اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با 15 تا خروح کردیم!

فایل های پیوست شده
    بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• نوشته اصلی توسط aminaran نمایش پست ها
      این اندیکاتور را قبلا دوستان گذاشته بودند .....سشن آسیا واروپا را به شما نشان میده .....تنظیم ساعتها یادتون نره
      تنظیم ها باید به وقت ما باشه http://

نظر

• سلام شب همگی دوستان بخیر،

سعید جان ممنونم از راهنمایی ها تذکر بجای شما.

amirreza6790 ممنون از موقعیتی که قرار دادید.

ocean دوست گرامی برداشت من از پایان سشن لندن یک محدوده زمانی است که بازار نشان از خستگی و رکود و برگشت یا اصلاح دارد.

دوستانی که پوزیشن هایی را گرفته اند که به ضرر انجامیده است. قابل توجه دوست گرامی hm1353

اول اینکه لطفا در حساب دمو پوزیشن بگیرید تا با شرایط بازار در این ساعات و سیستم آشنا بشید.

دوم اینکه قوانینی برای خود بگذارید و تا آن شرایط اتفاق نیفتاده وارد معامله نشوید.

مثلا 1 میزان حرکت ارز مربوطه 2 اشباع زیگ 3 واگرایی 4 سگینال آر اس آی 5 ثبت زیگ ورود بعد از زیگ اول

اینها مثال هستند شما خودتان قوانینی برای خود بگذارید.

سوم اینکه نکاتی را که استاد یزدی گفته اند را مرور کنید.

این موقعیت را دیشب گرفتم به نکات در عکس توجه کنید موقعیت ورود فلش قرمز است که من کمی دیر وارد شدم.

موفق باشید

ویرایش توسط میلان کوندرا : https://www.traderha.com/member/3455-میلان-کوندرا در ساعت 10-24-2012, 10:20 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hm1353 نمایش پست ها
          اما اگر مشارکت کمتری دیده می شود تنها به دلیل این است که که از مطالب شما به عنوان درس استفاده می کنم و شاید به دلیل بضاعت کم ، سکوت را به هدر دادن انرژی تاپیک ترجیح می دهم و در چند مورد از نحوه پاسخ دادن ها فهمیدم که سطح تاپیک در حدیست که شاید بهتر باشد فعلا شنونده باشم و از تجربیات شما استفاده کنیم
          و چون به دلیل عدم اشراف به استراتژ ضررهایی هم متحمل شدم ترجیح می دهم که از مطالب شما استفاده کنم و فکر می کنم که باقی دوستان هم چنین نظری دارند
          ولی خواهشم می کنم که شما و آقای یزدی و طاهای مهربان و بالکفسکی و ......... همچنان ما را راهنمایی کنید
          من هم سعی می کنم که از امشب موقعیت های خودم رو فقط جهت اشکالگیری شما عزیزان قرار دهم تا بدانید که مطالب شما خواننده و خواهان زیادی دارد
          موفق باشید
          با نظر دوست خوبم کاملا موافقم.........
          ولی اساتید و دوستان در اینجا انقدر مهربان و بزرگوارند که حتی به ما مبتدی ها هم میدون فراوون میدن

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
            سلام و درود

در بازار های روند دار در 90% مواقع پوزیشن های شبانه مسیرشون به سمت پیوت مرکزی روزانه روز بعد قرار میگره و اکثر مواقع هم تا قبل از ساعت 12 ظهر موفق به تاچ آن میشود و اگر در اقل مواقع در مسیر خلاف آن حرکت میکند که در برگشت عصرانه موفق به دیدن آن میشود

موفق باشید

سلام لطفا توضیح دهید
            1-پیوت مرکزی را چطور باید تشخیص دهیم ؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
              سلام لطفا توضیح دهید
              1-پیوت مرکزی را چطور باید تشخیص دهیم ؟

ممنون
              سلام و درود

استفاده از اندیکاتور پیوت کاستوم و یا یک اندیکاتور دیگر تمام پیوتها را نشون میده
              در غیر اینصورت زودتر از زمان بخواهید به دست آورید نقطه های روزانه را با لوی روزانه جمع کنید قبل از بسته شدن بازار تقسیم بر 2 نمایید
              اگر بعداز بسته شدن بازار باشد کلوز را هم جمع کنید تقسیم بر 3 کنید .

دوستان امشب میتونید موقعیت های زیادی تو بازار بگیرید از دست ندهید .
              یورو دلار - ین یورو - یورو آزی -آزی دلار و ........

موفق باشید
              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• salam doostan, ye soal dashtam aya mishavad fenglish nevesht ya faghat farsi?payan bazare london che saati dar tehran mishavad? ba tashakor

نظر

• چرا کسی دیگه در این تاپیک مطلبی ارایه نمیده؟
                  از کسانی که با این روش دارند واقعا سود میکنند انتظار میره حداقل برای روشن ماندن چراغ اتاقی که ازش استفاده کردند و دارند بهره میبرند مطلب ارایه بدند لذا از این دسته از عزیزان تقاضا دارم اجازه ندهند چراغ این تاپیک خاموش بشه

نظر

• دوست گرامي mohsen57
                    درود بر شما

لطفا فقط به زبان فارسي نگارش فرماييد
                    با توجه به گذشتن از تاريخ 28 اكتبر و برابري ساعت لندن با گرينويچ شروع بازار لندن به وقت تهران 10:30 صبح و پايان آن 18:30 مي باشد.

برقرار و پايدار باشيد
                    ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 10-29-2012, 04:29 AM
                    Think / Act / Enjoy

نظر

• اقا چرا این تاپیک فعال نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نکنه این استراتژی در طولانی مدت جواب نداده ؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
                        اقا چرا این تاپیک فعال نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نکنه این استراتژی در طولانی مدت جواب نداده ؟؟؟؟؟؟؟
                        سلام و درود

Ocen عزیز چرا این استراتژی جواب داده همانطور که در طول تاپیک نمونه هایی که دوستان زحمت کشیدن و گذاشتن میتونید مشاهده کنید
                        روز پنجشنبه که خود من چند تا جفت ارزو عنوان کردم و روز جمعه ها که اصلا" پوزیشن نمیگیریم . امروز هم به خاطر تعطیلی آمریکا بازار
                        روند مشخصی نداشت .
                        اما به هر حال دوستانی هم که این استراتژی را فرا گرفتن مشعول سود گیری از بازار هستن و فرصت تصویر قرار دادن ندارن به هر حال
                        هر کسی میتونه خودش یک چراغ روشن برای هر تاپیکی باشه . شما هم اگر با این استراتژی آشنا شدی میتونی موقعیتهاتون را در
                        تاپیک قرار بدی تا هم اشکالات خود شما بر طرف بشه و هم اینکه دوستان هم تشویق میشن .

موفق باشی
                        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• ا سلام خدمت آقای shyazdi مدیر بخش تحلیل اعضا...
                          من به تازگی در سایت ثبت نام کردم لطفا راهنمایی بفرمایید چه جوری در بخش تحلیل اعضا عضو بشمو تحلیل بذارم... عکس ها رو چه جوری بزرگ کنم و....
                          با تشکر از وقتی که میذارید..
                          https://t.me/peymanhajati

نظر

• نوشته اصلی توسط jupiter نمایش پست ها
                            ا سلام خدمت آقای shyazdi مدیر بخش تحلیل اعضا...
                            من به تازگی در سایت ثبت نام کردم لطفا راهنمایی بفرمایید چه جوری در بخش تحلیل اعضا عضو بشمو تحلیل بذارم... عکس ها رو چه جوری بزرگ کنم و....
                            سلام دوست خوبم ببخشید من جواب میدم...
                            حتما باید 30 تا پست بذاری تا وارد بخش اعضا بشی

نظر

• نوشته اصلی توسط jupiter نمایش پست ها
                              ا سلام خدمت آقای shyazdi مدیر بخش تحلیل اعضا...
                              سلام و درود

ضمن خوش آمد گویی و حضورتون در سایت ابتدا برای قرار دادن تحلیل های خود میتوانید از آدرس زیر استفاده نمایید و در بخش تحلیل های تمرینی
                              برای خودتان تاپیکی ایجاد نمایید .
                              تحلیل های تمرینی اعضا

و پس از آن از آدرس زیر جهت آپلود تصاویر استفاده نمایید فقط توجه داشته باشید بعد از آپلود گزینه سوم یعنی آدرس انجمن را در تاپیک استفاده نمایید
                              تا تصاویر بزرگ و شفاف گردد.
                              PCM File Upload

موفق باشید

نظر

• استا

لطفا اساتید نظرشون رو در مورد این موقعیت بگن
                                بیشتر دوست دارم ایرادات کار برام بگید

http://

]

نظر

پردازش ...
                                X