اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پروژه اسپی ناس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

آموزشی - Edu

سلام و روز همه دوستان به خیر و خوشی ، بعد از چند روز وقفه می خواهیم در مورد تمپلیت شماره 2 صحبت کنیم ، این سیستم هم برای خودشون سیستم قوی هست ولی به نظرم به تنهایی زیاد خوب نیست ، کلیت و ماهی سیستم و نحوه شناسایی به این شکل هست :
    به تایم 1 ساعته رفته در صورتی که قیمت مووینگ زرد رنگ را شکست ، منتظر کندل بعد میمونیم در نظر میگیریم به دنبال معامله فروش هستیم ، به اندیکاتور بیل ویلیامز نگاه می کنیم در صورتی که خطوط قرمز رنگ بود یک اوردر سل استاپ در 5 پیپ انتهای کندلی که موینگ را شکسته است میزاریم و منتظر میمانیم ، و در مورد معامله بای برعکس !
    فقط همین ها رو یاد بگیرید که اصل کار چه جوری هست ، ریزه کاری ها در هنگام جور کردن همه این ها با هم گفته میشه !
    فکر نکنید به همین سادگی هست ، به عکس ها دقت کنید ، خوب نگاه کنید و ریز بشید تا متوجه بشید .

عکس معامله سل :

عکس معامله بای :

Espiinas@Yahoo.Com

نظر

باسلام خدمت دوست عزیزمون و تشکر بابت زحمت های شما و همچنین ارزوی موفقیت و دعا رفع گرفتاری برای شما دارم
      بیصبرانه ادامه اموزشهاتون هستم فقط یه خواهش دارم که این تاپیک را تا اخرش ادامه بدی مثل خیلی از افراد دیگه نباشید که یه تاپیک را نصفه نیمه رهها می کنند
      جناب اسپیناس
      امکانش هست نقاط خروج ایت تمپلیت را هم زحمتشا بکشید
      ممنون میشم
      (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

دوستان خدمت شما بگم ، ریزه کاری ها همه آموزش داده میشه برای همه چی برنامه هست ، خیالتون راحت ، شما فقط سعی کنید که همین مطالب خوب یاد بگیرید و درک کنید ، هرچند براتون ساده و پیش پا افتاده هست ، ارادت .
        Espiinas@Yahoo.Com

نظر

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
          باسلام خدمت دوست عزیزمون و تشکر بابت زحمت های شما و همچنین ارزوی موفقیت و دعا رفع گرفتاری برای شما دارم
          بیصبرانه ادامه اموزشهاتون هستم فقط یه خواهش دارم که این تاپیک را تا اخرش ادامه بدی مثل خیلی از افراد دیگه نباشید که یه تاپیک را نصفه نیمه رهها می کنند
          جناب اسپیناس
          امکانش هست نقاط خروج ایت تمپلیت را هم زحمتشا بکشید
          ممنون میشم
          مرسی و ممنوون ، حتما ، من اینجا رو به هیچ وجه رها نخواهم کرد و همه چی رو مو به مو میگم ، نقاط ورود و خروج این تمپلیت ها رو حقیقا دلیل دارم نمی گم ، چون خود این ها سیستم های قوی هستند ، و دوستان میرن و می خواهند بشینن روش معامله کنند ، و دردسر میشه برای خودشون ، نقاط ورود ما جور دیگری هست و اگر بد بود و جواب نداد ورود و خروج های اصلی میریم سراغ این ها ، دوستون دارم ، مخلص همه شماها .
          Espiinas@Yahoo.Com

نظر

آموزشی - Edu

سلام ، دررررررررررررررررررررررررررررروووووووووووووووووووو ووووووووود به همه دوستان و عزیزان ، آقا دارم وارد فازهای بهتر میشم و از این فازهای کسل کننده میریم بیرون ، میرم سراغ تمپلیت سوم که سیستم جناب مشهوری نژاد هست ، من فقط چند تا توضیح بدهم ، من فقط می خواهم در مورد ایت تمپلیت توضیح بدهم ، و چه جوری در چه حالتی صعودی هست و در چه حالتی نزولی
            خوب همونطور میبینید 3تا مووینگ داریم ، وقتی مووینگه به ترتیب با رنگ آبی ، سبز ، قرمز قرار بگیرند و قیمت زیر این ها باشه روند ما نزولی هست و در مورد روند صعودی برعکس . توجه کنید 2تا مساله خیلی مهم ، مسایل مهم اینکه باید شیب مووینگ ها بیشتر از 40 درجه باشه ، یعنی برای روند نزولی کاملا به سمت پایین باشه و برای روند صعودی کاملا به سمت بالا ، و مساله دیگر اینکه باید فاصله مووینگ ها باید از هم مناسب باشه ، یعنی نباید به هم چسبیده باشند ، از سیستم جناب پشوتن دونستن همین ها برای ما کافی هست ، در پایی من 2 تا عکس از حالت های ایده آل روند شناسی میزارم ، خوب دقت کنید و بعد از دیدن خودتون سعی کنید بهترین ها را پیدا کنید .
            نکات رو خوب آویز گوشتون کنید که فراموش نکنید .
            روند نزولی :

روند صعودی :
            Espiinas@Yahoo.Com

نظر

سلام به دوستان همیشه همراه و اونهایی که کلی انرژی مثبت و خوب دارن ! اون هایی هم ندارن برن کلی انرژی مثبت بگیرن خوب ! به چیزهای خوب فکر کنید ! چیزهای خوب که همش پول و ترید و تیک پروفیت که نیست بابا !!!!! بزارید یک پست کلا غیر فارکسی بزارم ! اول اینکه تمپلیت آخر و باحال خودمون با اینکه هیچی روش نیست به نظرم از همه مهم تر هست ! از همه نکته بیشتر داره ! اجازه بدید یک کم بیشتر روش فکر کنم تا کم کم مطالبش ارایه بدهیم ! ولی خوب خداییش هرچی جلوتر میریم به جاهای حساس و باحال تری میرسیم !
              خوب داشتم در مورد این میگفتم اون هایی که فکر میکنن پول ، سود معنی موفقیت رو میده یک سوال از خودشون بپرسن ! اینکه اگر روزی به تمام ثروتی که می خواستن رسیدن ! بعدش چی ؟؟؟ همش بخوابیم و پول خرج کنیم ؟ من یک جور دیگه فکر می کنم البته ممکنه اشتباه باشه ! من میگم پول و ثروت در راستای هدف باشه خیلی لذت داره ، برای مثال یک فوتبالیست موفق ! چون خوب فوتبال بازی می کنه پول هم خوب در میاره و این خیلی خوبه و جا برای پیشرفت بیشتر و بهتر خودش داره ، ولی مثلا فوتبالیستی که برای پول ورزش کرده وقتی به ثروتش رسیده دیگه توی اون اوج نیست ، مثل درصد زیادی از ورزشکارای فوتبالی ما ، دیگه قانع و راضی میشن ، مثلا یک فوتبالیست خارجی من دقت کردم وقتی از نظر مالی به یک نقطه میرسه که اوکی هست و هرچی بخواهد در اختیار داره ، میره دنبال پیشرفت و یک سری کارها که مثلا در فوتبال توشون خبره نیست ، نمیدونم مثلا ضربه ایستگاهی خوب نمیزنه ، میره توی اون کار تمرین میکنه تا کامل بشه ، به نظر شخصی من ، می تونیم توی کاری که هستیم بهترین بشم و اوج بگیریم و پول و ثروت هم یکی از مزایای بهترین بودن باشه ! آخه ما ایرانی ها همه می خواهیم پول دار بشیم ، یا اکثرا نمیشیم ! چون به نظرم هدف از بیخ و بن اشتباه هست یا بشیم هم دیگه هیچی ! به نظرتون ما انسان ها آمدیم توی این دنیا واسه تکامل یا پول؟؟؟ حالا میشه این نظر من رو در فارکس و معامله کردن بسط داد ؟؟ که هدف ما باشه اینکه یک معامله گر خیلی خوب باشیم ! در کنار معامله گر خوب بودن ! ثروت هم هست برامون و می توانیم روز به روز به توانایی های خودمون اضافه کنیم ! هدف رو به جای پول بزاریم موفقیت و بهترین توی کار حالا هرچی ! اینجوری بهتر نیست ؟؟ من میگم کلا شاید ما ایرانی ها چون در مورد بعضی مسایل بد فکر میکنیم یا جور دیگری فکر می کنیم این همه از دنیا افتادیم عقب ! بیایم به سمت و سوق متفاوت فکر کردن ! شاید خوب شدیم و پسشرفت کردیم ! حالا هر کسی توی صنف خودش ! ما فارکسی ها توی صنف خودمون متفاوت فکر کنیم ! با هم مهربون باشیم ، بی احترامی نکنیم ! برای ضررهامون دنبال مقصر نباشیم ! آقا به نظر من هرکی هر اتفاق بدی واسش افتاده اول خودش مقصره ! ماها توی ضررهامون از بروکر و آیبی و سیگنال بده و پدر و مادر و کودک درون و سران مملکت مقصر هستن الا خودمون ! خوب چرا ؟؟؟؟ البته این نظرها شخصی هست و هوس کردم امشب با شما دوستای عزیز حرف غیر کاری بزنیم ، یک کم بهشون فکر کنید اگر حال داشتید .
              فردا میریم سراغ کار اگر پروردگار خواست - مخلص همه دوستان - شب همتون خوش.
              ویرایش توسط espiinas : https://www.traderha.com/member/9682-espiinas در ساعت 07-25-2013, 11:49 PM
              Espiinas@Yahoo.Com

نظر

نوشته اصلی توسط espiinas نمایش پست ها
                سلام ، دررررررررررررررررررررررررررررروووووووووووووووووووو ووووووووود به همه دوستان و عزیزان ، آقا دارم وارد فازهای بهتر میشم و از این فازهای کسل کننده میریم بیرون ، میرم سراغ تمپلیت سوم که سیستم جناب مشهوری نژاد هست ، من فقط چند تا توضیح بدهم ، من فقط می خواهم در مورد ایت تمپلیت توضیح بدهم ، و چه جوری در چه حالتی صعودی هست و در چه حالتی نزولی
                خوب همونطور میبینید 3تا مووینگ داریم ، وقتی مووینگه به ترتیب با رنگ آبی ، سبز ، قرمز قرار بگیرند و قیمت زیر این ها باشه روند ما نزولی هست و در مورد روند صعودی برعکس . توجه کنید 2تا مساله خیلی مهم ، مسایل مهم اینکه باید شیب مووینگ ها بیشتر از 40 درجه باشه ، یعنی برای روند نزولی کاملا به سمت پایین باشه و برای روند صعودی کاملا به سمت بالا ، و مساله دیگر اینکه باید فاصله مووینگ ها باید از هم مناسب باشه ، یعنی نباید به هم چسبیده باشند ، از سیستم جناب پشوتن دونستن همین ها برای ما کافی هست ، در پایی من 2 تا عکس از حالت های ایده آل روند شناسی میزارم ، خوب دقت کنید و بعد از دیدن خودتون سعی کنید بهترین ها را پیدا کنید .
                نکات رو خوب آویز گوشتون کنید که فراموش نکنید .
                روند نزولی :

روند صعودی :

چه جوری شیب رو اندازه بگیریم؟؟؟ متا که به نسبت حرکات قبل و بعد قیمت شیبش فرق میکنه یا حتی به نسبت زوم کردن و نکردن شیبش فرق میکنه. فکر کنم اگر این مسئله ی شیب رو بشه حل کرد خیلی از مسائل مهم هم حل خواهد شد. ممنون میشم اگر توضیحی دهید جناب اسپی ناس.

ارادتمند----------امیر
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها

چه جوری شیب رو اندازه بگیریم؟؟؟ متا که به نسبت حرکات قبل و بعد قیمت شیبش فرق میکنه یا حتی به نسبت زوم کردن و نکردن شیبش فرق میکنه. فکر کنم اگر این مسئله ی شیب رو بشه حل کرد خیلی از مسائل مهم هم حل خواهد شد. ممنون میشم اگر توضیحی دهید جناب اسپی ناس.

ارادتمند----------امیر
                  سلام
                  من قبلا روی روشهای اینچنینی کار میکردم.شما برای اینکه به تشخیص روند ایده ال برسید علاوه بر شیب ظاهری موینگها میباست به نحوه چیدمان میله های مکدی و ترتیب منظم و پله ای بسته شدن اونها هم توجه کنید.
                  تجربه خودم اینه که اگر 4میله پشت سرهم و به ترتیب بسته شدند و با تاییدیه موینگها روند خوبی در حال شکل گیری هست .

نظر

سلام
                    یه ابزاری توی خود متا هست که میشه ازش برای بدست آوردن مقدار درجه شیب مووینگ استفاده کرد . Trend line by angle
                    قسمت نوار ابزار بالای چارت ، از قسمت کاستومایز اضافه میشه

ورود به معامله با منطق انسانی
                    خروج
                    از معامله با احساس ماشینی
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

بله آقای عاملی در جریان اون هستم ولی اگر بعدش قیمت یهو 500 پیپ بریزه خود اون زاویه تغییر میکنه یا حتی شما یک زوم بکن می بینی زاویه ی 40 میشه 60. به نظرم دوست خوبمون آقای okay ایده ی جالبی داشتند که اگر بیشتر توضیح دهند ممنون میشم. چون اندازه ی میله های مکدی همون فاصله ی مووینگهاست ولی کاملا مکانیکال.

ارادتمند---------امیر
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

بله آقای عاملی در جریان اون هستم ولی اگر بعدش قیمت یهو 500 پیپ بریزه خود اون زاویه تغییر میکنه یا حتی شما یک زوم بکن می بینی زاویه ی 40 میشه 60. به نظرم دوست خوبمون آقای okay ایده ی جالبی داشتند که اگر بیشتر توضیح دهند ممنون میشم. چون اندازه ی میله های مکدی همون فاصله ی مووینگهاست ولی کاملا مکانیکال.

ارادتمند---------امیر
                        اولا از صاحب تاپیک عذر میخوام که جای ایشون جواب دادم

این نکته ای که گفتم در بیشتر مواقع نه تنها در همون ابتدای یک روند بلند مدت شما رو سوار امواج میکنه بلکه برای تشخیص خاتمه روند اگر در کنار روشتون یک نیم نگاهی هم به ترتیب بسته شدن اونها داشته باشید ودقت کنید که میله بعدی بالاتر از قبلی خودش بسته میشه(روند صعودی) وبه قولی این پله ها شما رو به اوج میرسونه و با رویت کوتاهتر شدن میله ها از قبلی خود نشانه خارج شدن از ترید میباشد.
                        اگه یه توجه به روندهای طولانی گذشته بکنید متوجه این موضوع میشین
                        البته باید دید روش تکمیل شده ایشون وقوانین تریدشون چی هست.

نظر

سلام دوستان ، دوستان هرکی مطالب در مورد خط روند ، خطوط پیچفورک ، کانال ها ، حمایت و مقاومت نمی دونه بره حتما مطالعه کنه ، فقط در حد رسم بلد باشن و بدونن چی هست کافیه ! ، دوستانی هم که بلدن که می دونم بییش از نود درصد هستن برا خودشون یک یادآوری بکنند فردا با آخرین تمپلیت می خواهیم شروع کنیم ،
                          یک جمله در کتاب Trading Chaos اقای بیل ویلیامز هست که یادم امد بگم که خیلی مرتبط با کار ما هست با برنامه ای که داریم ! جمبه این هست :
                          دلیل نداره سال های زیادی از عمرمون رو بدون سود سرگرم یادگیری مفاهیم و تئوری های شکست خورده بی ربط ، تو این مارکت از دست بدهیم .
                          دقیقا عین ترجمه متن ایشون هست ! یک کم فکر کنیم بهش ! نه ؟؟
                          ویرایش توسط espiinas : https://www.traderha.com/member/9682-espiinas در ساعت 07-29-2013, 12:08 AM
                          Espiinas@Yahoo.Com

نظر

ارادتمند---------امیر
                            سلام ، سپاس از اینکه در اینجا و کنار ما هستید ، اگر اجازه دهید سوال شما پاسخ داده میشه جلوتر حتما در آموزش ها .
                            در ضمن من عذر خواهی کنم ، یک مشکل نا خواسته برام پیش آمد و سفر ناگهانی ، در حال حاضر به سلامتی برگشتم و در منزل هستم ، از فردا به صورت فشرده ادامه میدهم و قول میدهم دستمون حسابی جلو بیاندازم .
                            ارادت و باز هم معذرت باعث وقفه ناخواسته .
                            Espiinas@Yahoo.Com

نظر

سلام دوستان
                              من هم این روش رو خوندم و ظاهرا که نگاهی به این روش می ندازی روش خوب وسودههی باشه و ممنون از جناب اسپیناس که این اراده رو دارن روش را به بچه هایاد بدن که نشانی از بزرگواری ایشان است و جای تشکر داره و از شما یه خواهش دارم که اموزش جلوتر بره چون ممکنه انگیزه ای که شما در ما ایجاد کردین کم رنگتر بشه شاید هم مشکلی دارین که نمی تونید زودتر سربزنید که انشالا زودتر حل بشه و به امید دیدار شما در این فروم

نظر

حناب اسپیناس عزیز پس کجایید؟
                                ما بی صبرانه منتظریم
                                ما را فراموش نکنید لطفا
                                (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

پردازش ...
                                X