اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• در مورد بکار بردن سیستم در ارزهای دیگر مثل یورو به دلار و یا طلا مشکلی وجود نداره ولی من پوند به دلار انهم فقط روزانه بدین صورت که در انتهای روز معامله باز نداشته باشید و ودر درجه دوم کراس های پوند را ترجیح میدهم

موفق باشید
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• با سلام خدمت استاد عزیز و ذوستان
      پوند/دلار
      4س برخورد با سنترلاین آبی و تشکیل کنذل برگشتی
      1س بعد از شکست کانال برگشت دوباره به کانال
      خرید با هدف فیبو سبز
      لطفا راهنمایی فرمایید

نظر

• با سلام خدمت استاد گلم و ذوستان
        پوزیشن دیروز امروز به هدف رسید
        یورو/دلار
        4س شکست سنترلاین کانال قرمز
        1س شکست کناره کانال قرمز و برخورد با سنترلاین کانال آبی و فیبو نارنجی
        در صورت شکست این دو وارد پوزیشن خرید میشم با هذف کناره بالایی کانال آبی

نظر

• سلام به نظر من تا قیمت 1.35300هم میریزه.تشکر

نظر

• فیلم آموزشی رازهای موفقیت در بازار مالی

http://www.servatyar.ir/Default.aspx...rticleId=11964

فیلم های جدید در راه است
            امیر نوربخش (noorbakhsh_a@yahoo.com)

نظر

• مسلم جان سلام
              10 ماهی میشه که بازار تبادلات ارزیو شروع کردم.راستش تا الآن نزدیک به 1 میلیون تومان ضرر کردم.از ضرر کردن خسته شدم.نیاز به راهنمایی شما دارم.
              فقط میخوام بدونم کدام یک از روشهایی که شما در اینجا معرفی کردید سود ده هستند؟راستش 90% مشکل من عدم اعتماد به سیستم هست همین موضوع نظم معاملات منو به هم میزنه. شک به سیستمها باعث شده از یک روش به روش دیگه برم و نتیجه این بی ثباتی شده ضرر.
              حقیقتا روشهای زیادیو بلدم تو این مدت تجربه زیادی کسب کردم.اما فقط میخوام اینواز شما بدونم که با کدام یک از روشها میتونم با یک حساب ریل 100 دلاری شروع کنم.تأیید شما برای من خیلی مهمه به این دلیل که میخوام از این بی ثباتی بیام بیرون و با اعتماد به سیستمی که شما معرفی میکنین به یک سود مستمر و منطقی برسم.
              باور کنید بیشتر از هزاران سیستم و روش روی کامپیوترم دارم.اما نمیتونم به هیچ کدامشون اعتماد کنم.باور کنید به هفته ای یک معامله راضیم فقط به شرط اینکه سود مستمری داشته باشه.
              از راهنماییتون سپاس گذارم.
              ببخشید که اینو اینجا گذاشتم .خواستم این موضوع را در پیام خصوصی مطرح کنم ولی به دلیل خوش انصافی مسئولان سایت باید حتما قبلش 30 پست زده باشم.
              ویرایش توسط FXFXFX : https://www.traderha.com/member/16713-fxfxfx در ساعت 08-20-2014, 12:05 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط FXFXFX نمایش پست ها
                مسلم جان سلام
                10 ماهی میشه که بازار تبادلات ارزیو شروع کردم.راستش تا الآن نزدیک به 1 میلیون تومان ضرر کردم.از ضرر کردن خسته شدم.نیاز به راهنمایی شما دارم.
                فقط میخوام بدونم کدام یک از روشهایی که شما در اینجا معرفی کردید سود ده هستند؟راستش 90% مشکل من عدم اعتماد به سیستم هست همین موضوع نظم معاملات منو به هم میزنه. شک به سیستمها باعث شده از یک روش به روش دیگه برم و نتیجه این بی ثباتی شده ضرر.
                حقیقتا روشهای زیادیو بلدم تو این مدت تجربه زیادی کسب کردم.اما فقط میخوام اینواز شما بدونم که با کدام یک از روشها میتونم با یک حساب ریل 100 دلاری شروع کنم.تأیید شما برای من خیلی مهمه به این دلیل که میخوام از این بی ثباتی بیام بیرون و با اعتماد به سیستمی که شما معرفی میکنین به یک سود مستمر و منطقی برسم.
                باور کنید بیشتر از هزاران سیستم و روش روی کامپیوترم دارم.اما نمیتونم به هیچ کدامشون اعتماد کنم.باور کنید به هفته ای یک معامله راضیم فقط به شرط اینکه سود مستمری داشته باشه.
                از راهنماییتون سپاس گذارم.
                ببخشید که اینو اینجا گذاشتم .خواستم این موضوع را در پیام خصوصی مطرح کنم ولی به دلیل خوش انصافی مسئولان سایت باید حتما قبلش 30 پست زده باشم.
                سلام

دوست عزیز این بازار نقدینگی در حدود 7 تریلیون دلار داره و شما یک میلیون تومن یعنی 300 دلار از دست دادید میگید خسته شدید ؟

اینکه صادقانه و با صراحت صحبت کردید خیلی عالی هست و این کمک بحل مشکل شما میکنه !

مشکل شما در یافتن یک سیستم درست و بی خطا نیست چونکه اصلا وجود نداره که بخایید پیدا کنید !

مشکل شما در سرمایه و مدیریت سرمایه و همچنین در نگاه تون به این بازار و تجارت هست !

توصیه میکنم حتما در کلاس اموزشی اقای از.ادی شرکت کنید !

در مورد خودم از روش کلاسیک بسیار ساده استفاده میکنم که بیشمار منبع اموزشی به زبانهای مختلف میتونید پیدا کنید !

در مورد سیستم های که معرفی کردم بجز یک سیستم عددی بقیه همه قابل استفاده و سوداور هستند لکن این بدین معنی نیست که همه میتوانند با یک سیستم بسوداوری برسند !

برای شما ارزوی موفقیت را دارم

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• سپاس گذارم بابت راهنماییتون
                  لطفا بگید چطور میتونم از کلاسهای آقای آزادی استفاده کنم؟

نظر

• فکر کنم ایشان در تهران و اصفهان کلاس برگزار میکنند . لینک سایت و تایپیک دوستان لطف کنند براتون میزارن من اونها ندارم .

موفق باشید

نظر

• آقا مسلم عزیز سلام
                      میخوام بدونم اگر اجازه بدید من این تاپیکو ادامه بدم؟راستش الآن که این مطلبو مینویسم تا صفحه 150 مطالعه کردم و خیلی از موارد دستم اومده اما هنوز ابهاماتی دارم که حقیقتا به راهنمایی شما نیاز دارم.
                      مورد دیگه اینکه آیا این استراتژی برای فردی که میخواد با 100 دلار شروع کنه مناسبه؟
                      سپاس گذار میشم اگر بنده را در ادامه این تاپیک راهنمایی کنید.

نظر

• آقا مسلم عزیز سلام
                        میخوام بدونم اگر اجازه بدید من این تاپیکو ادامه بدم؟راستش الآن که این مطلبو مینویسم تا صفحه 150 مطالعه کردم و خیلی از موارد دستم اومده اما هنوز ابهاماتی دارم که حقیقتا به راهنمایی شما نیاز دارم.
                        مورد دیگه اینکه آیا این استراتژی برای فردی که میخواد با 100 دلار شروع کنه مناسبه؟

نظر

• ببخشید یک سؤال دیگه هم دارم نظرتون در مورد بک تست گیری چیه؟(البته اینطوری میتونم بیشتر سیستمو یاد بگیرم)به نظر شما اگر فقط از رسم کانالها برای بک تست گیری استفاده کنم نتایج قابل اعتماد هستند؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Shaheen نمایش پست ها
                            آقا مسلم عزیز سلام
                            سلام

مشکلی برای ادامه تایپیک وجود ندارد ! 100 دلار مشکلی ندارد ! در مورد کمک بنده حساب نکنید چونکه هرچی بلد بودم نوشتم ! ممکن یک سوال سده شما نیاز به چند ساعت جستجو و تحقیق داره که در حال حاضر چنین وقتی ندارم !

نوشته اصلی توسط Shaheen نمایش پست ها
                            ببخشید یک سؤال دیگه هم دارم نظرتون در مورد بک تست گیری چیه؟(البته اینطوری میتونم بیشتر سیستمو یاد بگیرم)به نظر شما اگر فقط از رسم کانالها برای بک تست گیری استفاده کنم نتایج قابل اعتماد هستند؟
                            کاملا ایده منطقی هست ! سعی کن تست روی پوند به دلار انجام بدی

موفق و موید باشید

نظر

• سؤالی میپرسم که نیازی به پیگیری از جانب شما نداشته باشه.
                              لطفا بفرمایید نظرتون در مورد مدیریت سرمایه با استاپ و دو تارگت بیست پیپی چیه؟(البته تارگتها رو هم با توجه به گفته خودتون انتخاب کردم که گفته بودید هدف 40-50 پیپی)

نظر

• برای پوند دلار و یورو دلار خوب هست

نظر

پردازش ...
                                X