اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پروژه اسپی ناس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

روانشناسی - psg

روانشناسی - psg :
    خوب من سعی دارم اینجا زیاد خسته کننده نباشه و همه چیزهایی که اینجا بیان میشه به درد معامله گر بخوره ؛ بعدشم قرار شد شماها برید و بک کم چارت رو تماشا کنید و دنبال کنید تا چشمتون به چبزهایی که گفتم عادت کنید ، حداقل رنگ مووینگ ها رو یاد یگیرید ! اینقدر عجله نکنید !!!! آفرین تریدر های موفق خوب .
    خوب احتمالا خیلی جاها شنیدید که شغل معامله گری یک بحث داره به نام روانشناسی یا پیسایکولوژی ، این بحث واقعا مهم هست و برای همین هست که من صحبت در مورش رو همین ابتدا شروع کردم ، چون اکثرا میگن حالا بزار ما یاد بگیریم چه جوری کار کنیم بعدش میریم سراغ این مبحث و خیلی کم روش مانور داده شده است در مطالب فارسی و همه میخوان روش سیستم های مختلف مانور بدهند در صورتی که نزدیک به نصف معامله گری موفق مربوط با آماد گی ذهنی هست ، اکثرا میروند دنبال انواع و اقسام سیستم ها و مسایل و مشکلات تریدینگ ، بعدش که از نظر عادات نابود میشن میان سراغ روانشناسی و یا جواب نمیگیرن و یا انقدر سخت و ناجور جواب میگیرن که خیلی مشکل پیش میاد ، بزارید براتون یک مثال بزنم ، شما مثلا وقتی بخواهید برای اولین بار تنیس بازی کنید اگر راکت تنیش بد دستتون بگیرید و عادت کنید دیگه تا آخر مشکل خواهید داشت و قاعدتا آدم موفقیتی نخواهید بود در این ورزش و خیلی سخت و حتی یک جاهای غیر ممکن خواهد بود که شما بتوانید راکت درست دستتون بگیرید.
    داستان ترید کردن صحیح هم همین هست و ما روز اول قرار شد که ما از اینجا یک نسل موفق و طلایی فارکس بیرون بیایم و بتونیم با موفقیت خودمون آبروی از دست رفته فارکس در ایران رو باز گردونیم و با تشکیل یک صنف ، این کار رو قانونی کنیم در ایران تا همه بتونیم با سری بالا کار کنیم و پوا در بیاریم و لازمه انجام این کار آموزش صحیح در همه زمینه ها و موفقیت هست که ما با هم این کار رو انجام میدهیم ، پس یادتون نره فقط به فکر خوتون نباشید و هدف کلی جمع روفراموش نکنید .
    خوب مساله دیگه ؛ من سعی می کنم پست ها کوتاه باشن و الکی بلند نباشن که حوصله فرد سر بره ،یک مطلب مهم بگم تا پست بعدی روانشناسی .
    ببینید یک واقعیت بزرگ ، ما داشتیم کسانی که با پول ها و سرمایه کم در فارکس پول زیاد در بیارن ، من خودم از کسانی بودم هیچ پولی نداشتم وقتی چندین سال پیش شروع کردم وهیچ پشتبانه مالی نداشتم ، ولی کلا از اسم این بازار مشخص هست که نیاز به سرمایه داره مثل هر کار دیگه ، نیاز به سرمایه مناسب ، برای راحت ترید کردن مثلا 5 هزار دلار ، 10 هزار دلار و بیشتر و.....
    ولی خوب چون نمیخواهیم انجا کسی رو ناامید کنیم همیجا برنامه ها و پلن هایی رو در آینده در اختیار بچه هایی قرار میدهیم که پول کم دارن تا بتونند کار کنند و رشد کنند ، پس نگران نباشید ،
    حرف اصلی من امروز در این پست این هست که کسی که عادت کنه به ترید الکی زدن ، لات بالا زدن ، لورج بالا و کارای غیره مثل پیپ هانتینگ و ....... این کارها عین یک آدم معتاد روی شما تاثیر میزاره و باید عین یک آدم معتاد این مساله رو ترک کنید و خیلی سخت هست و واقعا اگر در این مراخل هستید همین الان تموم کنید این کارها رو ، این کارها شاید کوتاه مدت جواب بده ولی اگر می خواهید این کار براتون بشه شغل آینده و آیده خودتون باهاش بسازید این کارها عمرا جواب نمیده ، تازه شروع کنید ، برنامه بلند مدت بریزید ، چرا میترسید ؟ شما فکر کنید الان یک شغل شروع کردید ، نمیشه که همون ماه اول پول به زندگیتون سرازیر بشه ، نه ، باید صبر کنید ، میدونم خیلی ها براشون سخته پذیرفتن این حرف ها ، چون مثلا چند سال یا چند ماه دارن یک سری کارها میکنند و الان سخته تازه بخوان بگن که مثلا از امروز دنبال یک پروژه بلند مدت و جدید 1 ساله باشید تا موفق بشید ، ولی از خودتون این سوال بپرسید حاضری یک سال دیگه به کارهاتون ادامه بدین و تهش جوابی نگیرید ؟تا اینکه یک سال دیگه با سری بالا موفق بشید ؟؟؟ قرض و قسط و این ها میدونم هست ، ولی این یک سال بیخیالش شید ، سال دیگه قول میدهم همه قزض ها و قسط هاتون رو با سودشون میدهید ، الان فقط مثبت باشید و به موفقیت فکر کنید ، فقط !
    تا پست بعد فکر کنید ، فقط فکر . نترسید ، شجاع باشید .
    ارادتمند .
    Espiinas@Yahoo.Com

نظر

سلام دوست عزیزه من
      من مدتهاست که درگیر بازار قارکسم اما تا بحال هیج کجا آموزش به این شکل به امثال من داده نشده است
      بسیار متشکر میشوم که شما به ما علاقه مندان به این بازار پر پتانسیل آمزش دهید تا جلوی ضرر مابچه ایرانی ها بصورت منطقی در این بازار گرفته بشه البته جسارت نباشه اگه بقییه دوستان راضی باشن این فقط یک پیشنهاده

نظر

سلام
        ابتدا تشکر می کنم از این پروژه ای که شروع کردید و قصد دارید چیزی به امثال بنده یاد بدید از آنجایی که هنوز حرفی از استراتژیتون نزدید شاید این انقولت بنده نا بجا باشه لذا اگر من اشتباه میکنم بنده را روشن کنید ...
        یکی از تمپلت های شما مووینگ های 15 ، 30 ، 60 داره که گمان کنم همان مووینگ های جادویی آقای پشوتن مشهوری نژاد عزیز باشه که در تالار های همسایه مفصل راجبش آموزش داده اند ...
        تمپلت شماره دو شما نیز یک اندیکاتور الیگیتور (تمساح) و ac کمتر از ویل بیلیامز داره

حالا سوال بنده از حضرتعالی این است که آیا در آینده با استراتژی تلفیقی جدیدی رو به رو هستیم یا با یک استاد پشوتن طنز پرداز (عزیز) دیگه که ادعا شاگردی استاد ویل بیلیامز را البته به شوخی دارند مواجه هستیم !؟
        ویرایش توسط charisma : https://www.traderha.com/member/7196-charisma در ساعت 07-15-2013, 11:07 AM
        .اول ای جان ، دفع شر موش کن . . . وانگهی در جمع گندم کوش کن .

نظر

نوشته اصلی توسط charisma نمایش پست ها
          سلام
          ابتدا تشکر می کنم از این پروژه ای که شروع کردید و قصد دارید چیزی به امثال بنده یاد بدید از آنجایی که هنوز حرفی از استراتژیتون نزدید شاید این انقولت بنده نا بجا باشه لذا اگر من اشتباه میکنم بنده را روشن کنید ...
          یکی از تمپلت های شما مووینگ های 15 ، 30 ، 60 داره که گمان کنم همان مووینگ های جادویی آقای پشوتن مشهوری نژاد عزیز باشه که در تالار های همسایه مفصل راجبش آموزش داده اند ...
          تمپلت شماره دو شما نیز یک اندیکاتور الیگیتور (تمساح) و ac کمتر از ویل بیلیامز داره

حالا سوال بنده از حضرتعالی این است که آیا در آینده با استراتژی تلفیقی جدیدی رو به رو هستیم یا با یک استاد پشوتن طنز پرداز (عزیز) دیگه که ادعا شاگردی استاد ویل بیلیامز را البته به شوخی دارند مواجه هستیم !؟
          سلام ، در ابتدا اینکه در پست تمپلیت ارایه شده گفتم که چی هست و متعلق به کی هست ، در پست های دیگر هم گفتم من اینجا دنبال صرف سیستم نیستم ، اینجا همه چی با هم هست ، در ضمن ادعای شاگردی کسی را ندارم ،من فقط از ابزارهای به درد به خور استفاده می کنم به نحو احسنت ، حالا متعلق به هر کسی باشد ، هدف هم در پست ها بارها گفته شده ، قبل از سوال پرسیدن تاپیک مطالعه کنید .
          موفق باشید .
          Espiinas@Yahoo.Com

نظر

سلام ، رفقا برای اینکه پایستگی مطالب به هم نخوره ، سوالات و صحبت هاتون اینجا بفرمایید ،
            http://forum.broker-fa.com/f37/%D8%A...A7%D8%B3-3138/

از مدیریت محترم می خواهم در صورتی فرصت کردند ، پست ها الا پست های من رو منتقل کنند به اینجا .
            ارادتمند .
            Espiinas@Yahoo.Com

نظر

سلام و تشکر
              سوال:
              سیگنال طلا که در لینک زیر ارائه شد:
              http://forum.broker-fa.com/f37/%D9%B...html#post76939
              با مضمون:
              یک سیگنال باحال و جالب ، ببینیم میشه یک استاپ بخوریم و حال کنیم امشب !
              فروش طلا در قیمت 1260.60 ، استاپ لاس : 1270.00 ، تیک پروفیت : 1252.00

و یه خوبی یه سود نشست، آیا واقعا برای استاپ خوردن بود؟ (یا به شوخی گفتید.)
              چون در آن زمان طبق تمپلیت اول روند صعودی داشتیم ولی سیگنال sell دادید.
              ویرایش توسط say : https://www.traderha.com/member/7954-say در ساعت 07-15-2013, 08:40 PM

نظر

نوشته اصلی توسط say نمایش پست ها
                سلام و تشکر
                سوال:
                سیگنال طلا که در لینک زیر ارائه شد:
                http://forum.broker-fa.com/f37/%D9%B...html#post76939
                با مضمون:
                یک سیگنال باحال و جالب ، ببینیم میشه یک استاپ بخوریم و حال کنیم امشب !
                فروش طلا در قیمت 1260.60 ، استاپ لاس : 1270.00 ، تیک پروفیت : 1252.00

و یه خوبی یه سود نشست، آیا واقعا برای استاپ خوردن بود؟ (یا به شوخی گفتید.)
                چون در آن زمان طبق تمپلیت اول روند صعودی داشتیم ولی سیگنال sell دادید.
                سلام دوست عزیز ، مرسی که پیگیر هستید ، خدمتتون عرض کنم که صبر کنید همه موارد عرض بشه تا متوجه بشید ، خیالتون راحت اینقدر مثال زنده میزنیم که همه چیز را متوجه بشید ، ولی آفرین میگم به پشت کار شما که رفتید و پیدا کردید ، اجازه بدید نحوه پوزیشن گیری و معامله آموزش داده بشه ، ارادتمند شما .
                Espiinas@Yahoo.Com

نظر

salam jenab espinaas az shoma khahesh mikonam amozesh ra zodtar shoro konid ba tashakor

نظر

نوشته اصلی توسط zebelboy2008 نمایش پست ها
                    salam jenab espinaas az shoma khahesh mikonam amozesh ra zodtar shoro konid ba tashakor
                    سلام

لطفا طبق قوانین فروم فارسی بنویسید .
                    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سلام دوستان عزیز ، امشب با کوله بار پر از آموزش و پست های آموزشی و اتمام تمپلیت شماره 1 و آغاز تمپلیت شماره 2 خدمتتون میرسم ، حسابی آماده باشید .
                      Espiinas@Yahoo.Com

نظر

سلام ، وای بد قول شدم و معذرت می خواهم ، بزارید واقعیت براتون بگم ، من الان دقیق 48 ساعت وقت گذاشتم و یک سیستم پولی رو در آوردم و به دلیل این بدقولی ، همین جا در حضور همه میگم به محض اینکه پروژه اسپی ناس خودمون جلو رفت و من دست از بازیگوشی از فردا برداشتم و وقتم کامل گذاشتم برای همین کار ، سیستمی که باعث بد قولی من شد و باعث شد امشب که الان چشمای من دارن آلبالو گیلاس میچینن به دلیل کار زیاد روی این سیستم پولی که داره توی انیترنت به مبلغ 5000 دلار به فروش میرسه توی همین فروم یک تاپیک جداگانه بزنم و آموزشش بدهم ، ولی باید ببنیم اصلا سود ده هست یا نه ! من بعد از 48 ساعت و دنبال کردن تاپیک و عکس های متعدد و سرچ زیاد در انیترنت و زیر و رو کردن سایتش تونستم اندیکاتورهاش رو بدست بیارم ، ولی واقعا چون قانون کپی رایت و وجدانم نمیزاه الان آموزش نمیدهم ، چون همین الان یک عالمه کار از همین پروژه اسپی ناس روی دستم هست و کلی چشم انتظار داریم اینجا که من سریع پیش برم ، ولی قول دادم این سیستم معروف در اینترنت رو که این روزا سر و صدا به پا کرده اینجا به وقتش آموزش بدهم ، اصلا وقتی پروژه اسپی ناس تموم شد ، من میام کلی سیستم اندیکاتوری سود ده بهتون آموزش میدهم ، ولی اول باید اینجا و در این پروژه اصل کار رو یاد بگیرید ، اینجا هست که باید حرفه ای بشید ، معامله گر حرفه ای هرچی سیستم به درد بخور بهش بدن بالاخره یک سود ازش میگیره ، ولی باید به اصول کار مسلط باشه ، آقایون و خانم های محترم من رو ببخشید ، من فردا میترکونم و کلی پیش میبرهم این پروژه رو و شیطنت رو میزارم کنار ، در ضمن از الان بگم فردا کلی خبر و کلی ارنینگ(Earning) داریم و حتما و حتما معامله پیشنهادی میزارم براتون ، فردا میشه سود خوب از بازار گرفت ، خیلی مخلصم ، پس تا فردا که کلی کار داریم ، مخلصم .
                        Espiinas@Yahoo.Com

نظر

جناب اسپیناس از شما عاجزانه خواهش دارم که زودتر آموزش رو شروع کنید من این هفته اصلا ترید نکردم تا آموزش شما کامل بشه

نظر

نوشته اصلی توسط zebelboy2008 نمایش پست ها
                            جناب اسپیناس از شما عاجزانه خواهش دارم که زودتر آموزش رو شروع کنید من این هفته اصلا ترید نکردم تا آموزش شما کامل بشه
                            من مخلص شما هستم ، من کی باشم که شما از من خواهش کنید ، ادامش رو میدهیم ، ولی به مدت یک هفته و دوهفته تمام نمی شود ، شما یاهو آیدی من رو ادد کن با هم صحبت کنیم من راهنمایی کنم شما رو . ارادت
                            Espiinas@Yahoo.Com

نظر

سیگنال - Signal

سلام دوستان ، چون قراره امروز رو طوفانی شروع کنیم ! اول یک معامله میزنیم !
                              فروش طلا در قیمت 1277.32 ، استاپ لاس : 1282.00 ، تیک پروفیت :1270.00
                              Espiinas@Yahoo.Com

نظر

آموزشی - Edu

خوب دوستان با مرام دوباره سلام ، خدمتتون عرض کنم تمپلیت شماره یک تا اینجا در موردش حرف زدیم ، روزی برای خودش یک سیستم معاملاتی قوی بود و مال یک شخص خارجی بود ، حدودا 4 سال پیش ، حالا ما ازش به شکل دیگری استفاده می کنیم .
                                من الان شروع می کنم مرحله آخر و مرحله پوزیشن گیری با این سیستم رو بهتون می گم ، به هیچ عنوان پوزیشن گیری اصلی ما به این شکل نیست ، من فقط میگم که متوجه بشید ، حالت های صعودی و نزولی را که گفته بودم ، حالا فرض می کنیم در حالت نزولی قرار داریم ،
                                روش اول پوزیشن گیری به این ترتیب هست که به محض اینکه حالت نزولی شکل گرفت ، یعنی مووینگ ها از حالت صعودی یا حالت خنثی ، تغییر وضعیت دادن و به صورت نزولی در آمدن ، ما وارد پوزیشن فروش می شویم .

و حالت صعودی دقیقا برعکس حالت نزولی ، روش دوم پوزیشن گیری به این ترتیب هست که مثلا بازار طبق مواردی که آموزش دادیم در حالت نزولی هست و دارد زیر مویینگ ها حرکت می کند به محض اینکه دست به اصلاح زد و خودش رو به مووینگ کرم رنگ رسوند وارد معامله فروش می شویم ،
                                و اما حالت کم ریسک تر ، باز هم فرض میگیریم که در حالت نزولی هستیم ، اینبار اگر قیمت خودش رو به مویینگ قرمز رنگ رسوند وارد معامله می شویم . تمام این موارد در حالت صعودی برعکس هست ، یک مساله خیلی مهم بگم اگر میبینید زیاد وارد ریز جزییات نمیشم ، مثلا نحوه پوزیشن گیری ، و دیگر موارد به خاطر اینکه ما فقط می خواهیم این سیستم رو درک کنیم ، چون معامله کردن ما با این سیستم نیست ، ما با نگاه به این تمپلیت می خواهیم بفهمیم که بازار در چه وضعیتی هست و .....
                                که همه این ها گفته میشه ، توی پست بعد چند تا عکس از حالت های مختلف میزارم ، ناگفته نماند این سیستم به تنهایی قوی و سود ده هست ، ولی ما نیاز به ابزار قوی تر و بهتر داریم ، شما فقط سعی کنید درک کنید وضعیت های صعودی و نزولی و اصلاح قیمت با مووینگ ها .
                                هر مساله ای رو نفهمیدید سوال کنید چون فهمیدن و درک کلی این مسایل پیش زمینه موفقیت در موارد بعدی و اصل سیستم ترید هست .
                                Espiinas@Yahoo.Com

نظر

پردازش ...
                                X