اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
    خروج با -20. استاپ به علت نزدیکی به عدد رند کمی واید در نظر گرفته شد.

جناب یزدی مشکلی که در تایم پایین وجود دارد اصلاح زیگ است. در همین موفعیت بعد از ورود من در 1 دقیقه، زیگ اصلاح شد و کلا الگو ناپدید شد. در این مورد اگر ممکن است راهنمایی کنید.
    خودم سعی دارم این مطلب را با در نظر گرفتن اشباع زیگ تایم بالاتر یا اشباع همین زیگ، در تایم پایین تر مسئله را کمی ساده کنم. اما همیشه جوابگو نیست.چرا که خصوصا در تایم پایین، گاهی اشباع رخ نمیدهد و گاهی اشباع بین 5 و 7 و 9 مشخص نمیشود .
    با تشکر.

سلام
    گفتم شاید این سوال لا به لای پستها از نظر شما پنهان مانده باشد.
    با تشکر.

نظر

• نوشته اصلی توسط loshabi نمایش پست ها
      تحلیل ها دراز مدت هس

درباره تحلیل توضیحاتی دادم

][]

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
        سلام و درود

ممنون جناب viill ممنون از تحلیل قشنگتون متاسفانه دیگر دوستان در این مشارکت ها شرکت نمیکنند .
        حالا شما ببینید اگر هر یک از دوستان ارزی را انتخاب کند و به همین شکل روزانه تحلیل قرار دهد چه میشود
        نمیدانم چرا همکاری از دوستان نمیبینیم آدم از کار کردن دلسرد میشه فقط انتظار دارن یک نفر برای همه تلاش کند
        بابا اینجا جمع شدیم کار گروهی کنیم . نترسید از تحلیل قرار دادن بیایید یک گروه تشکیل بدید .
        به چه زبانی بگم من از این روش معجزه دیدم حالا گوش نکنید . منهم یک فوت کوزه گری را نگه داشتم . بعدا" برای
        کسانی که کار کردن ارسال خواهم کرد .

موفق باشید
        آقای سعید عزیز
        با تشکر از زخمات شما
        من خیلی دوست دارم که اطاعت امر کنم ولی باور کنید که من فقط پنجشنه و جمعه امکان کار برایم مهیا می شود و مطمئن هستم که قبول مسئولیت باعث لطمه به گروه خواهد شد
        با این حال اگر فکر می کنید که می توان شبها و یا پنجشنبه و جمعه کمک کنم من در خدمت هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
          خروج با -20. استاپ به علت نزدیکی به عدد رند کمی واید در نظر گرفته شد.

جناب یزدی مشکلی که در تایم پایین وجود دارد اصلاح زیگ است. در همین موفعیت بعد از ورود من در 1 دقیقه، زیگ اصلاح شد و کلا الگو ناپدید شد. در این مورد اگر ممکن است راهنمایی کنید.
          خودم سعی دارم این مطلب را با در نظر گرفتن اشباع زیگ تایم بالاتر یا اشباع همین زیگ، در تایم پایین تر مسئله را کمی ساده کنم. اما همیشه جوابگو نیست.چرا که خصوصا در تایم پایین، گاهی اشباع رخ نمیدهد و گاهی اشباع بین 5 و 7 و 9 مشخص نمیشود .
          با تشکر.
          سلام و درود
          viill عزیز معمولا" در تایم یک دقیقه الگو مرتب در حال تغییر است جون در بعضی مواقع که بازار رنج است دارای زیگ های کوتاه است و به همین دلیل الگو مرتب تعییر میکند . من در این مواقع اگر پوزیشنی بخوام بگیرم بر اساس الگو یک دقیقه بعد از گرفتن پوزیشن الگو را دستی رسم میکنم که بدانم بر اساس چی ورود انجام دادم و ورود تایم یک دقیقه برای مناطق پی آر زد است که محدوده مشخصی برای ریورس داریم که انتهای موج 5 و یا c می باشد . در عیر اینصورت ممکن است با ریورس های مکرر توام شود. نکته ای دیگر که وجود دارد اینکه اگر تایم یک دقیقه سیگنال ورود صادر نماید حتما" تایم های بالا یکی پس از دیگری دلایلی بر تایید آن خواهنداشت . امیدوارم منظورتان را درست متوجه شده باشم و توضیحات کمکی باشه . در غیر اینصورت با تصویر بفرمایید در حد بضاعت عرض خواهم کرد .
          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط hm1353 نمایش پست ها
            آقای سعید عزیز
            با تشکر از زخمات شما
            من خیلی دوست دارم که اطاعت امر کنم ولی باور کنید که من فقط پنجشنه و جمعه امکان کار برایم مهیا می شود و مطمئن هستم که قبول مسئولیت باعث لطمه به گروه خواهد شد
            با این حال اگر فکر می کنید که می توان شبها و یا پنجشنبه و جمعه کمک کنم من در خدمت هستم
            سلام و درود

دوست خوبم hm1353 توقعی نیست اگر هر کسی در حد بضاعتش بتواند مشارکت داشته باشد که دیگران هم از معلومات و تحلیل ها استفاده کنند که چه بهتر اما اگر مقدور نباشد اجباری در کار نیست .
            هدف استفاده از دانش یکدیگر است و بس . ما هم در حد توان در خدمت هستیم .

موفق باشید
            آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• سلام و درود

با تشکر از همه دوستان خوب که با تحلیل ها و ارسال موقعیتها مشارکت داشتند . امیدوارم موفق به در یافت موقعیتهای خوب شده باشید .
              نکته ای را که مجددا"باید عرض کنم اینکه دوستان توجه داشته باشند ارائه روش و طریق تمام مطالبی که تا کنون در اختیار دوستان قرار گرفته بر گرفته از هیچ فروم و تاپیکی نبوده
              و فقط به صرف تحقیقاتی که خودم بر روی اندیکاتور زیگ زاگ و حرکتهای آن داشتم عنوان شده و ترکیب این اندیکاتور با بیش از 65 اندیکاتور نتیجش این دو اندیکاتور به دست آمده است . لذا بازهم از کلیه دوستان خواهش میکنم که حتما" بر روی این روش تحقیق داشته باشند و چنانچه صحت و سقم آن برایشان مسجل شد بعدا" در حساب ریل استفاده کنند تا من شرمنده کسی نباشم . هدف من از ارائه مطالب کمک خواستن از دوستان و اساتید جهت یاری نمودن این شاگرد مکتب می باشد تا با یاری هم و استعانت یکدیگر بتوانیم به یک راه مطمئن و ساده و مفید دست پیدا کنیم .

ممنون از همه بزرگواران

نظر

• سل پوند به ین در 5 دقیقه با شکست مثلث به سمت پایین

(پ.ن: پوزیشن بای پوند به ین دیروز رو امروز دستی بستم با 108 پیپ سود)

نظر

• نوشته اصلی توسط abaszakani نمایش پست ها
                  سل پوند به ین در 5 دقیقه با شکست مثلث به سمت پایین

(پ.ن: پوزیشن بای پوند به ین دیروز رو امروز دستی بستم با 108 پیپ سود)
                  پوزیشن توی 33 پیپ مثبت بسته شد( تا 60 پیپ هم داخل سود رفته بود ولی پای چارت نبودم که ببندم)

نظر

• سلام و درود

با تشکر از همه دوستان خوب که با تحلیل ها و ارسال موقعیتها مشارکت داشتند . امیدوارم موفق به در یافت موقعیتهای خوب شده باشید .
                    نکته ای را که مجددا"باید عرض کنم اینکه دوستان توجه داشته باشند ارائه روش و طریق تمام مطالبی که تا کنون در اختیار دوستان قرار گرفته بر گرفته از هیچ فروم و تاپیکی نبوده
                    و فقط به صرف تحقیقاتی که خودم بر روی اندیکاتور زیگ زاگ و حرکتهای آن داشتم عنوان شده و ترکیب این اندیکاتور با بیش از 65 اندیکاتور نتیجش این دو اندیکاتور به دست آمده است . لذا بازهم از کلیه دوستان خواهش میکنم که حتما" بر روی این روش تحقیق داشته باشند و چنانچه صحت و سقم آن برایشان مسجل شد بعدا" در حساب ریل استفاده کنند تا من شرمنده کسی نباشم . هدف من از ارائه مطالب کمک خواستن از دوستان و اساتید جهت یاری نمودن این شاگرد مکتب می باشد تا با یاری هم و استعانت یکدیگر بتوانیم به یک راه مطمئن و ساده و مفید دست پیدا کنیم .

ممنون از همه بزرگواران

جمع بندی مطالب ارائه شده در مورد استراتژی معامله با زیگزاگ که توسط جناب یزدی ارائه شده-
                    ایشون حرکت زیبایی انجام دادن که حاصل تجربیات و تحقیقات خودشون رو در این تاپیک عنوان کردند و در کنار بقیه دوستان همراهی می کنند تا استراتژی بهینه بشه- و الحق که عمل کننده به متنی هستند که در امضاشون قرار دادند.
                    براشون ارزوی سلامتی و سربلندی می کنم-
                    ویرایش توسط mehraz : https://www.traderha.com/member/7779-mehraz در ساعت 02-12-2013, 11:50 AM

نظر

• دوستان بعد از ویرایش متاسفانه لینک پاک شده و امکان ویرایش مجدد ندارم - لینک رو مجدد در این پست قرار می دم
                      uplod.ir/wvl8o3fnkstl/_____________________________.pdf.htm

نظر

• سلام به دوستان عزیز
                        سل یورو به دلار
                        http://
                        مرسی
                        مسیح
                        " ایجاد کف در بازار به دلیل خریداران باهوش نمی باشد بلکه پس از فروش آخرین فروشنده احمق ساخته می شود !"
                        تام دیمارک

http://masihtrades.blogfa.com/

نظر

• تحلیل یور ین

فعلا در مثلث پهن شونده افتاده
                          مرسی
                          مسیح
                          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-12-2013, 08:43 PM
                          " ایجاد کف در بازار به دلیل خریداران باهوش نمی باشد بلکه پس از فروش آخرین فروشنده احمق ساخته می شود !"
                          تام دیمارک

نظر

• EUR/GBP M5

غافلگیر شدم. هنوز خبر نیومده

یک تریدر با تجربه از این جفت میتونست 150 پیپ بگیره از دیروز
                            ویرایش توسط farzan20 : https://www.traderha.com/member/3860-farzan20 در ساعت 02-12-2013, 01:49 PM

نظر

• بهترین استراتژی از نظر خودم همین زیگ زاگ هست ! منتهی باید درک کرده باشی !

از جناب یزدی عزیز بابت راه اندازی این تاپیک بسیار مفید بسیار ممنونم !

ارادت
                              آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط masih نمایش پست ها
                                سلام به دوستان عزیز
                                سل یورو به دلار
                                مرسی
                                مسیح
                                سل یورو دلار استاپ خورد
                                از نظر شخصی بنده وقتی بازار در یک محدوده رنج مثل این قرار میگیرد باید پوزیشن های را گرفت که استراتژی از سقف به شما سل دهد و از کف بای .. چون در صورت برگشت میتوان خروج کرد ولی وقتی مثل این پوزیشن یورو دلار از وسط این مدل بازارهای رنج سیگنال ورود بدهد کاریش نمیتوان کرد ...
                                مرسی
                                مسیح
                                تام دیمارک

نظر

پردازش ...
                                X