اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط hm1353 نمایش پست ها
    با سلام
    آقای یزدی لطفا هر روز یک تحلیل برامون قرار بدید چون فکر میکنم عمده مشکل تحلیل درست می باشد و خود من به شخصه احساس ضعف زیادی میکنم
    سلام و درود

در تالار تحلیل ها روزانه تحلیل های خوبی ارائه میشود که میتوانید استفاده نمایید . در ضمن روزانه میتونید به آدرس زیر هم سرکشی نمایید و از تحلیل های روزانه ای که از طرف دوستان ارائه میشود بهره مند شوید
    تحلیل های اختصاصی فروم

موفق باشید
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• http://
      با سلام خدمت استاد یزدی بزرگوار
      روش تحلیل جنابعالی شبهاتی در تعیین روند برای من پیش آورده که امیدوارم برطرف بشود و دلیل بوجود آمدن چنین شبه ای هم تعریف جهت روند با توجه به آموزشهای جنابعالی در خصوص زیگ می باشد .لذا جاهایی رو که برام مشکل بوجود آورده خدمتتون عر ض می کنم انشا اله راهنمایی بفرمایید
      درنمودار ماهانه ما دراولین زیگ نزولی بدلیل عدم توانایی زیگ در شکست کف قبلی متوجه می شویم که این روند نزولی یک روند اصلاحی برای روند صعودی می باشد و در زیگی که با فلش مشخص می باشد بدلیل عدم توانایی در شکست کف قبل متوجه می شویم که اصلاح تمام شده و احتمالا روند صعودی آغاز شده ولی چون آخرین سقف هم شکسته نشده هنوز برای ما مسجل نشده با این حال می پذیریم که روند در ماهانه صعودی می باشد .

http://
      در تایم هفتگی شکست سقف قبلی نشان از روند صعودی در این تایم دارد ولی شما فرمودید که روند دراین تایم نزولی می باشد و این همان شبه ای است که در تعیین روند برای من بوجود آمده است .

و یا اینکه باید بپذیرم که شما وضعیت فعلی قیمت را که در نزول و یاصعود می باشد مبنا قرار میدهید

و اما در تایم روزانه با توجه به تعریف تغییر روند توسط جنابعالی در همین مباحث زیگ زاگ ، ب]ا شکست کفت قبلی توسط آخرین زیگ باید عنوان کنیم که روند نزولی شده ولی باز شما می فرمایید که روند صعودی می باشد

ودر تایم h4 روند کلی بدلیل تشکیل کفها و سقفهای پائین تر نزولی می باشد ولی باز شما می فرمایید که روند صعودی می باشدhttp://

و و بلاخره در تایم h1 باز هم روند نزولی می باشد ولی شما در عنوان فرمودید که روند صعودی می باشد و در کل هم نتیجه گیری شده که روند کلی صعودی می باشد
      استاد عذرخواهی من را قبلا بپذیرید همانطور که در تاپیک گفتم در تحلیل دچار تزلزل شده ام و نیاز به راهنمایی جنابعالی دارم

نظر

• سلام و درود
        سعی کردم در متن توضیح دهم و در آخر جمع بندی نمودم .

نوشته اصلی توسط hm1353 نمایش پست ها
        با سلام خدمت استاد یزدی بزرگوار
        روش تحلیل جنابعالی شبهاتی در تعیین روند برای من پیش آورده که امیدوارم برطرف بشود و دلیل بوجود آمدن چنین شبه ای هم تعریف جهت روند با توجه به آموزشهای جنابعالی در خصوص زیگ می باشد .لذا جاهایی رو که برام مشکل بوجود آورده خدمتتون عر ض می کنم انشا اله راهنمایی بفرمایید
        درنمودار ماهانه ما دراولین زیگ نزولی بدلیل عدم توانایی زیگ در شکست کف قبلی متوجه می شویم که این روند نزولی یک روند اصلاحی برای روند صعودی می باشد و در زیگی که با فلش مشخص می باشد بدلیل عدم توانایی در شکست کف قبل متوجه می شویم که اصلاح تمام شده و احتمالا روند صعودی آغاز شده ولی چون آخرین سقف هم شکسته نشده هنوز برای ما مسجل نشده با این حال می پذیریم که روند در ماهانه صعودی می باشد .

ابتدا توجه داشته باشید که ما درتحلیل به بررسی آخرین زیگ ماهانه پرداختیم و اعتقاد داریم که هنوز زیگ به مرحله اشباع از صعود نرسیده . پس میتواند صعودی باشد .
        در تایم هفتگی شکست سقف قبلی نشان از روند صعودی در این تایم دارد ولی شما فرمودید که روند دراین تایم نزولی می باشد و این همان شبه ای است که در تعیین روند برای من بوجود آمده است .

و یا اینکه باید بپذیرم که شما وضعیت فعلی قیمت را که در نزول و یاصعود می باشد مبنا قرار میدهید .
        همانطور که میدانید تایم های پاینتر تابع تایم های بالاتر خود هستند در تایم ماهانه اعلام شده که یک زیگ ماهانه میتواند حداقل از 3 زیگ هفتگی تشکیل گردد. پس معتقد هستیم که روند کلی هم چناندر ماهانه صعودی اما در هفتگی در اصلاح نزولی قرار داریم که به دلیل اینکه زیگ نزولی هنوز بر روی چارت مشاهده نشده میتواند این نزول تا ایجاد زیگ ادامه داشته باشد .
        و اما به دلیل اینکه با چند کندل شارپ گونه نزول کرده نیاز به یک استراحت و اصلاح قیمتی در تایم های پاینتر دارد پس به جهت پایان نیافتن احتمالی اصلاح روند هفتگی اصلاح نزولی از روند صعودی ماهانه می باشد . که این اصلاح در تایم های پاینتر خودش روند محسوب میشود .
        و اما در تایم روزانه با توجه به تعریف تغییر روند توسط جنابعالی در همین مباحث زیگ زاگ ، ب]ا شکست کفت قبلی توسط آخرین زیگ باید عنوان کنیم که روند نزولی شده ولی باز شما می فرمایید که روند صعودی می باشد .
        تایم دیلی مراجعه کرده مشاهده میشود که نمودار پس از ایجاد زیگ نزولی در 100 درصد فیبو نسبت به زیگ قبلی متوقف گردیده که میتواند نوید از یک اصلاح صعودی باشد و پس از اصلاح جهت تکمیل اصلاح نزولی خود مجددا" تا 127 درصد فیبو نزولی را شاهد باشیم که این سطح میتواند محل مناسبی برای اشباع زیگ نزولی تایم هفتگی محسوب گردد.

ودر تایم h4 روند کلی بدلیل تشکیل کفها و سقفهای پائین تر نزولی می باشد ولی باز شما می فرمایید که روند صعودی می باشد

به تایم 4 ساعته رجوع میکنیم مشاهده میشود که آخرین زیگ نزولی ما یعنی زیگ نهم در 127 درصد زیگ قبلی خود متوقف گردیده و دارای کندل برگشتی اینگلف نیز می باشد که میتواند دلیلی بر ریورس باشد و چون فاز صعودی اصلاحی می باشد پس انتظار ما تا 38 درصد روند نزولی قبلی می باشد که سطح 1.3256 می باشد و انتظار داریم که از آن سطح دوباره شاهد افت قیمت جهت تکمیل نمودن فاز نزولی تایم دیلی باشیم

و و بلاخره در تایم h1 باز هم روند نزولی می باشد ولی شما در عنوان فرمودید که روند صعودی می باشد و در کل هم نتیجه گیری شده که روند کلی صعودی می باشد
        استاد عذرخواهی من را قبلا بپذیرید همانطور که در تاپیک گفتم در تحلیل دچار تزلزل شده ام و نیاز به راهنمایی جنابعالی دارم
        به تایم یک ساعته رجوع میکنیم شاهد آرایش کندلی ستاره صبحگاهی هستیم و کندل دانای اول که نوید دهنده فاز صعودی هستند که واگرایی مثبت نیز در تایم 4 ساعته و یک ساعته نیز مهر تاییدی بر این برگشت می باشد .پس انتظار داریم که این صعود تا 38 درصد 4 ساعته پایان پذیرد و پس از آن دوباره شاهد افت قیمت جهت تکمیل موج نزولی هفتگی تا 1.2871 الی 1.2705 باشیم .

همانطور که مطلع هستید روند های تایم های پاینتر تابع روند بالاتر می باشند پس از نظر کلی روند یورو به دلار فعلا" در ماهانه به جهت پاین نیافتن روند صعودی میتواند صعودی باشد . اما در هفتگی به دلیل زیگ اصلاحی فعلا" حالت نزولی دارد برای اصلاح که این اصلاح برای روند های پاینتر میتواند روند به حساب آید . و اما در 4 ساغته و یک ساعته نیز بر اساس دلایلی که در تحلیل ذکر شده معتقد هستیم که زیگ نزولی در مرحله اشباع می باشد و باید منتظر زیگهای صعودی ساعته تا کندل دیلی باشیم .

امیدوارم تونسته باشم منظور را برسونم بازهم اگر سوالی بود بپرسید .
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• نوشته اصلی توسط hoo نمایش پست ها
          salam
          USD CHF Buy Stop M 15
          سلام
          استاپ خورد ولی بعد از زدن استاپ برگشت و از تی پی هم رد کرد.
          موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
            سلام و درود

اینم موقعیت یورو دلار در تایم چهارساعته

[IMG][/IMG]
            سلام و درود

نیمی از حجم پوزیشن را با سود 120 پیپ در 23 درصد بستم و با ریزش امروز به قصد TP دوم مجددا" نیمه حذف کرده را مجددا" وارد شدم . البته باید توجه داشت که این پوزیشن میان مدت مدتی می باشد .

نظر

• هر روز یک موقعیت رو دلاریورو

نظر

• سلام
                سل یورو دلار در تایم 5 دقیقه با هدف 127 فیبو 4 ساعته

نظر

• با سلام بر جناب یزدی عزیز ،
                  محبت می کنید نظرتون رو در مورد جفت ارزی پوند-ین در تایم روزانه اعلام کنید.
                  با تشکر

نظر

• Gbpjpy

به تایم ماهانه نگاهی انداخته مشاهده میشود که قیمت پس از یک روند نزولی از 1 ژوئیه تا 1 سپتامبر 2011 روندی صعودی در جهت اصلاح موج قبلی به خود گرفته و پس شکست سقف 1 آوریل 2011 در قیمت 140 دلار در 23 درصد فیبو در قیمت 148.50 متوقف گردیده که انتظار مختصر ریورسی در جهت تایم فریم های پایینتر متصور است .

پس از ماهانه به هفتگی رجوع کرده مشاهده میشود که قیمت با 3 زیگ صعودی الگوی ABCD را تشکیل داده و در 161 درصد فیبو با ضعف قدرت مومنتوم های صعودی مواجه گردیده که انتظار یک زیگ نزولی در جهت اصلاح پیش بینی میشود . که برای تعیین اصلاحی به تایم دیلی وجوع خواهیم کرد .

پس از هفتگی به تایم دیلی مراجعه نموده مشاهده میشود که نمودار در حال ساختن الگوی سر وشانه می باشد که در حال تکمیل شانه سمت چپ در محدوده 144 تا 145 در محدوده زمانی 13 مارچ تا 18 مارچ می باشد .

نظر

• دیر وارد شدم...

نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• سلام
                        وقت بخیر و خسته نباشید جناب یزدی

در صورت امکان تحلیلی از پوند دلار ارائه بفرمایید بسیار سپاسگزار میشم

سلامت و پیروز باشید
                        چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• سلام جناب یزدی
                          در تصویر زیر چرا باشکست خط روند قیمت دوباره به کانال برگشت؟
                          باسپاس از شما

نظر

• سلام مجدد
                            آیا این شکست حساب میشه؟
                            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط elyas361 نمایش پست ها
                              سلام مجدد
                              آیا این شکست حساب میشه؟
                              ممنون
                              سلام دوست عزیز

من اصلا با این روش آشنایی ندارم ولی این دیگه چه خط روندیه؟؟؟ این که یه بار شکسته. بعدشم اینکه سعی کن خطوط روندت حداقل سه تا برخورد رو داشته باشه دوتا برخورد اتفاقی ممکنه باشه شما هر دو نقطه ای رو به هم وصل کنید یه خط میشه ولی وقتی نقطه ی سوم هم توی همون راستا افتاد به اون خط اعتبار میده.

ارادتمند---------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                                سلام دوست عزیز

من اصلا با این روش آشنایی ندارم ولی این دیگه چه خط روندیه؟؟؟ این که یه بار شکسته. بعدشم اینکه سعی کن خطوط روندت حداقل سه تا برخورد رو داشته باشه دوتا برخورد اتفاقی ممکنه باشه شما هر دو نقطه ای رو به هم وصل کنید یه خط میشه ولی وقتی نقطه ی سوم هم توی همون راستا افتاد به اون خط اعتبار میده.

ارادتمند---------امیر

سلام امیر جان

این خط ها به صورت اتوماتیک کشیده میشه زمانی که توسط اندیکاتور زیگ زاک دو قله و دو دره تشکیل می شه.دو قله با یه خط و دو دره هم با یه خط متصل می شن.با شکست قیمت به هر طرف وارد پوزیشن می شه شد البته باید تحلیل تایمهای بالاتر هم مد نظر باشه یا حداقل همون تایم.این استراتژی حرف واسه گفتن زیاد داره.

نظر

پردازش ...
                                X