اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

درود و صبح بخیر به سعیدجان و همگی رفقا

تازه از سر کار اومدم با یه دنیا شادی و خوشحالی....دیروز رفتم بازار یه تور گنده گرفتم و اومدم واسه امشب پهنش کردم و هر چی تو بازار بود صید کردم.....

رفقای گلم چون دیشب خیلی معامله باز کرده بودم لطفا عذر منو برای گذاشتن تمام تصاویر بپذیرید، البته برم بخوابم و برگردم تصاویر رو هم میزارم.

فعلا لیست معاملات رو میزارم که شارژ بشیم همه با هم...

ابتدا معاملات خرید:

NZDUSD = 38 pips با تریلینگ تا این سود رسید

AUDUSD = 20 pips تی پی فعال شد

EURUSD = 10 pips

GBPUSD = 8 pips

و معاملات فروش:

USDCAD = 9 pips

USDCHF = 6 pips

و اما معملات ضرر شده(در پایان ساعت مجاز در ضرر بستم):

EURAUD - BUY = -28 pips

GBPJPY - BUY = -7 pips

EURGBP - BUY = - 0.5 pip

البته قابل ذکره معاملاتی که در ضرر بستم و اونهایی که با سود پیپ پایین بستم به دلیل دیر باز کردن معامله می باشد، چون اکثرا و یا همشون میتونم بگم بالای 18 پیپ داشتن.

برقرار و پایدار باشید
    Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
      usd / cad .................sell
      درسته که بین ارزهای مناسب قرار نداره ولی شرایط ایده عالی برای ورود داره .
      en : 1.0075
      sl : 1.0087

نتیجه 15 پیپ سود

ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

درود سعید جان
        روزت بخیر

سعید جان یک دنیا تشکر واسه این نکته خوشمزه....

فقط این خط دوم نوشته بالایی (نکته متوجه نشدم چی نوشته...؟!؟

بزار بگم ببینم از روی شکل درست متوجه شدم یا نه...

زمانی که میخواهیم در m15 معامله ای بر اساس زاگ شروع کنیم وقتی هنوز در m30 زاگی تشکیل نشده این بر اعتبار زاگ تشکیل شده در m15 میافزاید....!!!

چقدر زاگ نوشتم....!!!

اگر درست فهمیدم لطفا بگو رفیق باصفا.....
        Think / Act / Enjoy

نظر

سلام به همه . منم دیشب خوب گرفتم . )

سعید عزیز منم چیزی نفهمیدم . فکر کنم موقع تایپ کردن چپ گرد بوده کیبوردت و جای جملات عوض شده .

این استراتژی یکی از ساده ترین و بهترین سیستمهای ترید هست . هر هفته میشه کلی سود بی زحمت ازش در اورد .

سعید عزیز ممنون به خاطر زحماتت .
          مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

با سپاس فراوان از آقای یزدی گرامی،

این سیستم مبنایی درست داره. من در همون تاپیک بهینه سازی پیپو به این مسئله که کدوم سشن بیشترین نوسان رو داره و بیشترین پول توش رد و بدل میشه رو بهش علاقه مند شدم و این نتیجه رسیدم که لندن هست. این صفحه رو بخونید:

http://www.babypips.com/school/london-session.html

این قسمت بسیار حائز اهمیت هست:

Trends can sometimes reverse at the end of the London session, as European traders may decide to lock in profits.

Read more: http://www.babypips.com/school/londo...#ixzz22U2BXUqN

دقیقاً همون چیزی که یزدی عزیز گفته و این سیستم رو بر مبنای اون طراحی کرده.

انشالله بیشتر روی این سیستم هوشمندانه کار کنیم.

نظر

درود بر سعید باصفا

و
              تشکر از رفیق خوبمون goldanalyst

اینو ترجمشو میزارم بلکه دوستانی که انگلیسی قوی نیستن بدردشون بخوره....

Here are some neat facts about European session:

برخی حقایق در مورد سسشن اروپایی:

• Because the London session crosses with the two other major trading sessions--and with London being such a key financial center--a large chunk of forex transactions take place during this time. This leads to high liquidity and potentially lower transaction costs, i.e., lower pip spreads.

بدلیل اینکه سسشن لندن با دو سسشن مهم دیگر همزمانی(overlap) دارد - و با بودن لندن به عنوان مرکز مالی کلیدی - مقادیر بزرگی از جابجایی ها در این زمان اتفاق می افتد. این اتفاقات منجر به نقدینگی بالا و پتانسیل بالا در هزینه های جابجایی کمتر می شود.( اسپرد پایین تر)

Due to the large amount of transactions that take place, the London trading session is normally the most volatile session.

بدلیل مقادیر بالای جابجایی هایی که اتفاق می افتد، سسشن معاملاتی لندن معمولا(بطور طبیعی) نوسانی ترین سسشن می باشد.

Most trends begin during the London session, and they typically will continue until the beginning of the New York session.

اغلب روندها در طول سسشن لندن شروع می شود، و نوعا تا شروع سسشن نیویورک ادامه خواهد داشت

• Volatility tends to die down in the middle of the session, as traders often go off to eat lunch before waiting for the New York trading period to begin.

نوسانات تمایل به زوال یافتن در نیمه سسشن دارد، در حالیکه معامله گران دست از معاملات کشیده و به صرف نهار میروند قبل از اینکه منتظر شروع دوره معاملاتی نیویورک بمانند.

Trends can sometimes reverse at the end of the London session, as European traders may decide to lock in profits.

برخی زمانها روندها می توانند در پایان سسشن لندن عکش شوند، آنچنان که معامله گران اروپایی شاید تصمیم به حفظ سودهای خود کنند(

همان اصلاحی یا خودمونی بگیم نقد شدن معاملات در طول روند سسشن لندن
              )

برقرار و پایدار باشید

ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 08-03-2012, 10:03 PM
              Think / Act / Enjoy

نظر

درود،

آیا اندیکاتوری هست که کندل های آغاز و پایان یک سشن را با خط روی چارت ترسیم کند؟!

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                  با سلام و درود به دوستان با وفا

نکته آموزشی

[IMG][/IMG]

موفق باشید
                  سلام خدمت دوستان

ببخشید که نوشته ها جابجاست

خیلی ساده بیان کنم هر زیگ در تایم بالاتر تشکیل میشه از چند زیگ در تایم فریم کوچکتر مثلا" ما چون در تایم 15 مین اقدام به گرفتن پوزیشن میکنیم حتما" باید چند زیگ زاگ تشکیل بشه تا یک بازوی زیگ در تایم 30 دقیقه ایجاد گردد پس اگر ما در ابتدای زیگ تایم 15 وارد بشیم میتونیم خروجی خود را بر اساس ایجاد زیگ تایم 30 مین قرار دهیم .

نکته : تا زمانی که زیگ زاگ به حد اشباع صعود و یا نزول خود نرسد از ابتدا شروع تا اشباع با نمودار حرکت میکند برای اینکه حد اشباع را بتونیم تخمین بزنیم میتوانیم از نسبتهای فیبو ناچی استفاده نماییم
                  موفق باشید
                  آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                  گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                  آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                  پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                  پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                  پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

آره باصفا

i-session
                    Think / Act / Enjoy

نظر

لینکتان کار نمی کند گرامی.

نظر

دوباره گذاشتم.....

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...Sessions-1.rar
                        Think / Act / Enjoy

نظر

سپاس فراوان گرامی.

در بخش تنظیمات، بر اساس کدام ساعت تنظیم شده است که مثلاً تایم آسیا از 1 است تا 10؟...به وقت تهران است؟

با احترام

نظر

درود با صفا

تا اونجایی که من خودم با این سواد کمم دستم اومد بر اساس ساعت خود پلتفرم بروکره

باز بیشتر دقت کن
                            Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                              فقط او باقیست
                              سلام.
                              ممنونم از آقای یزدی بابت به اشتراگزاری سیستم شخصیشون.

من هم یک نکته ای بگم شاید کمک بکنه.

به جرات میتونم بگم در 80% مواقع در لحظه اتمام بازار نیویورک که حدود ساعت 2 میشه و تعیین پیوت روزانه و مقاومت هاش و حمایت هاش برای روز بعد، بازار در ساعات شبانه به وقت ما که پول زیادی در گردش نیست به سمت پیوت مرکزی روزانه جذب میشه.

میتونید با اندیکیتور َAuto-Pivot Plotter بررسی کنید.
                              سلام امیر جان . صحبتتون کاملا درسته . من هم تست کردم به همین نتیجه رسیدم . اما سوال اینه که چطور عملیش کنیم. یعنی مثلا ساعت 8-11 شب میخوای پوز بگیری . چطور پیوت مرکزی فردا را بدونیم کجا قراره رسم بشه که بر اساسش تصمیم بگیریم .

نظر

نوشته اصلی توسط خیر خواه نمایش پست ها
                                سلام امیر جان . صحبتتون کاملا درسته . من هم تست کردم به همین نتیجه رسیدم . اما سوال اینه که چطور عملیش کنیم. یعنی مثلا ساعت 8-11 شب میخوای پوز بگیری . چطور پیوت مرکزی فردا را بدونیم کجا قراره رسم بشه که بر اساسش تصمیم بگیریم .
                                سلام و درود

در بازار های روند دار در 90% مواقع پوزیشن های شبانه مسیرشون به سمت پیوت مرکزی روزانه روز بعد قرار میگره و اکثر مواقع هم تا قبل از ساعت 12 ظهر موفق به تاچ آن میشود و اگر در اقل مواقع در مسیر خلاف آن حرکت میکند که در برگشت عصرانه موفق به دیدن آن میشود

موفق باشید
                                آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                                گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                                آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                                پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                                پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                                پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

پردازش ...
                                X