اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم سودال ( 4 ساعته ، اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mfx نمایش پست ها
    مطالب وقتی ارزش یادگیری دارند که کاربردی باشند و وقتی میشه به کاربردی بودن مطالب اطمینان کرد که مستند باشند و منبع آن خود در حال استفاده و کسب سود از آن مطلب و یا استراتژِی باشد . در غیر اینصورت بیان هر مطلب و پافشاری بر آن برای هر شخص حتی تازه کارها ( مثل من ) آسان است و گمراه کننده . جناب آقای محسن فیضی اگه شما واقعا هدفت آموزش استراتژی کاربردی است به قول ما لرها اول مردیت را ثابت کن و اکانتی را نمایش بده که در آن از 100 سال پیش تا امروز سرمایه ات فقط دو برابر شده ( 64 برابر پیشکش ). آی ملت اگه شما هم دوست دارید به هر کسی که از راه میرسه اعتماد کنید میل شماست . متاسفانه این خصلت ما ایرانیهاست که زود باور میکیم اشخاص و گفته هایشان را . اگه این خصلتمان نبود ایرانمان امروز به اینجا نمیرسید . شما را به خدا از کسانی که ادعای ... دارند بخواهید که خودشان را قبل از هر چیز به شما ثابت کنند . افرادی که در این فرومها مطلب مینویسند میتوانند استادی کهنه کار و یا شیادی کهنه کار و یا علافی کهنه کار و غیره باشند . وقتی من از کسی میخوام که حسابشو بهم نشون بده چند تا هدف دارم . اول اینکه ایشون دست نشانده بروکر پرسپولیس و یا هر بروکری نباشه که بخواد جو بده به معاملات . دوم اینکه ایشون اصلا خودش معامله میکنه یا اینکه فقط میگه معامله بکنید . سوم اینکه اگه دست نشانده بروکر نیست و خودش معامله گر هست آیا با روشهایی که معرفی میکنه تا امروز موفق بوده ؟ اگه بوده من یکی ار مریدان ایشان برای آموزش و یادگیری خواهم بود . اما قبل از آن باید نشان دهد که میتونه موفق باشه و نه اینکه و نه اینکه یه اکانت را به اعضا معرفی کنه و پس از 2 ترید ضرر ده آنرا رها کنه و با اکانتی دیگه ترید هاش را ادامه بده !!!!
    بلفرض اقای فیاض هر چی که شما میگین باشه شما هم که حرف از مردانگی میزنی لر هم هستی مرد هم هستی استمنت حسابی که میگی نشون بده مردانگی را ثابت بکن بد ایراد بگیر

نظر

• من چنین استیتمنتی را ندارم . منظورم این بود که کسی که من را نمیشناسد و از من سند و هیستوری نمیخواهد . پس هر ادعایی را میتوان داشت . خواهش میکنم در این مورد دیگه بحث نکنید . من فقط خواستم تلنگری را به اعضا بزنم که به خودشون بیان . اگه خودتون میخواهید من نمیتونم جلو کسی را بگیرم به زور . فقط لطفا یادتون بمونه حرفام

نظر

• در تایم 5 دقیقه قیمت به کف روز قبل رسیده و اگه کندل بعدی در جهت بالا حرکت کنه میشه یه بای گرفت . یورو به دلار
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط محسن فیاض نمایش پست ها
          در تایم 5 دقیقه قیمت به کف روز قبل رسیده و اگه کندل بعدی در جهت بالا حرکت کنه میشه یه بای گرفت . یورو به دلار
          خب تریل فعال شد و روی صفر بسته شد نه سود و نه ضرر ( آخه 5 دقیقه هم تایم شد خداوکیلی )
          فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• اقا محسن با سپاس به شما
            لطفا بگویید کمترین تایم فریمی که با این روش - معقول میشود کار کرد کدام است.و لطفا عکس یورو دلار که خطوط را روی ان کشیده اید و بروی ان تحلیل میکنید را بگذارید.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
              اقا محسن با سپاس به شما
              لطفا بگویید کمترین تایم فریمی که با این روش - معقول میشود کار کرد کدام است.و لطفا عکس یورو دلار که خطوط را روی ان کشیده اید و بروی ان تحلیل میکنید را بگذارید.ممنون
              معمولا زیر یکساعته دیگه فایده نداره ولی نه اینکه نشه کار کرد . اما تو تایمهای پایین نمیشه به تحلیلت امیدوار بود با کوچکترین نوسانی کل کاسه کوزه ات رو میریزه به هم
              به نظر من اگه مبخواین یکساعته کار کنین باید قبلش یه نیگاه به تایم 4 ساعته بندازین بعد در امتداد روند توی یکساعته پوز بگیرین ( مواظب سقف و کفهای چهارساعته باشین )

نظر

• اقا محسن اگه لطف بکنید و عکس سقف و کف 4و 1 ساعته یورو دلار را بگذارید ممنون میشویم.

نظر

اقا محسن اگه لطف بکنید و عکس سقف و کف 4و 1 ساعته یورو دلار را بگذارید ممنون میشویم.
                  بفرمایین !
                  خطوط قرمز محدوده هفتگی و خطوط زرد محدوده 4 ساعته !

نظر

• اقا محسن با سپاس به شما که زحمت میکشید و سوالها را پاسخ میدهید
                    در جایی گفتید که هم در بازار رنج میتوان سود گرفت و هم در رونددار.الان قیمت نزدیک خط زرد رنگ پایینی است.لطفا روش پوز گیری را در این حالت بگویید.
                    ایا الان بای میکنید یا صبر میکنید خط زرد رنگ پایین بشکند و بعد سل میکنید؟ممنون

نظر

• دوست من فکر کنم محدوده ی 4ساعته رو کمی اشتباه مشخص کردید سقف4ساعته رو میگم
                      تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                      تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                      http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

اقا محسن با سپاس به شما که زحمت میکشید و سوالها را پاسخ میدهید
                        در جایی گفتید که هم در بازار رنج میتوان سود گرفت و هم در رونددار.الان قیمت نزدیک خط زرد رنگ پایینی است.لطفا روش پوز گیری را در این حالت بگویید.
                        ایا الان بای میکنید یا صبر میکنید خط زرد رنگ پایین بشکند و بعد سل میکنید؟ممنون
                        من گفتم میتوان سود گرفت اما ترجیحا مجبور به باز کردن پزیشن نیستیم نیازی ندارد که خود را به آب و آتش بزنیم . چون تایم بالاست ، شما فرصت دارین که چارتهای دیگر رو رصد کنید و موقعیتهای خوب آنها را شکار کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
                          دوست من فکر کنم محدوده ی 4ساعته رو کمی اشتباه مشخص کردید سقف4ساعته رو میگم
                          ممنونم دوست من !
                          شما باید به عنوان یک تریدر باید محدوده حمایت و مقاومت در نظرتان باشد نه یک خط مستقیم

نظر

• سلام محسن جان یوروبه دلار درتایم چهارساعته خط زرد را شکند به سمت پایین ولی درادامه روند صعودی داشته الان دراپن کندل ساعت بیست شب درحال نزول الان به نظر شما می توان وارد فروش شد؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
                              سلام محسن جان یوروبه دلار درتایم چهارساعته خط زرد را شکند به سمت پایین ولی درادامه روند صعودی داشته الان دراپن کندل ساعت بیست شب درحال نزول الان به نظر شما می توان وارد فروش شد؟؟؟
                              قانون اینه که اگر کندل خط مقاومت یا حمایت رو شکست باید صبر کرد تا کندل بسته بشه چنانچه کندل بعد از خط بسته شد شکست انجام شده و باید منتظر تایید شکست بود . هنگامی شکست تایید میشود که کندل بعدی هم در مسیر کندل قبلی حرکت کند .
                              به اشکال زیر توجه کنید .

1 - شکست تایید شده :

2 - شکست تایید نشده :

نظر

• به این مثال معاملاتی توجه کنید :

همونطور که مشاهده میکنید با رعایت قوانین سیستم میتونین معاملات بهتری رو انجام بدین ریسک به ریوارد یک به سه در نظر گرفته شده و اتفاقا حد ضرر با کف قبلی یکی شده و در این معامله برای بدست آوردن تقریبا 100 پیپ سود ما فقط 30 خطر رو پذیرفته ایم

نظر

پردازش ...
                                X