اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط vanda نمایش پست ها
    دوستان اندیکاتور رسم کانال که خطوط فیبوناچی هم داشت را میزارین؟؟
    هرکدوم از اندیکاتورها جداگانه بود فیبو یک اندیکاتور جداست

نظر

• الان یکیشو میزارین ؟ اخرین ورزن؟

نظر

• تا جایی که یادمه و دارم همین یک ورژن از فیبو بود ، خدمت شما
        فایل های پیوست شده

نظر

• این کانال های رگرسیون به دلیل مبنای ریاضی اش بسیار جالب توجه است..... نکنه جالب تر ریتم و مدلی که به این ساختار نگاه میشه......
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
            تا جایی که یادمه و دارم همین یک ورژن از فیبو بود ، خدمت شما
            ببخشید میدونم کلافتون کردم منظورم این نبود ی اندیکاتور بود از همین تاپیک گرفته بودم کانال میکشید توش درصد فیبو هم داشت

نظر

• [QUOTE=vanda;121157]ببخشید میدونم کلافتون کردم منظورم این نبود ی اندیکاتور بود از همین تاپیک گرفته بودم کانال میکشید توش درصد فیبو هم داشت[/QUO

من نه همچین چیزی دیدم نه دارم شرمنده

نظر

• با سلام خدمت دوستان خبرتي.ببخشيد كسي ميدونه چطور ميتونم با اندي بالا گذشته بازار ببينم.ممنون

نظر

• با سلام خدمت دوستان خبرتي.كسي ميدونه با اندي بالا چطور ميشه گذشته بازار ديد؟

نوشته اصلی توسط Amin.Fx نمایش پست ها
                  اندیکاتور بک تست

با سلام به همه دوستان

اندیکاتوری طراحی کردم که به وسیله آن به راحتی می توانید به گذشته بازار بر گردید و سیگنال های گذشته را بررسی کنید
                  کار آن به این صورت است که وقتی اندیکاتور را ران می کنید، یک خط عمودی برای شما رسم می کند. با کشیدن این خط به تاریخ مورد نظر، کانال ها برای آن روز رسم می شود.
                  همچنین می توانید اندیکاتور را طوری تنظیم کنید که فقط کانال مربوط به روز جاری را رسم کند

امیدوارم برای دوستان مفید واقع شود

با سلام خدمت دوستان خبرتي .كسي ميدونه با اندي بالا چطور ميشه گذشته بازارو ديد؟

نظر

• چرا دیگه کسی اینجا نیست؟مشکل من حل شد.فکر کنم از این سیستم ناامید شده.ولی من فکر می کنم هر سیستمی قوت وضعف داره.ما میتونیم از نقاط قوتش استفاده کنیم.من دیدم استاد ازادی تو تحلیلاشون از این کانالها استفاده می کنند

نظر

• به یاد مسلم , خبرتی و تمام دوستانی که از این کانالهای در معاملاتشون استفاده میکنند .

Eur GBP H4

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• با سلام دوستان شاید یک مقدار مبتدیانه باشه ولی من متاسفانه نتونستم تمپلت سیستم رو کامل روی متا اجرا کنم و ناقص اجرا میشه....

کانالها و .... نمیاد....

ممنون میشم کمکی بکنید.
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                          با سلام دوستان شاید یک مقدار مبتدیانه باشه ولی من متاسفانه نتونستم تمپلت سیستم رو کامل روی متا اجرا کنم و ناقص اجرا میشه....

کانالها و .... نمیاد....

ممنون میشم کمکی بکنید.
                          سلام

از موجود بودن اندیکاتور های مربوطه در بین اندیکاتور های کاستوم مطمئنید ؟
                          و اگر هستند به صورت دستی روی چارت اجرا میشوند ؟
                          لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                            سلام

از موجود بودن اندیکاتور های مربوطه در بین اندیکاتور های کاستوم مطمئنید ؟
                            و اگر هستند به صورت دستی روی چارت اجرا میشوند ؟

ضمن تشکر از شما:

امکانش هست تمپل و اندیکاتورها رو برام بزارید چ.ن من هر کاری کردم نشد....

با تشکر
                            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• http://pcmupload.traderha.com/uploa...9697638161.rar
                              در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• یک اندیکاتوری بود یکی از دوستان طراحی کردند که پیداش نکردم اون دقیقتر هست
                                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

پردازش ...
                                X