اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• یک نوسان 100 تایی تا محدوده ای که پیش بینی می شد کف امروز باشد ......

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نیما خان محدوده up و dp رو توضیح میدی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
        نیما خان محدوده up و dp رو توضیح میدی؟
        تخمین UP برای روز و Down برای روز.........

توضیحات بیشتر رو توی یک تاپیکی قبلاً دادم!

کدوم تاپیک و کدوم پست ؟بماند!

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها

کدوم تاپیک و کدوم پست ؟بماند!
          این سیستم ( منظورم کامپیوتر) نیما گنج الاسرار است
          هر چه که در این تاپیکها عکسشان را میبینیم روی سیستم نیما به لحظه جابه جا می شوند ( اندیکاتورند) می دانم یه روزی خواهد آمد ( اگر نیامده باشد هنوز البته) نیما آ.زآدی ( یه جایی دیدم خود نیما هم برای اینک اسمش سه نقطه نشه مجبور شده اینطور بنویسه) روبروی سیستمش تخمه می شکند و سیستمش برایش پوزیشن می گیرد هلو (تخمه دوست داری نیما؟)

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
            یک نوسان 100 تایی تا محدوده ای که پیش بینی می شد کف امروز باشد ......

اصلا نمی فهمم منظورتون از این پستهای چندوقت یکبار توی خبرتی چیه؟؟؟ خوب هر روزی که بازار یک طرفه بره معلومه کانالهاش رو میشکونه. مثل روزها یی که خبر اعلام میشد بازار سیصد تا میرفت بعد یهو همه پست میزدند دوست دارم خبرتی. الان شما دوتا مووینگ هم بندازی همین کار رو براتون میکنه. فکر کنم این پستها جز منحرف کردن افکار کار دیگه ای انجام نده. حداقل ای کاش از صبح قبل از ریختنش تحلیلش رو می گذاشتید.

ارادتمند-------------امیر
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط twimm نمایش پست ها
              اصلا نمی فهمم منظورتون از این پستهای چندوقت یکبار توی خبرتی چیه؟؟؟ خوب هر روزی که بازار یک طرفه بره معلومه کانالهاش رو میشکونه. مثل روزها یی که خبر اعلام میشد بازار سیصد تا میرفت بعد یهو همه پست میزدند دوست دارم خبرتی. الان شما دوتا مووینگ هم بندازی همین کار رو براتون میکنه. فکر کنم این پستها جز منحرف کردن افکار کار دیگه ای انجام نده. حداقل ای کاش از صبح قبل از ریختنش تحلیلش رو می گذاشتید.

آقا امیر معذرت میخوام . من هیچچ تعصبی نسبت به خبرتی ندارم ولی حالا چند تا پست هم میزنن و تاپیک رو زنده نگه میدارن بد هم نیست . البته واسه شما خسته کنندست و بدون نتیجه ولی شاید واسه بقیه بد نباشه . سیستمی که هنوز جوونه و در حال تست باید جلو بره تا به نتیجه برسه و حتما که تو شش ماه نه جواب میده و نه سود . هزار تا مطلب تو این خبرتی نهفته است کیه که بره دنبالش .... نمیدونم چی برا بقیه مهمه ولی من بیست درصد همین خبرتی بهم جواب بده کلاهمو میندازم تو آسمون ..
              tnx................
              از میان آدم هایی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنان که با خود چتر میبرند به کار خود ایمان دارند .

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan12fx نمایش پست ها
                آقا امیر معذرت میخوام . من هیچچ تعصبی نسبت به خبرتی ندارم ولی حالا چند تا پست هم میزنن و تاپیک رو زنده نگه میدارن بد هم نیست . البته واسه شما خسته کنندست و بدون نتیجه ولی شاید واسه بقیه بد نباشه . سیستمی که هنوز جوونه و در حال تست باید جلو بره تا به نتیجه برسه و حتما که تو شش ماه نه جواب میده و نه سود . هزار تا مطلب تو این خبرتی نهفته است کیه که بره دنبالش .... نمیدونم چی برا بقیه مهمه ولی من بیست درصد همین خبرتی بهم جواب بده کلاهمو میندازم تو آسمون ..
                tnx................
                احسان جان برای من طبیعیه که وقتی از آقا نیما انتقاد میکنم جواب هزار نفر رو بدم. شما متن پیام من رو بخون ان شاءالله که خبرتی بهت هزار درصد بده. من میگم این کجاش خبرتیه؟؟؟ کو کانال ساعات دیگه؟؟؟ چرا شب پوزیشن رو گذاشتید نه صبح و قبل از گرفتن؟؟؟

من میگم حقیقت گفته شه نه زیاد و نه کم. میخوای هر شب هزار تا عکس خبرتی بذارم سیستم جون بگیره؟؟؟ همه ی تاپیک ها همین شده همه میان یه عکس میذارن امروز هزار پیپ گرفتم پس 95% ضرر کرده کوشن؟؟؟ ولش کن امیدوارم شما موفق باشید احسان جان

ارادت
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                  احسان جان برای من طبیعیه که وقتی از آقا نیما انتقاد میکنم جواب هزار نفر رو بدم. شما متن پیام من رو بخون ان شاءالله که خبرتی بهت هزار درصد بده. من میگم این کجاش خبرتیه؟؟؟ کو کانال ساعات دیگه؟؟؟ چرا شب پوزیشن رو گذاشتید نه صبح و قبل از گرفتن؟؟؟

من میگم حقیقت گفته شه نه زیاد و نه کم. میخوای هر شب هزار تا عکس خبرتی بذارم سیستم جون بگیره؟؟؟ همه ی تاپیک ها همین شده همه میان یه عکس میذارن امروز هزار پیپ گرفتم پس 95% ضرر کرده کوشن؟؟؟ ولش کن امیدوارم شما موفق باشید احسان جان

ارادت

امیر خان من متوجه منظورتون نمیشم.... یعنی میگین چون از شخصی نوشتین که بقیه میشناسنش من این حرفارو زدم . ؟
                  مسخرست....

شاید یکی پست بزنه و هدفش صرفا آموزشی باشه
                  مگه حتما باید همه طبق قوانین خبرتی ترید کنن ؟
                  پس اونایی که با انواع و اقسام کانال ها کار میکنن چی ؟ همشون ربط بین ایم فریم ها رو مدنظر دارن ؟ هر کس هر طور که راحته و دوست داره باید ترید کنه تا به نتیجه دلخواهش برسه ..

دوستانی که تا به حال دنبال خبرتی اومدید و پیگیر بودین ,
                  ابتکار طراح این سیستم فوق العاده بوده و هممون هم میدونیم . اما چون نمیتونیم ازش درست استفاده کنیم یا ولش میکنیم یا سر به انتقاد بلند میکنیم ... آقا مسلم حرف خوبی زد : گفت فکر کنین طراح سیستم خودتون بودین ..... وسلام

ویرایش توسط ehsan12fx : https://www.traderha.com/member/8096-ehsan12fx در ساعت 05-29-2013, 11:58 PM

نظر

امیر خان من متوجه منظورتون نمیشم.... یعنی میگین چون از شخصی نوشتین که بقیه میشناسنش من این حرفارو زدم . ؟
                    مسخرست....

پس اونایی که با انواع و اقسام کانال ها کار میکنن چی ؟ همشون ربط بین ایم فریم ها رو مدنظر دارن ؟ هر کس هر طور که راحته و دوست داره باید ترید کنه تا به نتیجه دلخواهش برسه ..

ابتکار طراح این سیستم فوق العاده بوده و هممون هم میدونیم . اما چون نمیتونیم ازش درست استفاده کنیم یا ولش میکنیم یا سر به انتقاد بلند میکنیم ... آقا مسلم حرف خوبی زد : گفت فکر کنین طراح سیستم خودتون بودین ..... وسلام

باشه آقا احسان شما درست میگی. من اشتباه کردم ببخشید. از این به بعد هر کی هر پستی میخواد بزنه بیاد تاپیک خبرتی. خواهشا برای اینکه اسپم نشه خواستی چیزی بگی توی پیام خصوصی یا مسنجرم رو هم که داری اونجا بگو . چون اینجا گفتید منم اینجا جواب دادم
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

مسخرست....

نا سلامتی تاپیکه خبرتیه ها !!! D:
                      تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
                      که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

باشه آقا احسان شما درست میگی. من اشتباه کردم ببخشید. از این به بعد هر کی هر پستی میخواد بزنه بیاد تاپیک خبرتی. خواهشا برای اینکه اسپم نشه خواستی چیزی بگی توی پیام خصوصی یا مسنجرم رو هم که داری اونجا بگو . چون اینجا گفتید منم اینجا جواب دادم
                        امیر جان سلام ..... دلیل ناراحت شدنت رو نفهمیدم .. اما اگه من حرفی زدم شما ناراحت شدید عذر خواهی میکنم ...
                        ضمنا چه اشتباهی . شما نظرت رو دادی و با هم بحث کردیم همین . کسی که نمیخواد نظرش رو به بقیه تحمیل کنه که .. اینم واسه خودت

نظر

هدف این نیست که به به چه پوزیشنی

هدف زنده نگه داشتن تاپیکی هست که ارزشمند هست.

نظر

ارادت
                            دوست بزرگوار نسبت به هر کس دوست داری انتقاد کن.

این انتقاد هست که اعث میشه آدم ها رشد کنند یا پی به اشتباهاتشون ببرند.

من توی بخش تحلیل گری خودم روزانه تحلیل ها، ترندها، .... رو میزارم قبل از اینکه هنوز بازار حرکتی کرده باشد، نیازی هم نمی بینم در همه تاپیک ها فعال شوم

متد کاری من مشخص است و به هیچ وجه هم علاقه به سیگنال دادن و .... ندارم.

اما این تاپیک به عنوان بخشی از تمپلیت معاملاتی من(آنطوری خود استفاده می کنم) کمک شایانی به روش من کرده بنابراین بالا آوردن تاپیکش به هر بهانه ای برای زنده نگهداشتنش هست و لاغیر.

در ضمن مدل های معاملاتی تعریف شده در این تاپیک به هیچ وجه مورد استفاده من نیست......

یا حق

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                              این سیستم ( منظورم کامپیوتر) نیما گنج الاسرار است
                              هر چه که در این تاپیکها عکسشان را میبینیم روی سیستم نیما به لحظه جابه جا می شوند ( اندیکاتورند) می دانم یه روزی خواهد آمد ( اگر نیامده باشد هنوز البته) نیما آ.زآدی ( یه جایی دیدم خود نیما هم برای اینک اسمش سه نقطه نشه مجبور شده اینطور بنویسه) روبروی سیستمش تخمه می شکند و سیستمش برایش پوزیشن می گیرد هلو (تخمه دوست داری نیما؟)

سلام چطوری علی جون

اینطوری نیست رفیق

حاضرم لپ تاپمون رو عوض کنیم با هم.

نظر

• سلام آقا نیما

مطمئن باشید قصدم خدایی ناکرده بی احترامی نبود. مسئله اینجاست که من بارها گفتم امثال شما جایی میرن ناخودآگاه تعداد زیادی دنباله رو دارند. پس اگر قصدتون جون دادن به تاپیک بود می تونستید بهتر این کار رو انجام بدید همونطور که زمانی که شما آمدید حتی مسلم جان دوباره میومد توی تاپیک.

راستی یه سوالی هم خیلی وقت بود داشتم هی یادم میرفت الان یاد کانالها توی کتابتون افتادم رفتم نگاه کردم سوالم رو اونجا نوشته بودم. اگر مثلا خط روند صعودی با یک کندل نزولی شکسته بشه کندل تایید هم باید نزولی باشه یا همین که زیر خط روند باز و بسته شه کافیه.

باز هم اگر با لحن بدی مطرح کردم عذر میخوام. کلا دوستان میدونن ادبیاتم مشکل داره وگرنه دلم قد گنجیشکه:دی

ارادتمند------------امیر
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X