اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ماندگار باصفا

منم میخواستم همینو با همین شرایط بزارم

ممنون بایت همکاریت...
    Think / Act / Enjoy

نظر

• eur / aud .................sell
      sl : 15 pips
      tp : 18 pips
      spread : 4 pips

ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• اونايي كه

EUR/JPY

EUR/USD

سل زدن، نوش جونشون، منم اندر خم USD/CAD موندم
        نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
            استاپ لس فعال شد

سلام
            آقای ماندگار عزیز
            شرمنده انتقاد میکنم شما استاد بنده هستید فقط علت اینکه استاپ خوردید اینه که شما بنظر من یخورده زود وارد شدید چون فشار فروش خیلی زیاد بود باید کمی محتاط تر عمل میکردید من همین ارز رو buy داشتم وخدارو شکر با سود بسته شد. حق یارتان
            فاصله بین مشکل و حل ان یک زانو زدن است. نه در برابر مشکل بلکه در برابر خدا
            YAHOO ID :SIGNAL.GOLDEN

نظر

• رفقای گلم

نتیجه امشب:

Eurjpy - sell

2 position - هر 2 تی پی 10 پیپی خورد

gbpusd - sell

دستی روی سود بسته شد

audusd - sell

دستی روی سود بسته شد

usdcad - buy

دستی روی سود بسته شد

دلیل اینکه 3 معامله را دستی روی سود بستم، رسیدن به حد نصاب سود امشبم بود(طمع کردن ممنوع...!!!)

برقرار و پایدار باشید
              Think / Act / Enjoy

نظر

• آفرين جناب بارسلونا تبريك..
                بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• usd jpy

با سلام
                  usd jpy 78.69 sell زدم78.55 tp خورد فقط عکس یادم رفت بگیرم شرمنده

نظر

• درود و صبح همگی دوستان بخیر و خوشی

سطوح ماژور و مینور بسیار بسیار بسیار............بسیار در این سیستم مهم می باشند.

حتما روی این سطوح تمرین کنید.

مقدادر حرکت های دیشب رو به پیپ می نویسم تا ببینید چقدر بازار شبانه زیبا روی ماژور حرکت و اصلاح می کند.

EURUSD = 64

GBPUSD = 81

AUDUSD = 71

NZDUSD = 73

USDCAD = 15

USDCHF = 47

USDJPY = 21

EURJPY = 55

EURGBP = 18

EURAUD = 33

رفقا دقت کنید این مقادیر حرکتاصلاحی از روی سطوح ماژوری می باشد و ما بدنبال فرصتهای ورود در بهترین حالت می باشیم (ماژوری یا مینوری).

برقرار و پایدار باشید

تمرینات مینور و ماژور
                    Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط djrezafx نمایش پست ها
                      سلام
                      آقای ماندگار عزیز
                      شرمنده انتقاد میکنم شما استاد بنده هستید فقط علت اینکه استاپ خوردید اینه که شما بنظر من یخورده زود وارد شدید چون فشار فروش خیلی زیاد بود باید کمی محتاط تر عمل میکردید من همین ارز رو buy داشتم وخدارو شکر با سود بسته شد. حق یارتان

عزيز درست ميفرماييد در مورد معامله بنده .
                      احتياط من اين هست كه چون هنوز به سيستم مسلط نشدم ، در دمو تريد كردم ، و چون معاملات شبانه هست 0.1 درصد حسابم را ريسك ميكنم .
                      لطفا اگه راه كارهاي ديگه اي براي احتياط بيشتر هست بفرماييد .
                      با تشكر

ورود به معامله با منطق انسانی
                      خروج
                      از معامله با احساس ماشینی
                      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام به همگی دیشب بلاخره پزیشنی گرفتیم و بعد از ساعت ها .

نظر

• نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها

عزيز درست ميفرماييد در مورد معامله بنده .
                          احتياط من اين هست كه چون هنوز به سيستم مسلط نشدم ، در دمو تريد كردم ، و چون معاملات شبانه هست 0.1 درصد حسابم را ريسك ميكنم .
                          لطفا اگه راه كارهاي ديگه اي براي احتياط بيشتر هست بفرماييد .
                          با تشكر

سلام
                          این سیستم نقطه ورود وخروجش احتیاط میطلبه مدیریت سرمایه که قضیش جداست .سود در این سیستم به شرط اینه که بهترین نقطه ورود رو انتخاب کنی و بهترین نقطه خروج رو. موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط mda7 نمایش پست ها
                            ممنونم از ابراز محبتتون
                            من یک کار کوچیک دیگه انجام دادم و یک فیال اکسل برای بکتست گیری نوشتم.
                            دوستان اگر لطف کنند و هر کسی فقط یک جفت ارز رو بر عهده بگیره و به دقت اطلاعات رو وارد کنه بعد همه رو به من بدبد ممنون میشم.
                            فایل به این صورت هست که در ستون type*نوع اوردر سل با حرف s و اوردر بای با حرف b باید مشخص بشن و بین ساعات 20-22 بدترین شرایط ورود رو وارد میکنید و همینطور مابین ساعات 7-8 صبح که وقت بسته شدن پوزیشن هست باز بدترین نقطه خروج رو وارد میکنید.

بعدش با من
                            البته در نظر دارم فقط برای کسانی مدیریت بنویسم که توی کار همکاری کردند و با عرض معذرت نه برای همه.

ارادتمند همگی

این لینک فایل اکسل

این هم برای پست 112 که فرموده بودند لینک کار نمیکنه
                            نمونه بک تست یورو دلار رو هم گذاشتم از فایل دقیقا مشخص هست که چه کاری انجام شده اگر قبل از اینکه به روز بعد ساعت 7-8 صبح برسیم پوزیشن استاپ خورد در ستون closed عدد استاپ و برای تی پی هم به همین صورت عمل خواهیم نمود.

http://http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...htBackTest.rar
                            بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
                            تو نمی توانی ... !
                            ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

• توضيح بديد ممنون ميشم..

ویرایش توسط amirreza6790 : https://www.traderha.com/member/5546-amirreza6790 در ساعت 08-08-2012, 02:22 PM
                              بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• با تاخیر چند ساعته به علت دردسترس نبودن اینترنت:

جناب usd/cad بعد از کلی مجادله مرحمت فرمودند و حد سود مارو زدن، 12 پیپ...
                                نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

پردازش ...
                                X