اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
    سلام
    من رو بردی واقعا تو خاطره ها ، یاد Silver Trend و Silver Trend Bar به خیر....
    یک زمانی خیلی حال میکردم باحاشون، خیلی....
    در حدی که میخواستم براساس اون ها اکسپرست بنویسم ولی....

پ ن: ببخشید پست مربوط به این تاپیک نبود.
    ​امیرجان ولی چی عزیز ؟
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• این اندیکاتور اصلاحی هستش، در نقاط حساس مثل شکل زیر که دو خط (ایچی) به هم خیلی نزدیک میشن (در بازارهای رنج) که معمولا در تایم های بالاتر هستش، با بسته شدن هر کندل بارها کندل ها به رنگ آبی و قرمز تغییر رنگ میدن....

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
        این اندیکاتور اصلاحی هستش، در نقاط حساس مثل شکل زیر که دو خط (ایچی) به هم خیلی نزدیک میشن (در بازارهای رنج) که معمولا در تایم های بالاتر هستش، با بسته شدن هر کندل بارها کندل ها به رنگ آبی و قرمز تغییر رنگ میدن....
        باید ببینی چطوری باید ازش کار بکشی!

اندیکاتور ارزشمندی هست بنظرم فارغ از بحث اصلاحی بودن اش!

البته اصلاحی بودنش هم شیرین هست بسته به اینکه چطوری و چیکارش میکنی!
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نیما جان به نظرم شما در تشخیص روندهای کلی (و نه نقاط چرخش) استفاده میکنی ازش...

البته یه سایت فرنگی رو دیدم چند هزار دلار میفروختش...!

نظر

• با درود به دوستان
            یک سوال از دوستانی که با خبرتی کارمیکنند دارم ببینید و بررسی کنید ایا برداشت من درست است یا اشتباه میکنم.
            هروقت مارکت بالای فیبوهای نارنجی باز میشود در همان روز یا روز بعد به فیبو سبز میرسد و بر عکس.
            البته چون خودم از این روش استفاده نمیکنم خیلی دقیق پیگیر نبودم ولی حس میکنم اکثر مواقع (70%) این اتفاق میافتد.
            شاید کمکی باشد برای دوستان خبرتی کار
            ممنون از همگی

نظر

• سلام
              دوستان من یه سوال داشتم اینکه این استراتژی خبرتی سودده هست یا نه چطوری هست ارزش وقت گذاشتن داره یا نا ماهی چند ذرصد سود می ده

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahim نمایش پست ها
                سلام
                دوستان من یه سوال داشتم اینکه این استراتژی خبرتی سودده هست یا نه چطوری هست ارزش وقت گذاشتن داره یا نا ماهی چند ذرصد سود می ده
                سلام

سیستم خوبیه به شرطی با روحیاتتون سازگار باشه و بتونی باهاش ارتباط برقرار کنی . به هیچ عنوان از روش تعزیزش استفاده نکن و سعی کن با ابزار دیگه برای استاپ بذاری. سود ده هست به شرطی درکش کنی.

موفق باشی

نظر

• ممنون دوست عزیز که راهنمایی می کنید استراتژی که می فرمایید باید درکش کرد استراتژی سختی باید باشه چون اگر سیستمی که می خواهید درکش کنید حتما باید چندین بار خوانده شود و حتما حاقل 1 ماه در دمو کار شود و بعد با یع حساب ریل کوچک چند ماه کار شود تا قلق و ریزه کاریها و بصورت کلی درکش کرد واقعا اگر اینجوری باید استراتژی مشکلی باشه نمی دانم شاید من زیاد سخت می گیرم . جناب abaszakaniعزیز کسی باهاش داره سود می کنه ی یا نه به نظر خودت اگر کسی بخواهد استراتژی یاد بگیر کدوم رو پیشنهاد می کنید از قبل هم از شما تشکر می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahim نمایش پست ها
                    ممنون دوست عزیز که راهنمایی می کنید استراتژی که می فرمایید باید درکش کرد استراتژی سختی باید باشه چون اگر سیستمی که می خواهید درکش کنید حتما باید چندین بار خوانده شود و حتما حاقل 1 ماه در دمو کار شود و بعد با یع حساب ریل کوچک چند ماه کار شود تا قلق و ریزه کاریها و بصورت کلی درکش کرد واقعا اگر اینجوری باید استراتژی مشکلی باشه نمی دانم شاید من زیاد سخت می گیرم . جناب abaszakaniعزیز کسی باهاش داره سود می کنه ی یا نه به نظر خودت اگر کسی بخواهد استراتژی یاد بگیر کدوم رو پیشنهاد می کنید از قبل هم از شما تشکر می کنم

نه دوست عزیز استراتژی سختی نیست فقط باید درکش کنی به این معنی که شکل کانالها رو بفهمی در واقع جهت بازار رو بر مبنای کانالها درک کنی. اتفاقا استراتژی سختی نیست من خودم از اوایل باهاش کار کردم خوبه می شه باهاش خوب سود کرد.یکی از استرتتژی های خوبه به نظر شخص منه. فقط مساله اینه بتونی درکش کنی و باهاش ارتباط برقرار کنی.

موفق باشی

نظر

• چه تاپیک پور باری بود یاد جناب مسلم بخیر
                      از دوستان اگر کسی باهاش در ارتباط هست دوباره دعوتش کنه به فروم همیشگی خودش و به ما علم بیاموزه با سبک و شیو ه های چدید
                      اقا امیر حواست باشه که دست اقا مسلم را بگیری و بیاریش اینجا
                      حیف این تاپیک نیست یا اون تاپیک سیستم vsa
                      منتظر اقا مسلم هستیم
                      ارادت
                      (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• با سلام خدمت حرفه ای های خبرتی
                        با توجه به تصویر اتچ شده پوزیشن ورود به سل یورو رو چطور میشه با این روش تفسیر نمود؟
                        ممنون از توضیح دوستان

فایل های پیوست شده
                        ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-11-2013, 12:13 PM

نظر

• یک سوال؟

این تاپیک دیگه ادامه داده نمیشه یا اینکه به مکان دیگری انتقال داده شده؟
                          امضاء

نظر

• هدف تایپیک معرفی و ترجمه یک سیستم بود که انجام گرفت !
                            در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• بانوی شرقی من یاد بانوی مصری انداخت که بحسابی که داشتند یک نگاهی بیندازم ! حتما ببینید ! " واقعا برای یک زن خیلی سخت هست که شکست بپذیره ! و راه اشتباه اصلاح کند !

دانلود
                              در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• ببخشید از این روش یا روشهای دیگری که معرفی میشود میتوان در بازار ایران استفاده کرد؟

نظر

پردازش ...
                                X