اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام
    آقای یزدی نظرتون در مورد استفاده از زیگ تایم بالا به جای کانال دوره ای هفته قبل چیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
      با سلام
      آقای یزدی نظرتون در مورد استفاده از زیگ تایم بالا به جای کانال دوره ای هفته قبل چیست؟

سلام و درود

من نخواستم زیاد در روش سیستم دخل و تصرفی داشته باشم تا حدی که بتونم به نقطه استاپی دست پیدا کنم که قابل قبول و مغقول باشه همانطور که میدانید معرفی سیستم متعلق به شخص دیگری بوده و ارائه دهنده آن هم جناب مسلم عزیز هستند و هر گونه تغییرات مثبتی که مد نظرشون باشد و برای سیستم مفید بداند حتما" انجام خواهند داد .
      اما نکته ای که باید عرض کنم همانطور که میدانید کانال ریگریسون از کانال های مطرح در خود متا تریدر می باشد با قابلیت های فراوان که این امکان را به تریدر میدهد که با هر سیستمی که مد نظر دارد ادغام نماید و سیستمی برای خود طراحی کند . برای استفاده از روشهای مختلف حتما" باید مدتی را بعنوان بک تست گیری استفاده شود تا قابلیتهای حرکتی ابزار برای شخص روشن گردد تا بر اساس آن بتواند تصمیم گیری نماید . ابزار ریگریسون هم همانند زیگ زاگ یک ابزار حرکتی است و اگر آنرا قفل نکنید قابلیت حرکتی در چارت دارد پس اینکه در کجا و در چه محلی این ابزار قفل شود تا کارایی مفید داشته باشد هم از نظر اینکه میزان پیپ زیادی را صرف حرکت از دست ندهد و هم اینکه سیگنالهای قابل قبول ارائه نماید بسیار مهم است و گرنه در هر روشی میتواند مفید واقع گردد.

موفق باشید
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی من تاپیک های خبرتی و زیگزاگ رو دنبال میکردم و از جناب یزدی عزیز تشکر ویژه دارم بابت استراتژی جدید که ارائه دادند. به نظرم ادغام این دو روش خیلی خوب جواب میده. فقط یه سوال دارم از جناب یزدی در این روش دیگه از کانالهای زیگزاگ استفاده نمیشه؟ مثلا در این شکل ما باید برگشت قیمت از کانال زیگزاگ میتونیم پوزیشن بای بگیریم یا باید منتظر برگشت قیمت به داخل کانال رگرسیون باشیم؟کانال خبرتی رسم شده مربوط به زیگزاگ آخر در تایم اچ1 هست و تایم کانال زیگزاگ ام15 هست.آیا اصلا میشه در این تایم با این روش کار کرد یا همان تایم اچ1 ملاکه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Fx.Mahdiyar نمایش پست ها
          سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی من تاپیک های خبرتی و زیگزاگ رو دنبال میکردم و از جناب یزدی عزیز تشکر ویژه دارم بابت استراتژی جدید که ارائه دادند. به نظرم ادغام این دو روش خیلی خوب جواب میده. فقط یه سوال دارم از جناب یزدی در این روش دیگه از کانالهای زیگزاگ استفاده نمیشه؟ مثلا در این شکل ما باید برگشت قیمت از کانال زیگزاگ میتونیم پوزیشن بای بگیریم یا باید منتظر برگشت قیمت به داخل کانال رگرسیون باشیم؟کانال خبرتی رسم شده مربوط به زیگزاگ آخر در تایم اچ1 هست و تایم کانال زیگزاگ ام15 هست.آیا اصلا میشه در این تایم با این روش کار کرد یا همان تایم اچ1 ملاکه؟
          سلام و درود

دوست عزیز فکر میکنم پاسخ شما را در پست قبل داده باشم . اما مع الوصف استفاده از ابزار و تایم فریم ها مربوط به روحیه افراد میشود و تحقیق بر فرضیه شان که ببینند به چه صورت میتوانند جواب بگیرند.
          تمام سیستم هایی که معرفی میشود و ابزار هایی که ارائه میشود هر کسی باید با استفاده از تکنیکها و ادغام انها با روش خود بتونه به بهترین تایم فریمی که بهترین جواب را میگیرد برسد که هدف هم همین است گرفتن نتیجه خوب حال از هر سیستمی که میخواهد باشد . در خبرتی قوانینی توسط آقا مسلم بر اساس سیستم معرفی شده و هدف من نقض آن قوانین نبوده و نخواهد بود . و قطعا" اگر ایشان صلاح بدانند که سیستی را با سیستم دیگر تلفیق کنند حتما" اعلام خواهند کرد . استفاده من از ابزار زیگ زاگ تلفیق دو سیستم نبود بلکه هدف رسیدن به یک نقطه برای استاپ لاس بود که امیدوارم برای استفاده از این ابزار بتونه در تعیین استاپ لاس مفید واقع گردد .

موفق باشید
          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
            سلام و درود

دوست عزیز فکر میکنم پاسخ شما را در پست قبل داده باشم . اما مع الوصف استفاده از ابزار و تایم فریم ها مربوط به روحیه افراد میشود و تحقیق بر فرضیه شان که ببینند به چه صورت میتوانند جواب بگیرند.
            تمام سیستم هایی که معرفی میشود و ابزار هایی که ارائه میشود هر کسی باید با استفاده از تکنیکها و ادغام انها با روش خود بتونه به بهترین تایم فریمی که بهترین جواب را میگیرد برسد که هدف هم همین است گرفتن نتیجه خوب حال از هر سیستمی که میخواهد باشد . در خبرتی قوانینی توسط آقا مسلم بر اساس سیستم معرفی شده و هدف من نقض آن قوانین نبوده و نخواهد بود . و قطعا" اگر ایشان صلاح بدانند که سیستی را با سیستم دیگر تلفیق کنند حتما" اعلام خواهند کرد . استفاده من از ابزار زیگ زاگ تلفیق دو سیستم نبود بلکه هدف رسیدن به یک نقطه برای استاپ لاس بود که امیدوارم برای استفاده از این ابزار بتونه در تعیین استاپ لاس مفید واقع گردد .

موفق باشید
            با تشکر از جناب یزدی

جناب یزدی ایده رسم ترند لاین بر روی زیگزاگ واقعا سیستم قوی میشه

کانال های رگراسیون هم مه خوب هستند

اگر می دونید تاپیک جدایی ایجاد کنید و یک سیستم کامل با کمک دوستان درست کنیم ترکیبی از زیگزاگ و کانال های رگراسیون و همون کانال زیگزاگ

تاپیکی باشه که فقط در این مورد کار کنیم به طور منسجم و عملی که حتی تایم فریم کار سیستم و تمام ریزه کاری ها هم بررسی کنیم

در حال حاضر مطالب و ایده های خوبی عنوان می شه اما باید منسجم و با قوانین خیلی دقیق و حساب شده باشه که بشه ترید کرد

اگر این تاپیک ایجاد کنید واقعا خیلی خوب میشه

بسیار متشکرم از شما به شخصا از زیگزاگ شما خیلی استفاده کردم

نظر

• خبرتی امروز عصر :

از میان آدم هایی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنان که با خود چتر میبرند به کار خود ایمان دارند .

نظر

• EUR USD H1

نظر

• با سلام خدمت دوستان

این شرح و خلاصه خبرتی توسط خانم انصاف هست بزبان عربی ! امیدوارم مورد استفادده دوستانقرار بگیرد 1

لینک

موفق باشید
                  در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• استمنت یک ماه خانم انصاف

لینک

لینک

موفق و پرسودد باشید

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• تنها مشکل لیشون اینه که مدیریت سرمایه بسیار ضعیفی دارند.

پوزیشن قبلی تازه به سود رسید ولی من امروز زودتر تو 15 پیپ بستم.
                      پوزیشن سل جدید:1.3075
                      حد ضرر 50 تا حد سودم 60 پیپ.
                      ارادتمند
                      ویرایش توسط metal : https://www.traderha.com/member/5944-metal در ساعت 04-19-2013, 05:29 PM

نظر

• Re: "خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                        استمنت یک ماه خانم انصاف

لینک

لینک

موفق و پرسودد باشید
                        اینکه تو یکماه با ده هزار دلار سرمایه ۲۵۰۰ تا در اورده
                        تریدرهای ایرانی وضعشون خیلی بهتره
                        تازه ۴ لات و ده لات تو استمنت هست که به نظر من یعنی خود زنی
                        Meta.me.cc!! Trader.meta@ymail
                        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-19-2013, 05:40 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                          با سلام خدمت دوستان

این شرح و خلاصه خبرتی توسط خانم انصاف هست بزبان عربی ! امیدوارم مورد استفادده دوستانقرار بگیرد 1

لینک

موفق باشید

سلام مسلم خان ظاهرا مشکل داره این مطالب . من که جملاتش رو نمیتونم ببینم
                          باتشکر
                          از میان آدم هایی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنان که با خود چتر میبرند به کار خود ایمان دارند .

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan12fx نمایش پست ها
                            سلام مسلم خان ظاهرا مشکل داره این مطالب . من که جملاتش رو نمیتونم ببینم
                            باتشکر
                            سازنده فایل گفته اگر دانلود کنید و روی سیستم پیاده کنید مشکل حل میشود ! البته نمودارها مشکلی ندارند !

اگر فایل جدیدی ارائه شد خدمت شما قرار میدهم !

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                              اینکه تو یکماه با ده هزار دلار سرمایه ۲۵۰۰ تا در اورده
                              تریدرهای ایرانی وضعشون خیلی بهتره
                              تازه ۴ لات و ده لات تو استمنت هست که به نظر من یعنی خود زنی
                              Meta.me.cc!! Trader.meta@ymail
                              متا جان ، اینم یه تریدر ایرانی ، آقا هر استراتژی میتونه براحتی جواب بده ، البته اگر مدیریت روح و روان و مدیریت سرمایه از طرف تریدر صورت بگیره و تریدر به اونچه که بعنوان استراتژی قبول کرده پایبند باشه و از احساسات زود گذر و بخصوص طمع جلوگیری کنه
                              http://forum.broker-fa.com/f98/%D9%8...886/#post64539

نظر

• یورو دلار h4

نظر

پردازش ...
                                X