اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پروژه اسپی ناس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

یک سیگنال باحال و جالب ، ببینیم میشه یک استاپ بخوریم و حال کنیم امشب !
    فروش طلا در قیمت 1260.60 ، استاپ لاس : 1270.00 ، تیک پروفیت : 1252.00
    Espiinas@Yahoo.Com

نظر

آقایون و خانم های محترم برندارید بگیرید و حساب هاتون مارجین کنید ، خواستید بگیرید اون گوشه با یک حجم کم ، اصلا شما ترید های منو دیدی که میخوای با حجم زیاد ترید کنی؟؟؟؟؟؟ با شما هستم ! بله شما !!!! اصلا من خدای استاپ خوردنم ، هنوزم می خوای این سیگنال من رو با حجم زیاد بگیری ، اقا جان نگیر ! من اینو گذاشتم اینجا حال و هوامون عوض شه .
      ارادت.
      Espiinas@Yahoo.Com

نظر

نوشته اصلی توسط espiinas نمایش پست ها

با سلام و تشکر از شما دوست عزیز

اگر قیمت بتونه در زمان کمی از 1242 عبور کنه فکر کنم باید منتظر یک لو دیگه باشیم.

موفق باشید

نظر

دوستان بیاین یک کار بکنیم ، الان 50 پیپ به سود نشسته است ، یک کاری من کردم روی حساب ریلم شما هم بکنید ! نصف حجم پوزیشن بستم و ریسک بقیش صفر کردم و استاپ لاس به نقطه ورود آوردم ، شانسمون نگرفت یک استاپ بخوریم حال و هوامون عوض شه ! به جاش 50 پیپ هم سود گرفتیم !
          ارادتمند.
          ویرایش توسط espiinas : https://www.traderha.com/member/9682-espiinas در ساعت 07-10-2013, 08:14 PM
          Espiinas@Yahoo.Com

نظر

با سلام خدمت دوست عزیزمون جا داره اول بخاطر تمامی زحماتت تشکر بکنم انشالله بتونیم به اون نتیجه مد نظر شما برسیم
            دوست عزیز دو سوال خدمت داشتم اگه جواب بدی ممنون میشم
            در تمپلیت شماره 3 از چه تایم فریمی استفاده کنیم؟
            و اما سوال دوم
            چرا در این سیگنال اول تی پی 70 پیپ و اس ال را 100 پیپ متصور شدید ؟
            ریسک به ریوارد روشتون چند است؟
            ارادت شرمنده شد 3 تا سوال به بزرگی خودتون ببخشید
            (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
              با سلام خدمت دوست عزیزمون جا داره اول بخاطر تمامی زحماتت تشکر بکنم انشالله بتونیم به اون نتیجه مد نظر شما برسیم
              دوست عزیز دو سوال خدمت داشتم اگه جواب بدی ممنون میشم
              در تمپلیت شماره 3 از چه تایم فریمی استفاده کنیم؟
              و اما سوال دوم
              چرا در این سیگنال اول تی پی 70 پیپ و اس ال را 100 پیپ متصور شدید ؟
              ریسک به ریوارد روشتون چند است؟
              ارادت شرمنده شد 3 تا سوال به بزرگی خودتون ببخشید
              سلام جناب ، اول خوش آمد میگم بهتون ، اینجا رو منور نمودین با حضور خودتون .
              در تمپلیت شماره 3 تایم فریم 15 دقیقه رو در نظر بگیرید و فعلا ببینید تا من فردا ادامه آموزشها رو میرام .
              والا دلیل خاصی نداشت ، نوع مدیریت سرمایه ای که من استفاده می کنم بیشتر براساس امید موفقیت پوزیشن هایی که میگیرم هست که به امید خدا اون رو هم کامل توضیح می دهم ، یعنی اصراری ندارم که حالا استاپ بیشتر از تیک پروفیت بود وارد نشم ، بیشتر دقت روی نحوه ورود می کنم ، البته خدمتتون بگم که کلا طلا یک نحوه خاصی از ترید کردن داره و با همه فرق می کنه برای همین و دوری از حرکت های بی موردش استاپ یک کم بالاتر گذاشتم ، یک کم بد آموزی هم داشت .
              ولی خوب خداروشکر یک پیپ هم به ضرر نرفت و خیلی سریع به سود نشست و اگر این ساعت از روز نبود و میدونستم حجم معاملات کم نمیشه الات تیک پروفیت رو میزاشتم روی 150 پیپ در مقدار حجمی که از معامله باقی مونده ، ولی به دلیل این تایم همین قدر به نظرم کافی هست .
              و بیشتر مدیریت سرمایه من به این شکل هست که معاملات در چند وجه وارد میشم و به نسبت شرایط تغییر میدهم و سعی می کنم مدیریت کنم معامله رو .
              موفق باشید .
              Espiinas@Yahoo.Com

نظر

دوستان بیاین یک کار بکنیم ، الان 50 پیپ به سود نشسته است ، یک کاری من کردم روی حساب ریلم شما هم بکنید ! نصف حجم پوزیشن بستم و ریسک بقیش صفر کردم و استاپ لاس به نقطه ورود آوردم ، شانسمون نگرفت یک استاپ بخوریم حال و هوامون عوض شه ! به جاش 50 پیپ هم سود گرفتیم !
                ارادتمند.
                خوب دوستان امیدوارم شب خوبی داشته باشین ، همین الان قسمت باقی مونده از معامله طلا به حد سود 80 پیپ خودش رسید و معامله به خوبی و خوشی بسته شد ، امیدوارم اگر کسی گرفته بود سود خوبی به دست آورده باشه و اون هایی هم نگرفتن غصه نخورن ، این بازار پر هست از موقعیت سودده فقط اگر طمع و عشق ما به فشار دادن دکمه سل و بای تموم بشه پیداشون میکنیم ، فردا میریم سراغ ادامه کارمون در زمینه آموزش .
                موفق باشید و شب خوبی داشته باشید .
                Espiinas@Yahoo.Com

نظر

اسپی ناس جان و سایر دوستان درود
                  اگه اشتباه نکرده باشم طرز استفاده از این تمپ ها رو هنوز بیان نکردین درسته؟
                  من تمام این پست ها رو 2 بار مرور کردم ولی ظاهرا خبری از طرز استفاده نبود!
                  ممنون می شم اگه وارد بحث پوزیشن گیری بشین ، ممنون
                  فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
                  ----------------------------------------
                  forexdive@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط forexdive نمایش پست ها
                    اسپی ناس جان و سایر دوستان درود
                    اگه اشتباه نکرده باشم طرز استفاده از این تمپ ها رو هنوز بیان نکردین درسته؟
                    من تمام این پست ها رو 2 بار مرور کردم ولی ظاهرا خبری از طرز استفاده نبود!
                    ممنون می شم اگه وارد بحث پوزیشن گیری بشین ، ممنون
                    سلام دوست عزیز ، مرسی از اینکه پیگیر هستید ، بله هنوز بیان نکردم ، در حال کار روشون هستم و یک مشکل کوچک برام پیش آمده بود و مقداری از وقتم به پای اون رفت ؛ خودمم دوست دارم سریع تر بیان کنم ، ولی خوب زندگی هست و اینا ، متاسفانه مادرم مشکل سنگ کلیه پیدا کرده است و مقداری در راه بیمارستان بودم ، چشم مطالب جدید آموزشی آماده هست و سریعا میزارم فقط باید خودم یکی دوبار دیگه بخونمشون و اصلاحشون کنم ولی چون دیشب در بیمارستان بودم واقعا خسته هستم و از همه عذز می خواهم واقعا ، دعا کنید مشکلی دوباره براشون پیش نیاد بتونم سریع ادامه بدهم ، قول میدهم امشب یا فردا شروع کنم به ادامه ، باز هم عذرخواهی از شما بزرگواران بابت صبوری .
                    ارادتمند شما .
                    Espiinas@Yahoo.Com

نظر

سلام دوست عزیز ، مرسی از اینکه پیگیر هستید ، بله هنوز بیان نکردم ، در حال کار روشون هستم و یک مشکل کوچک برام پیش آمده بود و مقداری از وقتم به پای اون رفت ؛ خودمم دوست دارم سریع تر بیان کنم ، ولی خوب زندگی هست و اینا ، متاسفانه مادرم مشکل سنگ کلیه پیدا کرده است و مقداری در راه بیمارستان بودم ، چشم مطالب جدید آموزشی آماده هست و سریعا میزارم فقط باید خودم یکی دوبار دیگه بخونمشون و اصلاحشون کنم ولی چون دیشب در بیمارستان بودم واقعا خسته هستم و از همه عذز می خواهم واقعا ، دعا کنید مشکلی دوباره براشون پیش نیاد بتونم سریع ادامه بدهم ، قول میدهم امشب یا فردا شروع کنم به ادامه ، باز هم عذرخواهی از شما بزرگواران بابت صبوری .
                      ارادتمند شما .
                      دوست من
                      با تمام وجود دعا میکنم مشکل مادر گرامی تون هرچه سریع تر رفع بشه انشاالله
                      ممنون بابت زحمتی که در جهت بالا بردن سطح ترید بنده و سایر دوستان می کشین
                      به نیابت از خودم و همه دوستان ازتون صمیمانه سپاسگزاری می کنم ، موفق باشین
                      فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
                      ----------------------------------------
                      forexdive@yahoo.com

نظر

بی صبرانه منتظر هستیم انشاالله که مادر حالشون هرچه زودتر خوب بشه ما هم دعا میکنیم

نظر

جناب اسپیناس خبری ازتون نیست ما رو بی خبر نزارید لطفا

نظر

سلام دوستان ،مرسی از اظهار لطف شماها واقعا ممنون ، ببخشید ، مادر بردیم برای لیزر درمانی و امروز تمام می شود ، امشب مطالب آموزشی رو شروع می کنیم و دوباره همه چیز اوکی می شود ؛ الان سریع این مطلب میزارم که در جریان باشید ، از امشب دیگر در خدمت دوستان هستم .
                            Espiinas@Yahoo.Com

نظر

آموزشی - Edu

آموزشی - Edu :
                              سلام به دوستان عزیز ، خیلی معذرت می خواهم که این وقفه ایجاد شد ، ولی خوب اینشاالله جبران می کنیم ، دیگه به هر صورت زندگی هست و مشکلات ناگهانی ، خوبه که ختم به خیر بشه ، از توجه شما دوستان اینجا و صحبت هاتون و پیغام هاتون که باعث دلگرمی و خجالت بنده شد ممنونم ، خوب حاشیه رو بزاریم کنار و بریم سراغ اصل کار خودمون .
                              اول یک توضیح بدهم اینکه این تمپلیت ها و این سیستم ها همشون یک سیستم با کلی ضوابط و قانون بوده است ولی من به خاطر کار کردن باهاشون ساده کردم این ها رو ، و فعلا دونه دونه رو توضیح می دهم ، بعدش همه رو با هم تلفیق می کنیم ، پس نگران نباشید .
                              اولین تمپلیت و اولین سیستم که تشکیل شده است که 3 تا مووینگ با پریود 35 با تنظیمات متفاوت ، این سیستم سوار شده است بر روی این سه تا مووینگ .
                              و حالا مویینگ ها چی رو به ما نشون میدهند ؟؟
                              این 3 مویینگ وقتی به ترتیبی که خدمتتون میگم روند رو نشون میده که نزولی است یا صعودی ،
                              روند نزولی : مووینگ ها وقتی به ترتیب این رنگ ها باشند روند کلی نزولی است ، از بالا به سمت پایین قرمز ، آبی ، کرم رنگ
                              روند صعودی : مووینگ ها وقتی به ترتیب این رنگ ها باشند روند کلی صعودی است ، از پایین به سمت بالا : آبی ، قرمز ، کرم رنگ
                              در 2تا عکس پایین ، حالت های ایده آل روند های صعودی و نزولی را قرار دادم ، عکس شماره 1 روند نزولی و عکس شماره 2 روند صعودی هست ، خوب نگهشون کنید تا در پست بعدی توضیح بیشتر بدهم . این مورد که گفتم فقط یک مورد اصلی هست و هنگامی مه قیمت و یا همون کندل های خودمون زیر این موونگ ها به این شکل باشد به طوری که تعریف شده است روند ها نامگذاری میشود و در صورتی که هیچ کدوم از این 2 حالت نباشد و مووینگ ها در هم تنیده باشند ، روند مشخص نیست ! حالا عکس ها رو نگاه کنید تا موارد مهم و دیگر رو بگم .akse shomare 1.jpgakse shomare 2.jpg
                              Espiinas@Yahoo.Com

نظر

آموزشی - Edu

آموزشی - Edu :
                                خوب مطالب تکمیلی و بیشتر در مورد این تمپلیت رو خدمتتون عرض می کنم ، من اسم این رو نمیزارم سیستم و نمیگم سیستم ، چون سیستم اصلی وقتی که این 4 تمپلیت کنار هم قرار گرفت شکل میگیره .
                                برای تشخیص روند از تایم های 1 ساعته به بالا استفاده کنید ، من خودم هم از 4 ساعته استفاده می کنم ، هم از 1 ساعته ، صبر می کنم که قشنگ مووینگ ها شکل بگیره ، عجله نمیکنم ، شما هم نکنید ، عجله اصلا در تریدینگ معنی نداره و ا گر صبر نکنید ، اینقدر ضرر می کنید که محکوم و مجبور میشید که این کار بزارید کنار و برید دنبال کار خودتون ، الان یک تمرین برای خودتون در نطر بگیرید ، با این استاندارد هایی که گفتم برید روی چارت در تایم 4 ساعته روی یورو دلار نگاه کنید مووینگ ها و قیمت رو ، روند ها رو شناسایی کنید ، ببینید چه قدر زیبا و شکیل به حرکت خودش ادامه داده است ، باید در هنگام تایم واقعی هم همینقدر قیمت و مووینگ ها همین قدر زیبا و شکیل باشند چون اصلا عجله ای نیست
                                یک کار دیگر هم بکنید برای تمرین ، ببینید قیمت چه جوری خودش رو اصلاح می کنه و وقتی روند میگیره و می خواهد اصلاح کنه خودش رو چه گونه و این کار رو می کنه و بیشتر تا کدوم مویینگ میاد و دوباره به حرکتش ادامه میده ؟ این ها رو خوب نگاه کنید با من ادامش رو بگم و خودم توضیحات بیشتر بدهم و بقیه این مسایل رو بگم در مورد این تپلیت ، مطالب زیادی نمونده ، فقط شما تنبلی نکنید و این کاری رو که گفتم انجام بدهید تا بیشتر در مورد نحوه اصلاح و بازی قیمت با این مووینگ ها توضیح بدهم و حتی نحوه پوزیشن گیری رو بگیرم که حتی همین تمپلیت به تنهایی سود ده خواهد بود در صورتی باهاش درست برخورد بشه و تریدر با ذهنش خراب نکنه ، چارت قبلا نگاه کنید زیاد زمان نمیبره فقط می خواهم دیده باشید تا برای خودتون راحت تر باشه .
                                مخلصم .
                                Espiinas@Yahoo.Com

نظر

پردازش ...
                                X