                امروز 27 تیر یه حرکتی بکنید تا هر چه زودتر کلاس گن شروع کنیم

نظر

پردازش ...
                                X