اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Abonacci Trading System، آبوناچی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط gmail.com نمایش پست ها
    ا درود خدمت شما.

سلام

دوست عزیز یه لطفی بکن یه توضیحی راجع به ماهیت و فلسفهء سیستم ابوناچی بمن بده تا من تازه وارد ببینم چرا باید با همین سیستم ابوناجی بدون هیچ مشکلی سود کنم و خیالم از استاپ و تارگتم نه تنها راحت باشه تازه متوجهم بشم چرا بازار جبریه و قیمت باید به اهدافش در طول زمان برسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شرمنده ظاهرا شما فقط پست های من رو اتچ کردید و اصلا مطالعه نفرمودید.
    دوست گرامی من عرض کردم که اصلا نمیدونم این سیستمی که اسمش ابوناچی هستش از بیخ و بن چی هستش ان وقت شما از من خواستید در موردش توضیح بدم که باید بگم شرمند چون این امکان نداره ولی در مورد این جمله ای که فرمودید بازار جبریه و قیمت باید به اهدافش در طول زمان برسه از نظر منطق و فلسفه ای که فرمودید یه جورایی از نظر من سفسته هستش و اگر اینطوری بود که هر کسی می تونه تحلیل و ترید کنه. من هم با این تجربه چند ماه می تونم بگم که همین جاکه الان طلا هستش سل کنید و یه روزی بازار دوباره به اینجا برمیگرده و یا اینکه برعکس بای کنید و بازار یه روزی به اینجا برمیگرده خوب اگر به عمر ما قد نداد انشا الله نوه و نتیجه های ما ترید اگر اشتباه بود و در ضرر رفته بود روی نقطه صفر خواهند بست. البته یه گنج قارون هم پیدا می کنیم که برای کال نشدن مدام اقدام به شارژ حساب کنم که مارجین کم نیاریم

بعد ازین طرفا رد بشم یهو ببینم چنین قضاوتهای عجیبی هم در این رابطه وجود داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اتفاقا من هم داشتم از این ورها رد میشدم دیدم که استراتژی معرفی شده که استاپ لاس نداره و باعث شد که چند لحظه ای واستم و از پشت ویترین یه نگاهی به ان داشته باشم.

توجه داشته باشید که همهء اطلاعاتتون رو درین مورد میخوام بدونم ........... در آخر بفرمایید سبک و روش ترید شما چیه که بر اساس اون به این نتیجه رسیدید که نسبت به سیستم ابوناچی اینچنین نظر بدین!

و اما در اخر من در خصوص هیچ سیستمی نظر ندادم و با هیچ کسی هم کاری ندارم فقط در مورد استراتژی و سیستمی گفتم که معرفی شده بود و استاپ لاس نداشت حالا این سیستم میخواد هر اسمی داشته باشه دیگه فرقی نمی کنه. ضمنا من در حال مطالعه هستم و ضمن اینکه هیچ سبک و روشی ندارم در این مورد اطلاعاتی هم ندارم که به شما بدهم.

با تشکر.

موفق باشید

با درود و تشکر.

تصورم این بود شما از بازار فارکس مطلع هستید و راجع به سیستم ابوناچی اطلاعاتی در دست دارید اما ظاهرا" شما تازه چند ماه وارد بازارهای مالی شدید و هنوز با مفاهیم درونی اون مبنی بر قابل پیش بینی بودن و 100% جبری بودنش بیخبرید اینطور که نظرتونو بیان کردید من متوجه شدم که تفاوت زیادی بین دیدگاه بنده و شما وجود داره اونم بحدی که جایی برای ورود به مباحث جدی تر هم باقی نمیزاره بسیار خب ............................
    موفق باشید.
    ویرایش توسط Money_MakerFX : https://www.traderha.com/member/6767-money_makerfx در ساعت 03-11-2013, 05:59 PM

نظر

• سلام
      سيستم يا نرم افزار ابوناچي
      به نوبه خود شاهكاري است كه حتي افراد وال استريت را متعجب كرده
      ولي افسوس كه اموزش ان كامل بيان نشده
      ولي روي هول مانس با بعد زمان دقت لازم را انجام دهند
      راه براي درك ان احتياج به بك تست ميباشد
      موفق باشيد

نظر

• به نام خدا
        دوستان سئوالي داشتم واينكه سايت استاد ابوناچي از دسترس دور شده اطلاعي داريد كه به چه شكلي ميتوان با ايشان ارتباط بر قرار كرد ، واقعاً بايد از معلومات ايشان تا امكان هست
        استفاده كرد
        منتظر اطلاع رساني دوستان هستم
        با سپاس فراوان

نظر

• با سلام و وقت بخیر
          فقط یکی را میشناسم که به درک کاملی از این سیستم رسیده است ولی متاسفانه بدلیل مشغله زیاد نمی تواند تا 2 ماه دیگر به فروم بیاید اگر بیاید خیلی مطالب یاددادنی زیادی دارد.
          ارادتمند همه دوستان حمید
          تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• با

نظر

• باسلام و سپاس از اطلاع رساني جنابعالي
              يك مسئله هست وآن اينكه در حال حاظر كه سايت ابوناچي در دسترس نيست نرم افزار اين ماه و ماههاي آينده را به چه شكلي ميتوان تهيه كرد
              اين مسئله بسيار مهمي است چرا كه همانطور كه مطلع هستيد هر ماه اين نرم افزار به روز رساني ميشود و نرم افزار ماه هاي گذشته كارآيي ندارد
              بنابراين امكان استفاده نيست.
              لطفاً در اين مورد اطلاع رساني بفرماييد

با سپاس

نظر

• felfel
                ...همانطور كه مطلع هستيد هر ماه اين نرم افزار به روز رساني ميشود و نرم افزار ماه هاي گذشته كارآيي ندارد...
                ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام
                آخرین نسخه نرم افزار ابوناچی سیستمبدون محدودیت همراه با قسمت تخصیص یافته پرو آنالیز .

چون حجمش بالای 2 بود در دوقسمت آپلود کردم part1دانلود و اکسترکت کرده سپس دومی را که در پاسخ دومی yes to all
                را انتخاب کنید.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0183723451.rar

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0183723472.rar
                پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
                آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

• هدف eurusd در یکی دو روز آینده 1.2977 می باشد با حد ضرر hi دیروز

نظر

• با سپاس از شما من کلیه مطالب مربوط به سیستم ابوناچی را در اکثر سایتها خواندم و همچنین فایل آموزشی خود استاد هم دیدم و روی این مطلب حسابی کارکردم واقعا" کارشون بی نظیره خوشحالم که با این سیستم بی نظیر آشنا شدم ؛ در حال حاظر من فقط فایل آموزشی مربوط به Long Term Alteration Point را ندارم البته کاملا" متوجه قضیه شدم ولی برای درک بیشتر در پی آن هستم اگر این فایل یا همچنین آموزش قسمت پرو آنالز مال خود استاد را دارید سپاس گزار میشوم راهنمایی بفرمایید

با سپاس فراوان

نظر

• نوشته اصلی توسط felfel نمایش پست ها
                      با سپاس از شما من کلیه مطالب مربوط به سیستم ابوناچی را در اکثر سایتها خواندم و همچنین فایل آموزشی خود استاد هم دیدم و روی این مطلب حسابی کارکردم واقعا" کارشون بی نظیره خوشحالم که با این سیستم بی نظیر آشنا شدم ؛ در حال حاظر من فقط فایل آموزشی مربوط به Long Term Alteration Point را ندارم البته کاملا" متوجه قضیه شدم ولی برای درک بیشتر در پی آن هستم اگر این فایل یا همچنین آموزش قسمت پرو آنالز مال خود استاد را دارید سپاس گزار میشوم راهنمایی بفرمایید

با سپاس فراوان
                      سلام دوست عزیز
                      برای قسمت پرو اصلا آموزشی از ابوناچی وجود نداره ولی ویدئو های آموزشی تو سایت ایگولد می تونی پیدا کنی

نظر

• تمپليت 3 مخصوص ماه june 2013
                        http://www.4shared.com/get/8cP_OA4Z/...er3_june_.html

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز

این فایل های آموزشی آقای ابوناچی رو از کجا باید دانلود کرد تو سایت ایگولد که نمیشه چون سایت ابونتچی بالا نمیاید اگه آدرسشو دارید واسه دانلود لطفا کمک کنید

با تشکر از شما دوستان
                          poor

نظر

• نوشته اصلی توسط masenh نمایش پست ها
                            تمپليت 3 مخصوص ماه june 2013
                            http://www.4shared.com/get/8cP_OA4Z/...er3_june_.html
                            با سلام

لطفا اگه میشه در خصوص تمپلت 3 توضیح بفرمایید و بگید از کجا این تمپلت رو میگیرید و اینکه این تمپلت که میگند ماهانه است یعنی چه؟

با تشکر
                            poor

نظر

• نوشته اصلی توسط barcelona نمایش پست ها
                              این هم تصویر نرم افزار template 4

با سلام
                              دوستان اگه این نرم افزار template 4 برای هر ماه است پس چرا گزینه های high و low و close دارد؟ با توجه به اینکه این نرم افزار 3 تا جای خالی برای وارد کردن high و low و close دارد چرا باید ماهانه باشد مگه نه اینکه این نرم افزار رو میشود سالها استفاده کرد ؟

از اینکه با سوال های ساده ام شما رو ازیت کردم شرمنده

با تشکر
                              ویرایش توسط kiumarth : https://www.traderha.com/member/3869-kiumarth در ساعت 06-12-2013, 08:32 AM
                              poor

نظر

• لطفا نزارید این تاپیک خاک بخورد.

با تشکر
                                poor

نظر

پردازش ...
                                X