اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم سودال ( 4 ساعته ، اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
    اقا محسن اگر امکان دارد قبل از رفتن به مسافرت یکبار دیگر این سیستم را توضیح دهید. ما کف و سقف را چطور رسم کنیم و بر چه اساسی .سقف و کف هفته قبل را حساب کنیم یا اخرین سقف و کف را ویا ...
    ممنون از شما
    دوست عزیز شما یکبار دیگه پستهای 102 تا 106 رو بخونید چنانچه باز هم سوالی بود در خدمتتون هستم
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• من هم با یک بروکر حساب دارم که نمیتونم اسمشو بگم و باهاش ترید میکنم . در هر هفته سرمایه من 99 برابر میشه ولی متاسفانه اسم بروکر و میزان سرمایه و لاگین و پسورد و شماره تلفن و هیستوری و استراتژی و هویت و ... را نمیتونم بگم . یعنی بهم گفتن که نگم .

نظر

• نوشته اصلی توسط mfx نمایش پست ها
        من هم با یک بروکر حساب دارم که نمیتونم اسمشو بگم و باهاش ترید میکنم . در هر هفته سرمایه من 99 برابر میشه ولی متاسفانه اسم بروکر و میزان سرمایه و لاگین و پسورد و شماره تلفن و هیستوری و استراتژی و هویت و ... را نمیتونم بگم . یعنی بهم گفتن که نگم .
        ببخشید ولی میشه مدیریت سرمایه و ریسک به ریواردتونو بگین ؟؟؟ ضمنا توضیح قسمت قرمز رنگ مانعی نداره !
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• اگه شما اکانتی را به اعضا نشان دهید که سرمایه خود را در آن تنها 2 برابر کرده اید ( مدت زمان اصلا اهمیت ندارد ) من هم مدیریت سرمایه و ریسک به چی چی و استراتژِی و ... را خواهم گفت .

نظر

• اگه شما اکانتی را به اعضا نشان دهید که سرمایه خود را در آن تنها 2 برابر کرده اید ( مدت زمان اصلا اهمیت ندارد ) من هم مدیریت سرمایه و ریسک به چی چی و استراتژِی و ... را خواهم گفت .

نظر

• سلام به همگی . به حساب افراد چی کار دارید ببینید اون چی داره میگه . اصل مطلب رو بگیرید و از حاشیه عبور کنید و به جای گیر دادن مطالب مفید را یاد بگیریم

نظر

اگه شما اکانتی را به اعضا نشان دهید که سرمایه خود را در آن تنها 2 برابر کرده اید ( مدت زمان اصلا اهمیت ندارد ) من هم مدیریت سرمایه و ریسک به چی چی و استراتژِی و ... را خواهم گفت .
                اینجا جایی برای خط و نشون کشیدن نیست دوست عزیز . من دارم صادقانه استراتژی رو توضیح میدم شاید برای بعضیها راه گشا باشه اعضا اکانت منو میخوان چیکار ! خودشون خدارو شکر اینقدر فهمیده هستند که میزان کارایی یک سیستم رو تشخیص بدن . من فقط خواستم بدونم با چه مدیریت سرمایه ای شما 99 برابر، اکانتون رشد میکنه . همین . اینم بیخیال

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
                  سلام به همگی . به حساب افراد چی کار دارید ببینید اون چی داره میگه . اصل مطلب رو بگیرید و از حاشیه عبور کنید و به جای گیر دادن مطالب مفید را یاد بگیریم
                  فرمایشاتتون کاملا متین !

نظر

• مطالب وقتی ارزش یادگیری دارند که کاربردی باشند و وقتی میشه به کاربردی بودن مطالب اطمینان کرد که مستند باشند و منبع آن خود در حال استفاده و کسب سود از آن مطلب و یا استراتژِی باشد . در غیر اینصورت بیان هر مطلب و پافشاری بر آن برای هر شخص حتی تازه کارها ( مثل من ) آسان است و گمراه کننده . جناب آقای محسن فیضی اگه شما واقعا هدفت آموزش استراتژی کاربردی است به قول ما لرها اول مردیت را ثابت کن و اکانتی را نمایش بده که در آن از 100 سال پیش تا امروز سرمایه ات فقط دو برابر شده ( 64 برابر پیشکش ). آی ملت اگه شما هم دوست دارید به هر کسی که از راه میرسه اعتماد کنید میل شماست . متاسفانه این خصلت ما ایرانیهاست که زود باور میکیم اشخاص و گفته هایشان را . اگه این خصلتمان نبود ایرانمان امروز به اینجا نمیرسید . شما را به خدا از کسانی که ادعای ... دارند بخواهید که خودشان را قبل از هر چیز به شما ثابت کنند . افرادی که در این فرومها مطلب مینویسند میتوانند استادی کهنه کار و یا شیادی کهنه کار و یا علافی کهنه کار و غیره باشند . وقتی من از کسی میخوام که حسابشو بهم نشون بده چند تا هدف دارم . اول اینکه ایشون دست نشانده بروکر پرسپولیس و یا هر بروکری نباشه که بخواد جو بده به معاملات . دوم اینکه ایشون اصلا خودش معامله میکنه یا اینکه فقط میگه معامله بکنید . سوم اینکه اگه دست نشانده بروکر نیست و خودش معامله گر هست آیا با روشهایی که معرفی میکنه تا امروز موفق بوده ؟ اگه بوده من یکی ار مریدان ایشان برای آموزش و یادگیری خواهم بود . اما قبل از آن باید نشان دهد که میتونه موفق باشه و نه اینکه و نه اینکه یه اکانت را به اعضا معرفی کنه و پس از 2 ترید ضرر ده آنرا رها کنه و با اکانتی دیگه ترید هاش را ادامه بده !!!!

نظر

• mfx دوست گرامي
                      درود بر شما

از شما خواهشمندم اگر به زبان انگليسي تسلط كمي داريد به فرومهاي خارجي، بخصوص تاپيكهاي معرفي استراتژيها حتما سري زده و وقتي براي مطالعه آنها بگذاريد، بنده به شخصه نديده ام در اين فرومها كسي از ميان خوانندگان تاپيك از فردي كه در حال ارايه روش مي باشد خواستار ارايه استيتمنت باشد.
                      لذا از شما درخواست دارم اينطور مسائل را در بيرون از تاپيك از آقاي فياض درخواست نماييد.

با سپاس فراوان
                      شاد و موفق و سالم باشيد
                      Think / Act / Enjoy

نظر

• برای خودم متاسفم واقعا

نظر

• بسیار خوب . من خفه میشم . ولی از اعضا میخوام که اندکی تفکر کنند . آقای فیاض شما هم میتونید به ارایه روشتون ادامه بدهید تا 64 برابر شدن حساب کلیه اعضا و کلاینتهای بروکر پرسپولیس . موفق باشید . بای

نظر

مطالب وقتی ارزش یادگیری دارند که کاربردی باشند و وقتی میشه به کاربردی بودن مطالب اطمینان کرد که مستند باشند و منبع آن خود در حال استفاده و کسب سود از آن مطلب و یا استراتژِی باشد . در غیر اینصورت بیان هر مطلب و پافشاری بر آن برای هر شخص حتی تازه کارها ( مثل من ) آسان است و گمراه کننده . جناب آقای محسن فیضی اگه شما واقعا هدفت آموزش استراتژی کاربردی است به قول ما لرها اول مردیت را ثابت کن و اکانتی را نمایش بده که در آن از 100 سال پیش تا امروز سرمایه ات فقط دو برابر شده ( 64 برابر پیشکش ). آی ملت اگه شما هم دوست دارید به هر کسی که از راه میرسه اعتماد کنید میل شماست . متاسفانه این خصلت ما ایرانیهاست که زود باور میکیم اشخاص و گفته هایشان را . اگه این خصلتمان نبود ایرانمان امروز به اینجا نمیرسید . شما را به خدا از کسانی که ادعای ... دارند بخواهید که خودشان را قبل از هر چیز به شما ثابت کنند . افرادی که در این فرومها مطلب مینویسند میتوانند استادی کهنه کار و یا شیادی کهنه کار و یا علافی کهنه کار و غیره باشند . وقتی من از کسی میخوام که حسابشو بهم نشون بده چند تا هدف دارم . اول اینکه ایشون دست نشانده بروکر پرسپولیس و یا هر بروکری نباشه که بخواد جو بده به معاملات . دوم اینکه ایشون اصلا خودش معامله میکنه یا اینکه فقط میگه معامله بکنید . سوم اینکه اگه دست نشانده بروکر نیست و خودش معامله گر هست آیا با روشهایی که معرفی میکنه تا امروز موفق بوده ؟ اگه بوده من یکی ار مریدان ایشان برای آموزش و یادگیری خواهم بود . اما قبل از آن باید نشان دهد که میتونه موفق باشه و نه اینکه و نه اینکه یه اکانت را به اعضا معرفی کنه و پس از 2 ترید ضرر ده آنرا رها کنه و با اکانتی دیگه ترید هاش را ادامه بده !!!!
                            با سلام خدمت همگی نظر همه ی دوستان متین هست بنده به شخصه سخنان شما رو میپسندم اما شاید گذاشتن اکانت ریل شخصی باشه و برای دوستمون امکانش نباشه اما به نظر بنده ایشون تمامی پوزها رو در حساب دمو بگیرن تا معلوم بشه بعضی از ابهامات برای دوستان بنده وقتی اقا مسلم تاپکو زد وقتی دیدم شروع کردم به دادن سیگنال ها و استفاده ی زنده و باعکس ومستند از سیستم که البته بعضی ها نیز مخالفت کردن اما در کل تاپیک برای محسن عزیز هست و احترام ایشون واجبه و لطفا با کنایه حرف نزنید...درود بر همتون
                            ویرایش توسط اسکار : https://www.traderha.com/member/7929-اسکار در ساعت 03-13-2013, 01:10 PM
                            تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                            تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                            http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

بسیار خوب . من خفه میشم اشتباه اول . ولی از اعضا میخوام که اندکی تفکر کنند . آقای فیاض شما هم میتونید به ارایه روشتون ادامه بدهید تا 64 برابر شدن حساب کلیه اعضا و کلاینتهای بروکر پرسپولیس اشتباه دوم . موفق باشید . بای
                              کاشکی این برادر عزیز با دقت بیشتری پستها رو میخوندن
                              1 - من گفتم امکان 64 برابر شدن حساب هست
                              2 - من برای هیچ بروکری کار نمیکنم و نمیدونم این برادر عزیز چزا پرسپولیس رو نشانه رفته
                              3 - هر تریدر گاگولی میفهمه که بازار به قیمتها واکنش نشون میده و من قصد اغفال کسیو ندارم
                              4 - یک حساب دمو رو توی چند پست پیش معرفی کردم میتونید دنبال کنید

باز هم از همه عذر میخوام
                              ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 03-13-2013, 01:02 PM

نظر

بسیار خوب . من خفه میشم . ولی از اعضا میخوام که اندکی تفکر کنند . آقای فیاض شما هم میتونید به ارایه روشتون ادامه بدهید تا 64 برابر شدن حساب کلیه اعضا و کلاینتهای بروکر پرسپولیس . موفق باشید . بای
                                نوشته اصلی توسط محسن فیاض نمایش پست ها
                                برای خودم متاسفم واقعا
                                دوستان لطفا خودتونو کنترل کنید همه ی شما برای همگیه ما عزیز هستید اقا محسن من از طرف دوستون عذر خواهی میکنم لطفا به کار خوبتون با قدرت ادامه بدید و شما جنابmfxکسی نگفت شما ساکت بشید ولی کمی بادقت حرف بزنید به نظر من واس حل مشکل وتوجیه دوستان اقا محسن پوزهارو درحساب دمو ادامه بدن
                                تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                                تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                                http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

پردازش ...
                                X