اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط kiumarth نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان خوب من هم به جمع شما پیوستم و دارم این روش رو یاد میگیرم اولین پوزیشن من که با اکانت ریل گرفته شد ولی متاسفانه بعد از +20 پیپ سود تبدیل به -50 پیپ ضرر شد، نمیدونم کجای کارم اشتباه بود دوستان لطفا کمک کنند تا من هم یاد بگیرم با تشکر

دوست عزیز خیلی خوش اومدی به جمع زیگزاگ باز ها!!!
    خوب شکست کف کاملا مشهوده ولی با آیا شما طبق تحلیلی منتظر ریزش در این ناحیه بودید ؟ تحلیل اگر دارید قرار بدید تا اونو بررسی کنیم در حضور استاد یزدی گرامی

در ضمن استاپ خوردن که مسئله مهمی نیست. کاملا طبیعیه!
    موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط kiumarth نمایش پست ها
      با سلام خدمت همه دوستان خوب من هم به جمع شما پیوستم و دارم این روش رو یاد میگیرم اولین پوزیشن من که با اکانت ریل گرفته شد ولی متاسفانه بعد از +20 پیپ سود تبدیل به -50 پیپ ضرر شد، نمیدونم کجای کارم اشتباه بود دوستان لطفا کمک کنند تا من هم یاد بگیرم با تشکر
      سلام دوست عزیز.
      با اجازه جناب یزدی .
      دوست گرامی بنده باتوجه به روش خودم چند پست قبل از پست شما این موقعیت را قرار دادم ،اگر قصد ورود باروشی که باتصویر توضیح دادم بودید باید عرض کنم تریگر فروش صادر نشد وسقف قبلی زده شد باید منتظر ماند ونظاره گر بود برای موقعیت بعدی
      موفق باشید.
      پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
      آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

• با سلام من هنوز این تاپیک رو تموم نکردم الان حدود پست 1000 هستم و هنوز به شکلهای شما تو پست 1256 نرسیدم این پوزیشن بدون تحلیل و بر اساس پستهای ابتدایی گرفته شد. با تشکر
        poor

نظر

• خب گفتم یک تشکر ویژه از جناب یزدی و بقیه دوستانی که بی دریغ نتیجه زحماتشون رو در اینجا قرار میدن بکنم و نمونه ای از قدرت زیگ و تلفیق اون رو با ایچیموکو اینجا بزارم این هنوز کار تحقیقاتی هست ولی حیفم اومد اینجا نزارم

من سعی میکنم خیلی ساده بگم دوستان هم اگر دوست داشتند تکمیل کنند شاید این کمک کنه که نقاط ورود و خروج بهتری پیدا کنید .

به طور مثال در شکل زیر حتما قرار گرفتن موقعیت فروش در نزدیکی کومو نازک اطمینان بیشتری ایجاد میکنه پول بک هم ترس ایجاد نمیکنه چون زیر کیجنسن هست و مخصوصا زیر کومو.

برای استاپ لاس هم از کومو میشه استفاده کرد و ....

نظر

• این هم یک نمونه دیگر
            البته باید دقت کرد

نظر

• و بعدی

امیدوارم مفید باشه

نظر

• درود افشین جان مکدی اضافه کن ببین چه معجونی میشه . هر تایمی تریگر داد همون تایم یا تایمهای پایینتر واگرایی بود ریلکس واردشو .سیو.

نظر

• نوشته اصلی توسط modir35 نمایش پست ها
                  درود افشین جان مکدی اضافه کن ببین چه معجونی میشه . هر تایمی تریگر داد همون تایم یا تایمهای پایینتر واگرایی بود ریلکس واردشو .سیو.
                  سلام دوست گرامی
                  چندتا نمونه با تصویر قرار میدادید.ریلکس تر می شدیم.
                  باتشکر
                  پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
                  آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

• نوشته اصلی توسط babakk نمایش پست ها
                    سلام دوست گرامی
                    باتشکر
                    اینم خدمت آقا بابک گل

نظر

• نوشته اصلی توسط babakk نمایش پست ها
                      سلام دوست گرامی
                      باتشکر
                      باسلام ، روی تصویر افشین عزیز چند نمونه از واگرایها گذاشتم . اما منطور این بود که از هر سیستمی که سیگنال میگیریم حالا زیگ یا ایچیمکو یا شکست سقف و کفها ... ویا تلفیق اونها زمانی که تریگر داد در همون تایم یا تایمهای پایینتر از مکدی تایید بگیریم ( واگراییها ) خاطرم هست مدتها پیش اگه اشتباه نکنم سال گذشته یا شاید قبلتر نیمای عزیز میگفت "مدتیه واگراییها مثل سابق سود نمیدن " واقعا همینطور بود و یک مدت زیادی شدید ضدحال میزدن اما امسال واقعا محشر بودن البته همانطور که عرض شد برای تایید سیگنال استفاده میکنم نه به تنهایی.

http://

نظر

• GBPCHF

بنا بر تحلیل گذشته مبنی بر صعودی بودن این جفت ارز با توجه به الگوی هارمونیک شارک و قرار گرفتن PRZ الگوی مورد نظر در منطقه تراکم پیوتی هفتگی و ماهیانه تریگر صعودی در تایم 1 دقیقه گرفته می شود.....

امیدوارم صود خوبی نسیب دوستان عزیز هم بکنه

نظر

• سود!!!!! قند به مغز آدم نرسه همین میشه دیگه!!!!

نظر

• نظر

• دوستان در جفت ارز euraud در تایم ماهیانه آرایش واگرایی شدیدی روی اندیکاتورهای RSI و CCI دیده میشه. الان هم روی سطح 78 درصد اصلاحی هستیم. ولی با توجه به ریتم حرکتی سریع صعودی انتظار تغییر روند رو ندارم. فقط امکان یه ریزش تا سطح 23 درصد آخرین حرکت صعودی وجود داره. در تایم 5 دقیقه فکر می کنم بشه یه پوزیشن عالی شکار کرد. اگر از آخرین سقف صعودی با حرکت قوی عبور کنه تحلیل بی اعتبار میشه و باید واگرایی را روی سطح 88.6 درصد ماهیانه دنبال کرد.

شخصا این پوزیشن را با ریسک به ریوارد 1 به 47 گرفتم!!! تا بیبینیم خدا چی می خواد!!!

استاپ خوردن تو این روش زیاده ولی R/R به شدت بالاست و این خیلی مهمه
                              ویرایش توسط Emad Sh : https://www.traderha.com/member/6443-emad-sh در ساعت 07-31-2013, 01:39 PM

نظر

• سلام عماد خان.
                                شخصا اینو از شما خوب یاد گرفتم که با استاپهام مشکلی نداشته باشم.
                                ازتحلیلهای خوبت که این فروم را زنده نگه داشته ممنونم.
                                موفق باشید.

نظر

پردازش ...
                                X