اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوست عزیز

بله منم فکر میکنم ترکیب این پیوتها با فیبوهای خبرتی نتیجه خوبی بده . جالا تست میکنیم ببینیم چی پیش میاد .

ممنون
    از میان آدم هایی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنان که با خود چتر میبرند به کار خود ایمان دارند .

نظر

• [IMG][/IMG]

Tasaviri ke Ziyad Behesh Bar Mikhoram, beyne khotote ghahvee
      ویرایش توسط alirelax : https://www.traderha.com/member/7237-alirelax در ساعت 04-12-2013, 12:00 PM

بزرگان زاده نمی شوند !!! ساخته می شوند

نظر

• [IMG][/IMG]

نظر

• [IMG][/IMG]

نظر

• [IMG][/IMG]

نظر

• [IMG][/IMG]

نتیجه 22 ساعت خبرتی

نظر

• نوشته اصلی توسط alirelax نمایش پست ها
                [IMG][/IMG]

متاسفانه قیمت به کانل برگشته در 4ساعت ولی کندل کلوز نشده

حد ضرر تعقیر نخواهد کرد

منتظر کلوز شدن چارت 4 س میمونم

[IMG][/IMG]
                ویرایش توسط alirelax : https://www.traderha.com/member/7237-alirelax در ساعت 04-12-2013, 03:21 PM

نظر

[IMG][/IMG]

نتیجه 22 ساعت خبرتی
                  با سلام دوست عزیز

میگم اصلا" هم معلوم نیست که همه pos ها رو با 1لات رفتی هااا !!!!!!!؟؟؟؟
                  ویرایش توسط senator : https://www.traderha.com/member/4108-senator در ساعت 04-12-2013, 06:32 PM
                  " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

[IMG][/IMG]

نتیجه 22 ساعت خبرتی

علی جان شما هم یه توضیحی از روش کارت با خبرتی بده .نتایجت حرفه ای و عالیه.

نظر

• تصویری که مشاهده می کنید مربوط به دو بروکر هست.چارت یورو و تایم h4 .به نوع کندل و کانال آبی توجه فرمایید.
                      به نظرتون مشکل از کجاست .من اگر پوزیشن باز میکردم مطمئنا با ضرر می بستم.خودم موندم مشکل از کجاست.دو برکر حتی نوع کندلشونم فرق می کنه و همچنین کانالها تفاوت داره.
                      دوستان راحل چیه؟در واقع نمی دونم به کدام بروکر اعتماد کنم.

ویرایش توسط metal : https://www.traderha.com/member/5944-metal در ساعت 04-12-2013, 07:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط metal نمایش پست ها
                        تصویری که مشاهده می کنید مربوط به دو بروکر هست.چارت یورو و تایم h4 .به نوع کندل و کانال آبی توجه فرمایید.
                        به نظرتون مشکل از کجاست .من اگر پوزیشن باز میکردم مطمئنا با ضرر می بستم.خودم موندم مشکل از کجاست.دو برکر حتی نوع کندلشونم فرق می کنه و همچنین کانالها تفاوت داره.

با سلام

من هم اين مشكل را دارم و قبلا حتي سه بروكر را با هم مقايسه كردم و هيچ كدام كندل هاي مشابه نداشتند

براي همين پوزيشن هايي را مي گيرم كه حداقل دو بروكر اونها را تاييد كنه

يعني تحليل ها را توي دو بروكر بررسي مي كنم
                        هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

• نوشته اصلی توسط metal نمایش پست ها
                          تصویری که مشاهده می کنید مربوط به دو بروکر هست.چارت یورو و تایم h4 .به نوع کندل و کانال آبی توجه فرمایید.

سلام, در حد سواد کم خودم . فکر میکنم اصول خبرتی روی بروکرهایی است که کندل یکشنبه روندارن ( اگه اشتباه نکنم )
                          امیدوارم درست توضیح داده باشم .

تفاوت بین انسانهای موفق و شکست خورده به امکانات آنها نیست

به نحوه نگرش و باورهایشان است .

نظر

• با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

امروز طبق شکست کانال یک دوره ای یک سل گرفتم و تارگتم رو زد ، اما یک اشتباهی کردم پس از شکست کانال دو دوره ای به گمان اینکه باز هم بازار روند نزولی بگیرد یک پوریشن سل دیگر گرفتم .

همانطور که در عکس پیداست بازار حالت صعودی گرفت . اکنون از اساتید و دوستان عزیز تقاضای راهنمایی دارم ، بفرمایید که دلیل برگشت بازار چه بوده ؟ اعلام خبر ؟ اشتباه من ؟ ....
                            با تشکر فراوان - سمیه
                            ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-13-2013, 12:03 AM
                            تفاوت بین انسانهای موفق و شکست خورده به امکانات آنها نیست

به نحوه نگرش و باورهایشان است .

نظر

• نوشته اصلی توسط Somayeh FX نمایش پست ها
                              با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

امروز طبق شکست کانال یک دوره ای یک سل گرفتم و تارگتم رو زد ، اما یک اشتباهی کردم پس از شکست کانال دو دوره ای به گمان اینکه باز هم بازار روند نزولی بگیرد یک پوریشن سل دیگر گرفتم .

همانطور که در عکس پیداست بازار حالت صعودی گرفت . اکنون از اساتید و دوستان عزیز تقاضای راهنمایی دارم ، بفرمایید که دلیل برگشت بازار چه بوده ؟ اعلام خبر ؟ اشتباه من ؟ ....
                              با تشکر فراوان - سمیه
                              .

ضمن سلام و خوشامدگویی خدمت شما
                              برای تشریف فرمایی و مشارکت در این بحث جالب باید عرض کنم که شما طبق سیستم باید در 4 ساعته هم نیم نگاهی می داشتید.

در اونجا که مد نظر شماست وسط کاناله و هیچ کندلی مبنی بر برگشت قیمت نداشتیم (H4) غیر از اون واگرایی ضعیف ,البته باید ببخشید اون اندیکاتور CCI رنگی رو بنده اضافه کردم برای دید بهتر بازار و مربوط به سیستم نیست.

ولی در یک ساعته درسته و پوز اول شما بعد از خروج کانال کوچک . تا تارگت لبه کانال بزرگه ( به تجربه این پوزشن را با واگرایی بعدی می بستم )

واگرایی بعدی در همین مورد هم در m30 دیده میشود

پوزیشن بعدی رو هم باید یه تاییدیه از H4 میگرفتین ببینید کجای کانالهاست که در اینجا اون پول بک قیمت به لبه کانال دو دوره است و انتظار صعود قیمت در جهت کانال یک دوره پس گرفتن دومی کاملا پر ریسک بوده.
                              به نظر بنده هر دو پوز خلاف روند غالب H4 بوده پس نمی گرفتش.
                              البته چک کردن خبر رو اینجا برای این سیستم نداریم و صرفا تحلیل بروی کانالهاست.
                              ولی فروش ذخایر طلای اروپا دلیل تقویت منطقه یوروست و به طبع نزول قیمت طلا هم بر همین مبناست.
                              شب خوش
                              ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 04-13-2013, 01:43 AM
                              تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط Somayeh FX نمایش پست ها
                                با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

با تشکر فراوان - سمیه

تو چند جمله پاسخ شما رو می دم امید وارم مفید واقع بشه

1- هیچ وقت دنبال دلیل این که چرا قیمت این حرکت رو انجام داد نباشید چون این بازار بی نهایت عامل داره و برای حل چنین معادله ای که بی نهایت هم مجهول داره راهی نیست و فقط می شه دنباله رو قیمت بود

2. به خبر ها به هیچ عنوان اهمیت ندید که تحلیلش چی می شه ، خبر را فقط در همین حد بدونید که فلان روز فلان ساعت خبر داریم یا سخنرانی داریم و این هم از این جهت که باعث حرکت قیمت میشه حالا این که تحلیل کنیم خبر چه تاثیری روی بالا رفتن یا پایین اومدن داره اشتباه هست.

3. مهم ترین مهم ترین و باز هم مهم ترین قسمت کار بک تست گرفتن از سیستم هست
                                آیا شما بک تست گرفتید که الان دارید روش کار می کنید؟؟؟ روی گذشته بازار بررسی کنید کانال ها رو رسم کنید مشابه همین عکسی که قرار دادید روز های گذشته بار ها و بار ها اتفاق افتاده

بک تست کنید ببینید آیا اصلا این سیستم اونی که شما تصور می کنید هست یا نه؟؟

و در آخر تا می تونید قوانین ساده ای قرار دهید که عملی باشه هر چی سخت ترش کنید تو ترید کردن نمی تونید انجامش بدید و خطاهای انسانی پیش میاد

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X