اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم سودال ( 4 ساعته ، اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوستان خسته نباشید این احتمالا آخرین پست من در سال 91 خواهد بود .
    همونطور که میبینید این عکس چارت یورو به دلار در تایم روزانه هست
    قیمت به کف قبلی رسیده و اتفاقا با سطح 50 فیبوناچی هم یکی شده و این باعث اعتبار سطح میشه چنانچه از این سطح رد بشه و نزول کنه ما حداقل انتظار 180 پیپ سود رو داریم و حد اکثر تا سطح 100 فیبو چیزی حدود 800 پیپ سود رو میتونیم انتظار داشته باشیم . درصورت صعود هم چنانچه از سطح 1.31506 بگذره میشه انتظار یه صعود 400 الی 500 پیپی رو داشت .

به عکس دقت کنید .!
    ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 03-19-2013, 07:38 AM
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• اینم نتیجه اسکالپ دیشب !

همونطور که مشاهده میکنید . فقط مدیریت سرمایه و اجرای ریسک به ریوارد باعث نجات یک تریدره !

ببخشید دوستان
      من یوزر و پسورد حساب قبلی رو گم کردم ( پیریه و هزار عیب و علت ) میتونید از این به بعد این حساب رو دنبال کنید .

یوزر : 253402
      پسورد : m253402

بازم از دوستان عذر میخوام
      ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 03-19-2013, 07:46 AM
      فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• سلام

نوشته اصلی توسط محسن فیاض نمایش پست ها
        خب دوستان به عکس زیر دقت کنید یکی دیگه از نکات کلیدی سیستم رو در عکس میتونین ببینین !
        عکس مربوط به پوند به دلار در تایم چهارساعته هست همونطور که مشاهده میکنین سطح ساپورت با تراز 23.6 فیبو یکی شده و این باعث افزایش سطح مورد نظر میشه ما یک محدوده حدودا 300 پیپی رو فیبو رسم کردیم و این حالت پیش اومده . حالا چنانچه سطح ساپورت ما بشکند . انتظار داریم تا محدوده تراز 61.8 حداقل نزول و تا تراز 100 حداکثر نزول رو داشته باشیم .
        حالا چرا انتظار نزول ؟؟؟ دوستان میتونن جواب بدن ؟؟؟

علت نزول :
        1- قیمت قریب به ده روز است که حتی به فاصله ی 200 پیپی سقف نزدیک نشده
        2-روند نزولی حاکم قبلی
        3-تمایل قیمت برای ایجاد کف جدید (مبتنی بر دو گزینه ی قبل)
        4- تشکیل الگوی کندل استیک قوی در رسیدن به سقف بنفش ... Evining Star

اساتیییییییییییییییید به سوسن انرژی کمک کنید ، به من انرژی بدید

نظر

• این هم از ترید امروز البته در حساب ریل خودم !
          چارت یورو به ین در نمای یکساعته .
          همونطور که می بینید سودی بیش از 100 پیپ رو نصیب ما کرد .

نظر

• سلام محسن جان یک سوال چرا استاپ اینقدرکمه مگرنباید رو قله قبلی یعنی132.70باشد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
              سلام محسن جان یک سوال چرا استاپ اینقدرکمه مگرنباید رو قله قبلی یعنی132.70باشد؟
              استاپ رو من بر اساس ریسک به ریوارد یک به سه میگیرم برای همین ممکنه به قله یا کف قبل نرسه .

اما چیزی که مد نظره و خیلی مهمه اینه که پزیشن شما بعد از باز شدن به طرف سود حرکت کنه در عکس ملاحظه نمودین که فقط حدود 10 پیپ در ضرر رفته و برگشته و سود 110 پیپی رو لمس کرده .

اگر نقطه ورود دقیق و بر اساس استراتژی باشه نیازی به حد ضرر بالا نیست . البته این نظر منه و شما میتونین هر جوری که فکر میکنین درسته حد ضرر رو بزارین

نظر

• کسی میتونه از این تایپیک

یک پی دی اف درست کنه

من با این اینترنت نمی تونم صفحات را دریافت کنم
                یادمان باشد :
                کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

• نوشته اصلی توسط اوپانیشاد نمایش پست ها
                  کسی میتونه از این تایپیک

یک پی دی اف درست کنه

من با این اینترنت نمی تونم صفحات را دریافت کنم
                  سلام دوست من صفحه 19 پست 187 رو ملاحظه بفرمایین پی دی اف ساخته شده رو میتونین دریافت کنین
                  ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 03-20-2013, 08:54 AM

نظر

• یادم باشد که سال جدید اینگونه باشد :

یادم باشد که زیبایی های کوچک را دوست بدارم حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند
                    یادم باشد که دیگران را دوست بدارم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می خواهم باشند
                    یادم باشد که هرگز خود را از دریچه نگاه دیگران ننگرم
                    یادم باشد با خود آشتی کنم که من اگر خود با خویشتن آشتی نکنم هیچ شخصی نمی تواند مرا با خود آشتی دهد
                    یادم باشد که خودم با خودم مهربان باشم چرا که شخصی که با خود مهربان نیست نمی تواند با دیگران مهربان باشد
                    یادم باشد که حرمت پدر و مادرم را به یاد آرم .
                    یادم باشد ....................

سال نو بر همه عزیزان مبارک باد .

نظر

• سلام به همه دوستان گل !
                      امیدوارم سال بسیار پر پیپی رو پیش رو داشته باشین !
                      این هم نتیجه ترید امروز بیش از 130 پیپ !!! ( قابل توجه اونایی که ...... )

نظر

• سلام سال نو مبارکفکرکنم محسن جان خودت به سیستمی که داری یاد میدی به دیگران پایبند نیستی مثلا در یورو به دلار هنوز کندل یکساعته قله را نشکند یا یورو به ین در اولین پوزت هنوز نه قله ای شکل گرفته که بای زدی درانتهای کفت دره اینکاررا میکنی؟؟؟لطفا توضیح دهیدبقیه اش را ولش

نظر

• فکرکنم اشتباهی شده یا با یک سیست دیگه کار میکنی

نظر

• نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
                            سلام سال نو مبارکفکرکنم محسن جان خودت به سیستمی که داری یاد میدی به دیگران پایبند نیستی خیر بر عکس مثلا در یورو به دلار هنوز کندل یکساعته قله را نشکند یا یورو به ین در اولین پوزت هنوز نه قله ای شکل گرفته که بای زدی درانتهای کفت دره اینکاررا میکنی؟؟؟لطفا توضیح دهیدبقیه اش را ولش
                            نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
                            فکرکنم اشتباهی شده یا با یک سیست دیگه کار میکنی نشده عزیز
                            نه دوست من دقیقا میدونم چی میگم و دقیقا میدونم چه جوری ترید میکنم و شما هم اگر اندکی به قوانین سیستنم توجه کنید میبینید که کاملا بر اساس سیستم گرفته شده

به عکس یورو به دلار توجه کنید !!

ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 03-23-2013, 10:25 AM

نظر

• همونطور که میبینید کندل ساعت 11 روی خط بسته شده و بعد از اون قیمت در همون جهت رفته و من ، هم بر این اساس و هم بر اساس کانال صعودی یک بای زدم و حد سود رو محدوده کف قبلی یعنی کندل ساعت 00:00 مورخ 2013/03/15 گذاشتم که هم قانونی هست و هم بر اساس سیستم سودال . !
                              همونطور که میبینید حد سود لمس شده !!

نمی دونم شاید من بد توضیح دادم و نتونستم حق مطلب رو ادا کنم .

در مورد یورو به ین هم چیزی شبیه همون اتفاق افتاده .. به عکس دقت کنید .

نظر

• http://

با سپاس به شما
                                به نظر من بهتر است اقامحسن برروی ارزهایی که معامله میکند یا دو سه تا از انها برروی تایم 4 ساعته خطوط را رسم کند که ما هم انها را داشته باشیم مثل عکس
                                بالا البته اگر درست باشد. و اگر منطقه ساپورت یا رزیستنس جدیدی بوجود امد اعلام کند . اینطوری همگی با هم همگام می شویم.ممنون از همگی

نظر

پردازش ...
                                X