اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام به تمامي دوستان عزيز مخصوصا جناب يزدي..
    من امروز اين استراتژي رو ديدم و خوشحالم دوستاني هنوز وجود دارن كه شاديهاشون با ديگران تقسيم كنن ممنون آقاي يزدي..

من از امشب رو اين روش تو دمو كار ميكنم انشاا... به نتايجه خوبي مثل دوستان ديگر برسم..

به نظرم از انديكاتور تلورانس روزانه ميشه استفاده كرد..و زماني كه تلورانس روزانه ارز تموم شده اقدام به پوزيشن گيري كرد..

من اين انديكاتور رو اينجا ميزارم خودمم از امشب استفاده ميكنم جواب داد نتيجشو اينجا ميزارم..فقط period رو 30 يا 90 روز قرار بديد..

tolerance.rar - 0.5 Kb
    بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• درود بر تو سعید باصفا

سعیدخان اگه نکته دیگه ای در مورد این سیستم در قسمت شبانه باشه با کمال میل و اشتیاق منتظریم که برامون بگی.

برقرار و پایدار باشی
      Think / Act / Enjoy

نظر

• دوستان و رفقا درود بر همگی شما

برای روحیه بروبکس این تاپیک اعلام میکنم که همه روحیه مضاعف بگیرین: دیشب 48 پیپ بی دردسر سود کردم، تازه بدون صبر کردن که همه پوزهام به تی پی برسه.

همه پوزها سل بودند.(eurusd - gbpusd-audusd-nzdusd)
        موقعیت یورودلار که خوشمزه رسید به تی پی 20 پیپی.
        یدونه فروش eurgbp هم داشتم که در کمترین ضرر (3 پیپ) بستم.

فقط دوستان مدیریت سرمایه صددرصد اعمال کنین. اینجوری خیالتون صدرصد راحته. اصلا 150%.

برقرار و پایدار باشید
        Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
          دوستان و رفقا درود بر همگی شما

برای روحیه بروبکس این تاپیک اعلام میکنم که همه روحیه مضاعف بگیرین: دیشب 48 پیپ بی دردسر سود کردم، تازه بدون صبر کردن که همه پوزهام به تی پی برسه.

همه پوزها سل بودند.(eurusd - gbpusd-audusd-nzdusd)
          موقعیت یورودلار که خوشمزه رسید به تی پی 20 پیپی.
          یدونه فروش eurgbp هم داشتم که در کمترین ضرر (3 پیپ) بستم.

فقط دوستان مدیریت سرمایه صددرصد اعمال کنین. اینجوری خیالتون صدرصد راحته. اصلا 150%.

برقرار و پایدار باشید
          درود بر بارسلونای عزیز

شما با چه مدیریت سرمایه ای وارد میشید؟ البته اگه امکانش هست پاسخ بدید

نظر

• سلام و درود به همه دوستان

برای امشب eurusd=sell gbpusd=sell usdchf=buy AUDUSD=SELL پس از بررسی و پیدا کردن موقعیت مناسب ورود میتوانیم وارد بشیم

موفق باشید
            آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
            گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
            آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
            پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
            پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
            پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط mda7 نمایش پست ها
              ممنونم از ابراز محبتتون
              من یک کار کوچیک دیگه انجام دادم و یک فیال اکسل برای بکتست گیری نوشتم.
              دوستان اگر لطف کنند و هر کسی فقط یک جفت ارز رو بر عهده بگیره و به دقت اطلاعات رو وارد کنه بعد همه رو به من بدبد ممنون میشم.
              فایل به این صورت هست که در ستون type*نوع اوردر سل با حرف s و اوردر بای با حرف b باید مشخص بشن و بین ساعات 20-22 بدترین شرایط ورود رو وارد میکنید و همینطور مابین ساعات 7-8 صبح که وقت بسته شدن پوزیشن هست باز بدترین نقطه خروج رو وارد میکنید.

بعدش با من
              البته در نظر دارم فقط برای کسانی مدیریت بنویسم که توی کار همکاری کردند و با عرض معذرت نه برای همه.

ارادتمند همگی

این لینک فایل اکسل

این هم برای پست 112 که فرموده بودند لینک کار نمیکنه

با عرض معذرت فایل ها رو برداشتم چون احساس کردم کامل نیستن الان دارم روشون کار میکنم تا چند ساعت بعد آپلود خواهم کرد.
              بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
              تو نمی توانی ... !
              ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• نوشته اصلی توسط mda7 نمایش پست ها
                با عرض معذرت فایل ها رو برداشتم چون احساس کردم کامل نیستن الان دارم روشون کار میکنم تا چند ساعت بعد آپلود خواهم کرد.

سلام مهدي جان، چطوري دوست قديمي؟

اول از همه ازت تشكر ميكنم كه باعث شدي من توو فروم پرسپليس فعاليت كنم، چون قبلش ثبت نام كرده بودم :d ولي فعال نبودم تا اينكه با كارهاي استاد گرانقدر آشنا شدم و اينجا پاگير...

دوم اينكه من آماده كمك هستم...

و سوم، خوشحالم كه دوباره اينجا فعال شدي.

راستي از ايچي چه خبر؟ مطمئنم شرايطت فوق*العاده است، اگر بتوني تاپيك ايچي رو اينجا راه*اندازي كني خيليا دعات ميكنن...
                نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                  سلام و درود به همه دوستان

برای امشب eurusd=sell gbpusd=sell usdchf=buy AUDUSD=SELL پس از بررسی و پیدا کردن موقعیت مناسب ورود میتوانیم وارد بشیم

موفق باشید
                  جناب يزدي aud به نظر داره كف ميزه در اين صورت باز هم sell ؟

ممنون ميشم اينو برام توضيج بديد..
                  بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• دوستان ميشه اين مورد رو مورد بررسي قرار بديد و بفرماييد چيكار بايد ميكرديم..سل يا باي؟

ویرایش توسط amirreza6790 : https://www.traderha.com/member/5546-amirreza6790 در ساعت 08-07-2012, 08:15 PM

نظر

• nzd usd...................buy

ورود به معامله با منطق انسانی
                      خروج
                      از معامله با احساس ماشینی
                      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام به همه . امشب شب خوبیه . فکر کنم اینها تو کف هستند و بای دارند : aud/usd- nzd/usd - usd/cad-
                        اینها هم سل دارند : eur/usd - usd/jpy - eur/aud

کندل خوب دید سوار شید .
                        مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                          سلام به همه . امشب شب خوبیه . فکر کنم اینها تو کف هستند و بای دارند : aud/usd- nzd/usd - usd/cad-
                          اینها هم سل دارند : eur/usd - usd/jpy - eur/aud

کندل خوب دید سوار شید .
                          درود
                          جناب بالکوفسکی gbp/usd چی؟ فکر کنم سل خوبی داشته باشه
                          و آیا اوایل شب زمان خوبی برای پوزیشن هست؟ نباید تا ساعات آخر شب صبر کنیم؟
                          ممنون

نظر

• Nzd/cad هم همین حالت رو داره. تمام روز ریخته و به نظرم رو پیوت کف ساخته.

نظر

• شاهین فکر کنم پوند الان توی پول بکه و بشه سل کرد . میتونی وقتی شک داری تا آخر شب صبر کنی .
                              مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                                شاهین فکر کنم پوند الان توی پول بکه و بشه سل کرد . میتونی وقتی شک داری تا آخر شب صبر کنی .

وقتی پول بک داریم sl را قبل پیوت قبل میذاریم یا قبل از پیوتی که تازه تشکیل شده؟
                                و در مورد sl ، چقدر باید قبل پیوت بذاریم؟ همون 10+اسپرد ؟ چون وقتی 10+اسپرد میذارم معمولا R/R نامعقولی میده!

نظر

پردازش ...
                                X