اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
    میحطهای مجازیمون هم مثل دنیای واقعیمون اداره میشن
    یه عده که صداشون درمیاد ،اعتراضی میکنن،انتقاد میکنند زود خاموششون میکنن و یه عده افراد ساده و یا وابسته فکر میکنن جو آروم شده
    حال ما خوب است اما تو باور نکن!
    انتقاد؟ اعتراض؟ به چی ؟

هرکس در هر محیطی قرار میگیرد موظفه قوانین اولیه که پذیرفته را رعایت کند. من بیرون از یگان خدمتی ام کسی جسارت نداره بگه بالای چشم ام ابرو هست ، اما اونجا یک متولد 75 میاد لباس مارو میکشه که فلان کار بکن... سکوت میکنم چون شرایط اینه برای موفق شدن و اضاف نخوردن بایست سکوت کرد. یا اینکه گوشی ممنوع هست خوب من گوشی ببرم بایست تنبیه در نظر گرفته شود که فرد دیگری به خود جرات چنین کاری را ندهد.

انتقاد میشه بایست سازنده باشد اینکه فقط بلد باشیم قر بزنیم که همه بلدن ، وقتی ایرادی گرفته میشه خوبه پیشنهادات و راهکارهای هم ارایه شود و در جهت سازندگی پیش رویی نماییم.ص

البته اگر قرار باشه هرکس ساز خودش بزنه دیگه هیچ ، اینجا میشه چاله میدان ، پس بایست نظارت و کنترل شود.

موفق باشید

1- تا حالا ندیدم پستی حذف گردد ! همه انها در بحث های حاشیه ای بایگانی میشود ! مگر مدیریت یک بخش به نویسنده ان داده شده باشد و به صلاحدید خود تاپیکش را میچرخاند و صلاح دانسته پستی را حذف کند

2- به سیستمی انتقاد وارد هست میبایست طرف انتقاد کننده از دیدگاه علمی چنین گامی را بردارد و صرفاً پاسخ ندادن شخص ارایه کننده سیستم به سوالات متفرقه و غیر علمی ، چیز طبیعی خواهد بود و مختار است

3- یک فرد ممکنه در شرایط نامساعدی واقع شده باشد و یکبار خطای از آن سر بزند ، دلیل نمیشه زحمات و خوبی های آن را نبینیم و فقط اون نقطه سیاه را بولد کنیم.بخشش در صورت تکرار نشدن طبیعی است

4- طرف مینویسه کاری به بروکر و خدماتش ندارم ، منم پاسخ دادم این فروم از خدمات بروکر هست شما که کاری ندارین پس اینجا چکار میکنید ، لطف کنید به سایت بروکرتون برید پست بزنید ، حرف خودشون یادآوری کردم

5- از هیچ عده و گروهی طرفداری نمیشه ، همه دوست ما هستند و در کنار هم در حال فراگیری علم بازار هستیممو

موفق باشید

نظر

• بنده فکر می کنم این فروم یکی از آزادترین و مفیدترین فروم های ایرانی در زمینه بازار های مالیه. برخلاف برخی از فروم ها قوانین دست و پا گیر نداره و هر کس براحتی میتونه نظرات و مطالبشو به اشتراک بذاره. ظاهرا انتقاد برخی از دوستان اینه که نمی تونند اسم بروکرهای دیگه رو بیارن ... بذارید مثالی بزنم فرض کنید شما کارخانه ایی دارید که محصولاتی رو تولید می کنید و حالا قصد دارید بابت محصولات خود بیلبوردی رو در مکانی جهت تبلیغات به مدتی اجاره کنید ، اگر شخصی دیگری بیاد و روی بیلبورد تبلیغی شما تبلیغات خود رو قرار بده شما به او شخص اجازه میدید؟ آیا حق ندارید به این عملکرد شخص معترض بشید؟ ... پس این حق بروکر pcm هست که در فرومش اسم بروکر دیگه ای به زبون نیاد.
      بنده اصلا قصد تبلیغ و تمجید از بروکر رو ندارم و همینجا هم اعتراف می کنم که اصلا حسابی در بروکر pcm ندارم ولی از مطالب مفید و آموزشی دوستان بیشترین استفاده رو میبرم و علت حضور فعال بنده در سایت هم همین است.
      سپاس
      انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• با سلام
        بنده نه انتقاد دارم و نه اعتراض فقط یه سوال دارم . بروکر اومده تو پیج اصلیش داره تبلیغ میکنه تا دلتون میخواد اسکالپ کنید . حالا ما حساب شارز کردیم میبینیم یرو دلار نزدیک 4 پیپ اسپرد داره .سوالم از مدیریت محترم پی سی ام اینه که ما چطوری هر چه قدر دوست داریم اسکالپ کنیم ؟؟
        ؟؟
        فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
          با سلام
          بنده نه انتقاد دارم و نه اعتراض فقط یه سوال دارم . بروکر اومده تو پیج اصلیش داره تبلیغ میکنه تا دلتون میخواد اسکالپ کنید . حالا ما حساب شارز کردیم میبینیم یرو دلار نزدیک 4 پیپ اسپرد داره .سوالم از مدیریت محترم پی سی ام اینه که ما چطوری هر چه قدر دوست داریم اسکالپ کنیم ؟؟
          ؟؟
          سلام

همانطور که دیروز عرض شد این مسئله در حال بررسی میباشد که چرا در 3 روز اخیر اسپرد ها افزایش یافته اند و انچه مشهود است امروز شاهد نزول دوباره اسپرد هستیم. همچنین لطفا یک توجهی هم به اسپرد های حسابهای مینی و الیت بفرمایید. همین الان اسپرد در حساب الیت برای یرو دلار برابر با 5 الی 8 پوینت ( کمتر از 1 پیپ ) میباشد، شما میتوانید از حساب های مناسب برای اسکلپ استفاده نمایید.
          لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• ایران بزرگترین دارنده گاز و چهارمین منبع نفتی جهان شناخته شد http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasn...برگزاری تسنیم: شرکت انگلیسی بریتیش پترولیوم در جدیدترین گزارش خود از کاهش ذخایر نفت و گاز جهان خبر داد و ایران را به عنوان بزرگترین دارنده ذخایر گازی و چهارمین منبع ذخایر نفتی در جهان معرفی کرد. نسخه قابل چاپ به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شرکت انگلیسی بریتیش پترولیوم دقایقی پیش جدیدترین گزارش خود موسوم به گزارش مرور آماری انرژی جهان 2015 را منتشر کرد. گزارش های مرور آماری انرژی جهان از معتبرترین گزارش های بخش انرژی جهان است که از دهه 1960 و به طور سالانه توسط بریتیش پترولیوم منتشر می شود.بر اساس جدیدترین برآورد این شرکت انگلیسی ذخایر نفتی جهان در پایان سال 2014 به 1.7 تریلیون و 100 میلیون بشکه رسیده است. ذخایر نفت اثبات شده جهان در این سال نسبت به سال قبل از آن 900 میلیون بشکه کاهش داشته است. در پایان سال 2013 ذخایر اثبات شده نفت جهان 1.701 تریلیون بشکه اعلام شده بود.بر اساس این گزارش ذخایر اثبات شده نفت ایران در پایان سال 2014 نسبت به سال قبل از آن تغییری نداشته و در سطح 157.8 میلیارد بشکه باقی مانده است.ایران 9.3 درصد کل ذخایر اثبات شده نفت جهان را در این سال به خود اختصاص داده است و چهارمین دارنده بزرگ ذخایر نفتی در جهان شناخته شده است.ونزوئلا با ذخایر 298 میلیارد بشکه ای معادل 17.5 درصد کل ذخایر نفت جهان در رتبه نخست جهان از این نظر قرار گرفته است. عربستان با 267 میلیارد بشکه در رتبه دوم و کانادا با 172.9 میلیارد بشکه در رتبه سوم از این نظر قرار گرفته اند.این شرکت در گزارش خود همچنین حجم کل ذخایر گازی جهان در پایان سال 2014 را 187.1 تریلیون مترمکعب برآورد کرده است که این رقم نسبت به سال قبل از آن 0.6 تریلیون مترمکعب کاهش داشته است. ذخایر گازی جهان در پایان سال 2013 بالغ بر 186.5 تریلیون مترمکعب برآورد شده است.بر اساس این گزارش حجم ذخایر گازی ایران نسبت به سال قبل تغییری نداشته و در سطح 34 تریلیون مترمکعب باقی مانده است.ایران 18.2 درصد کل ذخایر گازی جهان را در خود جای داده و بزرگترین دارنده ذخایر گازی جهان شناخته شده است.روسیه پس از ایران با ذخایر 32.6 تریلیون مترمکعبی در رتبه دوم و قطر با 24.5 تریلیون مترمکعب در رتبه سوم از این نظر قرار گرفته اند.بریتیش پترولیوم از سال 2012 برآورد خود از حجم ذخایر گازی روسیه را اصلاح کرده و ایران را که پیش تر در رتبه دوم قرار داشت به عنوان بزرگترین دارنده ذخایر گازی جهان شناخته است. در سال های پیش از آن حجم ذخایر گازی روسیه بیش از 44 تریلیون مترمکعب برآورد شده بود.انتهای پیام//
            تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
            http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• فایل های پیوست شده
              پروردگارا
              اکنون اراده ی شخصی خود را بر محراب می نهم تا قربانی اراده ی تو شود .
              اراده ی تو نه اراده ی من .
              به وقت تو نه به وقت من
              .طریق تو نه طریق من
              .چنین است که آنچه طلبیده ام در یک چشم به هم زدن انجام می پذیرد

نظر

• انقده دوست دارم بشینم سر سفره با غذا بازی کنم
                بعد ازم بپرسن چی شده؟
                منم بگم هیچی و برم تو اتاقم

لامصب خیلی باکلاسه

ولی نمیشه
                همیشه گشنمه....

نظر

• اذان صبح

.

زن: امید پاشو سحره

مرد (خواب آلود): بگو فردا بهش زنگ میزنم

.

رحم الله من یقرا الفاتحه مع الصلوات!

نظر

• با سلام سال ۸۵ بود از طریق کامپیوتری که برادرم خرید وارد دنیای مجازی شدم شروع به سرچ کردن در مورد کسب درآمد از طریق اینترنت شدم وارد دنیای هایپ شدم و بعد یه مدت فهمیدم که اینا همش کلاه برادری هستش تو این سایت هاهمش از کلمه بازار تبادلات ارزی استفاده میشد و باکمی گشت زدن با سایت های ...... آشنا شدم و دیگه گفتم اونی که می خواستم را یافتم بازار تبادلات ارزی بازار تبادلات ارزی چیزی که درست و واقعی هستش یادافرادی تو.......به خیر قزمر . فرخ. لیبریوم .استینق. یاسر رشیدی . و خیلی های دیگه .پر انرژی بودم اولین باریه حساب ۷ دلاری تو یه بروکر آمریکاری فکر کنم ..........بود باز کردم پلتفرمش متا نبودبرا شارژ حساب از egold استفاده کردم که برا ایرانی ها اون زمون تحریم نبود هفت دلار توی چند روزشد نه دلار دیدم من نمی تونم وارد پلتفرم بشم با چت آنلاین به زور چندکلمه انگلیسی چت کردم که گفتن شماایرانی هستی و در تحریم. حسابم بسته شد. چه انرژی داشتم یه ماه بااینا ایمیل بازی کردم آخرش نه دلار را برام فرستادن. رویایی بود برای خودش .از خدمت سربازی برگشته بودم رفتم دانشگاه ولی باید کارهم میکردم هر روز با پدرم درگیربودم که باباوالله دنبال پول هستم همش میگفتاین اینترنت که در درآورده داره جوانارو بدبخت میکنه یه حساب ریل ۲۰۰دلاری توی فکر کنم نورث فاینس بود اگه اشتباه نکنم بعد یه مدت کرده بودمش ۳۴۰ تا توی آسمان ها بودم ولی باید مشکل شغل را حل میکردم رفتم دوره تعمیرات موبایل اومدم یه مغازه باز کردم با یکی که من کار تعمیرات را انجام بود و هم به ترید کردنم و هم به دانشگاهم برسم و هم ازدرگیری با پدرم خلاص بشم. همه دلارهارو کشیدم بیرون هزینه خرید وسایل تعمیرات کردم .در حال یادگیری بازار تبادلات ارزی بودم اکثر شب ها تا صبح بیداربودم دوران خوبی بود عاشق یه دختری شده بودم ایشون دانشجوی پزشکی بودن منم دانشجویی کامپیوتر بعد یه سال تصمیم به ازدواج گرفتیم ولی ورق برگشت تویی یه روز پدرم یه زن دیگه گرفته بود و ماتازه باخبرشدیم من ترسیدم و ازدواج خودمو به هم زدم فعلا .توی شهرکوچک حتمااین موضوع رادیر یا زود همه میفهمیدن . با پدرم حرف زدم ولی قبول نکرد که طلاقش بدم دقیقا یادمه فردا شبش هم قرار خواستگاری من بود پدرم قبول نکرد که هیچ گفت مادرت را هم طلاق میدم . ازوداج منم به هم خرد .پدرم همه چیز را ازمون گرفت حتی پول یارانه مادر و خواهرم را خودش میگرفت . نشد زندگی سخت سخت ترشد برام مسولیتم زیادتر شد نتونستم توی این سالها ادامه تحصیل بدم و به زور لیسانسمو گرفتم صبح ها میرفتم دانشگاه بعد از ظهر تا ۱۲ شب کار تعمیرات انجام میدام و تو خونه هم تا صبح پای دیگ سمنو بودم نمیتونستیم ازپس امورات زندگی بربیام هر کاری میکردم برادر بزرگترم که کارمند بانک بوداون هم مارو ترک کرد من موندم یه مادر و یه خواهر مجرد دچار افسردگی شدید شدم نتونستم کار تعمیرات را ادامه بدم دیگه نرفتم مغازه همش با مشتری ها دعوام میشد . هزینه دانشگاه هزینه خورد و خوراک و هزینه دانشگاه خواهرم که تازه میرفت دانشگاه. نفرت از پدر و برادرم باعث شده بود هر کاری کنم که تسلیم اینها نشم . ولی زندگی سخت تر از این حرفاست پنج سال تمام پدرم مارو تویی دادگاه هااسیر کرد تا وارد دادگاه میشدم تمام بدنم غرق عرق میشد ولی باید تحمل میکردم آخرش هم یه زندگی سی ساله تموم کرد و به مادرم از دست دادگاه بیست میلیون توم پول داد بابت مهریه . این چه......... هستش اینه چه عدالتی هستش که سی سال زندگی کنی چهار تا بچه بزرگ کنه از پدر شوهرمادر شوهرمراقبت کنی آخرش هم به این روز بیوفتی .اونم در دوران پیری . ای خدا. به هر حال یه اتفاق خوب افتاد که خواهرم ازدواج کرد و جو کردن جهیزیه خواهرم منو ازپادرآورد ولی جور شد خدارو شکر الان هم یه دختر خوشکل داره بعد دوسال هنوزبدهی ها و قسط های جهیزیه تموم نشد . دردی هم تو دلم بود که کی وقت می کنم بازار تبادلات ارزی را دوباره شروع کنم ولی نشد که نشد هنوز هم نمی تونم به هرحال رفتم تویی یه گاوداری کار کردم کت مثلا بامردم کمترارتباط داشته باشم . احساس شکست میکردم از اینکه همه دوستانم زندگی تشکیل دادن یه خانواده خوب دارن ولی من چی نه خانواده مونده بودنه آبروی که پدرم آبروی مارو برد . همیشه یه چیزرا هرگز نتونستم تحمل کنم اونم دختری که هنوز پای من مونده دختری الان پزشک شده . منتظر مث هستش اون همش پیشرفت کرد و من همش پسرفت . شرایطی که دیگربه هم نمی خوریم می دونم اونم داره عذاب میکشه بار ها بهش گفتم دعواش کردم پسش زدم ولی نرفت که نرفت هنوز که هنوز منتظر من هستش . ولی من هر روز شرایطم بدتر بدتر میشه تو این وضع اقتصاد مملکت. از امروز که تصمیم گرفتم ازگاوداری بیام بیرون اون موقع با پول مهریه مادرچند تا گاو خریدیم که من اونجا کار کنم ولی عوضش گاو هامو اونجا نگه دارم باورم نمیشه بعد دو تاسال جون کندن تو گاوداری الان از اون چند گاو هم چیزی نمونده همش ضرر. جایی که اصلا اینترنت هم نداشت که شب ها حداقل نگاهی به مطالب بازار تبادلات ارزیی بکنم و بعد این همه سال هرگز نتونستم بازار تبادلات ارزی را بی خیال بشم با وجود اینکه شرایط برای کاردر بازار تبادلات ارزی را هم پیدا نکردم . شرمنده دوستان دلم پربودچند کلمه نوشتم . قد رداشته ها و خانواده خودتون را بدونید .یاشا
                    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 06-11-2015, 05:02 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sulduz نمایش پست ها
                      با سلام سال ۸۵ بود از طریق کامپیوتری که برادرم خرید وارد دنیای مجازی شدم شروع به سرچ کردن در مورد کسب درآمد از طریق اینترنت شدم وارد دنیای هایپ شدم و بعد یه مدت فهمیدم که اینا همش کلاه برادری هستش تو این سایت هاهمش از کلمه بازار تبادلات ارزی استفاده میشد و باکمی گشت زدن با سایت های ...... آشنا شدم و دیگه گفتم اونی که می خواستم را یافتم بازار تبادلات ارزی بازار تبادلات ارزی چیزی که درست و واقعی هستش یادافرادی تو.......به خیر قزمر . فرخ. لیبریوم .استینق. یاسر رشیدی . و خیلی های دیگه .پر انرژی بودم اولین باریه حساب ۷ دلاری تو یه بروکر آمریکاری فکر کنم ..........بود باز کردم پلتفرمش متا نبودبرا شارژ حساب از egold استفاده کردم که برا ایرانی ها اون زمون تحریم نبود هفت دلار توی چند روزشد نه دلار دیدم من نمی تونم وارد پلتفرم بشم با چت آنلاین به زور چندکلمه انگلیسی چت کردم که گفتن شماایرانی هستی و در تحریم. حسابم بسته شد. چه انرژی داشتم یه ماه بااینا ایمیل بازی کردم آخرش نه دلار را برام فرستادن. رویایی بود برای خودش .از خدمت سربازی برگشته بودم رفتم دانشگاه ولی باید کارهم میکردم هر روز با پدرم درگیربودم که باباوالله دنبال پول هستم همش میگفتاین اینترنت که در درآورده داره جوانارو بدبخت میکنه یه حساب ریل ۲۰۰دلاری توی فکر کنم نورث فاینس بود اگه اشتباه نکنم بعد یه مدت کرده بودمش ۳۴۰ تا توی آسمان ها بودم ولی باید مشکل شغل را حل میکردم رفتم دوره تعمیرات موبایل اومدم یه مغازه باز کردم با یکی که من کار تعمیرات را انجام بود و هم به ترید کردنم و هم به دانشگاهم برسم و هم ازدرگیری با پدرم خلاص بشم. همه دلارهارو کشیدم بیرون هزینه خرید وسایل تعمیرات کردم .در حال یادگیری بازار تبادلات ارزی بودم اکثر شب ها تا صبح بیداربودم دوران خوبی بود عاشق یه دختری شده بودم ایشون دانشجوی پزشکی بودن منم دانشجویی کامپیوتر بعد یه سال تصمیم به ازدواج گرفتیم ولی ورق برگشت تویی یه روز پدرم یه زن دیگه گرفته بود و ماتازه باخبرشدیم من ترسیدم و ازدواج خودمو به هم زدم فعلا .توی شهرکوچک حتمااین موضوع رادیر یا زود همه میفهمیدن . با پدرم حرف زدم ولی قبول نکرد که طلاقش بدم دقیقا یادمه فردا شبش هم قرار خواستگاری من بود پدرم قبول نکرد که هیچ گفت مادرت را هم طلاق میدم . ازوداج منم به هم خرد .پدرم همه چیز را ازمون گرفت حتی پول یارانه مادر و خواهرم را خودش میگرفت . نشد زندگی سخت سخت ترشد برام مسولیتم زیادتر شد نتونستم توی این سالها ادامه تحصیل بدم و به زور لیسانسمو گرفتم صبح ها میرفتم دانشگاه بعد از ظهر تا ۱۲ شب کار تعمیرات انجام میدام و تو خونه هم تا صبح پای دیگ سمنو بودم نمیتونستیم ازپس امورات زندگی بربیام هر کاری میکردم برادر بزرگترم که کارمند بانک بوداون هم مارو ترک کرد من موندم یه مادر و یه خواهر مجرد دچار افسردگی شدید شدم نتونستم کار تعمیرات را ادامه بدم دیگه نرفتم مغازه همش با مشتری ها دعوام میشد . هزینه دانشگاه هزینه خورد و خوراک و هزینه دانشگاه خواهرم که تازه میرفت دانشگاه. نفرت از پدر و برادرم باعث شده بود هر کاری کنم که تسلیم اینها نشم . ولی زندگی سخت تر از این حرفاست پنج سال تمام پدرم مارو تویی دادگاه هااسیر کرد تا وارد دادگاه میشدم تمام بدنم غرق عرق میشد ولی باید تحمل میکردم آخرش هم یه زندگی سی ساله تموم کرد و به مادرم از دست دادگاه بیست میلیون توم پول داد بابت مهریه . این چه......... هستش اینه چه عدالتی هستش که سی سال زندگی کنی چهار تا بچه بزرگ کنه از پدر شوهرمادر شوهرمراقبت کنی آخرش هم به این روز بیوفتی .اونم در دوران پیری . ای خدا. به هر حال یه اتفاق خوب افتاد که خواهرم ازدواج کرد و جو کردن جهیزیه خواهرم منو ازپادرآورد ولی جور شد خدارو شکر الان هم یه دختر خوشکل داره بعد دوسال هنوزبدهی ها و قسط های جهیزیه تموم نشد . دردی هم تو دلم بود که کی وقت می کنم بازار تبادلات ارزی را دوباره شروع کنم ولی نشد که نشد هنوز هم نمی تونم به هرحال رفتم تویی یه گاوداری کار کردم کت مثلا بامردم کمترارتباط داشته باشم . احساس شکست میکردم از اینکه همه دوستانم زندگی تشکیل دادن یه خانواده خوب دارن ولی من چی نه خانواده مونده بودنه آبروی که پدرم آبروی مارو برد . همیشه یه چیزرا هرگز نتونستم تحمل کنم اونم دختری که هنوز پای من مونده دختری الان پزشک شده . منتظر مث هستش اون همش پیشرفت کرد و من همش پسرفت . شرایطی که دیگربه هم نمی خوریم می دونم اونم داره عذاب میکشه بار ها بهش گفتم دعواش کردم پسش زدم ولی نرفت که نرفت هنوز که هنوز منتظر من هستش . ولی من هر روز شرایطم بدتر بدتر میشه تو این وضع اقتصاد مملکت. از امروز که تصمیم گرفتم ازگاوداری بیام بیرون اون موقع با پول مهریه مادرچند تا گاو خریدیم که من اونجا کار کنم ولی عوضش گاو هامو اونجا نگه دارم باورم نمیشه بعد دو تاسال جون کندن تو گاوداری الان از اون چند گاو هم چیزی نمونده همش ضرر. جایی که اصلا اینترنت هم نداشت که شب ها حداقل نگاهی به مطالب بازار تبادلات ارزیی بکنم و بعد این همه سال هرگز نتونستم بازار تبادلات ارزی را بی خیال بشم با وجود اینکه شرایط برای کاردر بازار تبادلات ارزی را هم پیدا نکردم . شرمنده دوستان دلم پربودچند کلمه نوشتم . قد رداشته ها و خانواده خودتون را بدونید .یاشا
                      خدا گر ز حکمت ببندد دری / به رحمت گشاید در دیگری
                      دوست گرامی همه چیز درست می شود. دنیا هیچوقت ثابت نمی ماند. با ایمان به خدا و تلاش و پشتکار خوبی که دارید مشکلات و موانع را یکی پس از دیگری برطرف خواهید کرد و زندگی تان شکوفا خواهد شد.
                      Truth Alone Triumphs
                      حقيقت به تنهايي پيروز است

نظر

• سرگذشت اکثر افراد موفق مثل سرگذشت شماست . هرگز تسلیم نشو و دست از این مثلا جوون مردی بازییا بردار و بشین با دختری که می گی دوست داره حرف بزن .. عشق ، انسانیت و غیرت که باشه پولم حنما پیدا میشه. قید این بازارم تا کارو بارت نگرفته حتما بزن که باید کلی سوخت بدی تو این کار ،چه زمانی چه مادی .
                        موفق باشی

نظر

• برو دنبال اونی که دوستش داری ، بعدا حسرتش برات می مونه
                          برو ، همین الان دست به کار شو ، با یک گل براش مشکلت شاید حل شد
                          برو دنبال عشقت ، اگه واقعا عشقت باشه معطل نکن

تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                          در این سایت و در تلگرام
                          SmartSignalFX@

نظر

• نوشته اصلی توسط sulduz نمایش پست ها
                            با سلام سال ۸۵ بود از طریق کامپیوتری که برادرم خرید وارد دنیای مجازی شدم شروع به سرچ کردن در مورد کسب درآمد از طریق اینترنت شدم وارد دنیای هایپ شدم و بعد یه مدت فهمیدم که اینا همش کلاه برادری هستش تو این سایت هاهمش از کلمه بازار تبادلات ارزی استفاده میشد و باکمی گشت زدن با سایت های ...... آشنا شدم و دیگه گفتم اونی که می خواستم را یافتم بازار تبادلات ارزی بازار تبادلات ارزی چیزی که درست و واقعی هستش یادافرادی تو.......به خیر قزمر . فرخ. لیبریوم .استینق. یاسر رشیدی . و خیلی های دیگه .پر انرژی بودم اولین باریه حساب ۷ دلاری تو یه بروکر آمریکاری فکر کنم ..........بود باز کردم پلتفرمش متا نبودبرا شارژ حساب از egold استفاده کردم که برا ایرانی ها اون زمون تحریم نبود هفت دلار توی چند روزشد نه دلار دیدم من نمی تونم وارد پلتفرم بشم با چت آنلاین به زور چندکلمه انگلیسی چت کردم که گفتن شماایرانی هستی و در تحریم. حسابم بسته شد. چه انرژی داشتم یه ماه بااینا ایمیل بازی کردم آخرش نه دلار را برام فرستادن. رویایی بود برای خودش .از خدمت سربازی برگشته بودم رفتم دانشگاه ولی باید کارهم میکردم هر روز با پدرم درگیربودم که باباوالله دنبال پول هستم همش میگفتاین اینترنت که در درآورده داره جوانارو بدبخت میکنه یه حساب ریل ۲۰۰دلاری توی فکر کنم نورث فاینس بود اگه اشتباه نکنم بعد یه مدت کرده بودمش ۳۴۰ تا توی آسمان ها بودم ولی باید مشکل شغل را حل میکردم رفتم دوره تعمیرات موبایل اومدم یه مغازه باز کردم با یکی که من کار تعمیرات را انجام بود و هم به ترید کردنم و هم به دانشگاهم برسم و هم ازدرگیری با پدرم خلاص بشم. همه دلارهارو کشیدم بیرون هزینه خرید وسایل تعمیرات کردم .در حال یادگیری بازار تبادلات ارزی بودم اکثر شب ها تا صبح بیداربودم دوران خوبی بود عاشق یه دختری شده بودم ایشون دانشجوی پزشکی بودن منم دانشجویی کامپیوتر بعد یه سال تصمیم به ازدواج گرفتیم ولی ورق برگشت تویی یه روز پدرم یه زن دیگه گرفته بود و ماتازه باخبرشدیم من ترسیدم و ازدواج خودمو به هم زدم فعلا .توی شهرکوچک حتمااین موضوع رادیر یا زود همه میفهمیدن . با پدرم حرف زدم ولی قبول نکرد که طلاقش بدم دقیقا یادمه فردا شبش هم قرار خواستگاری من بود پدرم قبول نکرد که هیچ گفت مادرت را هم طلاق میدم . ازوداج منم به هم خرد .پدرم همه چیز را ازمون گرفت حتی پول یارانه مادر و خواهرم را خودش میگرفت . نشد زندگی سخت سخت ترشد برام مسولیتم زیادتر شد نتونستم توی این سالها ادامه تحصیل بدم و به زور لیسانسمو گرفتم صبح ها میرفتم دانشگاه بعد از ظهر تا ۱۲ شب کار تعمیرات انجام میدام و تو خونه هم تا صبح پای دیگ سمنو بودم نمیتونستیم ازپس امورات زندگی بربیام هر کاری میکردم برادر بزرگترم که کارمند بانک بوداون هم مارو ترک کرد من موندم یه مادر و یه خواهر مجرد دچار افسردگی شدید شدم نتونستم کار تعمیرات را ادامه بدم دیگه نرفتم مغازه همش با مشتری ها دعوام میشد . هزینه دانشگاه هزینه خورد و خوراک و هزینه دانشگاه خواهرم که تازه میرفت دانشگاه. نفرت از پدر و برادرم باعث شده بود هر کاری کنم که تسلیم اینها نشم . ولی زندگی سخت تر از این حرفاست پنج سال تمام پدرم مارو تویی دادگاه هااسیر کرد تا وارد دادگاه میشدم تمام بدنم غرق عرق میشد ولی باید تحمل میکردم آخرش هم یه زندگی سی ساله تموم کرد و به مادرم از دست دادگاه بیست میلیون توم پول داد بابت مهریه . این چه......... هستش اینه چه عدالتی هستش که سی سال زندگی کنی چهار تا بچه بزرگ کنه از پدر شوهرمادر شوهرمراقبت کنی آخرش هم به این روز بیوفتی .اونم در دوران پیری . ای خدا. به هر حال یه اتفاق خوب افتاد که خواهرم ازدواج کرد و جو کردن جهیزیه خواهرم منو ازپادرآورد ولی جور شد خدارو شکر الان هم یه دختر خوشکل داره بعد دوسال هنوزبدهی ها و قسط های جهیزیه تموم نشد . دردی هم تو دلم بود که کی وقت می کنم بازار تبادلات ارزی را دوباره شروع کنم ولی نشد که نشد هنوز هم نمی تونم به هرحال رفتم تویی یه گاوداری کار کردم کت مثلا بامردم کمترارتباط داشته باشم . احساس شکست میکردم از اینکه همه دوستانم زندگی تشکیل دادن یه خانواده خوب دارن ولی من چی نه خانواده مونده بودنه آبروی که پدرم آبروی مارو برد . همیشه یه چیزرا هرگز نتونستم تحمل کنم اونم دختری که هنوز پای من مونده دختری الان پزشک شده . منتظر مث هستش اون همش پیشرفت کرد و من همش پسرفت . شرایطی که دیگربه هم نمی خوریم می دونم اونم داره عذاب میکشه بار ها بهش گفتم دعواش کردم پسش زدم ولی نرفت که نرفت هنوز که هنوز منتظر من هستش . ولی من هر روز شرایطم بدتر بدتر میشه تو این وضع اقتصاد مملکت. از امروز که تصمیم گرفتم ازگاوداری بیام بیرون اون موقع با پول مهریه مادرچند تا گاو خریدیم که من اونجا کار کنم ولی عوضش گاو هامو اونجا نگه دارم باورم نمیشه بعد دو تاسال جون کندن تو گاوداری الان از اون چند گاو هم چیزی نمونده همش ضرر. جایی که اصلا اینترنت هم نداشت که شب ها حداقل نگاهی به مطالب بازار تبادلات ارزیی بکنم و بعد این همه سال هرگز نتونستم بازار تبادلات ارزی را بی خیال بشم با وجود اینکه شرایط برای کاردر بازار تبادلات ارزی را هم پیدا نکردم . شرمنده دوستان دلم پربودچند کلمه نوشتم . قد رداشته ها و خانواده خودتون را بدونید .یاشا
                            همین که تو این بازار نبودی خودش کلی سود داشته واست

نظر

• سلام خدمت دوستان گل خودم
                              يه مسئله اي پيش اومده كه دونستنش براي چه آماتورها وچه حرفه اي هاخالي از حكمت نيست.
                              (پيشاپيش بگم كه از دادن جزئيات بيشتر معذورم)

من يه چند تا sell زده بودم روي يه جفت ارزي كه اين دوشنبه با گپ شديدي باز شد. SL من افتاده بود داخل گپ وجوري شد كه اصلا stop out من داخل گپ افتاد واين حسابم يه چند هزار دلاري equity حساب منفي شدولي بسته نشد
                              (اونايي كه تو فرانك ضرر كردن يحتمل اين صحنه قشنگ و ديدن!)

طي صحبتي كه با بروكر داشتم(يه چند سالي با بروكر كار كرده بودم و كلي بهشون نون رسونده بودم رو همين حساب يه اعتباركي مثلا فكر ميكرديم داريم) گفتم اجازه حداقل هج رو حسابم بدين تا بعد ظهر كه ضرر شمارو جبران كنم يعني حسابمم پر كنم(مونده بود يه همچين تريدر خوبي و خدا كي آفريده؟!!!)
                              (free margin وقتي صفر بشه اجازه هج هم بهتون داده نميشه)
                              مطمئن بودم يه مقداري از گپ يكي دو روزه پر ميكنه ولي عجله كردن و...
                              خلاصه قبول نكرد و ديلر بروكر بزرگوار گذاشت وگذاشت قيمت رفت بالا تا نزديك سقف اردر و بست و يه ضرر هنگفتي به بروكر زد
                              (جا داره يه تبريك بهش بگم!)

بعد چند روز بروكر به كل ايرانيايي تو بروكر حساب دارن يه ايميلي داده ايران تحريم!!!(آخه بروكر رگوله است)(به قولي تازه فهميده پيغمبر زادست و بايد از قوانين پيروي كنه!)
                              ببينيد چقدر قشنگ جانماز آب ميكشن

Dear Client,
                              We regret to inform you that (.......) will no longer be able to provide services to customers from Iran.. This decision does not come easy, however,(.......) is an international company holding a financial license which dictates certain business conduct standards to be observed in terms of not only complying with the local regulation, but safeguarding and improving the financial industry on the whole.

The Financial Action Task Force (FATF) urges all financial institutions globally to limit their dealings with Iran, in attempt to motivate the Iranian government to draft and implement relevant Anti-Money Laundering and Counter-Terrorism Financing measures. Being a responsible financial institution ..... has decided to support the initiative and cease its dealings with all existing customers from Iran.

Should FATF issue new information and remove Iran from their high risk country list, (.......) will gladly open its doors once again to customers from Iran.

(.......) shall stop providing services to customers from Iran in 30 days on 11-07-2015, therefore we encourage you to finalize your trading activity and withdraw your funds. In case you have open orders on 11-07-2015, (.......) shall be forced to close any such orders. Any available funds in this case will become available for withdrawal only through inquiry via Customer Support. Please mind that in this case (.......) may not be able to process your withdrawal request within the declared 48 hours and additional personal verification may be required.

Yours sincerely

ابتدا از دوستاني كه تو اين بروكر معظم له حساب داشتن وديگه نميتونن داشته باشن عذر ميخوام
                              بعد اينكه اين حركت در واقع stop loss بروكرهاست(قابل توجه اونايي كه هنوز اعتقاد به SL ندارن)
                              بالاخره منم بعد اين همه سال يه پست تو اين فروم ها نوشتم
                              ویرایش توسط oldtrder : https://www.traderha.com/member/18865-oldtrder در ساعت 06-12-2015, 08:49 PM

نظر

• عربستان اعلام کرده:

اون دو نفر که مورد تجاوز قرار گرفتن، مشخصات خودشونو توی سایت دادگستری عربستان وارد کنن تا به هر کدوم نفری 300 هزار دلار غرامت یا دیه پرداخت شود...

بر اساس آخرین اطلاعات تا کنون بیش از شصت ميليون و دویست هزار نفر در این سایت ثبت نام کرده اند !!!داداش جا نمونی

نظر

پردازش ...
                                X