اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پروژه اسپی ناس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

مثال - Example

یک مثال از معامله فروش example.jpg
    Espiinas@Yahoo.Com

نظر

مثال - Example

یک مثال از معامله خرید example 2.jpg
      Espiinas@Yahoo.Com

نظر

آموزشی - Edu

دوستان عزیزم فعلا تمپلیت شماره یک دیگه کاری بهش نداریم و تا زمانی که همه تمپلیت ها آموزش داده بشه تا بریم سراغ تحلیل و ترید به وسیله اونها ، خدمتتون بگم چون زود می خواهیم بریم سراغ معامله گری خیلی موارد و نکات رو در هنگام ترید کردن یاد میگیریم با هم ، شما الان ازتون خواهش می کنم فلسفه اصلی تمپلیت شماره 1 که همون روند اصلی و اصلاح هست در بازار رو خوب یاد بگیرید ، تا آموزش ها به جلوتر میره ، هرروز تماشا کنید و حرکات بازار رو خوب دنبال کنید توی این تمپلیت این مساله خیلی مهم هست ، در واقع اینجا من فقط مسایل مهم رو میگم ، ازتون خواهش می کنم این حرف ها و مطالب رو سر سری نگیرید ، تا حالا یک دونه پست روانشناسی زدم در ادامه بیشتر هم میزنم ، فکر نکنید این هایی اونجا میگم الکی هست ، اینجا همه چی جدی هست و شما دارید پروسه معامله گر شده رو طی می کنید .
        ارادتمند .
        Espiinas@Yahoo.Com

نظر

سلام دوست عزیز.
          تصاویرکوچک وکیفیت ندارند.
          لطفا" تصاویر را با آپلود سنتر وب سایت آپلود کنید.
          PCM File Upload
          باتشکر
          پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
          آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

spinas به چه معناس؟

نظر

روانشناسی - psg

سلام .
              دوستان شاید این یکی از مهم ترین پست های من باشه لطف کنید بخونید و یک وقت 5 دقیقه ای بزارید و بخونید .

این روزها خیلی دوستان به من پیغام می دهند یا در همیجا که آقا عجله کنید زودتر آموزش بدهید و اینجور مسایل ، اول خدمتتون عرض کنیم که برای اینکه بعضی موارد به خصوص در فارکس ملکه ذهن ما بشه واقعا نیاز به زمان هست ، خدمتتون عرض کنم سریع توضیح دادن همه چیز به درد نمیخوره ، بدون مثال و کار ، فراموش نکنید که قرار شد ما اینجا کارهای زیادی آموزش بدهیم و انجام بدهیم و آموزش سیستم و نحوه معامله کردن قدم اول هست و بعد از اون می خواهیم سود کنیم و پول در بیاریم و یکی از کارهایی که می خواهیم انجام بدهیم این هست دست به دست هم بدهیم و بگیم آقا ما موفق هستیم ، بیکار نیستیم ، داریم پول در میاریم ، داریم ارز وارد مملکت می کنیم ، داریم درصد افراد بیکار رو کم می کنیم ، این جو خراب بر علیه ما رو تموم کنید و یک سرو سامونی به این وضعیت بدهیم و تلاش کنیم دولتمردان ما این کار رو قانونمند کنند و به جای پاک کردن صورت مساله ،حلش کنیم ، پس کار از بچه بازی و این حرف ها بیرون هست و این مسایل نیاز به کمک همه داره و نیاز به صبر کردن .
              حداقل نتوانستیم این کارها رو بکنیم مقداری چیزی باد بگیریم و یک فرهنگ جدید به وجود بیاریم ، یکی از دوستان پیغام داده است در یاهو که آقا من تمپلیت شماره 1 رو فهمیدم میشه بگی در چه تایمی کار کنم و یا پوزیشن بگیرم ؟ دوست من ، این یک مقدار کوچک از این کار بوده است و هنوز مقادیر زیادی از موارد مونده تا به نحوه تحلیل و معامله گری برسیم ، من اگر می خواستم با همین ترید کنیم خوب برمیداشتم نحوه استاپ و تیک پروفیت گذاشتن میگفتم و با همین ترید میکردیم ! خو تهش چی ؟ اصلا سود ده هست ؟ ما دنبال تحلیل خوب هستیم ، دنبال شناسایی بازار هستیم ، دنبال شناخت رفتار بازار هستیم !
              می خواهم یک واقعیت به دوستانی که ایجوری عجله دارند بگم ! افایون شما اعتیاد دارید ، میدونید اعتیاد به چی ؟ اعتیاد به معامله زدن ، شما تریدر نیستید ، قمار بازید ، و این کار براتون شده تفریح ؛ دارید جوانی ، وقت و همه چیز خودتون رو نابود می کنید ، یک روز چند دلار در میارید و فردا چندین برابرش از دست می دهید ، چرا این کار می کنید ؟؟ خواهش می کنم به خودتون بیاین ، همین 50 دلار ، 100 دلار ، کمتر یا بیشتر که میرید قمار می کنید نگه دارید ، کم کم روی هم بزارید ، آموزش صحیح ببینید ، مدیریت سرمایه صحیح یاد بگیرید و با همین کار آینده خودتون بسازید ، قانع باشید ، به جای این توهم که یک شبه پول دار بشید یک برنامه چند ساله بریزید که موفق بشید ، چرا فکر فکر کنید پول یعنی موفقیت ؟ هدف تعیین کنید برای خودتون ، من اینجا روضه نمیخونم ، کارهایی که در زمان جوانی خودم و دوستانم و صدها نفر دیگه کردن رو دیدم و دارم اینجا میگم ، آقایون ، خانم ها ، بیخیال ! بیاین از همین امشب تفکر عوض کنید ، میدونم با عوض کردن فکرتون همه رویاهایی ساختید خراب میشه ، ولی کی می خواهید با واقعیت روبرو بشین ؟؟ وقتی که دیگر زمانی نیست ؟ به خدا حالم خرابه وقتی که میبینم جوانان این مرز و بوم نشستن گوشه خونه و به امید های زیاد حساب های خودشون رو صفر می کنند و سریع خودشون رو توجیح می کنن دوباره مثل آدم های معتاد پول جور می کنن و هی اینکار ادامه می دهند ، دوستان اسم این کار چی هست ؟ سی هزار یوزر سایت سرمایه که خیلی هاشون ادعای استادی داشتن کجان ؟ چند تاشون هستن و عاقلانه کار کردن ؟ فقط اون هایی که واقعیت دیدن ، پذیرفتن که اینجا بازار سرمایه هسا ، بازار تبادلات ارزی نه دستگاه پول چاپ کنی ، دوستای گلم میدونم فبول واقعیت سخته ، و الان خیلی ها میگن برو بابا و به کار خودشون ادامه میدهند ، ولی به خودتون بیاین ، این کار نیاز به علم و درک و روانشناسی داره ، این کار کاملا بر روی ضعف های انسانی ساخته شده ، و دلیل شکست همه همین هست ، همه فکر می کنن از بقیه متمایز هستن ، چه بسا کسانی هستن که الان به جایی در این بازار رسیدن ولی پول ندارن کار کنن ، دوستان مرگ مال همسایه نیست ، نابودی زندگی و قرض و پول مردم و چک و ضمانت الکی مال یک تعداد خاص نیست ، من فقط میگم ، باشه دوست دارید این کار رو انجام بدید ؟؟ کسی جلوتون رو نگرفته ! فقط همین پول هایی که ذره ذره می کنید توی بروکر و با تست و این کارها مارجین می کنید نگه دارید ، کتاب بخونبد ، آموزش ببینید ، مطالعه کنید و تست کنید و زمانی اطمینان 100 درصد پیدا کردید بیاین توی کار و بدون استرس کار کنید ، اعتیاد فقط به وابستگی به مواد مخدر نمیگن ، هرچیزی به به شما ضرر بزنه و باعث بشه به خاطر آرامش اون کار رو انجام بدهید بهش اعتیاد میگن و ترکش بسیار سخته ،
              من هر کار بتونم می کنم اینجا و بعد از دادن آموزش ها برای تحلیل و معامله شروع می کنم یه معاملات زنده و یاد دادن مدیریت سرمایه و پول که هم خوب یاد بگیریم و هم کسانی که ضرر دادن مقداری از ضررشون پوشش داده بشه ، و در انتهای این کار بتونیم به اهداف خودمون برسیم ، شاید این سیستم کار من که بعد از 8 سال بدست آمده است به درد خیلی ها بخوره ، ولی این رو بگم با تنبلی و عجله و آماده خواهی به هیچی نمیرسید .
              اگر حرف هایی زدم که بعضی ها ناراحت شدن معذرت میخواهم ولی واقعیت رو گفتم ،و بهش فکر کنید ، به امید موفقیت و پیروزی .
              ارادتمند و کوچک همه شما کوروش یا همون اسپیناس .

Espiinas@Yahoo.Com

نظر

سلام دوستان عزیزم ، ممنون دوباره از همه که این همه لطف دارید به من ، آماده هستید که امروز بریم سراغ تمپلیت شماره 2 ؟؟؟ تمپلیت شماره دو قدرت خیلی زیادی داره برای تشخیص حرکت بازار ، به خصوص در زمینه تیک پروفیت گذاشتن ، راستی میخواهم یک کاری بکنم که هیچ کس نکرده ! بگم چیه ؟؟؟ میخواهم بعد از ایننکه نحوه ترید زدن یاد گرفتیم ! و مثال های نسبتا زیادی زدیم تا کار خوب دستمون بیاد ، میخواهم یک حساب ریل باز کنم برای این تاپیک ، تا ترید هایی که میزنم فیلم بگیرم و توضیح بدهم که به چه دلیل زده شده است و همه مسایل بیان کنم ! نظرتون چیه ؟؟؟ خوبه ؟؟ مثلا به مدت 4-5 ماه بزنم و فیلم بگیرم ! به درد میخوره به نظرتون ؟؟
                ارادت.
                Espiinas@Yahoo.Com

نظر

دوست عزیز ظاهرا سر کاریم

با عرض معذرت

==============================

قول تمپلت 1 رو دادید ولی ...

مدتی هست به امید ارایه سیستم از جانب شما اینجا میام
                  ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 07-20-2013, 02:37 PM
                  زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

نوشته اصلی توسط espiinas نمایش پست ها
                    سلام دوستان عزیزم ، ممنون دوباره از همه که این همه لطف دارید به من ، آماده هستید که امروز بریم سراغ تمپلیت شماره 2 ؟؟؟ تمپلیت شماره دو قدرت خیلی زیادی داره برای تشخیص حرکت بازار ، به خصوص در زمینه تیک پروفیت گذاشتن ، راستی میخواهم یک کاری بکنم که هیچ کس نکرده ! بگم چیه ؟؟؟ میخواهم بعد از ایننکه نحوه ترید زدن یاد گرفتیم ! و مثال های نسبتا زیادی زدیم تا کار خوب دستمون بیاد ، میخواهم یک حساب ریل باز کنم برای این تاپیک ، تا ترید هایی که میزنم فیلم بگیرم و توضیح بدهم که به چه دلیل زده شده است و همه مسایل بیان کنم ! نظرتون چیه ؟؟؟ خوبه ؟؟ مثلا به مدت 4-5 ماه بزنم و فیلم بگیرم ! به درد میخوره به نظرتون ؟؟
                    ارادت.
                    بسیار کار خوبی هست.البته اگر تریدها لایو انجام بشه.تحلیل ودلایل ورود و خروج رو بگین عالی میشه.
                    با تشکر از وقتی که میزارین

نظر

نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
                      دوست عزیز ظاهرا سر کاریم

با عرض معذرت

==============================

قول تمپلت 1 رو دادید ولی ...

مدتی هست به امید ارایه سیستم از جانب شما اینجا میام
                      سلام ، تمپلیت شماره 1 که آموزش داده شد ، مثال هم زده شد ، چه کارش باید بکنم دیگه؟ سر کار چی هستید؟
                      Espiinas@Yahoo.Com

نظر

نوشته اصلی توسط espiinas نمایش پست ها
                        سلام ، تمپلیت شماره 1 که آموزش داده شد ، مثال هم زده شد ، چه کارش باید بکنم دیگه؟ سر کار چی هستید؟
                        شرمنده دوست عزیز . ولی من نمی دونم منتظر تمپلت 4 بمونم . یا اینکه این 3 تا رو روی هم سوار کنم . در کل موندم. اگر اموزش را ادامه بدهید شاید بجاهای خوب برسیم

باز هم معذرت
                        زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

بده اعتقاد دارم با یک تمپلیت جامع و کامل هم میشود یک سیستم کامل را تغذیه کرد . یعنی جوابگوی تمام تحلیلهای سیستم باشد . البته اسپیناس عزیز در پست اول گفتند هرگز قصد
                          ارائهء یک سیستم معاملاتی ندارن . هدف تبادل اطلاعات در مورد نظرات اینشان بوده . از طرفی دوستان دیگر سیستم مشابه و سودده دارند میتوانند در همین تاپیک به اشتراک بگذارند .
                          بنده خودم از سیسم خطی-ترسیمی استفاده میکنم . هدفم هم شکار میکرو ترندها یا همان روندهای کوچک از چارتهای با تایمهای یک دقیقه و پنج دقیقه با نگاه کلی به تایمهای بالا برای
                          پی بردن به روند کلی میباشد . البته بعد از شکل گیری یک روند کوچک با اکسپرت خط روند یک خط مایل رو یا زیر ( روند پائین.رو یا بالارو ) روند ترسیم میکنم و بعد از مدتی شاهد تریگر آن
                          میباشم . در این حالت دو اتفاق میافتد یا تریگر به سمت مورد نظر میخورد یا هم یک استاپ البته کوچک نوش جان میشود! بعضی مواقع هم روندهای مشخصی از تایمهای بالا (5m به بالا)
                          اگر دست دهد شکار میکنم. تا دلتان بخواهد هم اهل ریسک بالا البته از نوع سیستماتیک یعنی استفاده از جداول دقیق مدیریت سرمایه هستم و جالب اینجاست یکبار هم تا به حال با وجود
                          استفاده از اکانتهای با ضریب اهرمی بالا از حالت فول مارجین استفاده نکرده.ام چون چندین بار شاهد کوچک شدن تدریجی حساب با ریسک حتی متوسط بوده.ام . اصلا هم پشت چارت روی
                          صندلی بطور مداوم نمینشینم که مثلا بخواهد حوصله.ام سر برود . همهء کارها بصورت ایستاده ! والاا ! امتحان کنید بهترین روش میباشد . پشت چارت نشینی هرگز . راستی یک تمپلیت هم
                          بنده این روزها برای دیدن سریع وضعیت روند در تایمهای بالا (حداکثر 4 ساعته ) استفاده میکنم که توصیه میکنم شما هم برای تحلیل سریع استفاده کنید . فعلا
                          ویرایش توسط shamili : https://www.traderha.com/member/7645-shamili در ساعت 07-20-2013, 06:47 PM

نظر

خوب به نظر میاد امکان ارسال فایل (حتی به اندازهء گفته شده ) در سایت وجود ندارد .

با عرض پوزش از طرف شما مکان فایلها رو میگم برید راحت پیدا میکنید .

1 . فایل با نام Megatrend_SITEL از سایت forexwinners.net

2 . فایل اکسپرت به نام Linecutors.eq4 از سایت babypips با آدرس LINEXCUTORS - TrendLine Break EA

نظر

دوست عزیز ، اینجا جای این پست ها نیست ، و هیچ ارتباطی به اینجا نداره ، ازتون معذرت خواهی می کنم ولی مجبورم به مدیر محترم بگم به جای دیگری انتقال بدهند.
                              موفق باشید .
                              Espiinas@Yahoo.Com

نظر

دوستان ازتون معذرت می خواهم ، امروز چند بار اومدم آموزش بقیش رو شروع کنم ، ولی دل به کار نمی دهم ، از نظر روحی و جسمی اصلا حالم خوب نیست ، اصلا ، برام دعا کنید مشکلاتم حل بشه ، امید به خدا از فردا میام ، امشب واقعا اوکی نیستم ، خداحافط تا فردا .
                                Espiinas@Yahoo.Com

نظر

پردازش ...
                                X