اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• درود بر همگی

با اجازه آقا سعید

امیدوارم منو بدلیل ینکه زودتر از شما این پست رو زدم ببخشید....من فقط دارم درس پس میدم و بس

شاید خود منم بدام میافتادم اما....

به 3 دلیل شاید صبر میکردم تا سقف دوم شکل بگیره و بعد وارد معامله میشدم:

1- قدرت بالای صعود که از روی کندل های قبل از پایان سسشن لندن میشد درک کرد.

2- درسته که قیمت به سقف قبلی که در همین روز زده شده در ساعت 18:30 رسیده و یه شوتینگ زیبا ایجاد شده، اما علاوه بر دلیل شماره 1 یک دلیل زیبای دیگه هم هست --->
    پیوت R1 و ترکیبش با خط روند معمولی در ناحیه مربع سبز رنگ.

اینم واسه بعدش....واکنش به پیوت و خط روند

و اینم واسه روز بعدش که تقریبا مشابه روز 16 جولای هستش

Think / Act / Enjoy

نظر

• ممنون از لطفتون..ولي باور بفرماييد من بودم بدونه پيوت تو اون موقعيت سل رو انتخاب ميكردم..مگر اينكه تسلط كافي به استراتژي داشته بودم..
      بازم ممنون دوسته خوبم.
      بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
        توضيح بديد ممنون ميشم..
        سلام برشما
        من و بقیه دوستان مثل شما در این روش یک اموتور بیش نیستیم (البته دوستان ببخشید جمع بستم چون این یک حقیقته که البته من خودم از همه شما آماتور ترم)
        طبق صحبت های آقا سعید که در پستهای قبلی داشتند و فرموده اند که 90 % مواقع ما به سود میرسیم و 10% به ضرر که شما همون 10% رو با شکل به تصویر کشیدید که این نهایت دقت شما رو میرسونه.

در ادامه آقای بارسولونا خیلی زیبا تشریح کردند بقیه جزایات رو که دسش درد نکنه.
        که چه زیبا میشه وقتی که این روش شبانه رو با مسائل دیگر اتقام کنیم که البته هر کس سلیقه کار کردنش متفاوت است .
        شاید بیس اصلی این روش پیدا کردن آخرین قله و دره باشه ولی آیا این قله و دره آخرین زیک زاک حرکت امروز میباشد شاید بله....... و شاید نه........که با کمک بقیه دوستان میخواییم به همین نتیجه برسیم.

قرررررربانتون.

نظر

• ممنون از شما..به نظر بنده هنوز اين استراتژي براي ما كامل نشده همونطور كه جناب يزدي فرمودن خيلي نكته و ريزه كاري داره و هنوز ابزار هايي كه با اين استراتژي كار ميكنن تدريس نكردند كه انشاا... با گذشته زمان كه ايشان تمامي نكات رو درس دادن و همگي ياد گرفتيم , اميدوارم همچين موردي كه من داخل شكل مشخص كردم اون موقع برامون خنده دار باشه..
          بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• ولي يه نكته ايي منو توجيح تر ميكنه ..اينكه جناب يزدي فرمودند كه بعضي اوقات كف يا سقف خيلي زودتر زده ميشه..با توجه به اينكه در آخرين كف سشن لندن پايان يافته... ميشه به اين اميد داشت تا فردا صبح بازار در فاز اصلاحي كف سشن لندن ميمونه...اميدوارم دليلش همين باشه!!؟؟؟!!

مثل همين الانه e/j كه كف سشن لندن زده شده..اگه استدلاله من بر توضيحاته جناب يزدي درست باشه..تا فردا صبح بايد اميد صعود رو داشته باشيم..
            ویرایش توسط amirreza6790 : https://www.traderha.com/member/5546-amirreza6790 در ساعت 08-08-2012, 06:03 PM

نظر

• سلام و درود بر امیر رضا و دیگر دوستان

با تشکر از دوست خوبم طاها جان و توضیحات کامل و مبسوطی که داشتند ابتدا همانطور که میدونید این روش هنوز کامل نشده و فعلا" گفتیم که دوستان با تمرین و ممارست چشکشون عادت کنه تا بعدا" ابزار های مناسب را معرفی کنیم .

اما در پاسخ سوال شما نظرتان را به چند نکته جلب میکنم اول اینکه گفتیم ابتدا سقف و یا کف مورد نطر را شناسایی میکنیم که معمولا" پایان سشن لندن اتفاق میافتد اما نه همیشه بعد از شناسایی آن در پولبک بعدی چنانچه سقف . یا کف بالاتر نزد وارد میشویم همانطور که در تصویر شماره 1 زیر مشاهده میکنید نمودار مرتب داره سقف و کف بالاتر میزنه پس دلیلی برای گرفتن چنین پوزیشنی برای ما وجود ندارد .

دوم اینکه در پست قبل گفتیم برای اینکه بتونیم اشباع شدن زیگ را متوجه بشیم هر یک پایه زیگ تایم 15 باید حداقل 3 پایه و گاهی 5 پایه و گاهی 7 پایه داشته باشه که بعدا" در مورد اینکه چه زمانهایی باید تعداد بالاو چه زمانهایی تعداد کم داشته باشه بیشتر توضیح خواهیم داد . پس اگر به تصاویر زیر دقت کنید میبینید که در تایم شبانه ما زیگ ما به حد اشباع نرسیده که سقف ماژوری را برای ما به ثبت برسونه در اینجور مواقع از گرفتن این چوزیشنها خودداری میکنیم . گر چه در چایان شب با ورود مینوری هم 15 پیپ سود در بر داشته . اما هدف ضرر نکردن سود همیشه هست

نوشته های داخل تصویر را اصلاح میکنم تصویر شماره مربوط به تایم 15 دقیقه است و تصویر شماره 2 مربوط به تایم 5 دقیقه

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

موفق باشید
              ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 08-08-2012, 06:38 PM
              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• به نظرم امشب همه یورو ها میتونه کف بسازه و خرید بده .
                Eur/usd - eur/jpy - eur/aud - eur/gbp
                مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                  به نظرم امشب همه یورو ها میتونه کف بسازه و خرید بده .
                  Eur/usd - eur/jpy - eur/aud - eur/gbp
                  آقا مسعود سلام
                  یه نظرمیاد زودتر از بسته شدن لندن صعودی شده به نظرت اگر پولبک نده ریسک به ریواردش بالا نمیره؟
                  آیا اگر تا یک ساعت دیگه 50پیپ بالا بره امشب سلره یا بایر؟ چون وسط ترند است
                  با تشکر
                  WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                  account demo

نظر

• درود بر همگی رفقا

ممنونم بابت این راهنمایی زیبا و نکته خوشمزه سعید باصفا

به نظر من:

Gbpusd
                    ausdusd
                    nzdusd

و

usdchf

مستعد نزول برای فاز شبکاری هستش....

تا نظر سعید جان چی باشه....
                    Think / Act / Enjoy

نظر

• فكر ميكنم امشب از اون شباي خوب و پرپيپ باشه، به اميد موفقيت همه دوستان و خودم

تا الان

GBP/USD

AUD/USD

EUR/USD

USD/CHF

و

USD/CAD

دارن چشمك اوليه را ميزنن، ببينيم چه ميشه كرد
                      نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                        آقا مسعود سلام
                        یه نظرمیاد زودتر از بسته شدن لندن صعودی شده به نظرت اگر پولبک نده ریسک به ریواردش بالا نمیره؟
                        آیا اگر تا یک ساعت دیگه 50پیپ بالا بره امشب سلره یا بایر؟ چون وسط ترند است
                        با تشکر
                        يورو ين فك نكنم زياد دير شده باشه..

نظر

• سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی و تشکر ویژه از جناب یزدی عزیز بابت به اشتراک گذاشتن استراتژی و مهمتر از اون تجربه خودشون
                          با توجه به حرکتی که امروز پوند نسبت دیگر ارزها نشون داد از محل منطقه prz مقاومت پیوت و کاماریلا h4 بهترین موقعیت برای گرفتن پوزیشن سل رو داد . (با توجه به ساعات پایانی سشن لندن)
                          البته پریروز هم پوند یه 60 پیپی با توجه به این سیستم نشون داد.
                          هر چند انتظار میره تا ساعت 21:30 در همین منطقه نوسان داشته باشه
                          ممنون و تشکر

نظر

• سلام به همه دوستان نظرتون در مورد یرو و پند چیه البته جفتش به دلار.

نظر

• خرید دلار کانادا. ببینم امشب چی میشه. دوستان نظرشون چیه؟

ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

• سلام . آقا شهاب چرا فروش ؟ مگه نزدیکه به کف نیست و یه روند نزولی داشته ؟!؟!؟

نظر

پردازش ...
                                X