اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم سودال ( 4 ساعته ، اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• همونطور که وعده داده بودم یک حساب دمو باز کردم و شما دوستان میتونین اونو دنبال کنین .
    باز هم میگم تایم های پایین خطا دارن اما چیکار کنم که ملت دنبال اسکالپ هستن و چون توی تایم پایین موقعیتهای بیشتری ایجاد میشه من این جنایت رو مرتکب میشم و در تایم 5 دقیقه براتون موقعیت ها رو شرح میدم شاید ترید آنچنانی هم نداشته باشم ولی سعی میکنم تمام موقعیت هایی رو که امکان داره در تایمهای بالا بهش بر بخورین رو توضیح بدم . و ضمنا حواسم به تایم های بالا هم هست که چنانچه روی اون تایم هم موقعیتی ایجاد بشه اعلام میکنم .

مشخصات حساب :

یوزر : 253342
    رمز : ajvn3pb
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• سلام محسن جان فایل موجود نیست. من با بروکر ifc کار می کنم آیا نیازی به تغییر متاتریدر دارم. اگر نه باید چکار کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط AMIR0O0 نمایش پست ها
        سلام محسن جان فایل موجود نیست. من با بروکر ifc کار می کنم آیا نیازی به تغییر متاتریدر دارم. اگر نه باید چکار کنم.
        کاربران عزیزی که با پلتفرمی غیر از پرسپولیس کار میکنند کافی فایلی رو که در زیر براشون گذاشتم رو دانلود کنند و در پوشه config متاتریدرشون اکسترکت کنند . مشکلشون حل میشه
        فایل های پیوست شده
        ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 03-11-2013, 03:08 PM
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• سلام محسن جان
          آقا در مورد کار با تایم 5 دقیقه با این استراتژی یک توضیح میدید؟؟
          همونطور مثل تایم 4ساعته با شکست ها کار میکنید؟؟

مرسی
          پ.ن : می تونی بگی چه جور در سال 62 برابر میشه؟؟ مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenforex نمایش پست ها
            سلام محسن جان
            آقا در مورد کار با تایم 5 دقیقه با این استراتژی یک توضیح میدید؟؟ بله حتما
            همونطور مثل تایم 4ساعته با شکست ها کار میکنید؟؟ بله اصول ترید همون شکستها هستند

مرسی
            پ.ن : می تونی بگی چه جور در سال 64 برابر میشه؟؟ ببینید شما با این روش و سایز یکصدم به ازای هر 100 دلار شروع میکنید و ما برآورد کردیم که هر 2 ماه یکبار سرمایه شما دو برابر میشه ( ماهی 50 درصد ) ما در یکسال 6 تا دو ماه داریم حالا خودتون حساب کنید :

ماه دوم 200 دلار
            ماه چهارم 400 دلار
            ماه ششم 800 دلار
            ماه هشتم 1600 دلار
            ماه دهم 3200 دلار
            ماه دوازدهم 6400 دلار
            بنابراین ما انتظار داریم که سرمایه شما در یکسال 64 برابر بشه
            بله میدونم الان همه میگن رو قلم و کاغذ راحته اما اگر بر اساس همین اصول ترید کنید و در طول مدت یکسال روش و سایز عوض نشه به احتمال زیاد شدنی خواهد بود

مرسی
            موفق باشین

نظر

• اینم یه موقعیتی که تنظیم شده و باید به انتظار شکست بنشینیم خطوط آبی محل حمایت و مقاومت رو نشون میدن و خطوط قرمز حد سود تقریبی رو نشون میدن .

نظر

• شما با استراتژی سودال سود گرفتین و موفق بودین یا اینکه فقط حدس میزنید که بشه باهاش سود گرفت ؟ چند وقته که با این استراتژی ترید میکنید ؟

نظر

• Re: سیستم سودال ( 4 ساعته ، اسکالپ 5 دقیقه )

به نظر من با این سیتم تو بازار های روند دار میشه سود گرفت
                  یورو دلار الان رنج شده
                  بهتره روی ین دلار و پوند دلار امتحان کنید

send from Ostad Meta

نظر

• نوشته اصلی توسط محسن فیاض نمایش پست ها
                    خب اینم از آخر هفته و سودی معادل 300 پیپ !

نوشته اصلی توسط mfx نمایش پست ها
                    شما با استراتژی سودال سود گرفتین و موفق بودین یا اینکه فقط حدس میزنید که بشه باهاش سود گرفت ؟ چند وقته که با این استراتژی ترید میکنید ؟
                    نه دوست من حدس نمیزنم مطمئنم بازار ارز جایی برای حدس و گمان نیست
                    شما دوست من اگه به این سود نمی گین پس چی میگین ؟ دیروز هم بنده با 50 پیپ مثبت از بازار اومدم بیرون مدارکش هم موجوده نشون بدم ؟؟؟
                    بنده چهار ساله که کار میکنم و اصول تریدم همیشه همین بوده اما هر جا به اندیکاتور ها اعتماد کردم کلاه گشادی سرم رفته !

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                      به نظر من با این سیتم تو بازار های روند دار میشه سود گرفت
                      یورو دلار الان رنج شده
                      بهتره روی ین دلار و پوند دلار امتحان کنید

send from Ostad Meta
                      دوست عزیز در بازار رنج هم میشه با این استراتژی سود گرفت به این ترتیب که در کف بخرید و در سقف بفروشید به همین راحتی ، به همین خوشمزگی
                      بعضی از استراتژی ها باید بازار باید دارای روند باشه برای بعضی دیگر باید بازار رنج باشه اما برای سیستم سودال فرق نمیکنه که بازار رنج باشه یا روند دار . فرقش اینه که در بازار رنج سودها کمند و در بازار روند دار سود سرشاری رو نصیب تریدر میکنند

نظر

• سلام.
                        آقا محسن میتونی بگی دقیقا از کی شروع به آموزش کوتاه مدت این روش میکنی؟؟؟
                        تام 15 هم خوبه

ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenforex نمایش پست ها
                          سلام.
                          آقا محسن میتونی بگی دقیقا از کی شروع به آموزش کوتاه مدت این روش میکنی؟؟؟
                          تام 15 هم خوبه

ممنونم
                          من سعی میکنم که تمام سوالات شما دوستان رو با تصویر و توضیحات کامل جواب بدم ولی برای ترید بر روی تایم کوتاه اجازه بدین بعد از سال نو باشه چون بنده به مسافرت میرم و کلا ترید در حساب ریلم هم تعطیل میشه
                          انشاءالله در سال جدید با انرژی مضاعف در خدمتتون خواهم بود .
                          اما در طول این مدت هم چنانچه دستم رسید حتما براتون ترید زنده میزارم تا دوستان با طرز کار آشنا بشن و بتونن روش حساب کنن .

نظر

• میشه بگین حسابی رو که در آن سود گرفتین چیه ؟ آخه حسابی را که معرفی کردین در پرسپولیس تنها دو ترید داره که به استاپ خورده .

نظر

• اقا محسن اگر امکان دارد قبل از رفتن به مسافرت یکبار دیگر این سیستم را توضیح دهید. ما کف و سقف را چطور رسم کنیم و بر چه اساسی .سقف و کف هفته قبل را حساب کنیم یا اخرین سقف و کف را ویا ...
                              ممنون از شما

نظر

• نوشته اصلی توسط mfx نمایش پست ها
                                میشه بگین حسابی رو که در آن سود گرفتین چیه ؟ آخه حسابی را که معرفی کردین در پرسپولیس تنها دو ترید داره که به استاپ خورده .
                                بله کاملا درسته ! اون دو پزیشن با اسکالپ گرفته شده که هر دو پزیشن به ضرر خورده ( تو تایم های پایین ضعیف هستم ) اما حساب خودم که گفتن نگید از کدوم بروکره سود کردم البته در چهار ساعته .

نظر

پردازش ...
                                X