اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
    با سلام

اگر پستی که زدم شما رو ناراحت کرد پوزش منو ببپذیرید !
    اگرشما از روند تایپیک اطلاع داشتید باید میدونستیدکه در تایپیک سه حساب از خانم انصاف ارئه شد یکی بسود رسید و دوتای دیگر کال مارجین شدند !

همچنین ابتدای تایپیک هم چند نفر از دوستان حساب مجازی باز کرده بودند !

نتیجه اینکه پیشنهاد بازکردن حساب مشکل نیست ولی نه بصورت شرطی و دادن هشدار به بستن تایپیک ! شما وقتی میتونید با نویسندگان اینطور برخورد کنید که به استخدام شما در اومده باشند و جزو کارکنان شما باشند ! نه اینکه کسی ه اومده وقت گذاشته و مطلب نوشته براش شرط بگذارید و تهدید به بستن موضوع کنید !

بنده خودم عالیت انچنانی در فروم ندارم و بیشتر استفاده میکنم و تقریبا همه تایپی های اینجانب راکدهستند ! پس بستن و از گذاشتن این تایپیک ها تاثیری بر انها نمیگذارد !

موفق باشید
    سلام
    خواهش میکنم مسلم عزیز شما سرورید
    بنده اگر از لحن گفتاری مناسب جهت اطلاع رسانی استفاده نکردم کمال عذر خواهی را دارم و شاید این از خواص روابط در دنیای مجازیست .
    مسلم عزیز خوشحال هستم که مارا در این امر یاری میکنید
    با تشکر
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• در ضمن ارتقا سطح کاربریتون را به کاربر برجسته تبریک میگم
      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• سید عزیز و بزرگوار مسلم جان

ارتقاء سطح کاربری شما را به کاربر برجسته تبریک می گویم.
        چند بار پیام خصوصی دادم ولی متاسفانه پیام برای شما ارسال نشد.
        ممنون میشم راهنمایی کنید چگونه می توان با شما تماس بگیرم.

ارادتمند سید

نظر

• یادش بخیر

[IMG][/IMG]
          در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• مسلم جان تبریک می گم...

اگر کسی یک فایل راهنما از سیستم + تمپ تهیه کند عالی است

نظر

• با سلام

اقا مسلم مرسی بابت در اختیار قرار دادن این سیستم به من و دیگران و از اینکه بدون هیچ چشم داشتی از وقت خودت زدی در جهت یاد دادن به بچه های این فروم سپاسگذارم.
              poor

نظر

• با سلام
                بنده اولین تجربه خودم رو در ارتباط با این سیستم بیان میکنم

در تایم Daily پس از تشکیل دوجی و شکست سنتر کانال یک دوره ای و شکست لبه پایین کانال آبی انتظار نزول بیشتر را داریم
                در تایم H4 پس از بسته شدن کندل در زیر کانال یک دوره ای به دنبال موقعیت فروش در H1 میشویم
                در تایم H1 پس از شکست سنتر هر دو کانال موقعیت مناسبی برای فروش فراهم شده که در ادامه بعد از یک پول بک موقعیت مناسبی برای فروش بوجود امده

هدف لبه پایینی کانال آبی در تایم H4 ،البته به دلیل تجربه کم بعد ازخروج موج از هر دو کانال در تایم H1 پوزیشن سل باز کردم و بعد از 35 پیپ پوزیشن خودم رو بستم.

جناب مسلم عزیز و دیگر دوستان خواهشمندم عیب بنده رو بفرمایید.(کانال ها بر روی چارت صحیح نصب شده اند؟)
                با تشکر
                poor

نظر

• خیلی ممنون دوست عزیز بابت گذاشتن تحلیل

بنده بدلیل مشغله فراوان واقعا فرصت پیگیری تایپیک ندارم حتی نمودارهاشو ندارم !

فقط شما برای تحقیق که شده خبرتی روی دو ارز پوند دلار و پوند استرالیا تست کن و نتایجشو ببین ! البته یورو دلار هم نتیجه میده !

موفق باشید

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط kiumarth نمایش پست ها
                    با سلام
                    بنده اولین تجربه خودم رو در ارتباط با این سیستم بیان میکنم

در تایم Daily پس از تشکیل دوجی و شکست سنتر کانال یک دوره ای و شکست لبه پایین کانال آبی انتظار نزول بیشتر را داریم
                    در تایم H4 پس از بسته شدن کندل در زیر کانال یک دوره ای به دنبال موقعیت فروش در H1 میشویم
                    در تایم H1 پس از شکست سنتر هر دو کانال موقعیت مناسبی برای فروش فراهم شده که در ادامه بعد از یک پول بک موقعیت مناسبی برای فروش بوجود امده

هدف لبه پایینی کانال آبی در تایم H4 ،البته به دلیل تجربه کم بعد ازخروج موج از هر دو کانال در تایم H1 پوزیشن سل باز کردم و بعد از 35 پیپ پوزیشن خودم رو بستم.

جناب مسلم عزیز و دیگر دوستان خواهشمندم عیب بنده رو بفرمایید.(کانال ها بر روی چارت صحیح نصب شده اند؟)
                    با تشکر
                    او باقیست...

پیشنهاد میکنم از بروکرهایی که مورد تایید مسلم جان باشه استفاده کنید برای سیگنال گرفتم...

کانال های شما زیاد جالب نیستن...

نظر

• با سلام

دوستان لطف کنند یک عکس ار تایمفریم Daily و H4 و H1 بگذارند تا مشکل کانالهای بنده رفع شود

با تشکر
                      poor

نظر

• امیدوارم بدرد شما بخورد !

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

نظر

• [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

نظر

• با سلام

از اینکه وقت گذاشتید و این عکس ها رو آپلود کردید خیلی خیلی خوشهالم کردید وخیلی هم کاربردی هست ممنون
                            اگه میشه لطف کنید بگید از چه بروکری استفاده میکنید اگه این فروم محدودیت داره یا پیام خصوصی اطلاع بدید ممنون میشم.

با تشکر دوست عزیز
                            poor

نظر

• سلام آقا مسلم ممنون واسه این تایپک امیدوارم که خدا به شما هم خیر و برکت بده من تازه با این تایپک اشنا شدم.چقدر به دنبال چنین سیستمی بودم.این ایدی منه ممنون میشم ادد کنید. javad6621@yahoo.com

نظر

• فایل اموزشی خبرتی بزبان عربی !

خبرتی 1
                                ویرایش توسط مسلم آل شبر : https://www.traderha.com/member/4926-مسلم-آل-شبر در ساعت 01-15-2014, 01:25 PM

نظر

پردازش ...
                                X