اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بر اساس منطق بازار گاهی خریداران و فروشندگان برای رسیدن به تعادل در تقابل هم قرار میگیرند و هر چند بازار به ظاهر به یک سمت حرکت میکند ولی چون تمام سبک های تحلیلی به دنبال یافتن نقاط برگشت هستند این تحلیل ها فیل ده و منجر به شکست ترید میگردد !!
    این موضوع کاملا امری عادی است و پیشنهاد میگردد تنها نظاره گر بازار باشید و بگذارید بازار به آرامش برسد چه بسار کال مارجین هایی که به واسطه پیروی از سبک های سخیف ایجاد نمیگردد...
    هولد باشید تا رستگار شوید

نظر

• دوکاسکوپی ویدیو ایدنتیفیکیشن کرد اولش میگفت پاسپورت ایرانیه بعد گفتم ساکن جای دیگه هستم قبلا گفته بودم که حساب اینها هم دارم و گفتن اره یادمون اومد.
      چند روز بعد حساب باز میکنم البته فعلا پول نمیریزم.
      از دوستان کسی نیست قبلا حساب داشته باشه یا الان؟

نظر

• با سلام و احترام
        کسی هست که در برنامه نویسی mql4 تجربه داشته باشه؟؟؟؟؟
        یه سوال دارم که نیازمند جوابشم:

من می خوام پارامتر" value 2 " از اندیکاتور MACDonRSI را وارد متاادیتور کنم.چطور می تونم این پارامتر رو بگیرمش...(iCustom(NULL,PERIOD_CURRENT,"VANDAD-MACDonRSI",0, ???????? ,2تونستید هم توی تلگرام بهم بگید. 09367263299ممنونم ازتون

macdonrsi 2.jpg

نظر

• اقای میری شما هنوز درگیر سیستم های عجیب غریبب هستی
          یادمان باشد :
          کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

• نکته خیلی مهم

اینکه بانکها در ایران سود 20 درصد میدهند و فارکس باید بیشتر از این بدهد به نظر من منطقی نیست. ببینید سود در کشورهایی که در واقع مخترع و صاحب فارکس هستند 2 الی 4 درصد در سال هست. اینها باید مبنا باشه برای ما
            حالا سوال من اینه
            چند درصد سود منطقی هست و دنبال چقدر باید بود؟

نظر

• قیمت ریال نسبت به سال پیش همین موقع سه برابر بی ارزش تر شده حالا یکی میخواد بره بچسبه به سود های چند ده درصدی بانکی
              Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
              There is also a time to buy and a time to sell
              !

Rocco fund
              13:21 26.12.2016

نظر

• سوال من واضح است و بحث رو منحرف نکنیم. اگر سوال من رو درست گرفتید توضیح بدهید.
                من کاری با سکه و ... ندارم اگر کسی سوال من رو درست گرفته لطفا راهنمایی کنه. بحث بانک رو من بابا مقایسه کشور ها اوردم که ببینم سود بازارمالی جهانی معقولش چطوریه؟ مبنای سودش چی باید باشه؟
                همین ندید بازی های ایرانی ها یا کلا افراد که فکر میکنند بازارمالی جهانی باید 100 درصد یا ماورایی سود بده باعث میشه فورا کال مارجین بشن عده کثیرشون

پینوشت: در ضمن این جمله که فلان چیز چند برابر شده در حرف است نه در عمل. افراد کمی هستند که میتوانند از اون بازارها سود کنند. اون افراد هم قطعا سرمایه هایشان را به چند قسمت من جمله همین خود بانک تقسیم میکنند. من هم طرفدار بانک اینا نیستم حتی پولم به پول ایران نیست و ذاتا ایران نیستم
                ویرایش توسط shangil : https://www.traderha.com/member/26823-shangil در ساعت 08-19-2018, 07:08 PM

نظر

• از بورس ایران شروع میکنم
                  در بورس ایران شرکتهایی هستند که سود بیشتر از 100% هم دارند حتی صندوقهایی هستند که سود 70 یا 80 درصد در سال داشتند .
                  و در بازارهای مالی بین المللی هم به همین صورت هست که معمولا شرکتهای بزرگ با تقسیم سبدهای متفاوت ریسکشون رو کنترل میکنن و سودهای نزدیک به صد در صد چیزی دور از انتظار نیست البته با تاکید بر اینکه نه همه شرکتها اینگونه باشند ولی به طور متوسط 30 تا 50 درصد در سال منتقی میتونه باشه . خوب نکته ای که این وسط باید یادآوری کنم مقدار ریسک هست که کمتر از 0.2 درصد در نظر میگیرند معمولا . حالا ریسک رو بیشتر کنید ممکن هست درصد بالاتری سود کنید یا درصد بیشتری ضرر کنید .

سودهای بسیار بالا هم ممکن هست هرچند روش مدیریت ریسک مورد تایید نباشه
                  https://www.zulutrade.com/trader/370774/trading?t=365
                  وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

و او را از جايى كه گمان ندارد روزى میدهد; و هر كس بر خدا
                  اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

با اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی ممکن هست ضرری هم کنیم
                  ولی
                  بدون اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی قطعا بازنده خواهیم بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
                    از بورس ایران شروع میکنم
                    در بورس ایران شرکتهایی هستند که سود بیشتر از 100% هم دارند حتی صندوقهایی هستند که سود 70 یا 80 درصد در سال داشتند .
                    و در بازارهای مالی بین المللی هم به همین صورت هست که معمولا شرکتهای بزرگ با تقسیم سبدهای متفاوت ریسکشون رو کنترل میکنن و سودهای نزدیک به صد در صد چیزی دور از انتظار نیست البته با تاکید بر اینکه نه همه شرکتها اینگونه باشند ولی به طور متوسط 30 تا 50 درصد در سال منتقی میتونه باشه . خوب نکته ای که این وسط باید یادآوری کنم مقدار ریسک هست که کمتر از 0.2 درصد در نظر میگیرند معمولا . حالا ریسک رو بیشتر کنید ممکن هست درصد بالاتری سود کنید یا درصد بیشتری ضرر کنید .

سودهای بسیار بالا هم ممکن هست هرچند روش مدیریت ریسک مورد تایید نباشه
                    https://www.zulutrade.com/trader/370774/trading?t=365
                    درود

فارغ از بحث شرکتها و موسسات در بازارهای جهانی
                    آیا افراد معمولی هم چنین سودی میکنند و سود معمول برا افراد چقدره؟
                    در نهایت ایا واقعا افرادی هستن دکه مستمر برایند بگیریم سود کنند سودی که ارزش استرس رو داشته باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                      درود

فارغ از بحث شرکتها و موسسات در بازارهای جهانی
                      آیا افراد معمولی هم چنین سودی میکنند و سود معمول برا افراد چقدره؟
                      در نهایت ایا واقعا افرادی هستن دکه مستمر برایند بگیریم سود کنند سودی که ارزش استرس رو داشته باشه؟
                      بله خیلیا هستند که سود مستمر خوبی دارند ... و نمونه های بارزش هم میتونید توی همین زولو ببینید ... متاسفانه ما با اجتماعی در ارتباط هستیم که اکثرا ضررده هستند و القای ضرردهی میکنند . در صورتی که یک استراتژی مناسب و حداقل سرمایه اولیه و دسیپلین زیاد و نگهداری روانی شخص برای معامله میتونه باعث برد و سود بشود
                      وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

و او را از جايى كه گمان ندارد روزى میدهد; و هر كس بر خدا
                      اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

با اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی ممکن هست ضرری هم کنیم
                      ولی
                      بدون اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی قطعا بازنده خواهیم بود.

نظر

• نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                          «خداوند به یک نفر هوش بدون صبر می.دهد و به یکی صبر بدون هوش. بودن این دو خصوصیت با همدیگر معمولاً نتیجه شگفت.آوری خواهد داشت.» — والتر سی. کلاین

پی نوشت : حالا فکر کنید در بازارهای مالی کسی هوش و صبر زیادی دارد نتیجه شگفت آور چه خواهد بود؟

جواب : او منطق بازار را خواهد فهمید و به ثروت هنگفتی خواهد رسید...

بنابراین کلید رسیدن به هر موفقیتی هوش ، صبر و صد البته پشتکار است...
                          شما فقط لاف می زنی ایا تاحالا اصلا سود کردی یا فقط حرفش می زنی من فلان کردم بازار درک کردم یا بازار هم من درک کرده وسودهای نجومی بردم بابا بس با عمل نشون بده ببینیم چند مرده ....

نظر

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
                            شما فقط لاف می زنی ایا تاحالا اصلا سود کردی یا فقط حرفش می زنی من فلان کردم بازار درک کردم یا بازار هم من درک کرده وسودهای نجومی بردم بابا بس با عمل نشون بده ببینیم چند مرده ....
                            بنده اصلا نیازی ندارم خودمو به کسی ثابت کنم....

فقط برای دستخوش :

الان در usdjpy قیمت روی 111.96 هست.بنده کمی بالاتر سل دارم هدف اول کف قبلی یعنی 111.73 هست...

اگر قیمت سقف جدیدی بزند به قیمت 111.99 بازخواهد گشت...

و اگر چنین سناریویی اتفاق نیفتد بنده برای همیشه این فروم را ترک خواهم کرد در غیر این صورت شما کمی پیش خودتان تامل کنید به امید انکه راه صحیح را پیدا کنید...
                            ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 09-17-2018, 09:24 AM

نظر

• جلوگیری از آپدیت windows defender

هر دو روز windows defender برای خودش اپدیت میشه هر کاری هم کردم نشد . اینطوری که پیش میره هر ماه یک گیگ فقط برای همین اپدیت windows defender میره.راه حل های که تو اینترنت هس رو رفتم نشد . کسی اطلاعاتی داره لطفا شیر کنه مرسی
                              تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                              http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• راه های جلوگیری از آپدیت ویندوز برای Defender جوابگو نیست ، چون این اصلا آپدیت نیست کارش بررسی تمام دانلود ها و وب هائیه که باز میکنی باید اینکارو بکنی :
                                غیر فعال کردن Online Protection

Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                                There is also a time to buy and a time to sell
                                !

Rocco fund
                                13:21 26.12.2016

نظر

پردازش ...
                                X